کد خبر : 580
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 جولای 2020 - 16:03
468 views بازدید

خرید بهترین مارک کاندوم در بازار ایران بهترین مارک کاندوم ضد حساسیت

راهنمای خرید بهترین مارک کاندوم برای جلوگیری از بارداری خرید بهترین مارک کاندوم : کاندوم در واقع وسیله ای جهت داشتن یک رابطه جنسی محافظت شده و بدون ترس از بارداری ناخواسته و یا بیماری های قابل انتقال از راه جنسی می باشد. اما بدون شک کاندوم انتخابی شما بایستی مناسب شما باشد، در ادامه نکاتی را برای خرید یک کاندوم مناسب عنوان خواهیم نمود. […]

راهنمای خرید بهترین مارک کاندوم برای جلوگیری از بارداری

خرید بهترین مارک کاندوم : کاندوم در واقع وسیله ای جهت داشتن یک رابطه جنسی محافظت شده و بدون ترس از بارداری ناخواسته و یا بیماری های قابل انتقال از راه جنسی می باشد. اما بدون شک کاندوم انتخابی شما بایستی مناسب شما باشد، در ادامه نکاتی را برای خرید یک کاندوم مناسب عنوان خواهیم نمود. با ما همراه باشید.

خرید بهترین مارک کاندوم

معرفی انواع کاندوم ها

این روزها کاندوم ها نیز همچون هر محصول دیگری دارای تنوع بسیاری می باشند. و با توجه به آن که هر فرد به کاندومی متناسب با آلت تناسلی خود داشته کاندوم ها از طول، عرض و ضخامت با هم تفاوت خواهند داشت.

گفتنی است که برای خرید یک کاندوم باکیفیت تنها به برند معروف آن اکتفا ننموده و موارد دیگری را نیز برای یک خرید مناسب در نظر داشته باشید. بدون شک شما با امتحان کردن چند نوع کاندوم در نهایت می توانید بهترین کاندوم را که خود و شریک جنسی تان با آن تجربه رابطه بهتری داشته را برای استفاده روتین خود انتخاب نمایید.

همان طور که گفتیم همه ی کاندوم ها مثل هم نمی باشند، در ادامه با انواع کاندوم ها بیشتر آشنا خواهیم شد:

 کاندوم لاتکس

این دسته از کاندوم ها با توجه به قیمت مناسبی که داشته بیشتر از دیگر نمونه ها مورد استفاده قرار می گیرند. منظور از لاتکس در واقع پلاستیک طبیعی حاصله از درختانی خاص می باشد. این کاندوم ها به خوبی از انتقال بیماری ها جلوگیری نموده و مانع از بارداری ناخواسته خواهند شد. دوام بالا، قیمت مناسب و تاثیرگذاری این کاندوم ها آن ها را بسیار محبوب ساخته است. البته 5 تا 7 درصد جمعیت جهان به لاتکس حساسیت داشته و مصرف کاندوم های لاتکسی ممکن است در آن ها باعث سوزش و خارش گردد. چنانچه شما نیز به لاتکس حساسیت داشته بهتر است از انواع دیگر کاندوم ها استفاده نمایید.

نکته قابل ذکر دیگری که در رابطه با کاندوم های لاتکس وجود داشته این است که استفاده از روان سازهای روغنی نظیر لوسیون بدن، وازلین، و روغن بچه  ممکن بوده به آن ها صدمه برساند. از این رو برای جلوگیری از آسیب دیدن کاندوم در طول رابطه توصیه می کنیم از استفاده از روان کننده ها خودداری نمایید.

کاندوم پلی‌اورتان

این کاندوم ها در واقع یک پوشش پلاستیکی جهت مهار ساختن اسپرم و همچنین بسیاری از ویروس‌ها می باشند. این نوع از کاندوم ها برای آن دسته از افراد که به لاتکس حساسیت داشته می تواند انتخاب مناسبی به شمار آید.

این کاندوم ها به نسبت کاندوم های لاتکسی نازک  تر می باشند و در واقع انتقال گرما در آن ها موثرتر صورت گرفته و به همین دلیل رابطه ای کاملا طبیعی را احساس خواهید نمود.

کاندوم‌های تخصصی

این نوع از کاندوم ها در واقع انواع لذت‌آور، طعم‌دار، بافت‌دار، و درخشان در تاریکی را در برمی گیرند. اما لازم به ذکر است که برخی از کاندوم های تخصصی چندان نیز در برابر بیماری‌های منتقله جنسی و حاملگی مقاوم نیستند.

برای اطمینان از موثر بودن کاندوم می توانید بسته بندی آن را بررسی نموده و از وجود برچسب تأیید از سوی FDA  بر روی آن اطمینان حاصل نمایید. علاوه بر آن بر روی بسته کاندوم مورد نظر بایستی اطلاعاتی در رابطه با پیشگیری از HIV و STD نیز درج شده باشد.

 کاندوم غیر لاتکس

تنوع کاندوم های غیرلاتکس بسیار زیاد بوده و چنانچه به کاندوم های لاتکسی آلرژی دارید می توانید از بین این طیف وسیع یکی را به به دلخواه خود انتخاب نمایید. همچنین این گونه از کاندوم ها در مقایسه با نمونه های لاتکسی حس متفاوتی را ایجاد نموده و از همین رو خیلی از افراد مایل به استفاده از آن ها می باشند.

کاندوم با قابلیت دخول به واژن

این نوع از کاندوم ها که به کاندوم های زنانه نیز معروف بوده می توانند انتخابی مطلوب جهت جایگزینی برای کاندوم های مردانه به شمار آیند. این کاندوم ها نیز به خوبی در برابر ورود اسپرم و نیز ویروس بیماری های قابل انتقال جلوگیری خواهند نمود.

این کاندوم ها دارای ساختار نیتریل بوده و در ساخت آن ها از لاتکس استفاده نشده است و برای وارد شدن به مقعد یا واژن خانم ها مناسب خواهند بود.

کاندوم غشای حیوانی

این نوع از کاندوم ها اگر چه مانع از بارداری شده اما چندان در برابر بیماری های قابل انتقال از راه جنسی موثر نخواهند بود. در واقع غشاء روزنه های میکروسکوپی  داشته که ویروس هایی نظیر اچ آی وی به راحتی از طریق آن ها وارد بدن خواهند شد. در حالی که اسپرم ها بزرگ تر بوده و امکان عبور از این روزنه ها را نخواهند داشت.

بهترین مارک کاندوم برای جلوگیری از بارداری

خرید کاندوم

نکاتی جهت خرید کاندوم مناسب

اندازه کاندوم

خیلی از افراد بر این باورند که حالت کشسانی کاندوم ها باعث  شده که هر نوع کاندومی مناسب تمامی افراد باشد، اما در واقع باید بگوییم که هر فرد بایستی به دنبال کاندومی متناسب با سایز آلت تناسلی خود باشد.

این را در نظر داشته باشید که در صورتی که کاندوم انتخابی شما بیش از حد کوچک بوده با توجه به آن که بیشتر از توان کش آمده احتمال آن که در طول رابطه پاره شود بسیار زیاد می باشد. علاوه بر آن کاندوم خیلی بزرگ نیز احتمال داشته که در حین رابطه سر بخورد و یا این که بیرون بیاید و بر اثر اتفاقات این چنینی بارداری ناخواسته و بروز بیماری‌های قابل انتقال از طریق رابطه جنسی به وجود خواهد آمد.

چنانچه برای اولین بار بوده که قصد خرید کاندوم و استفاده از آن را داشته توصیه می کنیم سایز نرمال را انتخاب نمایید. پس از استفاده از این سایز به خوبی در خواهید یافت که آیا همین سایز  برای شما مناسب بوده و یا این که بایستی به سراغ سایز بزرگ تر و یا کوچک تر آن بروید.

همچنین کمپانی های سازنده کاندوم اقدام به ارائه یک نمودار سایز نموده که شما توانسته مطابق آن تشخیص دهید که چه سایز کاندومی برای شما مناسب خواهد بود. از این رو دیگر احتیاجی نبوده که هر چه که در فروشگاه ها دیدید را شانسی خریده و در صورت نامناسب بودن سایز پولتان را هدر دهید.

سایزهای مختلف کاندوم

سایز کوچک – ۴۴ میلی‌متر در ۱۶۰ میلی‌متر

سایز متوسط – ۵۰ میلی‌متر در ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر

سایز بزرگ – ۵۳ میلی‌متر  در ۲۰۰.۶۶ میلی‌متر

سایز  فوق‌العاده بزرگ – ۵۷.۱۵ میلی‌متر در ۲۰۵.۷۴ میلی‌متر

راحت بودن کاندوم بیشتر در گرو اندازه سر کاندوم خواهد بود چرا که همان طور که می دانید سر آلت تناسلی دارای بیشترین تعداد عصب می باشد. از این رو اندازه سر کاندوم نیز موضوع بسیار حائز اهمیتی در انتخاب یک کاندوم خواهد بود. در رابطه با این موضوع سبک کاندوم و برند انتخابی تاثیرگذار خواهد بود.

خیلی از سازندگان نوک کاندوم را شبیه به بادکنک طراحی نموده و این موضوع باعث شده که  فرد در قسمت سر آلت تناسلی بیشترین میزان راحتی را داشته باشد. اما در این بین برخی از تولید کنندگان نیز این بخش را کمی تنگ تر می سازند و در واقع در برخی از کاندوم ها ضخامت بیشتر سبب کاهش حالت کشسانی آن ها خواهد شد.

 

ضخامت، شکل و بافت کاندوم

این روزها تنوع کاندوم های موجود در بازار بسیار زیاد بوده و برخلاف گذشته که تنها نمونه ساده وجود داشت در حال حاضر می توان انواع شیاردار یا بافت دار آن ها را نیز تهیه نمود. این دسته از کاندوم ها باعث شده افراد لذت بیشتری را حین رابطه تجربه نمایند. خیلی از آقایان معتقد بوده کاندوم حس لذت از رابطه را بسیار کم خواهد نمود و از این رو تمایلی به استفاده از این روش جلوگیری نخواهند داشت. این در حالی است که با استفاده از کاندوم های شیاردار یا بافت دار می توان این لذت را دوباره برگرداند.

در رابطه با شکل کاندوم ها نیز همه چیز به سلیقه شما برخواهد گشت، چنانچه مایل به استفاده از کاندوم های شکل دار هستید هیچ منعی در این راه وجود نخواهد داشت.

در رابطه با ضخامت کاندوم  نیز برخی  از آقایان مایل به استفاده از کاندوم های نازک بوده و برخی دیگر ترجیح داده از یک کاندوم نسبتا ضخیم استفاده نمایند. اما استفاده از دو کاندوم بر روی هم به هیچ عنوان توصیه نمی شود. چرا که با این کار نه تنها شما دو لایه محافظتی نخواهید داشت بلکه احتمال آن که هر دو پاره شوند نیز بسیار بیشتر خواهد شد.

بررسی محتویات درون جعبه کاندوم

حتما نگاهی نیز به برگه درون جعبه کاندوم بیندازید. چرا که خیلی از کاندوم ها با وجود آن که چندان اقدام به بازاریابی و تبلیغات ننموده اما کاندوم های آن ها در حل  برخی از مشکلات جنسی موثر خواهند بود. مطالعه کاغذ درون جعبه کاندوم و یا برچسب  روی جعبه می تواند شما را از این موارد آگاه سازد. برخی از کاندوم ها برای افزایش حس لذت و افزایش طول رابطه جنسی دارای کمی کرم بی حس کننده می باشند و در نزدیکی نوک نیز از ماهیتی ملایم برخوردار می باشند. البته این کاندوم ها برای آن دسته از آقایانی که درگیر دیرانزالی هستند انتخاب مناسبی نخواهند بود.

برخی از کاندوم های موجود در بازار نیز بی نهایت نازک بوده و مشکل نبود حس را افزایش خواهند داد. از این رو توصیه می شود حتما نوشته های روی جعبه و درون جعبه را با دقت مطالعه نمایید.

مزایای استفاده از کاندوم

شما می توانید به کمک کاندوم ها که هم دارای قیمت مناسبی بوده و هم نحوه استفاده از آن ها بسیار راحت می باشد یک رابطه جنسی حفاظت شده را تجربه نموده و دغدغه ای از بابت ابتلا به بیماری های جنسی و یا باردار شدن نداشته باشید. گفتنی است که این محصول در کیفیت رابطه جنسی شما نیز موثر خواهد بود. در ادامه بیشتر با مزایای کاندوم ها آشنا خواهیم شد:

– محفاظت درمقابل  STDها

کاندوم ها به غیر از کنترل بارداری از بیماری های قابل انتقال از راه جنسی نظیر ویروس اچ آی وی نیز جلوگیری خواهند نمود. از این رو شما با استفاده از کاندوم هم از بارداری و هم از STD ها جلوگیری خواهید نمود و از این که درگیر بیماری های مقاربتی نشده نیز آسوده خاطر خواهید بود.

قیمت مناسب

امکان خرید این محصولات را شما به راحتی از فروشگاه ها، مراکز بهداشتی و حتی به شکل آنلاین خواهید داشت و خرید آن ها نیازی نسخه و کارت شناسایی نخواهد داشت. و مسئله مهم تر این است که کاندوم ها دارای قیمتی مناسب بوده و برخی مواقع حتی می توان آن ها را از مراکز بهداشت به صورت رایگان تهیه نمود. از این رو مطمئن باشید که با اضافه کردن کاندوم به لیست خرید ماهیانه خود به شما از نظر اقتصادی فشاری وارد نخواهد شد.

افزایش لذت

استفاده از کاندوم به این معنا نبوده که شما بایستی با لذت رابطه جنسی خداحافظی نمایید. کاندوم ها در انواع بافت‌ها، شکل‌ها و سبک‌های مختلفی موجود بوده و به شما امکان تجربه لذت بیشتر را خواهند داد.

کاندوم ها همگی برای رابطه‌ی واژینال، مقعدی و دهانی در نظر گرفته شده و شما با خیالی راحت توانسته هر نوع رابطه جنسی که مایل بوده را تجربه نمایید و از این رو استفاده از کاندوم هیچ محدودیتی از این لحاظ ایجاد نخواهد کرد. هدف اصلی کاندوم ها ایجاد امنیت فرد در برابر STD ها بوده و به همین دلیل مهم نیست که دخول به چه شکل می باشد.

تقویت تاثیر روش‌های دیگر کنترل بارداری

 

از آن جایی که هیچ یک از روش های جلوگیری صد در صدی نبوده لذا هیچ چیز بهتر از این نبوده که در صورتی که قصد بارداری نداشته از دو روش جلوگیری استفاده نمایید. البته این به معنای آن نبوده که شما می توانید همزمان از کاندوم مردانه و زنانه استفاده نمایید. بلکه در حین رابطه تنها یک کاندوم باید استفاده شود. اما برای مثال شما می توانید از کاندوم استفاده نموده و شریک زندگی تان نیز با قرص جلوگیری نماید.

فاقد عوارض جانبی

بهترین مارک کاندوم ضد حساسیت

خبر خوب دیگر این بوده که استفاده از کاندوم ها هیچ عوارض جانبی را به همراه نخواهد داشت. تنها افرادی که به لاتکس حساسیت داشته ممکن است بر اثر استفاده از کاندوم لاتکسی دچار سوزش گردند و یا این که روغن موجود در برخی از کاندوم ها نیز گاهی یک سوزش خفیف ایجاد خواهد کرد.

چنانچه به لاتکس آلرژی داشته به راحتی می توانید از انواع دیگر کاندوم ها مانند کاندوم های پلاستیکی استفاده نمایید. خیلی از کاندوم های زنانه از ساختار پلاستیکی نرمی برخوردار می باشند. از کاندوم های بدون لاتکس می توان به نیتریل، پلی ایزوپرن و پلی اورتان اشاره نمود. این کاندوم ها نیز به راحتی در فروشگاه ها قابل دسترس می باشند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات