کد خبر : 1061
تاریخ انتشار : دوشنبه 14 نوامبر 2022 - 22:00
190 views بازدید

قیمت و خرید بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی دستی دلونگی قهوه ساز اسپرسو دیجی کالا

اگر جزو طرفداران پر و پا قرص قهوه هستید بی شک به این نتیجه رسیده اید که هیچ دستگاهی از فرنچ پرس های معمولی گرفته تا قهوه جوش های ارزان مانند یک دستگاه اسپرسوساز نمی تواند شما را راضی نگه دارد. پس اگر شما نیز مایلید با تهیه یک دستگاه اسپرسوساز خیال خود را راحت کرده و در هر ساعتی از شبانه روز به راحتی […]

اگر جزو طرفداران پر و پا قرص قهوه هستید بی شک به این نتیجه رسیده اید که هیچ دستگاهی از فرنچ پرس های معمولی گرفته تا قهوه جوش های ارزان مانند یک دستگاه اسپرسوساز نمی تواند شما را راضی نگه دارد. پس اگر شما نیز مایلید با تهیه یک دستگاه اسپرسوساز خیال خود را راحت کرده و در هر ساعتی از شبانه روز به راحتی خود قادر به تهیه یک فنجان قهوه خوش عطر و طعم برای خود گردید و یا این که اعضای خانواده و یا دوستان خود را در خانه به یک فنجان قهوه مهمان کنید یک دستگاه اسپرسوساز خانگی بهترین گزینه برای شما خواهد بود و ما توصیه می کنیم این مطلب را به عنوان راهنمای اختصاصی خرید دستگاه اسپرساز دنبال نمایید.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی دستی دلونگی قهوه ساز اسپرسو دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین دستگاه اسپرسو ساز

در این مطلب ما به شما خواهیم گفت در زمینه خرید یک دستگاه اسپرسوساز چه نکاتی را مدنظر قرار داده و در انتها نیز برخی از بهترین دستگاه های اسپرسوساز موجود در بازار معرفی شده اند تا از بین آن ها دستگاه اسپرسوساز مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. پس با ما همراه باشید.

مشخصه های یک اسپرسو واقعی

به منظور تعیین طعم و ظاهر یک اسپرسو واقعی از سوی موسسه ملی اسپرسوی ایتالیا استانداردهای سفت و محکمی لحاظ شده است. براساس این قانون جهت تهیه یک اسپرسوی واقعی بایستی به روش زیر عمل نمود:

ابتدا باید جهت درست کردن یک اسپرسو واقعی، دستگاه اسپرسوساز مورد نظر مقدار آب نزدیک به نقطه جوش و پرفشار را دست کم 9 بار از داخل دانه های قهوه آسیاب شده رد کند. پس از اتمام این پروسه قهوه به دست آمده کاملا دارای بافت، کف و کافئین بالا خواهد بود. مهم ترین فاکتور در این زمینه فشار می باشد که متأسفانه در دستگاه های روگازی و ارزان خبری از آن نیست.

انواع دستگاه اسپرسوساز

به طور کلی می توان دستگاه های اسپرسوساز را به دو دسته دستگاه های قدرت گرفته از نیروی بخار و نیز دستگاه های قدرت گرفته از پمپ تقسیم نمود. دستگاه های قدرت گرفته از نیروی بخار نیز خود به در دو گروه اسپرسوساز رو کاری یا موکا کاپ و اسپرسوساز برقی بدون پمپ دسته بندی می شوند.

در حال حاضر می توان دستگاه های اسپرسوساز پمپی را متداول ترین گزینه به شمار آورد که این نوع اسپرسوساز خود به انواع زیر دسته بندی می گردد:

  1. دستگاه اسپرسوساز دارای پمپ دستی

این نوع از دستگاه های اسپرسوساز به منظور تهیه اسپرسو به کمک یک اهرم دستی فشار مورد نیاز را ایجاد خواهند نمود.

  1. دستگاه اسپرسوساز دارای پمپ برقی

در این دستگاه ها امکان تعیین دمای مورد نیاز از سوی کاربر وجود داشته و دستگاه فشار لازم را با استفاده از پمپ فشار برقی تامین می کند.

  1. دستگاه اسپرسوساز دارای پمپ نیمه خودکار

در این نوع اسپرسوساز شما بایستی پیش از روش کردن دستگاه قهوه آسیاب شده را درون فیلتر دستگاه قرار داده و پس از آن دکمه دستگاه را فشرده تا دستگاه پس از آماده  سازی اسپرسو، آن را به شما تحویل دهد.

  1. دستگاه اسپرسوساز دارای پمپ خودکار

این دستگاه نیز که خود دارای پمپ خودکار می باشد پس از قرار دادن دانه های قهوه آسیاب شده درون فیلتر آن، به طور خودکار شروع به کار نموده و بعد از آن که اسپرسو آماده شد نیز به طور خودکار خاموش می شود.

  1. دستگاه اسپرسوساز دارای پمپ فوق خودکار

در این دستگاه های اسپرسوساز صفر تا صد پروسه تهیه اسپرسو توسط خود دستگاه انجام می شود. در واقع این دستگاه حتی به طور خودکار دانه های آسیای شده را به صورت پرس شده به درون فیلتر هدایت خواهد نمود. پس از آن نیز آب جوش با رد شدن پرفشار از بین این دانه ها در نهایت یک اسپرسو واقعی را برای شما به ارمغان می آورد. این دستگاه ها اگر چه دارای هزینه نسبتاً بالایی هستند اما عملکرد فوق العاده ای را از خود نشان می دهند.

در ادامه برخی از بهترین دستگاه های اسپرسوساز موجود در بازار معرفی شده اند که از نظر قیمت و کیفیت در سطحی مطلوب قرار داشته و شما می توانید با خیالی آسوده از بین آن ها و براساس توضیحات ارائه شده در این مطلب دست به انتخاب بهترین دستگاه اسپرسوساز بزنید.

معرفی برخی از بهترین دستگاه های اسپرسوساز موجود در بازار

  1. اسپرسوساز مباشی مدل ECM2009TC

این دستگاه اسپرسوساز حرفه ای همچنین دارای سیستم کاپوچینو ساز می باشد و به واسطه آن امکان تهیه کف شیر نیز وجود خواهد داشت. توان این دستگاه 1100 وات است و فشار بخار در آن 20 بار می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به برخورداری از فیلتر آب، نشانگر سطح آّب، قابلیت استفاده از پودر قهوه، نازل بخار، قابلیت تنظیم میزان بخار به صورت دستی، تمپر فلزی قهوه، مخزن دارای ظرفیت 1.25 لیتر، دو عدد نازل قهوه، سینی چکه گیر، سیستم گرم کن فنجان و سیستم خاموشی خودکار اشاره نمود. به کمک این دستگاه امکان تهیه آبجوش، اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، ماکیاتو و موکا وجود خواهد داشت. به همراه این دستگاه دو فنجان قهوه خوری سرامیکی، دسته هد گروپ، فیلتر تک اسکوپ و دو اسکوپ، پیمانه و تمپر پلاستیکی و دفترچه راهنما عرضه می گردد.

این دستگاه همچنین دارای امکاناتی نظیر پیچ تنظیم میزان بخار خروجی، نمایشگر حالت آماده به کار قهوه و بخار و دمای آب، بویلر قوی و ریخته گری شده آلومینیومی، فیلترهای استیلی و ضد زنگ، سینی چکه گیر با قابلیت جدایی به منظور شستشوی آسان، سیستم محافظت و کنترل از فشار بالا و حرارت بیش از حد، تهیه قهوه ای غلیظ و نیز لرزش و صدای پایین در زمان عملکرد می باشد.

  1. اسپرسوساز مباشی مدل ECM2016

این دستگاه نیز ضمن برخورداری امکانات مورد نیاز جهت تهیه یک اسپرسو واقعی از سیستم کاپوچینو ساز و نیز قابلیت تهیه کف شیر نیز برخوردار است. این دستگاه دارای حالت آماده به کار می باشد و از دیگر ویژگی های آن می توان برخورداری از فیلتر آب، نشانگر سطح آب، تنظیم میزان غلظت قهوه، توان 1350 واتی، قابلیت استفاده از پودر قهوه، فشار بخار 20 بار، نازل بخار، مخزنی به ظرفیت 1.1 لیتر، سینی چکه گیر، سیستم گرم کن فنجان، سیستم خاموشی خودکار و نیز امکان تهیه انواع قهوه نظیر اسپرسو و کافه لاته و موکا و کاپوچینو را نام برد.

به همراه این دستگاه دسته هد گروپ، فیلتر تک اسکوپ و دو اسکوپ، تمپر و دفترچه راهنما نیز عرضه می گردد. پیچ تنظیم میزان بخار خروجی، نمایشگر حالت آماده به کار قهوه و بخار و میزان دمای آب، بویلر قوی و ریخته گری شده آلومینیومی، فیلترهایی استیلی و ضد زنگ، سیستم چکه گیر با قابلیت جدایی به منظور شستشوی آسان، سیستم محافظت و کنترل از فشار بالا و حرارت بیش از حد، دستگاه نیمه صنعتی با فشار بخار قوی، غلظت مطلوب قهوه خروجی و صدای و لرزش پایین دستگاه را می توان از دیگر مشخصه ها و امکانات این دستگاه به شمار آورد.

 

ماسک مو | شومیز زنانه | قیمت سماور گازی | کفش ورزشی زنانه | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئو | حذف اکانت واتساپ با لینک مستقیم | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | پیگیری مرسوله پستی با نام خانوادگی | ربات دیلیت اکانت تلگرام | دانلود رایگان کتاب صوتی زندگی خودرا دوباره بیافرینید انتشارات ارجمند | کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها |

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات