کد خبر : 449
تاریخ انتشار : شنبه 6 ژوئن 2020 - 8:04
619 views بازدید

خوشبو کننده خودرو بهترین خوشبو کننده ماشین انواع کارتی عروسکی برقی اسپری دیجی کالا

راهنمای خرید خوشبو کننده خودرو دیجی کالا بدون شک هیچ کس تمایلی نداشته که درون ماشین بوی غذا، دود سیگار، قهوه و … را استشمام نماید. از این رو استفاده از یک خوشبو کننده خودرو باعث شده بتوان همواره در ماشین از بوی مطبوع و مورد علاقه خود بهره مند بود. در این مقاله ما قصد داشته نکاتی را برای خرید یک خوشبو کننده ماشین […]

راهنمای خرید خوشبو کننده خودرو دیجی کالا

بدون شک هیچ کس تمایلی نداشته که درون ماشین بوی غذا، دود سیگار، قهوه و … را استشمام نماید. از این رو استفاده از یک خوشبو کننده خودرو باعث شده بتوان همواره در ماشین از بوی مطبوع و مورد علاقه خود بهره مند بود. در این مقاله ما قصد داشته نکاتی را برای خرید یک خوشبو کننده ماشین مناسب عنوان نموده و در ادامه نیز چند نمونه از بهترین خوشبو کننده های خودرو موجود در بازار را معرفی  نماییم، با ما همراه باشید:

بهترین خوشبو کننده ماشین

خوشبو کننده خودرو

خوشبو کننده خودرو در واقع محصولی بوده که به انتشار بویی مطبوع در فضای درون خودرو کمک خواهد نمود. این وسیله نیز کاملا شبیه به خوشبو کننده های درون خانه بوده و تنها تفاوت آن ها در فضای استفاده از آن ها می باشد.

یک خوشبو کننده خوب کمک نموده تا بوی بد درون ماشین را از بین ببرید و این امکان را فراهم نموده تا حتی خودرویی کاملا معمولی نیز دوست داشتنی و شیک جلوه کند.

این روزها تنوع خوشبو کننده های موجود در بازار بسیار زیاد بوده و هر یک دارای شکل و بوی متفاوتی می باشند. اما به طور کلی می توان خوشبو کننده های خودرو را به دو گروه تقسیم نمود. یک دسته از این خوشبو کننده ها تنها معطر بوده و از طریق پخش بوی خوش، به خوشبو شدن فضا کمک خواهند نمود اما دسته ای دیگر خنثی کننده بوده و قادر به از بین بردن بوی بد فضا می باشند.

خوشبو کننده خودرو را می توان در مکانی هایی نظیر دریچه کولر (سیستم تهویه هوا)، پشت آینه دید عقب یا روی داشبورد نصب نمود.

خوشبو کننده خودرو

نحوه کار خوشبو کننده خودرو

خوشبو کننده به طور دائم مولکول های معطر خود را در هوا انتشار داده و هر چه هوای درون خودرو بیشتر بوده خوشبو کننده خیلی زودتر توانسته بوی خوش را در فضا پخش نموده و فضا را معطر سازد.

نحوه کار تمامی خوشبو کننده ها نظیر انواع خوشبو کننده خودرو آویز یا مناسب برای نصب روی دریچه کولر، انواع پارچه‌ای، قوطی ژله‌ای یا خوشبوکننده‌های حاوی زغال چوب بامبو به یک صورت می باشد. اما روش کار اسپری های خوشبو کننده کمی با بقیه متفاوت است. برای خوشبو شدن فضای درون خودرو به کمک اسپری های خوشبو کننده، باید اقدام به اسپری کردن محتویات آن ها به داخل ماشین نمایید. با این کار مولکول‌های اسپری خوشبوکننده با ذرات بد هوای خودرو ادغام شده و خیلی زود فضای درون خودرو خوشبو خواهد شد.

طریقه استفاده از خوشبو کننده خودرو

این محصول به راحتی قابل استفاده بوده و تنها برای استفاده از آن نیاز بوده که آن را در مکان مناسبی قرار داده و برای آن که خوشبو کننده عمل نموده کمی منتظر بمانید. البته بعضی از خوشبو کننده ها نظیر نمونه هایی که گیره دار بوده و به دریچه کولر وصل خواهند شد اول از همه بایستی کمی فشار داده شده تا فعالیت خود را آغاز نمایند.

حتما به میزان استفاده شده خوشبو کننده توجه داشته و قبل از تمام شدن آن به فکر تهیه خوشبو کننده دیگری بوده و همیشه از بوی خوش درون خودروی خود لذت ببرید.

حساسیت زا بودن خوشبو کننده خورو برای برخی از افراد

بعضی از افراد ممکن بوده به تمامی یا برخی از خوشبو کننده های خورو حساسیت داشته باشند و عده ای نیز با توجه به مشکلات ریوی که داشته استفاده از خوشبو کننده ها برای آن ها مناسب  نخواهد بود. اما چنانچه حساسیت یا مشکلات ریوی نداشته استفاده از خوشبو کننده ها برای شما بالامانع بوده و به هیچ عنوان سمی نیز نمی باشند.

دوام خوشبو کننده خودرو

امکان افزایش دوام و ماندگاری خوشبو کننده ها وجود نداشته و اگر یک خوشبو کننده برای مدت طولانی ماندگاری داشته باید این را بدانید که این خوشبو کننده به خوبی کار نکرده و بویی از خود پخش نمی نمایند.

تنها راه افزایش دوام یک خوشبو کننده این بوده که در مکانی نظیر جعبه داشبورد نصب شده که هوا زیاد در آن جریان پیدا نکند. این کار باعث شده خوشبو کننده شما تنها کمی دیرتر تمام شود. برای آن که خوشبو کننده ماندگاری بیشتری داشته باشد از همان ابتدا سعی نموده که نوع باکیفیت آن را خرید نمایید.

کد تخفیف دیجی کالا

نکات قابل توجه در زمان خرید بهترین خوشبو کننده ماشین

قبل از خرید خوشبو کننده خودرو لازم بوده که نکاتی را مد نظر قرار دهید. در نظر گیری این موارد باعث شده بتوانید از بین انواع محصولات موجود در بازار انتخاب مناسبی را داشته باشید.

  • انتخاب نوع خوشبو کننده

در زمان خرید خوشبو کننده شما بایستی اول از همه نوع خوشبو کننده را مدنظر قرار دهید. تعیین کنید که آیا مایل بوده خوشبو کننده انتخابی شما از نوع خنثی کننده بوی بد بوده یا این که قادر به انتشار بوی مطبوع در هوا باشد. در هر صورت هر انتخابی که داشته باشید به هدف خود یعنی خوشبو شدن فضای درون خودرو خواهید رسید. برای نمونه اگر بوی بد حیوان خانگی تان برای شما آزاردهنده بوده می توانید به راحتی این بو را به کمک خنثی کننده بوی بد از بین ببرید. در صورتی که مایل بوده علاوه بر تمیزی هوای درون خودرو، بوی خوشی نیز در فضا انتشار پیدا نموده بهتر است به سراغ نمونه های رایحه دار و معطر بروید.

چنانچه اهل کشیدن سیگار هستید و همیشه هوای درون ماشین مملو از دود سیگار بوده می توانید از هر دو نوع خوشبو کننده استفاده نمایید. در واقع شما توانسته به کمک نوع خنثی کننده بو، بوی بد سیگار را از بین برده و با استفاده از خوشبو کننده های معطر فضا را خوشبو سازید. از این رو هوای درون خودرو خیلی سریع خوشبو خواهد شد.

  • انتخاب نوع خوشبو کننده از نظر نصب

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب خوشبو کننده خودرو بایستی مد نظر قرار گیرد محل نصب خوشبو کننده می باشد. به عنوان مثال، نمونه های گیره دار جهت نصب بر روی دریچه کولر مناسب بوده و خوشبو کننده های آویز که در طرح های گوناگنی نظیر قلب یا درخت کاج وجود داشته را نیز می توان از آینه جلوی اتومبیل خود آویزان نمود. این نوع از خوشبو کننده ها علاوه بر انتشار بوی خوش جنبه تزئینی نیز خواهند داشت.

خوشبو کننده های گیره دار که قابل نصب بر روی دریچه کولر بوده نیز گزینه مناسبی می باشند چرا که با نصب بر روی سیستم تهویه هوا خیلی سریع تر بوی خوش در فضای ماشین پخش خواهد شد. در صورتی که مایل به استفاده از نمونه های بالا نبوده نیز می توانید به سراغ خوشبو کننده هایی که به صورت کیسه‌های پارچه‌ای حاوی توپ‌های منتشر کننده بوی خوش بروید، همچنین اسپری های خوشبو کننده و مدل های بسیار دیگری از خوشبو کننده ها را تهیه  نمایید. علاوه بر آن بعضی از خوشبو کننده ها به صورت لیوانی بوده و شما توانسته آن ها را در جای نگهدارنده فنجان چای و قهوه بگذارید.

  • نوع رایحه خوشبو کننده

نوع رایحه و عطر خوشبو کننده نیز از دیگر مواردی بوده که بایستی در زمان خرید خوشبو کننده مد نظر قرار دهید. رایحه‌ هایی نظیر بوی درخت کاج، مرکبات و گل‌های مختلف بسیار محبوب می باشند. تنوع رایحه خوشبو کننده های خودرو بسیار زیاد بوده و شما توانسته به راحتی از بین آن ها رایحه مورد علاقه خود را تهیه نمایید.

  • ماندگاری و قیمت

در زمان خرید خوشبو کننده خودرو کیفیت و هزینه نیز از موارد حائز اهمیت می باشند. به طور معمول دوام خوشبو کننده های باکیفیت بالا خواهد بود. قیمت یک خوشبو کننده خوب و باکیفیت زیاد نبوده و شما به راحتی می توانید خوشبو کننده ای باب میل خود انتخاب نمایید.

در ادامه به معرفی برخی از بهترین خوشبو کننده خودرو موجود در بازار خواهیم پرداخت:

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات