کد خبر : 3779
تاریخ انتشار : شنبه 11 فوریه 2023 - 11:51
41 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین و پرفروش ترین مسواک برقی دخترانه اورآل بی دیجی کالا

همواره یکی از دغدغه های انسان از دیر باز، داشتن مسواکی مناسب و استفاده صحیح از آن بوده تا دندان هایی سالم داشته باشد. ساخت مسواک های برقی سبب شد افراد دیگر بابت سلامت دندان های خود آسوده خاطر گردند. راهنمای خرید مسواک برقی و پر فروش ترین مسواک برقی ها در ایران خیلی از افراد بنا به دلایلی چون تنبلی و یا ناآگاهی از […]

همواره یکی از دغدغه های انسان از دیر باز، داشتن مسواکی مناسب و استفاده صحیح از آن بوده تا دندان هایی سالم داشته باشد. ساخت مسواک های برقی سبب شد افراد دیگر بابت سلامت دندان های خود آسوده خاطر گردند.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین و پرفروش ترین مسواک برقی دخترانه اورآل بی دیجی کالا

راهنمای خرید مسواک برقی و پر فروش ترین مسواک برقی ها در ایران

خیلی از افراد بنا به دلایلی چون تنبلی و یا ناآگاهی از روش مناسب مسواک زدن، درگیر بیماری های مرتبط با بهداشت دهان و دندان نظیر پوسیدگی، التهاب لثه، ایجاد پلاک های دندانی و … می گردند. اما در صورت خرید مسواک برقی دیگر فرد شاهد چنین اتفاقاتی برای دندان های خود نخواهد بود. از طرفی کودکان همواره مسواک زدن را کار سختی دانسته و از آن فراری هستند اما با مسواک های برقی که امروزه در بازار وجود دارند مسواک زدن به کاری بسیار راحت تبدیل شده که بی شک کودکان از آن استقبال خواهند کرد و از این رو هیچ خطری دندان های آن ها را تهدید نمی کند.

مسواک برقی چیست؟

مسواک های برقی یا الکتریکی، مسواکی بوده که با بهره گیری از نیروی الکتریسیته، سری خود را دچار نوسان و ارتعاش می سازند. این مسواک ها چرخشی نیز نام دارند. مسواک هایی که منبع تغذیه آن ها باتری و یا برق بوده قدرت بیشتری در پاک نمودن دندان ها داشته و شدت و قدرت آن ها در تمیز نمودن دندان ها بسیار بیشتر می باشد. از مهم ترین مواردی که سبب شده مسواک های برقی بر مسواک های معمولی برتری داشته باشند به کار گیری منظم و مرتب آن ها می باشد. هر چند که به هیچ عنوان نمی توان گفت که به هیچ وجه با مسواک های معمولی دندان ها تمیز نشده و فرد حتما دچار بیماری های دهان و دندان خواهد شد اما بنابر گفته متخصصین بیشتر از نوع مسواک، نحوه ی مسواک زدن بوده که بر روی دندان ها تاثیر گذار خواهد بود و باید حتما دست کم در روز دو مرتبه دندان ها را به مدت دو دقیقه مسواک زد.

چرا خرید مسواک های برقی؟

مسواک های برقی از مزیت های زیادی برخوردار بوده زیرا این نمونه از مسواک ها برای تمامی افراد روش های منحصر به فرد و قدرتمندی را برای مسواک زدن به کار برده و از این رو افراد بیشتر به مسواک زدن راغب می گردند. تولید کنندگان مسواک های برقی معتقدند استفاده از این نوع از مسواک ها،  نیروی بسیار کمتری طلب نموده و همچین در افراد بزرگسال پلاک های دندانی را کاهش خواهند داد؛ این موضوع سبب شده دهان و دندان فرد از آسیب هایی چون تحلیل و سایش لثه، التهاب و خون ریزی لثه مصون بمانند. به علاوه قدرت مسواک های برقی به نسبت مسواک های معمولی در برداشتن جرم و نیز تغییر رنگ لثه بیشتر بوده و این مسئله باعث شده افراد زیادی از این نوع مسواک ها استقبال نمایند. مسواک های برقی دارای یک سری کوچک بوده و از این رو به راحتی قادر بوده به تمامی نواحی درون دهان دست یافته و راحتی هر چه بیشتر در مسواک زدن را برای کودکان به ارمغان خواهند آورد.

تا به حال مسواک های برقی در سه نسل مختلف عرضه شده اند:

نسل اول:  این دسته از مسواک های برقی از باتری تغذیه نموده و به نسب دیگر مسواک های برقی قیمت مناسب تری دارند. این نسل از مسواک ها به راحتی قابل حمل بوده اما زود تر خراب شده و به لحاظ مکانیکی ضعیف عمل می کنند.

نسل دوم:  منبع تغذیه این نسل از مسواک ها نیز باتری بوده، و همچنین باتری آن ها از قابلیت شارژ شدن برخوردار می باشند. برای این مسواک ها سری مجزا در نظر گرفته شده و چرخشی می باشند.
نسل سوم:  این مسواک ها مسواک های برقی سونیک می باشند. این نسل از مسواک ها شارژی بوده و از سری های گوناگونی نیز برخوردار می باشند.

تضمین سلامت دهان و دندان با خرید مسواک برقی

خیلی از افراد هستند که حتی در صورت استفاده هر روزه و صحیح از مسواک باز به بیماری های دهان و دندان مبتلا می گردند. دانشمندان معنقدند این مسئله به خاطر کم بودن زمان مسواک زدن اتفاق می افتد. اما با خرید مسواک برقی دیگر چنین مشکلاتی پیش نخواهد آمد، اکثر مسواک های برقی دارای یک تایمر خاص بوده که بعد از دو دقیقه آلارم آن ها هشدار خواهد داد، این موضوع باعث شده فرد از زمان کافی برای مسواک زدن به خوبی مطلع گردد. بنا بر گفته کارشناسان برای مسواک زدن اصولی باید ابتدا دهان را به چهار قسمت بالا راست، پایین راست، بالا چپ، پایین چپ تقسیم نموده و بعد هر قسمت را به مدت 30 ثانیه مسواک بزنید. از این رو اکثر شرکت های تولید کننده مسواک برقی، تایمر این محصول را به 4 بخش 30 ثانیه ای تقسیم نموده اند تا فرد با لرزش آن متوجه گردد که زمان آن بخش به اتمام رسیده و باید به بخش دیگر برود. یکی دیگر از موارد دیگری که به هنگام مسواک زدن بسیار حائز اهمیت بوده این است که افراد باید از وارد نمودن فشار بیش از حد به دندان ها بپرهیزند چرا که این تنها یک باور غلط است که با فشار بیشتر دندان ها تمیزتر می گردند. این کار تنها باعث آسیب دیدن دندان ها و از بین رفتن مینای دندان ها می گردد.

انواع مسواک برقی:

مسواک چرخشی:  این مدل از مسواک ها، مسواک های برقی و مویی بوده که قابلیت چرخش 360 درجه دارند.

مسواک های لغزشی:  این مدل از مسواک ها دارای سری کوچک تر از حد معمول بوده و از قابلیت چرخش  بی بهره می باشند. در این مسواک  ها تنها موهای موجود در قسمت سر این مسواک ها در  سر جای خود حرکت داشته و از این رو سبب تمیز شدن نقطه ای دندان ها شده و دندان ها را به طور کامل از هر گونه جرمی پاک می نمایند.

مسواک های جهنده:  این دسته از مسواک ها این قابلیت را داشته که علاوه بر چرخش حرکتی به عقب و جلو نیز داشته باشند تا ذرات باقی مانده میان دندان ها به طور کامل خارج گردند.

مسواک های دو سره:  این نوع از مسواک ها مجهز به دو سری جداگانه بوده که امکان تعویض آن ها به راحتی وجود خواهد داشت. یکی از این سری ها به عقب و جلو حرکت نموده و سری دوم نیز ارتعاشی بوده و سر جای خود می  لرزد.

نکات قابل توجه به هنگام خرید مسواک برقی

از آن جایی که امروزه تنوع مسواک های برقی در بازار بسیار زیاد بوده قطعا به هنگام خرید انتخاب برای شما بسیار سخت خواهد بود از این رو پیشنهاد می شود ادامه مطالب را از دست ندهید چرا که ما قصد داریم نکات مهم به هنگام خرید مسواک برقی را بررسی نموده تا انتخاب مناسب تری داشته باشیم:

تایمر در مسواک برقی:

یکی از مهم ترین قابلیت ها که یک مسواک برقی خوب باید از آن برخوردار باشد تایمر است. زیرا این قابلیت سبب شده شما مسواک زدن را تا زمان لازم ادامه دهید و هم این که با طولانی مسواک زدن به دندان ها صدمه نزنید.

طراحی بدنه مسواک برقی:

شاید کمی عجیب به نظر آید اما واقعا نوع طراحی بدنه نیز در یک مسواک زدن اصولی موثر می باشد. چنانچه دسته یک مسواک برقی طراحی مناسبی نداشته باشد خیلی زود مچ دست شما خسته شده و کسانی که دارای آرتروز هستند به هنگام استفاده از این مدل مسواک ها اذیت خواهند شد. از این رو پیشنهاد می شود به هنگام خرید مسواک برقی آن را در دست خود امتحان نمایید و در صورتی که کار کردن با آن برایتان راحت بود آن را خریداری نمایید.

میزان نگهداری شارژ در مسواک برقی:

یکی دیگر از قابلیت های مهم که مسواک برقی باید از آن برخوردار باشد قابلیت شارژ دهی مناسب می باشد. مسواک برقی که از این قابلیت برخوردار باشد برای مسافرت ها بسیار مناسب می باشد.

سری های قابل تعویض مسواک برقی:

بعضی از مسواک های برقی از سری های گوناگونی برخوردار هستند. امکان تعویض سری ها نیز موردی بوده که یک مسواک برقی مناسب باید از آن برخوردار باشد. از انواع سری ها می توان سری مخصوص دندان های ارتودنسی و یا سری مخصوص کودکان را نام برد.

پرفروش ترین مسواک های برقی در ایران 

1.       مسواک برقی اورال بی مدل  vitality Cross Action

مسواک برقی اورال بی یکی از پرفروش ترین مسواک های برقی بوده که بسیار کاربردی می باشد. این مسواک برای نظافت دندان های حساس مجهز به یک سر مخصوص بوده که همچون نخ دندان، بین دندان ها را تمیز می کند. این مسواک خیلی آسان و عالی مابین دندان ها را تمیز نموده و از آن جایی که به صورت عمقی و با دقت بالا دندان ها را تمیز نموده لذا هیچ خوراکی بین دندان ها نمانده و از این رو از پوسیده شدن دندان ها جلوگیری می نماید. این مسواک برقی همچنین با قابلیت پاک کنندگی بسیار بالایی که داشته به بهترین نحو سبب از بین رفتن پلاک های دندانی می گردد.

سری این این مسواک دارای الیافی لطیف و طبیعی بوده که برای نظافت لثه ها نیز کاربرد خواهد داشت و حتی برای دندان های حساس نیز کاملا مناسب می باشد. از دیگر قابلیت های این مسواک می توان به قابلیت تمیز کردن دندان ها به صورت 3D اشاره نمود، این ویژگی در واقع سبب شده دندان ها سفید و براق گردند، و با حرکت چرخش زاویه ای که ایجاد نموده نیز  سبب شده احتیاجی به حرکت مداوم دست نباشد. این مسواک همچنین امکان حرکت نوسانی و دورانی داشته و از این دندان ها را کاملا تمیز نموده و به راحتی می توان به کمک آن دندان های دور از دسترس را نیز پاکیزه کرد. این دستگاه مجهز به تایمر بوده که بعد از گذشت دو دقیقه آلارم آن عمل می نماید. این نکته را نیز باید یاد آور شد که این دستگاه از شارژدهی مناسبی برخوردار بوده و هر 5 تا 7 روز یک بار به شارژ نیاز پیدا می نماید.

 1. مسواک برقی رمینگتون مدل Total Sonic Fresh SFT-150 Clean

مسواک برقی رمینگتون نیز با قابلیت های بسیاری که داشته موفق گشته است در لیست پر فروش ترین مسواک های برقی قرار گیرد. یکی از مهم ترین قابلیت های این دستگاه این بوده که تمامی افراد خانواده می توانند به راحتی از این مسواک استفاده نمایند، زیرا برای این مسواک برقی سه سری جداگانه در نظر گرفته شده است.

این مسواک برقی دارای سه حالت شست و شو می باشد:

 • استفاده روزانه
 • حالت مخصوص شست و شو برای دندان ها و لثه های حساس
 • حالت ماساژ و تحریک لثه

بهره مندی از این امکانات تنها با فشردن دکمه های مربوطه امکان پذیر می گردد. طول عمر باتری این محصول بالا بوده و از یک پایه شارژ نیز برخوردار می باشد.

 1. مسواک برقی واتراسپلش مدل WS-T220- 2032

این مسواک برقی مجهز به یک سری با قابلیت چرخش 360 درجه بوده و سری ها در این مسواک به راحتی قابل تعویض می باشند. یکی از برجسته ترین قابلیت های این دستگاه برخورداری از دکمه تغییر حالت می باشد که می توان آن را روی یکی از حالات عملکرد معمولی  Normal، قوی High ، ماساژ Massage تنظیم نمود. این محصول همچنین مجهز به فناوری ضد عفونی کنندگی UV در 7 دقیقه بوده که این امکان را فراهم نموده تا هر سه سری این مسواک به صورت همزمان ضد عفونی گردند. این مسواک همچنین ضد آب بوده و برای نگه داری و شارژ راحت، به یک پایه مخصوص مجهز گشته است. شارژ دهی این مسواک بسیار مناسب بوده و در صورت شارژ شدن به صورت کامل تا مدت ها دیگر نیازی به شارژ مجدد نخواهد بود.

این محصول همچنین موفق به کسب تائیدیه های CE،FCC،FDA  و استاندارد RoHS شده است.

 1. مسواک برقی شیائومی مدل Mijia Sonic

این مسواک برقی از برند شیائومی دارای دو سری جداگانه جهت تمیزی کنندگی بالا می باشد. عملکرد این دو سری کاملا متفاوت از دیگری می باشد. یکی از این سری ها وظیفه سفید کنندگی دندان ها را برعهده داشته و سری دیگر نیز با الیاف نرمی که داشته برای دندان های حساس می باشد و یک سری نیز برای نظافت لثه ها در نظر گرفته شده است. سری ها را می توان در محفظه در نظر گرفته شده برای آن ها قرار داد.

این مسواک برای ایجاد لرزش از موجی با نوسان ۳۷۲۰۰ بار در دقیقه برخوردار می باشد. برای این مسواک برقی حس گر STG در نظر گرفته شده تا به هنگام مسواک زدن، قادر به تشخیص مواردی چون حرکات مسواک، زمان و بخش تمیز شده باشد.

منبع تغذیه این مسواک باتری لیتیوم 700 میلی آمپری بوده که هر 15 روز یک بار به شارژ مجدد احتیاج پیدا می نماید.

این مسواک از آن جایی که در پاک نمودن لکه ها و حذف پلاک های دندانی بسیار قوی عمل می نماید ما خرید آن را به شما توصیه می نماییم. این مسواک نیز دارای تایمر بوده که بعد از گذشت دو دقیقه آلارم آن هشدار خواهد داد.

 1. مسواک برقی تریزا مدل SONIC IMPLUS

این مسواک برقی از توانایی پاک کنندگی بسیار بالا و ارتعاش 2600 در دقیقه برخوردار بوده، از این رو به طور کامل پلاک های دندان را از بین برده و از پالس های دو دقیقه ای جهت انتقال مسواک به نقطه ی دیگری از دهان برای شست و شو دندان ها استفاده می کند، این موضوع سبب شده جرم های دندان ها به طور کامل از بین رفته و جریان خون در لثه ها نیز افزایش پیدا کند. در سری های این مسواک طراحی الیاف ها به گونه ای بوده که بر حسب نیاز می توان یکی از آن ها را انتخاب نمود.  با توجه به این که حذف پلاک های دندانی امری بسیار مهم بوده در طراحی این مسواک نیز به این مسئله توجه شده و این مسواک برقی دندان ها را خیلی عالی تمیز نموده و پلاک های دندانی به طور کامل از بین خواهند رفت. از این رو این مدل مسواک برای کسانی که حذف پلاک ها برایشان مهم بوده و یا دارای دندان های حساسی هستند توصیه می شود. برای شارژ شدن این مسواک نیز یک پایه نگهدارنده در نظر گرفته شده و در صورت شارژ شدن این مسواک به طور کامل، امکان استفاده از آن به مدت 16 ساعت وجود خواهد داشت.

 1. مسواک برقی شیاومی مدل SOOCAS X3

این مسواک نیز در حذف پلاک های روی دندان بسیار قوی ظاهر شده است. مسواک برقی شیاومی از قابلیت ضد آب برخوردار بوده و در صورت شارژ کامل می توان از آن به مدت 25 روز استفاده نمود. یکی از برجسته ترین قابلیت های این دستگاه امکان اتصال به گوشی های هوشمند می باشد، که برای این اتصال از فناوری بلوتوث بهره گرفته خواهد شد و به کمک آن می توان به انتخاب حالت مناسب برای مسواک زدن بپردازید. این مسواک برقی از طریق برنامه نصب شده بر روی تلفن هوشمند، اطلاعاتی چون درجه تمیز شدن و شارژ باقی مانده را نشان خواهد داد. این دستگاه اگر چه از نوع لرزشی بوده اما بسیار قدرتمند بوده و رقابت تنگاتنگی با مسواک های چرخشی دارد.

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات