کد خبر : 3726
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 9 فوریه 2023 - 20:04
54 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین پاک کننده صورت ژل شستشوی صورت و پر فروش ترین پاک کننده های صورت در ایران

این روزها با ماشینی شدن زندگی ها و رسیدن آلودگی هوا به اوج خود، پوست افراد نیز در معرض خطر مواد مضر موجود در هوا قرار گرفته و به همین دلیل برای زدودن باکتری، ذرات گرد و غبار، سلول های مرده از روی پوست و چربی تولید شده از پوست، استفاده از پاک کننده های صورت بسیار تاثیرگذار خواهد بود. از این رو لازمه یک […]

این روزها با ماشینی شدن زندگی ها و رسیدن آلودگی هوا به اوج خود، پوست افراد نیز در معرض خطر مواد مضر موجود در هوا قرار گرفته و به همین دلیل برای زدودن باکتری، ذرات گرد و غبار، سلول های مرده از روی پوست و چربی تولید شده از پوست، استفاده از پاک کننده های صورت بسیار تاثیرگذار خواهد بود. از این رو لازمه یک پوست شاداب و تمیز این است که به صورت روزانه صورت خود را با یک پاک کننده صورت مناسب شستشو دهیم چرا که شستن تنها با آب خالی، باعث از بین رفتن آلودگی ها نخواهد شد. عدم شستشوی روزانه پوست صورت با پاک کننده ای مناسب علی الخصوص اگر اهل آرایش کردن بوده و همواره بر روی صورت خود لایه ای از کرم ها و مواد آرایشی دارید (به دلیل بسته شدن منافذ پوست)  سبب شده که پس از مدتی بر روی پوستتان جوش های سر سیاهی را مشاهده نمایید. پاک کننده ها باعث پاکسازی پوست و نیز باز شدن منافذ پوست شده و پوستی صاف و بدون جوش را برای شما به ارمغان خواهند آورد. برای آن که پوست خیلی بهتر پاکسازی شود بهتر است در کنار مواد شوینده یک مواد پاک کننده قوی تر همچون تونر ها نیز به کار بگیرید.

 قیمت و خرید اینترنتی بهترین پاک کننده صورت ژل شستشوی صورت و پر فروش ترین پاک کننده های صورت در ایران

راهنمای خرید پاک کننده صورت

با توجه به تنوع بالای پاک کننده های صورت انتخاب یک پاک کننده مناسب برای پوست کار چندان ساده ای نخواهد بود. از این رو ما در این مقاله قصد داشته به معرفی انواع پاک کننده های صورت پرداخته تا شما با شناخت آن ها انتخاب مناسب تری را در این زمینه داشته باشید.

پر فروش ترین پاک کننده های صورت در ایران

برای آن که پوست خیلی خوب تمیز شده بهتر بوده در طی دو مرحله صورت شستشو داده شود. برای این کار اول از همه صورت خود را به کمک شیر پاک کن تمیز نموده تا روغن و یا بالم پاک کننده آرایش مواد آرایشی و ذرات گرد و غبار از روی پوست برداشته شده و پس از آن برای شستشوی صورت از انواع پاک کننده های صورت مثل فوم، ژل و یا پاک کننده های کرمی استفاده نمایید. این کار باعث پاک شدن پوست از هر نوع آلودگی، پاکسازی منافذ باز پوست و عدم مشاهده جوش های سر سیاه بر روی پوست خواهد شد.

پاک کننده های پوست های معمولی

به پوست هایی که نه چرب بوده و نه خشک، پوست معمولی گفته می شود. بر روی پوست های معمولی تغییرات آب و هوایی نیز چندان تاثیر گذار نبوده و تنوع انتخاب پاک کننده های صورت برای افرادی با پوست معمولی بسیار زیاد بوده و بهتر است که شوینده انتخابی آن ها دارای آنتی اکسیدان و رتینول باشد.

پاک کننده های پوست های چرب

دلایل چرب بودن پوست ناشی از فعالیت غدد سباسه و تولید سبوم بوده و چربی در پوست های چرب باعث بسته شدن منافذ و بیشتر شدن آکنه ها خواهد شد. برای برداشته شدن چربی این دسته از پوست ها و نیز ممانعت از به وجود آمدن آکنه بهتر بوده افرادی که دارای پوست چرب هستند از پاک کننده های مخصوص پوست چرب استفاده نمایند. این نمونه از پاک کننده ها علاوه بر پاکسازی پوست شما باعث کاهش چربی پوست صورت شما نیز خواهد شد. اگر شما نیز دارای پوستی چرب هستید توصیه می کنیم پاک کننده انتخابی شما فاقد روغن های طبیعی و مصنوعی باشند.

پاک کننده های پوست های مستعد آکنه

پوست های مستعد آکنه همواره با جوش هایی که داشته باعث ناراحتی صاحبان خود خواهند شد. انتخاب پاک کننده صورت برای افراد با پوست های مستعد آکنه از حساسیت بالاتری برخوردار می باشد. پوست های مستعد آکنه دارای مقدار قابل توجهی سبوم در فولیکول های پوست خود بوده و سبوم نیز باعث قرار گیری سلول های مرده پوست و گرد و خاک بر روی پوست و نیز بسته شدن منافذ آن خواهد شد. پاک کنده های مخصوص پوست های مستعد آکنه دارای موادی بود که منجر به کاهش سبوم و نیز از بین رفتن باکتری های به وجود آورنده آکنه های قرمز بر روی پوست می گردند. به کمک این نوع شوینده ها به راحتی می توان کنترل درمان آکنه را به دست گرفت.

پاک کننده های پوست های خشک

جهت شستشوی پوست های خشک بایستی از شوینده های دارای انواع مرطوب کننده ها استفاده شده تا پوست دچار خشکی نگردد. شوینده های مخصوص پوست های خشک دارای ترکیباتی بوده که مانع از بین رفتن رطوبت پوست می گردند. علاوه بر آن، این نمونه از شوینده ها مانع از پوسته پوسته شدن پوست های خشک شده و به کمک مرطوب کننده هایی که داشته باعث بالا رفتن میزان جذب رطوبت می گردند. این پاک کننده ها برای جلوگیری از بین رفتن رطوبت پوست، از آنتی اکسیدان و مواد ضد التهاب برخوردار می باشند.

پاک کننده های پوست های حساس

پوست های حساس خیلی زود در مقابل انواع مواد شیمیایی و یا آلودگی های موجود در محیط حساسیت نشان داده و به همین دلیل بهتر بوده که افرادی که دارای چنین پوستی هستند از پاک کننده های ملایمی که دارای مواد شیمیایی کمتری بوده استفاده کنند. پاک کننده های مخصوص پوست های حساس به طور معمول در ترکیبات خود از عصاره گیاهانی نظیر آلوئه ورا برخوردار بوده تا از التهاب و قرمزی پوست جلوگیری نموده و به کاهش التهاب ناشی از حساسیت کمک کنند. البته حتی این شوینده ها نیز ممکن بوده برای پوست هایی که دارای حساسیت شدیدی هستند تاثیر چندانی نداشته باشند و همچنان ملتهب گردند. پس اگر شما نیز پوستی حساس داشته توصیه می شود حتما از یک پزشک راهنمایی بگیرید.

انواع پاک کننده های موجود در بازار:

تنوع پاک کننده های صورت موجود در بازار بسیار زیاد می باشد؛ در ادامه به معرفی انواع پاک کننده صورت خواهیم پرداخت:

شیر پاک­کن:  یکی از بهترین گزینه ها جهت پاکسازی صورت شیر پاک کن ها بوده و با توجه به سازگاری این نوع از پاک کننده ها با تمامی پوست ها، همه افراد می توانند با خیال راحت از آن ها استفاده نموده و نگران حساسیت های پوستی نباشند. این پاک کننده برای افراد با پوست خشک و حساس انتخابی ایده آل خواهد بود.

ژل های پاک کننده: این پاک کننده ها نیز شبیه شیر پاک کن ها بوده و مقداری کف تولید می کنند. این پاک کننده ها برای پوست های چرب و مختلط مناسب می باشند.  

فوم پاک کننده:  این نمونه از پاک کننده ها حالت کف مانند داشته و در کنار پاکسازی پوست از مواد آرایشی، چربی پوست را در حدی متعادل حفظ خواهند نمود. این پاک کننده ها انتخاب مناسبی برای پوست های خشک نیز به شمار می آیند.

تونر :  این محصولات پس از شستشوی صورت با شوینده ها کاربرد داشته و در ترکیبات خود از موادی چون مرطوب کننده و ضد التهاب برخوردار می باشند. تونر های موجود در بازار به دو دسته تونر مخصوص پوست خشک و تونر مخصوص پوست چرب  تقسیم می گردند.

پرفروش ترین پاک کننده های صورت در ایران 

۱. ژل شست و شوی سینره مدل Normal To Dry Skin

این محصول برای پوست های معمولی و یا خشک انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. در ترکیبات این ژل شستشو موادی چون نرم کننده و مرطوب کننده به کار رفته که به نرمی و لطافت پوست کمک شایانی خواهند نمود. این ژل شستشو انتخاب مناسبی برای جایگزینی صابون بوده و با توجه به فرمولاسیون ملایمی که داشته مانع از خشک شدن پوست شده و به خوبی نیز قادر به از بین بردن آلودگی های روی پوست می باشد. در ساخت این محصول به هیچ عنوان از مواد صابونی استفاده نشده و بسته بندی های آن 150 میلی لیتری می باشد. با استفاده مداوم از این ژل شستشو به خوبی لطافت و شادابی پوست خود را احساس خواهید نمود.

۲. ژل شستشوی صورت سینره مخصوص پوست چرب حجم ۱۵۰ میلی لیتر

در ترکیبات این محصول از مواد صابونی استفاده نشده و با توجه به روغن درخت چای از خاصیت ضد قارچ و ضدباکتری برخوردار می باشد. علاوه بر آن با توجه به مواد تنظیم کننده ترشح چربی که داشته برای پوست های چرب بسیار ایده آل خواهد بود. ترکیبات این محصول باعث تنظیم PH پوست شده و نرمی و لطافت پوست را برای شما به ارمغان خواهد آورد. بافت نرم و سبک این محصول سبب شده که برای پوست های مستعد آکنه گزینه ای مناسب به شمار آیند. قابلیت پاک کنندگی قوی که این محصول داشته شما را از مصرف صابون بی نیاز ساخته و همچنین فرمولاسیون خاص آن مانع از ایجاد حساسیت بر روی پوست خواهد شد. حجم بسته بندی این محصول 150 میلی لیتری بوده در صورت مصرف مداوم و روزانه از این ژل شستشو به خوبی نرم و صاف شدن پوست خود را احساس خواهید نمود.

۳تونیک پاک کننده صورت سی گل حجم ۱۵۰ میلی لیتر

این تونیک پاک کننده به شکل محلول بوده و برای تمامی افراد و با هر نوع پوستی که داشته ایده آل خواهد بود. ترکیبات این تونیک نظیر عصاره انواع گیاهان مثل گل رز، عسل و ویتامین‌های گروه B و اسانس های مختلف سبب شده آلودگی ها و چربی های اضافی از روی پوست برداشته شده و علاوه بر آن با کوچک کردن منافذ باز پوست مانع از ورود دوباره آلودگی ها و باکتری ها خواهند شد. استفاده از تونیک پاک کننده باعث بالا رفتن میزان متابولیسم سلول های پوست شده و در نتیجه با شفاف و شاداب ساختن پوست، پوست شما را جوان خواهد نمود. غلظت این محصول بالا نبوده و با توجه به بافت نرم و سبکی که داشتع مانع از دست رفتن رطوبت پوست شما شده و پوست های آسیب دیده را به کمک ترکیبات ضد التهاب و التیام بخش تسکین خواهد بخشید. چربی پایین این محصول سبب شده که تمامی افرادی که دارای پوست چرب و یا مستعد آکنه داشته با خیالی آسوده از آن استفاده نمایند. بسته بندی این محصول 150 میلی لیتری می باشد.

۴. محلول پاک کننده آرایش بایودرما مدل Sebium H2O

این محصول فرانسوی برای افرادی با پوست های چرب، مختلط و مستعد آکنه بسیار مناسب می باشد. این محصول پاک کننده در کنار پاکسازی پوست از آلودگی ها از ایجاد هر گونه خشکی یا کشیدگی بر روی پوست جلوگیری خواهد نمود. این محصول علاوه بر آن باعث برگشت ترشح سبوم به حال طبیعی شده و مانع از ایجاد برق ناشی از چربی در نواحی نظیر بینی، پیشانی و … خواهد شد. ترکیبات ضدعفونی این محصول سبب شده پوست خیلی عالی و به صورت عمقی پاکسازی شود. این محلول پاک کننده برای پاک کردن آرایش چشم ها و مواد آرایشی ضد آب نیز بسیار مناسب بوده و ضامنی برای سلامت پوست شما به شمار خواهد آمد.

۵. ژل پاک کننده صورت نوروآ مدل Zeniac

این محصول فرانسوی گزینه ای ایده آل برای پوست های چرب و مستعد آکنه بوده و از از آن جایی که در ترکیبات خود پارابن نداشته به خوبی ضامن سلامت پوست شما خواهد بود. همچنین کارایی این ژل پاک کننده با مواد ضد عفونی کننده ای که داشته دو چندان شده است. ترکیبات این محصول باعث تنظیم ترشح چربی پوست شده و برای پوست های مستعد آکنه نیز بسیار کاربردی خواهد بود. این ژل مانع از خشکی پوست شده و پوستی شفاف و شاداب را برای شما به ارمغان خواهد آورد.  برای آن دسته از افراد که خواهان پاک کننده ای بوده که در کنار قدرت بالا از خاصیت درمانی نیز برخوردار باشد قطعا این ژل شستشو رضایت بخش خواهد بود.

۶. ژل پاک کننده صورت پریم مدل Luffa

این محصول ساخت ایران بوده و برای افرادی که دارای پوست چرب بوده انتخاب مناسبی خواهد بود. این ژل پاک کننده دارای خواصی همچون یک لایه بردار سطحی و ملایم بوده و از این رو افرادی که دارای پوست های مستعد آکنه می باشند نیز با خیالی آسوده می توانند از آن استفاده نمایند. این محصول با الیاف لوفا که در ترکیبات خود داشته خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست را تقویت نموده و به همین دلیل پس از مدتی استفاده از این محصول به خوبی کاهش چین و چروک های پوست خود را احساس خواهید نمود. علاوه بر آن، این ماده نرمی و استحکام پوست را افزایش داده و پوست را با خون رسانی بهتر روشن تر خواهد نمود. یکی دیگر از ویژگی های خاص این محصول این است که با لایه برداری محل تجمع باکتری ها و میکروب ها را از بین برده و در نتیجه پوست را صاف و یکدست می نماید. این محصول با برخورداری از دانه های اسکراب پوست را کاملا پاکسازی نموده و منجر به از بین رفتن سلول های مرده می گردد.

۷. ژل پاک کننده صورت ژنوبایوتیک مدل Purifying

در صورت چند بار مصرف مداوم از این محصول ایرانی به خوبی نرم و لطافت پوست خود را احساس نموده و دیگر از شر خشکی پوست در امان خواهید بود. در ترکیبات این فوم پاک کننده انواع عصاره های گیاهی به کار رفته و در نتیجه این محصول باعث پاک شدن پوست شما از آلودگی ها خواهد شد. عصاره چای سبز موجود در این محصول با توجه به خاصیت آنتی اکسیدانی که داشته به خوبی پوست را از آلودگی ها پاک نموده و مانع از ایجاد حساسیت های پوستی و به وجود آمدن التهاب خواهد شد. این محصول به دلیل برخورداری از بتا هیدروکسی اسید دارای خاصیت لایه برداری ملایم بوده که با پاکسازی منافذ باز پوست به نرم و لطیف تر شدن آن کمک خواهد نمود. ترکیبات این ژل باعث کنترل ترشح سبوم شده و مانع از ایجاد آکنه می گردد.

۸. ژل پاک کننده صورت نوتروژینا مدل  Acne Wash

این محصول آمریکایی از آن جایی که به خوبی ترشح چربی را کنترل نموده معجزه ای برای خلاصی از آکنه های روی پوست به شمار می آید. این محصول رطوب پوست را حفظ نموده و مانع از خشک شدن پوست می شود. علاوه بر آن افرادی که داری پوستی آکنه دار هستند به خوبی توانسته با استفاده مداوم از این محصول دوباره نرمی و لطافت را به پوست خود هدیه کنند.

۹. فوم پاک کننده صورت ژاک آندرل مدل Aqua Foam

این فوم پاک کننده فرانسوی برای تمامی پوست ها مناسب بوده و با توجه به فرمولاسیون ملایم و ترکیباتی نظیر مواد اکتیو پاک کننده و عصاره های گیاهی که داشته مانع از خشک شدن پوست شده و پوست را شاداب و شفاف خواهد نمود. این محصول با برخورداری از گیاه بابونه در ترکیبات خود خاصیت ضد التهاب و ضد حساسیت داشته و باعث از بین رفتن باکتری های مولد آکنه خواهد شد. آلوئه ورا موجود در ترکیبات این محصول همچون یک مرطوب کننده قوی مانع از خشکی و سوزش های ناشی از آن شده و تمامی افراد با هر نوع پوستی که داشته با خیال راحت می توانند از این محصول  به صورت مداوم استفاده نمایند. در ساخت این محصول از هیچ گونه مواد صابونی استفاده نشده و به هیچ عنوان شما سوزش و یا کشیدگی را در زمان مصرف بر روی پوست خود احساس نخواهید نمود.

۱۰. ژل پاک کننده فوق العاده غنی ایو روشه مدل Nutritive vegetal حجم ۱۲۵ میلی لیتر

آخرین محصول پاک کننده نیز از کشور فرانسه بوده که برای پوست های خشک بسیار ایده آل به شمار آمده و باعث شده به خوبی آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها از روی پوست خشک برداشته شوند. در صورت استفاده مداوم از این محصول به خوبی احساس نموده که پوست شما از حالت خشکی اولیه خارج شده و کم کم نرم و لطیف می گردد. این محصول با برخورداری از عصاره گیاه زبان گنجشک ( طلای سفید سیسیل) در ترکیبات خود لیپیدهای پوست را تولید و ترمیم نموه و به خوبی پوست را نرم خواهد نمود. در ساخت این محصول به هیچ عنوان از مواد صابونی و پارابن استفاده نشده است و استفاده مداوم و روزانه از این محصولی ضامنی برای سلامت پوست شما خواهد بود.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات