کد خبر : 1
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 فوریه 2019 - 12:37
7,090 views بازدید

بهترین مارک سشوار در بازار ایران راهنمای خرید و قیمت

با توجه به این که خرید بهترین مارک سشوار از آن دسته خرید هایی بوده که در صورت انتخاب درست تا چندین سال بعد نیز می توانید به راحتی از آن استفاده نموده و از خرید سشواری جدید تر بی نیاز خواهید بود پیشنهاد می شود بودجه بیشتری برای این محصول در نظر گرفته و از بهترین برند خریداری نمایید، چرا که علاوه بر دوام […]

بهترین مارک سشوار راهنمای خرید

با توجه به این که خرید بهترین مارک سشوار از آن دسته خرید هایی بوده که در صورت انتخاب درست تا چندین سال بعد نیز می توانید به راحتی از آن استفاده نموده و از خرید سشواری جدید تر بی نیاز خواهید بود پیشنهاد می شود بودجه بیشتری برای این محصول در نظر گرفته و از بهترین برند خریداری نمایید، چرا که علاوه بر دوام بالا، یک سشوار خوب در زیبایی مو های شما نیز تاثیر به سزایی خواهد داشت.

برای آن که همواره مرتب و جذاب به نظر آمده به یک سشوار خوب نیاز داشته تا مو های شما به را به بهترین نحو حالت دهد. در ادامه با بهترین برند های سشوار آشنا خواهیم شد تا در انتخاب یک سشوار مناسب موفق تر عمل نماییم.

دسته بندی سشوار ها

دسته بندی سشوار ها با در نظر گیری اندازه، توان و قابلیت های گوناگون صورت گرفته و سشوار ها را به سه دسته حرفه ای، نیمه حرفه ای و خانگی تقسیم می گردند:

مدل‌های خانگی

این دسته از سشوار ها دارای سرعت پایین، توان کم و تنظیمات ساده ای بوده که از پس سشوار نمودن مو ها به خوبی بر نیامده و تنها برای خشک کردن  مو ها مناسب می باشند. این دسته از سشوار ها ارزان تر بوده اما با این حال کارایی مطلوبی نداشته و ما خرید آن ها را به هیچ عنوان پیشنهاد نمی دهیم.

مدل‌های نیمه حرفه‌ای

این دسته از سشوار ها از سرعت و حرارتی متوسط و تنظیمات اندکی پیشرفته تر برخوردار بوده و قیمت آن ها نیز در سطح متوسطی می باشد.

مدل‌های حرفه‌ای

این مدل از سشوار ها  قادر بوده نیاز های شما را به بهترین نحو پاسخ دهند. خیلی از افراد معتقدند این دسته از سشوار ها تنها برای آرایشگران حرفه ای مناسب بوده و برای استفاده شخصی نیازی نیست تا این حد هزینه نمود اما در واقع این دسته از سشوار ها کار شما را بسیار آسان تر نموده و شما با این سشوار ها به راحتی قادر بوده مو های خود را حالت داده و مانند یک آرایشگر کار بلد مو های خود را بیارایید. این دسته از سشوار ها قطعا موفق خواهند شد شما را راضی نگه دارند.

ویژگی های بهترین مارک سشوار

سشوارهای آیونیک (یون دار)

سشوار های آیونیک برای آن دسته از افراد که دارای مو های ضخیم و یا فر بوده کاربرد دارند. این سشوار ها قادر بوده به کمک یون های منفی مانع از  حجیم شدن مو ها شده و مو ها را درخشان نموده و نیز با سرعت بالایی مو ها را خشک می نماید.

این دسته از سشوار ها به افرادی که دارای مو های ظریف و نازک هستند توصیه نمی گردد.

سشوار سرامیکی

درون این مدل سشوار ها دارای پوششی سرامیکی و یا چینی بوده تا گرما خیلی منظم و بدون بالا رفتن حرارت بدنه، به بیرون منتقل گردد. این مدل از سشوار ها برای انواع مو ها کاربرد خواهد داشت.

این سشوار ها علاوه بر داشتن پوشش سرامیکی به دلیل برخورداری از قابلیت آیونیک (یون های منفی) مو ها را خیلی سریع خشک نموده و مانع از فر و وز شدن مو ها می گردد.

برخی از سشوار های جدید سرامیکی از قابلیت مادون قرمز نیز برخوردار بوده تا درون مو ها نیز گرما راه پیدا کرده و خشک شدن مو ها از دورن به سمت خارج اتفاق بیفتد.

سشوارهای تیتانیومی

این دسته از سشوار ها برای آن دسته از افراد که دارای مو هایی حجیم بوده و به طبع گرمای بیشتری نیز می طلبند کارایی مطلوبی خواهند داشت. این مدل از سشوار ها مو ها را خیلی سریع تر خشک نموده و کار کردن با آن ها خیلی راحت تر می باشد.

قدرت (توان) سشوار

بر اساس میزان توان یک سشوار می توان به قدرت و سرعت آن پی برد. با بالا رفتن توان سشوار سرعت این دستگاه برای خشک کردن مو ها نیز بالا تر خواهد رفت. اگر چه سشوار های  با توان پایین قیمت کمتری دارند اما با این حال کارایی مطلوبی نداشته و در نهایت شما مجبور خواهید شد که به دنبال سشوار پر قدرت تری بروید. یک سشوار خوب باید دست کم 1500 وات توان داشته باشد.

سشوارهای حرفه ای با توان ۲۰۰۰ وات

برای آن دسته از افراد که دارای مو های ضخیم و با حجم بالا هستند سشوار های با توان 1800 تا 2000 وات مناسب می باشد. به این مدل از سشوار ها که در آرایشگاه نیز بسیار کاربرد دارند سشوار های حرفه ای گفته می شود. از این رو شما با انتخاب این سشوار آرایشگاه را به خانه خود خواهید برد.

وزن سشوار

بهتر بوده سشوار انتخابی شما یک سشوار سبک و با توان بالا باشد چرا که در صورت بالا بودن وزن سشوار شما ممکن است بعد از چند دقیقه از دست گرفتن آن خسته شده و خوب نتوانید کار خود را انجام دهید. 500 گرم وزن مناسبی برای یک سشوار به نظر می آید.

سشواری با قابلیت  تنظیمات حرارتی و سرعت متنوع

خب تا این جا گفتیم که یک سشوار خوب باید قدرت و وزن مناسبی داشته باشد، حال باید بگوییم که یک سشوار ایده آل باید از قابلیت تنظیمات حرارتی متنوع نیز برخوردار باشد. یک سشوار خوب از سرعت های متفاوت و درجه حرارت های گوناگون برخوردار می باشد.

 • درجه حرارت کم: مناسب برای مو های خشک و یا ظریف
 • درجه حرارت متوسط: مناسب مو های معمولی
 • درجه حرارت زیاد: برای مو های خیس و ضخیم

خرید کارواش

ویژگی‌های اضافی بهترین مارک سشوار

قابلیت باد سرد

یک سشوار با قابلیت باد سرد مانع از وز شدن مو های شما شده و آن ها را درخشان می سازد. در صورتی که سشوار شما از این قابلیت برخوردار باشد شما توانسته بعد از سشوار کشیدن مو ها از باد سرد آن استفاده نموده و به کمک آن مو های خود را زیبا و درخشان نمایید.

بهتر بوده بعد از خشک شدن 80 درصدی مو های خود باد سرد را به کار برده و باعث کاهش گرمای اضافی مو های خود را گردید.

دیسپانسر

دیسپانسر در واقع یکی از لوازم جانبی سشوار ها بوده که باعث شده  مو های موج دار خیلی بهتر سشوار شوند و  از حالت آن ها مواظبت می کند. این وسیله قابل جدا شدن بوده و به راحتی می توان در صورت نیاز آن را به سشوار وصل کرد.

سری متمرکز کننده هوا

یکی دیگر از اکسسوری های یک سشوار خوب متمرکز کننده می باشد. این قطعه که در انتهای سشوار قرار می گیرد در صافی مو ها بسیار کارایی داشته و مانع از وز شدن مو ها می گردد.

برای نتیجه بهتر باید در حین برس کشی مو، سشوار را نیز با آن هم مسیر سازید تا خیلی سریع تر مو های تان حالت گیرد.

حال در ادامه قصد داریم با چند مدل از بهترین برند های سشوار که در بازار ایران موجود هستند و اینگونه سشوار جایینو باز کرده اند آشنا شده و از  نقاط ضعف و قوت آن اطلاع پیدا نماییم تا در انتخاب سشوار مناسب، بهتر تصمیم بگیریم.

بهترین برندهای سشوار در بازار ایران

1.    سشوار بابیلیس مدل ۲۷۳۶SDE

سشوار بابیلیس

حتی از تجربه کافی برای سشوار کشیدن مو ها برخوردار نیستید قطعا با سشوار بابیلیس مدل ۲۷۳۶SDE می توانید به بهترین نحو مو های خود را سشوار نموده و حالت دهید. برند بابلیس یکی از برند های نام آشنا در زمینه تولید محصولات آرایشی برقی می باشد که کیفیت محصولات آن همواره بر سر زبان هاست. سشوار بابلیس خیلی عالی و سریع مو ها را حالت خواهد داد. لازم به ذکر است که توان این سشوار 1000 وات بوده و برای خشک کردن مو ها وقت بیشتری نیاز داشته، لذا بهتر بوده قبل از استفاده از این سشوار کمی از خیسی مو های خود را گرفته و بعد از این سشوار برای حالت دادن مو های خود استفاده نمایید.

خرید از دیجی کالا

نقاط قوت

 • برخورداری از طراحی منحصر به فرد جهت راحتی هر چه بیشتر در سشوار کشیدن
 • دارای سری ها گوناگون با کارایی هایی مختلف
 • سبک بودن (480 گرم)
 • برخورداری از امکان تولید یون
 • دارای دکمه سرد
 • برخورداری از برس 20 و 50 میلی متری
 • دارای طراحی خانگی

 

2.    سشوار ریمنگتون مدل  AC9140

قیمت سشوار ارزان

با این سشوار شما قادر بوده خود در خانه به زیبایی کار آرایشگر ها، مو های خود را سشوار کشیده و حالت دهید. این سشوار به رنگ رز گلد بوده و از زیبایی بسیاری برخوردار می باشد. این دستگاه در عین سبک بوده دارای توان بالایی بوده و با برخورداری از فناوری های پیشرفته به راحتی قادر بوده تمامی انتظارات شما را برآورده سازد. از قابلیت های مهم این سشوار می توان به تکنولوژی تولید یون بیشتر، پخش گرمای هوشمند، مود استایل شات اشاره نمود.

خرید از دیجی کالا

نقاط قوت

 • دارای قدرت موتور 2400 واتی
 • برخوداری از توریو
 • مجهز به قابلیت تولید یون
 • دارای دکمه باد سرد
 • سبک بودن (229 گرم)
 • برخورداری از سیمی به طول 3 متر
 • دارای تنظیمات حرفه ای و مود استایل شات
 • مجهز به سیستم Opti Heat
 • برخورداری از متمرکز کننده ای 7 میلی متری و یک متمرکز کننده  جهت حالت دهی مو ها

خرید کارواش

 

3.    سشوار پاناسونیک مدل EH5573

اگر چه این سشوار دارای توانی 2000 واتی بوده اما با وجود کیفیت بالایی که داشتی پا به پای دیگر رقبا آمده است. این سشوار بسیار سبک بوده و به هنگام عملکرد صدای چندان زیادی تولید نمی کند. این دستگاه دارای سه درجه باد مختلف و 4 درجه گرما بوده که درجه اول به باد سرد اختصاص داده شده و سه درجه دیگر مختص باد گرم بوده که بسیار عالی عمل خواهند کرد. این سشوار دارای قابلیت تولید یون با دو خروجی مستقل بوده و از این طریق شما توانسته با فشردن دکمه مربوطه خیلی سریع مو های خود را خشک نموده و آن ها را بسیار لطیف و درخشان ببینید.

سری دیسپانسر این سشوار برای مو های خانم ها بسیار کارایی مطلوبی داشته و سری متمرکز کننده این سشوار نیز برای حالت دادن موی آقایان مناسب می باشد.

خرید از دی جی کالا

نقاط قوت

 • برخورداری از موتور قدرتمند با توان 2000 واتی
 •  دارای طراحی خانگی
 • مجهز به دو خروجی یون
 • برخورداری از متمرکز کننده ای به طول 6 سانتی متر

 

4.    سشوار فیلیپس مدل  BHD176

بی شک آوازه کیفیت بالای محصولات برند فیلیپس به گوش همه رسیده است. افرادی که دارای مو هایی بلند و حجیم و فر دار هستند می توانند از سری دیسپانسر این سشوار استفاده نموده و از  نتیجه  عالی کار شگفت زده گردند. از قابلیت های اولیه این دستگاه می توان به دکمه باد سرد و توانایی بالا در پرتاب باد اشاره نمود. فیلتر پشت این دستگاه نیز به راحتی قابل جدا شدن می باشد. این سشوار برای خانم ها کارایی بسیار عالی از خود نشان خواهد داد. تنها عیب این دستگاه کوتاه بودن سیم آن بوده که تنها 1.8 متر می باشد و در صورت نزدیک نبودن پریز برق به آینه کمی کار را دشوار می سازد.

خرید از دی جی کالا

نقاط قوت

 • برخورداری از موتوری قدرتمند با توان 2200 واتی
 • مجهز به دیسپانسر
 • بهره مندی از فناوری تولید یون
 • دارای طراحی ارگونومیک
 • سبک بودن

نقاط ضعف

 • کوتاه بودن طول سیم

 

5.    سشوار پرومکس مدل ۷۲۴۰

سشوار پرومکس  به بهترین نحو قادر بوده تمامی انتظارات شما را از یک سشوار خوب برآورده سازد. موتور این سشوار از قدرت 2400 واتی برخوردار بوده، دارای قابلیت تولید یون می باشد و طول سیم این دستگاه به 3 متر می رسد. تنها عیب این دستگاه وزن آن بوده که به دلیل بلند بودن سیم آن کمی زیاد به نظر می آید.

خرید از دی جی کالا

نقاط قوت

 • برخورداری از موتوری قدرتمند با توان 2400 واتی
 • دارای سه متمرکز کننده هوا
 • دارای قابلیت تولید یون
 • برخورداری از سیمی به طول 3 متر
 • مجهز به المنت سرامیکی

 

نقطه ضعف

 • دارای وزن یک کیلوگرم

 

6.    سشوار پرینسلی مدل  PR234AT

برند پرنسلی یک برند نام آشنا در زمینه تولید محصولات ارایشی برقی می باشد. سشوار این برند در میان دیگر سشوار ها از پرتاب باد منحصر به فردی برخوردار می باشد. این دستگاه به دلیل برخورداری از المنت هایی قدرتمند قادر به تولید گرمایی عالی شده است. این محصول با وجود کیفیت بالایی که داشته دارای قیمت مناسبی نیز می باشد. اگر به دنبال یک سشوار حرفه ای هستید ما به شما این سشوار را پیشنهاد می دهیم.

خرید از دی جی کالا

نقاط قوت

 •  برخورداری از موتوری قدرتمند و با توانی 2300 واتی
 • مجهز به قابلیت تولید یون
 • دارای دکمه باد سرد

 

7.    سشوار بوش مدل  PHD7962DI

کیفیت بالای محصولات بوش نیز بر کسی پوشیده نیست. سشوار این برند نیز در کنار ظاهر زیبای خود کیفیت بی نظیری دارد. موتور قدرتمند این سشوار دارای توانی 2500 واتی می باشد. اگر چه این سشوار قیمت نسبتا بالایی داشته اما قابلیت های متعدد این سشوار قطعا ارزش این هزینه را خواهد داشت. اگر به دنبال یک سشوار منحصر به فرد هستید ما به شما این سشوار با طراحی آلمانی را پیشنهاد می دهیم.

خرید از دی جی کالا

نقاط قوت

 • برخورداری از موتوری قدرتمند با توان 2500 واتی
 • مجهز به تکنولوژی تولید یون
 • دارای دکمه باد سرد
 • مجهز به فیلتر هوا
 • بهره مندی از سیستم جلوگیری از حرارت بسیار بالا

 

8.    سشوار سورکر مدل  DW-1006

این سشوار در عین برخورداری از فناوری های پیشرفته و قابلیت های گوناگون قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. موتور این دستگاه توان 2200 واتی داشته و از قابلیت تولید یون نیز برخوردار می باشد. این موضوع سبب شده که مو ها خیلی بهتر سشوار شده و کمترین آسیب را به خود ببینند. به کار گیری المنت سرامیکی در این دستگاه سبب شده حرارت حاصله برای انواع مو ها مناسب باشد. اگر می خواهید همواره موهایی درخشان و خوش حالت داشته باشید پس در خرید این سشوار با طراحی نیمه حرفه ای درنگ نکنید.

خرید از دی جی کالا

نقاط قوت

 • دارای موتور قدرتمند 2200 واتی
 • برخورداری از طراحی نیمه حرفه ای
 • مجهز به المنت سرامیکی

 

9.    سشوار پروویو مدل PW-3111

این سشوار در آرایشگاه ها بسیار کاربرد داشته چرا که از کیفیتی بسیار بالا برخوردار بوده و کاملا مناسب برای استفاده در دفعات بالا می باشد. این سشوار سبک بوده و قابلیت گرمادهی آن به 110 درجه سانتی گراد می رسد. از دیگر قابلیت های این سشوار می توان به نمایشگر دیجیتال میزان گرمادهی و سیم بلند اشاره نمود. این سشوار با کیفیت بالا و قیمت مناسب یک انتخاب عالی به حساب می آید.

خرید از دی جی کالا

نقاط قوت

 • بهره مندی از موتوری قدرتمند با توان 2300 واتی
 • مجهز به تکنولوژی تولید یون
 • دارای دکمه باد سرد
 • برخورداری از دو متمرکز کننده هوا
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 68 در انتظار بررسی : 68 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات