کد خبر : 3383
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 2 فوریه 2023 - 11:23
70 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین مدل صندلی غذاخوری کودک پلاستیکی ارزان قیمت دیجی کالا

صندلی غذاخوری کودک را می توان به اندازه یک تخت خواب مخصوص کودکان برای آسایش و راحتی کودکان حائز اهمیت دانست. به کمک یک صندلی غذاخوری کودک، فرزند خردسال شما به راحتی می تواند در بین جمع خانوادگی غذای خود را میل نماید و از غذا خوردن در کنار خانواده لذت ببرد.   راهنمای خرید بهترین مدل صندلی غذاخوری کودک تنوع صندلی های غذاخوری کودک […]

صندلی غذاخوری کودک را می توان به اندازه یک تخت خواب مخصوص کودکان برای آسایش و راحتی کودکان حائز اهمیت دانست. به کمک یک صندلی غذاخوری کودک، فرزند خردسال شما به راحتی می تواند در بین جمع خانوادگی غذای خود را میل نماید و از غذا خوردن در کنار خانواده لذت ببرد.

 قیمت و خرید اینترنتی بهترین مدل صندلی غذاخوری کودک پلاستیکی ارزان قیمت دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین مدل صندلی غذاخوری کودک

تنوع صندلی های غذاخوری کودک موجود در بازار بسیار زیاد است و این موضوع باعث شده انتخاب از بین انواع صندلی غذاخوری کودک به کاری دشوار تبدیل گردد. در ادامه ما سعی کرده ایم با ذکر نکاتی ساده به شما در این انتخاب کمک کنیم. پس با ما همراه باشید.

انواع صندلی های غذاخوری کودک

 • صندلی استاندارد

صندلی های غذاخوری کودکانه مدل استاندارد به نوعی همان صندلی معمولی هستند که البته از امکاناتی چون تنظیم ارتفاع و پشتی صندلی و… بی بهره اند. این صندلی ها حتی گاهی فاقد قابلیت تاشوندگی هستند و در این صورت احتمالا بیشتر جنبه دکوری داشته و استفاده چندانی از آن ها نخواهد شد. البته گفتنی است که کیفیت این صندلی ها در سطح مطلوبی می باشد و قیمت آن ها به نسبت دیگر انواع صندلی ها مناسب تر است.

 • صندلی منعطف و قابل تنظیم

این نوع از صندلی ها در بخش های مختلف خود از جمله کوتاهی یا بلندی ارتفاع صندلی، پایه ها، سینی غذاخوری، پشتی صندلی و… قابل تنظیم می باشند. خرید این نوع از صندلی ها به شما این امکان را خواهد داد تا متناسب با سن و فیزیک بدنی کودک خود تنظیم نمایید. قابلیت تاشوندگی این صندلی ها باعث خواهد شد که در صورت عدم نیاز به راحتی بتوان آن ها را جمع نموده و در گوشه ای از اتاق قرار داد و در واقع در این حالت کمترین فضا را به خود اختصاص خواهند داد. این صندلی ها در مقایسه با صندلی های استاندارد یا معمولی دارای قیمت مناسب تری هستند.

 • صندلی تقویتی یا بوستر

این مدل صندلی کودک به نوعی به واسه نوارهای بندی که داشته روی صندلی های خانه نصب شده و علاوه بر بالا بردن میزان ارتفاع صندلی دارای وزن و اندازه کمتری می باشند. این صندلی ها انتخاب مناسبی برای اتصال به صندلی های غذاخوری موجود در خانه به شمار خواهند رفت و می توان برای آن که سطح زیرین آن ها کثیف نشود یک پارچه یا حوله وسیع در زیر آن ها قرار داد.

 • صندلی های چندکاره

این صندلی ها در واقع به صورت چندکاره می باشند و به غیر از آن که به عنوان یک میز و صندلی غذاخوری قابل استفاده خواهند بود و در زمان های غیر از زمان غذا نیز همچون یک میز و صندلی مخصوص بازی کاربرد خواهند داشت. لازم به ذکر است که این صندلی ها به مراتب دارای قیمت بالاتری هستند و البته برای خانه های کوچک با توجه به حجمی که داشته جاگیر و نامناسب می باشند.

نکات قابل توجه در زمان خرید صندلی غذاخوری کودک

 • نوع صندلی غذاخوری

به عنوان اولین قدم شما باید تعیین کنید که به دنبال چه نوع صندلی غذاخوری هستید. در بالا به خوبی انواع صندلی غذاخوری کودک را مورد بررسی قرار دادیم و الان شما به آسانی می توانید از بین گزینه های موجود تعیین کنید که کدام مدل با شرایط شما هماهنگی بیشتری خواهد داشت. پس اولین گام انتخاب نوع صندلی غذاخوری کودک می باشد.

 • حجم و اندازه صندلی غذاخوری کودک

در زمان خرید صندلی غذاخوری کودک همچنین نیاز است که بررسی کنید و ببینید که این محصول چه میزان از فضای خانه را به خود اختصاص خواهد داد. برای داشتن انتخابی مناسب در این رابطه، توصیه می شود که بسته به بزرگی یا کوچکی فضای خانه خود دست به انتخاب بزنید. در صورتی که خانه شما نسبتا بزرگ است جای هیچ نگرانی از این بابت نخواهد بود اما بی شک برای خانه های کوچک صندلی غذخوری تاشو انتخاب مناسب و هوشمندانه تری خواهد بود چرا که در زمانی که نیاز به استفاده از صندلی غذاخوری تاشو نیست شما به راحتی می توانید صندلی را جمع کرده و آن را گوشه ای قرار دهید.

 • موارد ایمنی صندلی غذاخوری

ایمنی در رابطه با وسایل مورد استفاده کودکان حرف اول را می زند و در رابطه با صندلی غذاخوری نیز برای آن که از سلامت کودک خود در زمان استفاده از این محصول آسوده خاطر باشید نیاز است که مواردی را مورد بررسی قرار دهید. برای مثال بندهای ایمنی شانه ای، کمری و نیز بین پایی باعث خواهد شد که کودک از روی صندلی نیفتد. علاوه بر آن جنس مورد استفاده در بخش های در دسترس کودک از جمله دسته ها، جنس سینی و… نیز حتما باید مدنظر قرار داده شوند. با توجه به جنب و جوش بالای کودکان نیز بهتر است صندلی از پایه های محکمی برخوردار باشد. در این رابطه گفتنی است که پایه های صندلی های معمولی به نسبت نمونه های تاشو دارای مقاومت بالاتری هستند.

 • برخورداری از قابلیت جمع شوندگی

پیش از این نیز اشاره کردیم که صندلی های غذاخوری کودکانی که از قابلیت تاشوندگی برخوردار هستند فضای کمتری را به خود اختصاص داده و از این رو برای محیط های کوچک بسیار مناسب می باشند. البته به غیر از این که این نوع از صندلی ها فضای کمتری را اشغال خواهند نمود در صورت که در حالت بسته قرار گیرند کاملا به شکل ایستاده و یا بسته بندی شده در خواهند آمد. البته لازم به ذکر است که صندلی انتخابی شما در صورت برخورداری از این قابلیت بایستی دارای قفل ایمنی باکیفیتی نیز باشد تا در زمانی که کودک روی صندلی نشسته جمع نشود و فشار اهرم باعث آسیب دیدگی کودک نگردد.

 • برخورداری از سینی

توصیه ما به شما عزیزان این است که صندلی کودکی را انتخاب کنید که از یک سینی با قابلیت جدا شدن برخوردار باشد و البته لبه های آن به گونه ای طراحی شده باشند که غذا از روی آن بیرون نریخته و به منظور قرار دادن لیوان آب نیز دارای جای مخصوص باشد. این امکانات باعث خواهد شد که بعد از اتمام غذای کودک به راحتی قادر به تمیز کردن میز آن باشید. در این زمینه همچنین لازم به ذکر است که برخی از سینی ها از قابلیت شستشو در ماشین های ظرفشویی برخوردار می باشند.

 • قابلیت شستشو

از آنجایی که کودکان در زمان غذا خوردن مدام دست خود را کثیف کرده و به این طرف  آن طرف می زنند این که صندلی غذاخوری مخصوص آن ها از قابلیت شستشوی آسان برخوردار باشد بسیار حائز اهمیت است. از این رو بهتر است در صورت انتخاب صندلی های مجهز به بالشتک هایی در بخش زیرین و پشتی خود حتما در نظر داشته باشید که رویه این بخش ها دارای قابلیت شستشو باشد.

 • جای پای کودک

برای آن که کودک در هر سنی بتواند به خوبی پای خود را در زمان استفاده از صندلی به شکلی صحیح و در جایی مناسب بگذارد نیاز به وجود یک جا پایی در زیر صندلی می باشد. در صورتی که صندلی انتخابی شما دارای یک جا پایی مناسب باشد کودک به راحتی قادر به حفظ تعادل خود بر روی صندلی خواهد بود و تمرکز او برای خوردن غذا بالاتر می رود.

 • حمل و جابجایی آسان

چنانچه مدام محل غذا خوردن کودک شما در حال تغییر است و می خواهید هر بار جای مختلفی از خانه به کودک خود غذا دهید بهتر است به سراغ گزینه ای رفته که دارای حمل و نقل آسانی باشد. به این منظور توصیه می شود محصول انتخابی شما از نوع چرخ دار و با دسته ای محکم باشد. البته برای امنیت هر چه بهتر کودک در مورد صندلی های غذاخوری چرخ دار حتما قفل ایمنی الزامی خواهد بود.

 • قیمت محصول

قیمت صندلی غذاخوری کودک تحت تاثیر عوامل گوناگونی می باشد که در این مطلب ما مهم ترین آن ها را عنوان نمودیم. در نهایت این شما هستید که بایستی بسته به بودجه و نیز سلیقه خود انتخاب مناسبی را داشته باشید.

در ادامه برخی از بهترین صندلی های غذاخوری های موجود در بازار معرفی خواهند شد که از نظر کیفیت و قیمت در سطح مطلوبی قرار داشته و با خیالی آسوده می توانید از بین آن ها دست به انتخاب بزنید.

معرفی برخی از بهترین صندلی های غذاخوری کودک موجود در بازار

 1. صندلی غذاخوری دلیجان مدل Cute

این صندلی غذاخوری تاشو و جذاب در ابعاد 100 × 75 × 60 سانتی متر و وزن 4.750  کیلوگرم عرضه شده و ظرفیت وزن آن تا 18 کیلوگرم است. این صندلی را می توان انتخابی مناسب برای کودکان 6 تا 36 ماهه به شمار آورد. از دیگر قابلیت های این صندلی غذاخوری کودک می توان به سینی با قابلیت جداسازی، نشیمنگاه نرم و راحت، کمربند محافظت کننده سه نقطه ای، زیر پایی با قابلیت تنظیم، جابجایی آسان، قابلیت تاشو و… اشاره نمود.

 

 1. صندلی غذاخوری کودک نگاتیو مدل B155

این صندلی غذاخوری کودک در ابعاد 42*48*70  سانتی متر و وزن 3 کیلوگرمی است و تا 20 کیلوگرم دارای ظرفیت وزنی می باشد. این صندلی برای کودکان از نوزادی تا 5 سالگی مناسب است و دارای یک سینی است. این سینی به گونه ای طراحی شده که به راحتی می توان آن را کنار میز نهارخوری قرار داد و زاویه قرارگیری پایه های صندلی چهار پایه کرم آن باعث شده که احتمال افتادن آن به حداقل میزان خود برسد. پایه های این صندلی همچنین به راحتی بر روی فرش، موکت، پارکت ، موزاییک و انواع کفپوش ها قرار گرفته و به هیچ عنوان سر نخواهند خورد. طراحی بخش نشیمنگاه این صندلی نیز به نحوی می باشد که به خوبی فضایی مطلوب برای جای پا لحاظ شده است.

این صندلی برای کنترل تحرک کودک دارای حالتی حصار مانند در اطراف خود می باشد و علاوه بر آن در بدنه صندلی نیز کمربندی ایمنی در نظر گرفته شده است. به منظور بهداشت هر چه بیشتر این محصول سینی از به رنگ سفید می باشد و به راحتی قابل جدا شدن است. و در واقع به صورت صندلی خالی نیز قابل استفاده می باشد.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات