کد خبر : 59
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 سپتامبر 2019 - 7:19
679 views بازدید

راهنمای خرید بهترین برس پاکسازی صورت دیجی کالا و قیمت

این روز ها تب پاک سازی صورت در بین افراد وبه خصوص خانم ها بسیار تند بوده و استقبال این افراد از برس های پا کسازی، برند های گوناگون را به فکر تولید این وسیله انداخته است. اما همان طور که می دانید قبل از خرید این محصول نیاز بوده نسبت به آن شناخت پیدا نموده تا خریدی مناسب داشته باشید. برس های پاکسازی دقیقا […]

برس پاکسازی صورت

این روز ها تب پاک سازی صورت در بین افراد وبه خصوص خانم ها بسیار تند بوده و استقبال این افراد از برس های پا کسازی، برند های گوناگون را به فکر تولید این وسیله انداخته است. اما همان طور که می دانید قبل از خرید این محصول نیاز بوده نسبت به آن شناخت پیدا نموده تا خریدی مناسب داشته باشید.

برس های پاکسازی دقیقا چه کاری انجام می دهند؟

این برس ها در واقع پوست را به صورت عمقی پاک سازی نموده و و با گذشت زمان سبب رفع مشکلات پوستی می گردند. برس های پاک سازی از بین برنده آلودگی های روی پوست بوده و باعث تمیزی و شفافیت پوست خواهند شد. بعضی از این برس ها حتی پوست را لایه برداری نموده و لایه های سطحی پوست را از بین می برند.

انواع برس های پاکسازی پوست صورت

1.    برس هایی دستی

 

این مدل از برس های پاک سازی بسیار ساده بوده و به هیچ عنوان به هنگام استفاده از آن فرد دچار خستگی نمی گردد. به طور معمول این برس ها دارای یک سری گرد همچون برس و دسته ای پلاستیکی هستند. کار با این برس ها مستلزم تنظیمات پیچیده ای نبوده و بدون برق و باتری کار می کنند. تنها نیاز بوده آن را به صورت دایره ای و چرخشی روی پوست خود حرکت دهید تا پاک سازی صورت شما به بهترین نحو انجام گیرد. از آن جایی که این مدل از برس ها شکل و کارکردی ساده دارند از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند.

.

2.    برس های پاکسازی صورت چرخشی:

این برس ها دیگر احتیاجی به حرکات چرخشی دست شما نداشته و خود حرکت می کنند. این گونه از برس های پاک سازی به کمک باتری و یا برق کار کرده و بعد از روشن شده تنها کافی است روی پوست صورت گذاشته و اجازه داده تا کار خود را انجام دهند و روی پوست به صورت چرخشی حرکت کنند. سر این برس به صورت چرخشی بوده و قادر بوده بدون نیاز به حرکت دست فرد روی پوست به چرخش درآمده و پاک سازی صورت را انجام دهد. این مدل از برس های پاکسازی در مقایسه با برس های دستی گران تر هستند.

3.    برس های پاکسازی صورت ویبره:

به طور معمول ضربه زدن به پوست در زمان آرایش نمودن و یا پاک کردن آن امکان دستیابی به عمق بیشتری از لایه های پوستی را میسر می گرداند. در ساخت برس های ویبره نیز از این موضوع الهام گرفته شده تا پوست صورت به صورت عمیق پاک سازی گردد. در این مدل از برس های پاک سازی حرکت به صورت چرخشی نبوده و تنها از طریق وارد کردن ضرباتی ملایم به پوست پاک سازی صورت می گیرد. این برس دارای سری های ویژه ای بوده که به کمک آن ها می توان براساس نوع پوست و محل در نظر گرفته شده، از نمونه های سخت، متوسط و نرم آن بهره برد. این برس ها در میان برس های پاک سازی بالا ترین قیمت را دارند.

برس های پاکسازی صورت مناسب چه افرادی است؟

این برس ها به افرادی که پوستی حساس دارند به هیچ عنوان توصیه نمی شود. زیرا احتمال به وجود آمدن لکه های پوستی روی صورت آن هاوجود دارد. برای چنین افرادی برس های ساده مناسب بوده زیرا به راحتی می توانند کنترل شدت فشار وارده به پوست را در اختیار گیرند. استفاده بیش از دو بار در هفته از برس های پاک سازی قوی و لایه بردار مجاز نمی باشد.

بهترین برس پاکسازی صورت

نکات مهم به هنگام خرید برس پاکسازی صورت

قیمت:

بهتر بوده قبل از هر چیز مشخص کنید که برای خرید این محصصول تا چه میزان حاضر به پرداخت هزینه می باشید. مدل های مختلف این برس ها در بازار موجود بوده که هر یک  قیمت خاص خود را دارند. هزینه خرید برس های ساده مناسب تر بوده و در مقابل برس های ویبره بالا ترین قیمت را به خود اختصاص داده اند.

برس های پاکسازی صورت ضد آب:

برخی از برس های پاک سازی از قابلیت ضد آب برخوردار بوده لذا به راحتی می توان از آن در حمام و حتی زیر دوش آب نیز بهره برد. هر چند که امکان شستن دیگر برس ها که از این قابلیت بی بهره هستند نیز وجود دارد. سری این برس ها به گونه ای بوده که خیلی راحت جدا شده و قابل شست و شو هستند.

منبع انرژی در برس های پاکسازی صورت:

طبیعی است که این برس ها نیز مانند دیگر لوازم برقی به منبع انرژی جهت کار کردن احتیاج دارند. اکثر این دستگاه ها دارای منبع انرژی بوده که از  برق و یا باتری های قابل تعویض و یا باتری هایی با ویژگی شارژ مجدد تغذیه می گردند. برای این دستگاه ها باتری های با قابلیت شارژ مجدد از دیگر گزینه ها مناسب تر هستند.

قابلیت تنظیم سرعت در برس های پاکسازی صورت:

صورت از بخش های گوناگونی تشکیل شده است که هر یک از این بخش ها ممکن است دارای پوستی نازک و یا این که کلفت تر باشند. لذا شستن تمام این بخش ها نباید به یک شکل انجام گیرد. به طور معمول بخش هایی که پوست نازک تری دارند حساسیت بیشتری نیز داشته لذا باید مراقبت بیشتری به هنگام شستن آن ها صورت گرفته و بسیار نرم شسته شوند. این مسئله در برس های پاک سازی به خوبی در نظر گرفته شده است. بعضی از برس ها که به روز تر هستند  در کنار سری های قابل تعویض که جهت استفاده برای بخش های مختلف صورت بوده، این ویژگی را داشته که کنترل میزان سرعت کارکرد دستگاه را به  دست فرد داده تا از نواحی حساس مراقبت بیشتری به عمل آید.

 

انواع سری در برس های پاکسازی صورت:

برای برس های پا کسازی به روز تر سری های گوناگونی در نظر گرفته شده که هر یک کاربرد مخصوص به خود را دارند. این برس ها عبارتند از: برس لایه بردار با الیاف ضخیم، برس نرم جهت استفاده روزانه، برس لایه بردار، ماساژور، برس های پاک کننده با الیاف نرم و….

سری ها در هر برس پاک سازی متفاوت از دیگری می باشند.

خرید برس پاکسازی صورت با تخفیف

پر فروش ترین برس های پاکسازی در ایران – سال ۹۷

1.    برس پاکسازی صورت کیوت اسکین مدل  Ever Clean CIH-F600

این برس پاک سازی ساخت کمپانی کیوت اسکین یکی از پر فروش ترین برس های پاک سازی می باشد. این برس در واقع قادر به پاک سازی صورت به کمک 5 عمل گوناگون بوده و تمامی انتظارات شما از یک برس پاک سازی را به بهترین نحو برآورده خواهد ساخت.

از مهم ترین قابلیت های این برس می توان به این نکته اشاره نمود که به راحتی می توان سرعت آن را تنظیم نمود. سرعت مناسب برای پوست های چرب 530 دور در دقیقه و برای پوست های حساس 380 دور در دقیقه می باشد. این برس همچنین دارای 5 برس مختلف به شرح زیر می باشد:

 • برس پاک کننده با الیاف متراکم و نرم:این برس در واقع دارای موهای فوق العاده نرمی بوده که تجمع این موها سبب ایجاد یک بافت متراکم شده است. این برس حتی برای پوست های حساس نیز کاملا مناسب می باشد و هیچ گونه مشکلی ایجاد نخواهد کرد.  این برس با حرکت چرخشی خود قادر به پاک نمودن آلودگی های پوست می باشد.
 • برس لایه بردار: این برس سطح عمیق تری از پوست را پاک سازی می نماید. ولی استفاده بیش از دو بار از این برس در یک هفته مجاز نمی باشد چرا که در صورت استفاده زیاد از این برس احتمال آسیب دیدن پوست وجود دارد.
 • برس نرم جهت استفاده روزانه: این برس جهت استفاده روزانه کاملا ایده آل می باشد، چرا که دارای الیافی بسیار نرم بوده و هیچ آسیبی به پوست نخواهد زد.
 • برس مخصوص پوست های چرب و حساس: بهتر بوده افرادی که پوست چرب و حساسی دارند از این برس استفاده نمایند. این برس مانع از ایجاد جوش روی پوست می گردد.
 • سنگ پای مخصوص پا و زانو: این برس الیاف ضخیم تری داشته و برای مناطقی چون آرنج، زانو و پا ساخته شده است.

پس این برس علاوه بر شست و شو پوست صورت، جهت لایه برداری کف پا، پاک سازی عمقی پوست و نیز پاک سازی پوست های چرب نیز کاملا ایده آل می باشد و شما با خرید این محصول توانسته از تمامی این امکانات بهره مند گردید.

از دیگر کاربرد های مهم این برس قابلیت ضد آب بودن آن می باشد. این ویژگی سبب شده که به راحتی بتوان آن را شسته و یا با خود به زیر شیر آب برد.

این برس دارای باتری نیز بوده که قابل شارژ می باشد و شارژ آن نیز تا 1 ساعت حفظ خواهد شد.

2.    برس پاکسازی پوست صورت ایرسا مدل Sun

این برس نیز موفق شده طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب نماید. با این برس می توان نقاط مختلف بدن را پاک سازی نمود. این برس دارای فناوری بوده که قادر به تسریع یافتن گردش خون و از بین بردن خستگی عضلات می گردد. این فناوری همچنین پاک سازی پوست از تمامی آلودگی ها را ممکن می سازد. این دستگاه به شما پوستی صاف و نرم هدیه خواهد داد.

این برس نیز دارای 5 سری بوده که هر یک برای کار خاصی در نظر گرفته شده و به راحتی قابل تعویض هستند. این سری ها عبارتند از: سری مخصوص شست و شوی روزانه، سری حذف لایه های مرده روی پوست، سری مناسب برای پوست ضخیم مثل زانو و آرنج، سری بزرگتر و…

توصیه می شود از سری حذف لایه های مرده پوست زیاد استفاده ننموده و نهایتا به دو بار در هفته اکتفا نمایید.

این دستگاه برای کار کردن به دو باتری قلمی احتیاج دارد.

3.    برس پاکسازی پوست تاچ بیوتی مدل۱۵۸۱ سونیک به همراه ماساژور دور چشم تاچ بیوتی مدل TB1581

این برس پاک سازی مدل لرزشی است و تنها نیاز بوده آن را روی پوست گذاشته تا خود به صورت خودکار با حرکاتی دورانی پاک سازی صورت را به بهترین نحو انجام دهد.

این برس دارای دو سری متفاوت می باشد. در کنار این برس پاک سازی یک ماساژور دور چشم عرضه شده است که پوست را آرام نموده و پف و چین  و چروک دور چشم را رفع می نماید.

منبع تغذیه این برس باتری می باشد. این دستگاه از قابلیت ضد آب بی بهره بوده لذا از بردن آن به داخل حمام و زیر آب خودداری نمایید. اما به هر حال سری های این برس قابل تعویض بوده و خیلی راحت می توان آن ها را جدا ساخته و شست و شو داد.

 

4.    پاک کننده صورت تاچ بیوتی مدل ۱۵۸۱

تاچ بیوتی که یک برند معتبر انگلیسی بوده سال هاست در زمینه تولید محصولات مراقبتی و زیبایی فعالیت داشته و افراد بسیاری نیز به واسطه کیفیت بالایی که محصولات این برند داشته به سوی آن جذب شده اند. یکی از محصولات این برند که استقبال زیادی نیز از آن به عمل آمده است برس پاک سازی صوررت 1581 می باشد. این برس تمامی قابلیت های که از یک برس پاک سازی انتظار می رود را دارا می باشد.

از مهم ترین قابلیت های این دستگاه می توان به ماساژ دور چشم اشاره نمود که سبب خوابیدن پف زیر چشم و از بین رفتن  چین و چروک های چشم می گردد. اثرات مطلوبی که این دستگاه بر روی پوست شما خواهد گذاشت بعد از چند بار استفاده به خوبی خود را نشان خواهند داد.

از دیگر قابلیت های این دستگاه، قابلیت پاک نمودن آلودگی ها، لکه ها و جوش های مختلف پوست می باشد. این قابلیت ها به لطف وجود فناوری sonic در این دستگاه امکان پذیر گشته اند. این دستگاه دارای دو برس بوده که از آن جایی که از موهایی لطیف و بسیار نرم برخوردار هستند استفاده از آن ها برای تمامی پوست ها مناسب می باشد.

 1. برس پاک کننده و اپیلاتور صورت براون مدل Face 831

اگر چه براون در بین تولید کنندگان محصولات مراقبتی و آرایشی چندان شناخته شده نیست اما کیفیت برس پاک سازی آن سبب شد استقبال زیادی از آن به عمل آید.  این برس مدلی لرزشی- چرخشی بوده و قادر به پاک سازی عمیق پوست می باشد و پوست را به بهترین نحو از هر گونه آلودگی پاک می نماید. در صورت چندین بار استفاده از این دستگاه بی شک به پوستی شفاف، صاف و لطیف دست خواهید یافت.

این دستگاه دارای 2 سری متفاوت به شرح زیر می باشد:

 • برس پاک سازی با الیاف فوق العاده نرم که سطح عمیق تری از پوست را پاک سازی نموده و لایه ها مرده پوست را از بین خواهد برد و به هیچ عنوان مشکلی برای پوست نداشته و ایجاد حساسیت نخواهد کرد.
 • برس دوم این دستگاه پوست را بسیار ملایم لایه برداری و پاک سازی نموده و پوست را ماساژ خواهد داد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این دستگاه این بوده که پوست را برای جذب کرم ها و مرطوب کننده ها آماده می سازد تا بهتر بر روی پوست بنشینند. این دستگاه برای پاک سازی نواحی مختلف صورت همچون چانه، بالای لب، پیشانی و اطراف ابرو کاملا مناسب بوده و برای پوست های حساس نیز هیچ گونه مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

 1. برس پاک کننده صورت رمینگتون مدل FC1000

این برس 3 سری متفاوت داشته که هر یک کاربرد خاص خود را دارند. از مهم ترین قابلیت های این دستگاه می توان به ضد آب بودن آن اشاره نمود.

این دستگاه دارای  3 کارکرد مختلف چرخشی، ویبراتور، چرخشی-ویبراتور می باشد.

این قابلیت بی نظیر این امکان را به شما داده که تنها به کمک یک دکمه مدل دستگاه دلخواه خود را مشخص نمایید.

منبع تغذیه این دستگاه باتری بوده، که این باتری ها دارای قابلیت شارژ مجدد می باشند، این دستگاه زمان اتمام شارژ باتری ها را به شما اطلاع داده تا شما آن ها را مجدد شارژ نمایید.

این برس دارای سه سری گوناگون بوده که عبارتند از:

 • برسی برای پوست های معمولی که این برس در واقع برای  استفاده روزانه کاربرد دارد.
 • برسی برای پوست های حساس که کار پاک سازی صورت را به ملایم ترین حالت ممکن انجام خواهد داد.
 • سری ماساژ که برای ماساژ پوست کاربرد داشته و مانع از ایجاد چین و چروک بر روی پوست شما می گردد و پوست های خسته را دوباره شاداب و باطراوت می نماید.
 1. برس تمیز کننده صورت هومدیکس مدل FAC-500RGA-EU

این برس نیز توانسته با برخورداری از ویژگی های کاربردی بسیاری، به یکی از پر فروش ترین برس های پاک سازی تبدیل گردد. این دستگاه قادر بوده بعد از چند بار استفاده طراوت و شادابی را به پوست شما بازگرداند.

دستگاه FAC-500RGA-EU دارای 5 سری متفاوت به شرح زیر می باشد:

 • سری پاک سازی پوست: این سری قادر بوده سطح عمیق تری از پوست را پاک سازی نماید.
 • سری لایه بردار: این برس در واقع پوست را لایه برداری نموده و شفافیت و طراوت را به آن بازمی گرداند.
 • سری ماساژ : این سری پوست را ماساژ داده و گردش خون را در پوست تسریع می بخشد.
 • و…

این برس دارای قابلیت ضد آب بوده و به راحتی می توان آن را در حمام  زیر شیر آب استفاده نمود.

باتری این دستگاه قابلیت شارژ مجدد داشته لذا در صورت تمام شدن شارژ می توان آن را شارژ نموده و مجدد مورد استفاده قرار داد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات