کد خبر : 277
تاریخ انتشار : جمعه 1 می 2020 - 22:27
12,492 views بازدید

بهترین مارک کفش ورزشی پیاده روی زنانه و پر فروش ترین کفش های ورزشی زنانه

راهنمای خرید کفش ورزشی و پیاده روی زنانه و پر فروش ترین کفش های ورزشی زنانه در ایران همان گونه که می دانید یکی از مهم ترین موارد برای ورزش کردن داشتن یک کفش استاندارد و راحت ورزشی بوده تا بخش هایی چون کف پا و کمر از آسیب ها ایمن گشته و ورزش کردن نیز به کار راحت تری تبدیل گردد. برای داشتن یک […]

راهنمای خرید کفش ورزشی و پیاده روی زنانه و پر فروش ترین کفش های ورزشی زنانه در ایران

همان گونه که می دانید یکی از مهم ترین موارد برای ورزش کردن داشتن یک کفش استاندارد و راحت ورزشی بوده تا بخش هایی چون کف پا و کمر از آسیب ها ایمن گشته و ورزش کردن نیز به کار راحت تری تبدیل گردد. برای داشتن یک کفش ورزش زنانه مناسب، ابتدا باید نوع استفاده از آن را مشخص نمایید. به عنوان نمونه کفش های مخصوص دویدن معمولی ترین کفش ورزشی به شمار آمده و گزینه ای بسیار مناسب برای یک پیاده روی روزانه و نیز دیگر فعالیت های ورزشی می باشند. کفش انتخابی شما برای آن که ضامنی برای سلامت پاهای شما باشند بایستی کاملا اندازه شما بوده و به هیچ عنوان به هیچ بخش از پای شما از پنجه تا پاشنه فشاری وارد نگردد. از دیگر مواردی که بایستی در زمان خرید کفش ورزشی زنانه در نظر گرفته شود اندام و استایل بدن شما بوده چرا که متخصصان معتقدند که فشار وارد شده به پا توسط یک فرد با اندام درشت به نسبت یک فرد لاغر اندام به هیچ عنوان یکسان نمی باشد. هر چند که برخی از کفش ها برای تمامی افراد مناسب می باشد. ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را جهت خرید بهترین کفش ورزشی زنانه و بهترین مارک کفش پیاده روی زنانه عنوان نماییم تا در این زمینه انتخاب مناسب تری را داشته باشید.

بهترین مارک کفش پیاده روی زنانه

 

 

پر فروش ترین کفش های ورزشی زنانه در ایران

کلا کفش های ورزشی به دو گروه راحتی و مخصوص پیاده روی دسته بندی می گردند.

کفش های راحتی برای ورزش در باشگاه و یا فعالیت های روزانه گزینه مناسبی بوده و برای پیاده روی نیز کفش های مخصوص پیاده روی به واسطه قابلیت هایی که داشته گزینه ای ایده آل محسوب می گردند.

برای خرید کفش ورزشی زنانه کلیک کنید

خرید با تخفیف دیجی کالا

پاشنه کفش ورزشی نیز بایستی کاملا به پای شما اندازه بوده و به هیچ عنوان کفش انتخابی تنگ و گشاد نباشد. برای انتخابی مناسب در زمینه خرید کفش ورزشی حتما باید با چگونگی قرار گرفتن کفش بر رویه پای خود دقت نمایید. رویه کفش بایستی به گونه ای بوده که علاوه بر در گرفتن کامل پای شما، بسیار نرم و راحت بوده و به هیچ عنوان پای شما را اذیت نکند. همچنین فرم پا نیز از دیگر مواردی بوده که در زمان خرید کفش باید به آن توجه شود. هر چند که اکثر تولیدکنندگان کفش های ورزشی کفش های خود را متناسب با تمامی فرم پاها می سازند.

کفش پیاده روی دیجی کالا

ویژگی های منحصر به فرد کفش ورزشی و پیاده روی زنانه:

به طور معمول کفش های ورزشی برای آن که ایمنی کامل را در زمان ورزش و پیاده روی برای پای شما به ارمغان آورند دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد می باشند. اگر چه بیشتر کفش ها از یک لژ در پاشنه خود برخوردار بوده تا در صورت افتادن های احتمالی پاشنه پای شما صدمه نبیند. اما در کفش های ورزشی میزان این لژ بیشتر بوده تا پا در اثر ورزش و پیاده روی های زیادی صدمه نبیند. معمولا کفش های ورزشی دارای بخشی بوده که مانع از چرخش پا می گردد. در کفش های مخصوص پیاده روی این بخش برای جلوگیری از چرخش پا بر اثر پیاده روی طولانی و نیز آسیب دیدگی مفاصل افزایش یافته است.

خرید کفش ورزشی و اسپرت زنانه

پهنای یک کفش ورزشی مناسب

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید کفش ورزشی زنانه بایستی به آن توجه شود پهنای آن می باشد. بهترین حالت این بوده که در زمان پوشیدن کفش ورزشی  بدون جلوتر آمدن رویه کفش و یا کشیده شدن آن کمی پای شما به درون کفش لغزیده شود. حتما دقت داشته باشید که کفش انتخابی به هیچ عنوان انگشت کوچک پای شما را اذیت نکند.

طول مناسب برای یک کفش ورزشی

از آن جایی که ممکن بوده پا بر اثر ورزش یا پیاده روی کمی متورم شده پیشنهاد می شود در زمان خرید کفش ورزشی زنانه طول کفش را نیز در نظر داشته باشید. جهت انتخاب طولی مناسب برای کفش خود باید توجه کنید که بین انگشت شصت پای شما تا جلوی کفش به اندازه پهنای شست دست فاصله باشد. علاوه بر آن کفش انتخابی شما بایستی به انگشتان پای شما به راحتی اجازه حرکت بدهد. چرا که در این حالت شما خیلی راحت توانسته به ورزش پرداخته و در زمان ورزش نیز انگشتان پای شما آسیبی نبینند.

عرض مناسب برای یک کفش ورزشی

انتخاب عرض مناسب برای کفش نیز به اندازه طول آن حائز اهمیت می باشد. عرض مناسب یعنی این که حتی کفش در زمان پوشیده شدن نیز تغییر فرم نداده و کناره های آن نیز به همان شکل اصلی بمانند. در صورت وارد شدن فشار از سوی کناره کفش به پاهای شما بایستی اقدام به تعویض کفش انتخابی با کفشی مناسب نمایید.

انعطاف­ پذیری کفش ورزشی

انتخاب یک کفش ورزشی زنانه منعطف سبب شده شما درگیر مشکلاتی چون کمردرد، التهاب پلانتار (رایج ترین علل پاشنه درد) نگردید. علاوه بر آن کفش خشک باعث کشیدگی تاندون پای شما و نیز وارد شدن آسیب های جدی به کف پا خواهد شد.

در زمان خرید تنها توجه به رنگ و شکل ظاهری کفش کافی نبوده و شما بایستی در وهله اول کیفیت کفش را مورد بررسی قرار دهید زیرا در صورت انتخاب کفشی نامناسب مشکلات زیادی برای پای شما و نیز مفاصل آن ایجاد خواهد شد. از این رو شما می توانید با انتخاب یک کفش مناسب بدون دغدغه ورزش و پیاده روی نموده و هیچ نگرانی بابت پاهای خود و یا آسیب دیدگی های احتمالی آن ها نداشته باشید.

 

 

 

خرید کفش ورزشی مردانه

پرفروش ترین کفش های ورزشی زنانه در ایران

۱. کفش راحتی زنانه مل اند موژ مدل W1104-101

اولین کفش پرفروش از کمپانی مل اند موژ بوده که تحت لیسانس اتریش می باشد. رویه این کفش از الیاف مصنوعی بوده که باعث به وجود آمدن ساختار مشبکی بر روی این کفش شده و این موضوع سبب شده گرمای حاصله از فعالیت به راحتی خارج شده و به دنبال آن پا نیز کمتر دچار تعریق گردد. به عبارتی ساختار این کفش باعث تهویه هوای درون کفش شده و از این رو در زمان استفاده از این کفش شما کاملا راحت خواهید بود. زیره در نظر گرفته برای این کفش آن را منعطف تر نموده و باعث کمتر شدن فشارهای ناشی از ورزش و پیاده روی به پا شده است، لذا شما این امکان را داشته تا حتی در صورت استفاده طولانی از این کفش نیز هیچ ناراحتی را حس ننمایید. پا در درون این کفش به واسه کفی نرمی که در کف این کفش قرار داده شده از محیط بسیار مناسبی برخوردار بوده و به هیچ عنوان صدمه و ناراحتی به خود نخواهد دید. طراحی و ساختار خاص این کفش سبب شده بتوان این کفش را گزینه ای ایده آل برای فعالیت های روتین روزانه به شمار آورد.

۲. کفش مخصوص پیاده روی زنانه سامر مدل ۱۱۱۹

این کفش مخصوص پیاده روی بوده و از ساختاری بسیار نرم و سبک برخوردار می باشد از این رو برای پیاده روی های روزانه و طولانی گزینه ای بسیار ایده آل محسوب می گردد. این کفش با توجه به رویه الیاف مصنوعی که داشته از ساختاری مشبکی بر روی خود برخوردار بوده و به همین دلیل هوای گرم درون کفش به راحتی از آن خارج شده و تهویه هوا نیز باعث کم شدن میزان تعریق پاها می گردد، از این رو حتی بر اثر پیاده روی طولانی نیز پای شما اذیت نخواهد شد. کفی نرم و طبی این کفش سبب شده این کفش گزینه ای بسیار مناسب برای پیاده روی های طولانی به شمار آمده و پاها نیز از آسیب های احتمالی در امان بمانند. یکی دیگر از مواردی که باعث استقبال اکثر خانم ها از این کفش شده است ظاهر زیبا و در عین حال ساده این کفش می باشد.این کفش از انعطاف و دوام بالایی برخوردار بوده و برای فعالیت های روتین روزانه بسیار مناسب می باشد.

۳. کفش مخصوص پیاده روی زنانه اسکچرز مدل Go Walk 3

این کفش نیز از نوع کفش های مخصوص پیاده روی بوده و از محصولات برند معروف اسکچرز می باشد. این کفش انتخاب بسیار مناسبی برای فعالیت ها و پیاده روی های روزانه و یا دویدن به شمار می آید. این کفش با برخورداری از رویه ای هورسی از تهویه مطلوبی برخوردار بوده و در زمان ورزش و یا دویدن میزان تعریق پای شما را به میزان قابل توجهی کم خواهد نمود. انعطاف این کفش نیز به واسطه جنس پلی اورتان این کفش در سطح بسیار قابل قبولی قرار گرفته است و همچنین آسیب های احتمالی را نیز در زمان ورزش و یا پیاده روی به حداقل رسانده است. این کفش بسیار سبک و کم وزن بوده و به هیچ عنوان باعث اذیت پای شما نخواهد شد. طراحی خاص و زنگ جذابی که برای این کفش در نظر گرفته شده باعث جذب تعداد زیادی از خانم ها به سوی این کفش شده و این کفش برای خانم هایی با سایز پای 37 تا 41 عرضه شده است. حتما شما نیز با دیدن این کفش پی به راحتی بی نظیر این کفش (همچون دیگر محصولات اسکیچرز) خواهید برد.

۴. کفش مخصوص دویدن زنانه اسکچرز مدل۱۲۶۱۵BBK

این کفش نیز از برند اسکیچرز بوده و برای دویدن گزینه ای ایده آل به شمار می آید. این کفش جذاب از دوام بالایی برخوردار بوده و برای پیاده روی های روزانه بسیار مناسب می باشد. زیره در نظر گرفته برای این کفش سبب انعطاف پذیری بالای این کفش شده و حتی با پیاده روی طولانی و دویدن نیز پای شما به هیچ عنوان اذیت نخواهد شد. پیاده روی و ورزش به کمک فناوری کفی مموری در زیر این کفش به کاری لذت بخش تبدیل شده و با استفاده از این کفش در زمان ورزش به هیچ عنوان پای شما صدمه ندیده و بر اثر فعالیت زیاد به درد نخواهد آمد. شاید برایتان جالب بوده اگر بگوییم این کفش واقعا پس از مدتی پوشیده شدن کاملا فرم پای شما را گرفته و به همین دلیل مانع از ایجاد درد و صدمه در پای شما خواهد شد. این کفش به واسطه الیافی که داشته به راحتی قابل شستشو بوده و به هیچ عنوان بر اثر شستشو فرم اصلی خود را از دست نخواهد داد. اگر شما نیز به دنبال یک کفش سبک و راحت و از همه مهم تر با دوام هستید قطعا این کفش زیبا برای شما انتخابی ایده آل خواهد بود.

۵. کفش مخصوص پیاده روی زنانه ریباک مدل Esoterra DMX Lite

این کفش پیاده روی به دلیل برخوردار از ویژگی هایی چون، وزن کم و سبکی، جنسی از پارچه مش، قابلیت گردنش هوا و  فوم DMX و EVA  به کفشی ایده آل جهت پیاده روی و ورزش تبدیل شده است. انعطاف این کفش به واسطه فوم های موجود در ساختار و لایه های میانی آن بسیار بالا بوده و این موضوع سبب شده پای شما در زمان ورزش کاملا راحت بوده و صدمه ای نبیند. نرمی و انعطاف پذیری زیره این کفش نیز مانع از پیچ خوردگی و آسیب دیدگی پای شما خواهد شد. پارچه مش به کار رفته برای روی این کفش نیز مانع از تعریق زیاد و بوع نامطبوع شده است. طراحی شیاردار زیره این کفش نیز آن را در مقابل فرسایش و کشش بسیار مقاوم نموده است. ساق این کفش نیز در اندازه ای مناسب بوده و به شما اجازه انجام تمامی حرکات ورزشی را خواهد داد. این کفش با وزن پایینی که داشته باعث شده شما در زمان ورزش و پیاده روی کاملا احساس راحتی نموده و انتخابی مطلوب برای آن دسته از افراد که در روز فعالیت های روزانه زیادی داشته و نیز خواهان کفشی زیبا و با دوام هستند به شمار می آید.

۶. کفش مخصوص پیاده روی زنانه نایکی مدل lunar solo

این کفش نیز یکی دیگر از پرفروش ترین کفش های ورزشی زنانه به شمار می آید و با برخورداری از طراحی خاص و کیفیت بسیار بالا توانسته افراد بسیاری را به سوی خود جلب نماید. وزن این کفش بسیار پایین بوده و از آن جایی که در ساخت آن از پلی اورتان سبک استفاده شده از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده و به خوبی از پا در مقابل آسیب های احتمالی در زمان ورزش محافظت خواهد نمود. این کفش به واسطه داشتن رویه ای از الیاف مصنوعی به طور کامل بخش رویی پای شما را نیز پوشش داده و به خوبی گرمای درون کفش را به بیرون فرستاده و به نوعی باعث تهویه مناسب در کفش شده و با کاهش تعریق احساس راحتی و لذت شما را در زمان ورزش افزایش خواهد داد. علاوه بر آن جنس انتخابی برای این کفش سبب شده خیلی دیرتر کثیف شده و تغییر رنگ نیز نخواهد داد. و حتی اگر دچار آلودگی شده به راحتی قابل شستشو می باشد. این کفش مانع از آسیب دیدن پا در زمان ورزش شده و به دلیل سبک بودن راحتی را در زمان ورزش برای شما به ارمغان خواهد آورد.

۷. کفش زنانه نهرین مدل اردلان

این کفش با توجه به کیفیت بالا و ننیز جنس ترموپلاستیکی که داشته برای پیاده روی و دویدن انتخابی عالی خواهد بود. این کفش ایرانی به هیج عنوان از لحاظ کیفیت و ماندگاری از برند های خارجی پایین تر نمی باشد. وزن این کفش بسیار پایین بوده و با توجه به جنس ترموپلاستیکی که داشته از انعطاف بالایی برخوردار می باشد، از این رو به خوبی از پای شما در زمان ورزش محافظت خواهد نمود. این کفش با برخورداری از جنس پارچه تنفسی اسپیسر، دارای ساختار مشبکی بر روی بخش رویه خود بوده و از این رو هوای درون کفش به خوبی تهویه شده و با تعرق کمتر شما در زمان ورزش لذتی بیشتری خواهید برد. طراحی خاص این کفش سبب شده پس از مدتی استفاده، کفش کاملا با آناتومی پای شما یکی شده و به فرم پای شما در آید و از این رو در زمان ورزش و پیاده روی کاملا راحت خواهید بود. ما این کفش را به آن دسته از افرادی به که به دنبال یک کفش ایرانی باکیفیت بوده پیشنهاد می کنیم.

۸. کفش مخصوص دویدن زنانه ریباک مدل TRAINFUSION NINE 2.0

این کفش در عین سادگی بسیار شیک و زیبا بوده و گزینه ای مناسب برای دویدن و پیاده روی به شمار می آید. این کفش با جنس ترموپلاستیکی خود از نرمی و انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و به واسطه لژی که داشته به هیچ عنوان در زمان دویدن و فعالیت های زیاد باعث وارد شدن فشار به پای شما نشده و مانع از آسیب دیدگی کف پا می گردد. رویه این کفش از آن جایی که از الیاف مصنوعی ساخته شده ظاهره شیکی را به کفش داده و همچنین باعث تهویه مناسب هوای درون کفش و نیز کاهش تعریق خواهد شد. این کفش به شما اجازه داده تا با خیالی آسوده و بدون خستگی به پیاده روی و ورزش بپردازید.

۹. کفش کوهنوردی زنانه هامتو مدل ۱-۶۵۲۰

آخرین کفشی که در این مقاله قصد داشته به معرفی آن بپردازیم نیز کفش کوهنوردی زنانه هامتو مدل ۱-۶۵۲۰ می باشد. این کفش ساخته شده از چرم مصنوعی و اشبالت بوده و با توجه به منافذ زیادی که داشته تهویه مناسبی را ایجاد نموده و باعث شده پا درون کفش به راحتی تنفس داشته باشد. این کفش با برخورداری از کفی از جنس لاستیک , ای وی ای به خوبی فشار های وارده به دلیل فعالیت و ورزش زیاد را از روی پای شما برداشته و باعث راحتی شما می گردد. لایه خارجی مورد استفاده در این کفش پس از چند بار استفاده فرم پای شما را به خود گرفته و علاوه برآن به دلیل برخورداری از فناوری های جدید گزینه ای ایده آل و سبک برای ورزش کاران به شمار می آید. این کفش با کیفیت بالایی که داشته برای کوهنوردی بسیار عالی می باشد.

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]
Likes0Dislikes2
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 3 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات