کد خبر : 1417
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 نوامبر 2022 - 11:08
811 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین دستگاه بیسکوییت ساز بیسکویت سازی خانگی بیسکویت زن ویلتون دیجی کالا

اگر شما نیز علاقه زیادی به پختن شیرینی و دسرهای مختلف داشته بدون شک وجود یک دستگاه بسکوییت ساز در خانه برایتان بسیار کاربردی خواهد بود. در صورتی که قصد خرید دستگاه بسکوییت ساز را داشته ما در این مقاله برای خرید یک دستگاه بسکوییت ساز خوب نکاتی را به شما عنوان خواهیم نمود که در نظر گیری آن ها به شما کمک زیادی برای […]

اگر شما نیز علاقه زیادی به پختن شیرینی و دسرهای مختلف داشته بدون شک وجود یک دستگاه بسکوییت ساز در خانه برایتان بسیار کاربردی خواهد بود. در صورتی که قصد خرید دستگاه بسکوییت ساز را داشته ما در این مقاله برای خرید یک دستگاه بسکوییت ساز خوب نکاتی را به شما عنوان خواهیم نمود که در نظر گیری آن ها به شما کمک زیادی برای داشتن انتخابی مناسب خواهد نمود.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین دستگاه بیسکوییت ساز بیسکویت سازی خانگی بیسکویت زن ویلتون دیجی کالا

راهنمای خرید دستگاه بیسکوییت ساز

در صورتی که به طور معمول اهل پختن بسکوییت و شیرینی های خانگی بوده یک دستگاه بسکوییت ساز می تواند به شما در پخت بسکوییت هایی خوشگل و خوشمزه کمک زیادی نماید. این دستگاه دارای کاربری بسیار ساده ای بوده و به شما این امکان را داده تا بسکوییت هایی یک دست و به یک اندازه بپزید. این دستگاه باعث شده شما پخت شیرینی و دسر را حرفه ای تر ادامه داده و همچون قنادهای کاربلد عمل کنید. بدون شک به کمک ابزارها و وسایل مورد نیاز پخت شیرینی و دسر به کاری لذت بخش تر تبدیل خواهد شد.

چنانچه شما نیز دوست داشته برای عصرانه خانواده خود شیرینی هایی جذاب و خوش عطر و طعم بپزید توصیه می کنیم در خرید دستگاه بسکوییت ساز تردیدی نداشته باشید. تنها در زمان خرید به نکات زیر توجه نمایید.

نکات قابل توجه در زمان خرید دستگاه بسکوییت ساز

  • نوع دستگاه بسکوییت ساز

به طور کلی دستگاه های بسکوییت ساز به دو دسته برقی و دستی تبدیل شده و به طبع نمونه های دستی از قیمت پایین تری برخوردار بوده و البته بسیار متنوع تر می باشند. هر چند که مزایای دستگاه های برقی نیز وسوسه انگیز خواهد بود؛ به عنوان نمونه فشار وارده از سوی دستگاه به منظور خروج محتویات بسکوییت به طور منظم و یک اندازه بوده و سبب شده که بسکوییت ها همگی یک دست و یک شکل گردند. علاوه بر آن به کمک یک بسکوییت ساز برقی می توان بسکوییت ها را در زمان بسیار کوتاه تر در مقایسه با بسکوییت سازهای دستی آماده پخت نمود.

البته لازم به ذکر است که نمونه های برقی ممکن بوده محدودیت هایی را نیز برای شما به همراه داشته باشند چرا که برای استفاده از این دستگاه ها حتما بایستی به پریز برق دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن این را نیز در نظر داشته باشید که امکان استفاده از هر خمیر سفتی با این دستگاه ها برای شما وجود نخواهد داشت. شما بایستی در این بین حساسیت های دستگاه را نیز مدنظر قرار دهید و مواد مورد استفاده شما بایستی جهت تهیه بسکوییت کاملا متناسب باشد. در صورت ریختن خمیر و مواد سفت در دستگاه باید فکر این که بسکوییت های خوشمزه و خوشگلی را دریافت خواهید نمود را از سر به درکرده و البته این را نیز بدانید که با این کار دوام دستگاه بسیار پایین خواهد آمد.

  • طریقه کار با دستگاه بسکوییت ساز

چه قصد خرید دستگاه بسکوییت ساز برقی را داشته یا نمونه های دستی به هر حال شما بایستی به دنبال محصولی بوده که برای کار کردن با آن دچار سختی نگردید. در صورتی که کار با دستگاه ساده نبوده ممکن است حتی این دستگاه به جای آن که کار شما راحت تر ساخته شما را از پخت بسکوییت به طور کلی دلزده کند. لذا حتما در نظر داشته باشید که دستگاه انتخابی شما دارای کاربری ساده و روانی باشد.

حتما از نرم بودن دسته بالای لوله دستگاه که به منظور انتقال مواد بسکوییت به خارج از دستگاه کاربرد داشته اطمینان حاصل نمایید چرا که در غیر این صورت ممکن است روند تهیه بسکوییت به کاری دشوار تبدیل گردد. لذا حتما پیش از خرید به این نکته توجه داشته باشید.

به طور معمول دسته های به کار رفته در دستگاه های بسکوییت ساز به دو نوع تقسیم می گردند که نمونه اول از طریق فشار کمک نموده تا بسکوییت از لوله خارج شده و نمونه بعدی که چرخنده بوده نیاز است که جهت خارج شدن بسکوییت از میله چرخانده شود.

شما در این مرحله باید ببینید که کار کردن با کدام یک از این دسته ها راحت تر است. در صورتی که زود دستتان درد گرفته و فشار زیاد برای آن مضر بوده توصیه می کنیم به سراغ مدل هایی رفته که چرخشی بوده و یا این که طراحی آن ها به گونه ای بوده که بدون فشار دست مواد ببسکوییت از درون مخزن خارج می گردد.

در صورتی که دستگاه انتخابی شما ساده بوده حتی کودکان شما نیز می توانند از درست کردن بسکوییت در کنار شما لذت ببرند. با این کار هم شما با فرزند خود رابطه صمیمی تری برقرار نموده و هم این که او در عین بازی و لذت از انجام این کار، کار جدیدی خواهد آموخت و تجربه کسب می نماید.

  • اندازه دستگاه بسکوییت ساز

از دیگر موارد قابل توجه در رابطه با خرید دستگاه های بسکوییت ساز اندازه دستگاه می باشد. در این رابطه شما بایستی به اندازه صفحاتی که بیسکوییت از آن ها خارج شده و اصطلاحا دیسک نامیده شده توجه نمایید. شما می توانید مدل مناسبی را براساس نیاز و سلیقه خود انتخاب نمایید. دستگاه های بسکوییت ساز متشکل از یک لوله توخالی و دیسک هایی بوده که به واسطه یک دسته به شما کمک نموده تا شیرینی هایی خوشمزه و خوشگل داشته باشید.

بایستی در نظر داشته باشید که حجم لوله ای که بایستی از ماده اولیه بسکوییت پر شده به اندازه کافی باشد. چرا که هر چه حجم لوله بیشتر بوده مدام نیاز نخواهد بود که دستگاه را مجددا از مواد بسکوییت پر کنید.

  • وسایل جانبی همراه با دستگاه بسکوییت ساز

برخی از دستگاه های بسکوییت ساز از وسایل جانبی متنوع و کاربردی برخوردار می باشند. به عنوان نمونه دارای دیسک هایی با قابلیت ایجاد طرح های مختلف بر روی بسکوییت می باشند. به طور معمول اکثر دستگاه های بسکوییت ساز دست کم یک یا دو دیسک همراه نیز داشته اما بعضی از دستگاه ها دیسک هایی با طرح های بسیار متنوع تری را با خود به همراه دارند. قابلیت شستشوی قطعات اضافی و قطعات مختلف دستگاه با ماشین ظرفشویی نیز در زمانی که پخت شیرینی بسیار شما را خسته نموده و با حجم زیای از ظروف کثیف روبه رو می گردید بسیار کاربردی خواهد بود.

حتما نگاهی نیز به دفترچه راهنمای دستگاه انتخابی خود بیندازید. برخی مواقع عدم وجود دفترچه ممکن است در زمان کار با دستگاه شما را سردرگم نموده و به دلیل آن که کار با دستگاه را بلد نیستید آن را بدون استفاده بگذارید. در نظر داشته باشید که دستگاه انتخابی شما به راحتی قطعات آن به هم وصل شده و از این نظر دچار مشکل نگردید.

  • جنس دستگاه و ضمانت نامه

بهتر بوده دستگاه انتخابی شما از قابلیت ضد زنگ زدگی برخوردار بوده تا در زمان شستشوی آن خیالتان راحت باشد. بدین منظور به سراغ دستگاه هایی رفته که ساخته شده از استیل ضدزنگ یا پلاستیک می باشند. دستگاه های بسکوییت ساز به طور معمول دارای ساختاری بوده که برخی از نواحی و بخش های آن به سختی شسته شده و خشک می گردند. از این رو یک دستگاهی که ضد زنگ بوده مانع از بروز مشکلی از این بابت می گردد.

یکی دیگر از مواردی نیز که در زمان خرید هر محصولی بایستی مد نظر قرار داده شود گارانتی یا ضمانت نامه می باشد. در واقع این که دستگاهی دارای ضمانت نامه بوده تا حدودی نشان داده که از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد. لذا در زمان خرید دستگاه بسکوییت ساز نیز علی الخصوص بسکوییت سازهای برقی حتما به ضمانت نامه آن نیز توجه نمایید. این که دستگاه مورد نظر شما دارای ضمانت نامه بوده به این معناست که تولید کننده از بابت کیفیت محصول خود اطمینان داشته و البته نسبت به خدمات پس از فروش نیز بی توجه نیست.

حال که با نکات قابل توجه در مورد خرید یک دستگاه بسکوییت ساز خوب آشنا شده در ادامه برخی از بهترین دستگاه های بسکوییت ساز موجود در بازار را خدمت شما معرفی خواهیم نمود تا از بین آن ها براساس سلیقه و نیاز خود گزینه مناسبی را انتخاب نمایید، با ما همراه باشید:

حرف آخر

در صورتی که علاقه زیادی به پخت شیرینی داشته و دوست داشته خود در خانه پخت بسکوییت هایی زیبا و خوشمزه را تجربه کنید قطعا یک دستگاه بسکوییت ساز به کارتان آمده و از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

با تهیه بسکوییت در خانه شما می توانید علاقه خود را به مهمان های خود نشان داده و به آن ها بفهمانید که تا چه اندازه شادی آن ها برای شما مهم می باشد. همچنین گذشته از آن تهیه بسکوییت در منزل شما را از سالم بودن مواد اولیه آن آسوده خاطر ساخته و می توانید به راحتی در خانه بسکوییت های متنوع و سالمی را برای خانواده خود تهیه نمایید.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes1
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات