کد خبر : 1861
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 1 دسامبر 2022 - 15:48
463 views بازدید

قیمت و خرید بهترین گوشواره طلا ساده دخترانه حلقه ای دیجی کالا

از دیرباز استفاده از زیورآلات مختلفی مورد استفاده بشر قرار می گرفته است و در این بین جایگاه طلا و زر غیرقابل انکار می باشد، طلا در واقع فلزی زرد رنگ می باشد که در کنار جنبه زیبایی و زینتی که داشته از نظر مالی و اقتصادی نیز بسیار ارزشمند می باشد و از گذشته کالایی سرمایه ای به شمار می آید.   راهنمای خرید […]

از دیرباز استفاده از زیورآلات مختلفی مورد استفاده بشر قرار می گرفته است و در این بین جایگاه طلا و زر غیرقابل انکار می باشد، طلا در واقع فلزی زرد رنگ می باشد که در کنار جنبه زیبایی و زینتی که داشته از نظر مالی و اقتصادی نیز بسیار ارزشمند می باشد و از گذشته کالایی سرمایه ای به شمار می آید.

 قیمت و خرید اینترنتی بهترین گوشواره طلا ساده دخترانه حلقه ای دیجی کالا

راهنمای خرید یک گوشواره طلا

از بین زیورآلات ساخته شده از طلا می توان به گوشواره اشاره نمود که محبوب بسیاری از خانم ها می باشد و می توان گوشواره طلا را انتخابی مناسب برای هدیه دادن به همسر، مادر، خواهر و دختر خود دانست. اما از آن جایی که ممکن است انتخاب یک گوشواره مناسب کار چندان ساده ای نباشد در این مطلب ما سعی کرده ایم نکاتی را که در این انتخاب به شما کمک خواهند نمود را عنوان نماییم، پس با ما همراه باشید.

بررسی انواع گوشواره‌ها از نظر شکل ظاهری

 • گوشواره‌ی میخی🙁 Stud)  این مدل گوشواره در واقع از یک سنگ، توپ یا طرح‌های دیگر تشکیل شده است و بر روی نرمه ی گوش قرار خواهد گرفت. برخی مواقع گوشواره های تک مروارید را نیز می توان در این دسته قرار داد. این مدل گوشواره برای انواع صورت ها مناسب می باشد.
 • گوشواره‌ی کلاستر 🙁 Cluster) محل قرارگیری این گوشواره ها نیز بر روی نرمه ی گوش می باشد، در ساخت آن ها از چندین سنگ یا اجزای تزئینی استفاده شده است و جذابیت و جلوه ای که این گوشواره ها داشته آن ها را به انتخابی مناسب برای مراسمات رسمی تبدیل نموده است.
 • گوشواره‌ی حلقه‌ای🙁 Hoop)   گوشواره های حلقه ای به صورت دایره ی کامل یا شبه دایره طراحی شده و از نظر شکل و اندازه بسیار متنوع هستند.
 • گوشواره‌ی حلقه‌ای کوچک🙁 Haggie)   این گوشواره ها نیز در واقع همان گوشواره های حلقه ای هستند که در سایز کوچک ساخته می شوند و همچون نمونه های بزرگ به کمک یک گیره وارد سوراخ نرمه گوش شده و قفل می شوند.
 • گوشواره‌ی قطره‌ای :( Drop)این گوشواره ها دو قسمتی هستند که یک بخش روی نرمه گوش قرار گرفته و دیگری به صورت قطره ای به حالت آویزان از گوش قرار خواهد گرفت.

 • گوشواره‌ی اشکی :(Tear drop) این گوشواره ها نیز مانند گوشواره های قطره ای بوده و سنگ هایی شبیه به اشک در ساخت آن ها استفاده شده است.
 • گوشواره‌ی دنگل یا آویز(:(Dangle: این گوشواره ها به صورت آویزان از نرمه ی گوش می باشند و در ساخت آن ها از مهره، کره، مکعب، فلز یا اجزای دیگر استفاده شده و در دو دسته عریض و باریک قرار می گیرند. شما توانسته بسته به فرم صورت خود نوع مناسب آن را انتخاب نمایید.

 • گوشواره‌ی لوستری (( Chandelier: این گوشواره ها نیز دوبخشی هستند که یک بخش آن ها همچون گوشواره میخی قرارگیری آن بر روی نرمه ی گوش می باشد و بخش پایینی نیز همچون لوستر به صورت آویزان از گوش در خواهد آمد.
 • گوشواره‌ی کلیپسی (Clip on): این گوشواره ها درون گوش قرار گرفته و می توان گفت جزو پرطرفدارترین نوع گوشواره می باشند. اگر علاقه ای به سوراخ کردن گوش های خود نداشته می توانید از این گوشواره ها استفاده نمایید. چرا که این نوع گوشواره به کمک یک گیره دو قسمتی به نرمه ی گوش وصل می شوند. کلیپس این گوشواره ها نیز در انواع پارویی، مغناطیسی، ساده، کوچک، پیرسینگ، پیچی ساده و پیچی لولایی موجود می باشند.

انتخاب گوشواره متناسب با فرم و شکل صورت

واقعیت آن است که توجه به فرم و شکل صورت به قدری در انتخاب گوشواره مهم می باشد که شما می توانید با انتخاب گوشواره ای متناسب با فرم صورت خود زیبایی چهره خود را بیشتر نمایید.

صورت های گرد:

افرادی که دارای صورتی کشیده هستند می توانند با استفاده از گوشواره های آویز یا اشکی صورت خود را کشیده تر نشان دهند. علاوه بر آن توصیه می شود این دسته از افراد گوشواره های باریک را جایگزین نمونه های دایره ای کنند. به طور کلی می توان گفت گوشواره‌های آویز، دنگل، رشته‌ای، لوستری و باریک برای صورت های گرد مناسب می باشند.

صورت های بیضی:

برای صورت های بیضی گوشواره های میخی انتخاب جذاب تری خواهند بود. گوشواره های اشکی که باعث متقارن به نظر رسیدن صورت شده نیز برای صورتی های بیضی می توانند انتخاب مناسبی به شمار آیند. در کل برای صورت های بیضی گوشواره های آویز، لوستری، میخی، مثلثی، دنگل، دکمه‌ای بزرگ و حلقه‌ای توصیه می شود.

صورت های مربعی:

برای صورت های مربعی گوشواره های گرد انتخاب مناسبی به شمار خواهند رفت. چرا که این گوشواره ها سبب نرم تر به نظر رسیدن زاویه های استخوان فکر می گردند. برای این فرم صورت همچنین گوشواره‌های بلند آویز و حلقه‌ای نیز ایده آل خواهند بود البته گوشواره انتخابی نباید بیش از حد عریض باشد. به طور کلی این افراد می توانند به سراغ گوشواره های حلقه ای بلند، دنگل و آویز بلند بروند.

صورت های کشیده:

برای صورت های کشیده گوشواره‌های میخی، آویز کوتاه، کلاستر و حلقه‌ای با اندازه‌ی بزرگ و متوسط می توانند انتخاب های جذابی به شمار آیند. اما بهترین نوع گوشواره برای صورت های کشیده گوشواره های کلاستر می باشند چرا که سبب عریض تر نشان دادن صورت می گردند.

صورت های قلبی:

برای صورت های قلبی بهتر است از گوشواره های آویز، اشکی و لوستری استفاده شود. این نوع از گوشواره ها باعث جلوه نمودن چشم ها، استخوان گونه و فک می گردند.

صورت های الماسی:

افرادی که دارای صورتی الماسی شکل هستند می توانند به سراغ گوشواره‌های آویز و حلقه‌ای بروند.

گیره گوشواره

در زمان خرید گوشواره حتما گیره آن را مورد بررسی قرار دهید، در صورتی که گیره گوشواره مناسب نباشد گوش شما را زخم کرده و یا خیلی زود گم خواهد شد.

هماهنگی گوشواره با لباس

یکی از مواردی که باعث شده جلوه گوشواره مورد استفاده شما بیشتر شود هماهنگی میان رنگ گوشواره با لباس می باشد. به عنوان نمونه ست کردن یک گوشواره ی سیاه با لباسی قهوه ای به هیچ عنوان جالب نخواهد بود.

در صورتی که لباس های شما ترکیبی از رنگ‌های سبز، آبی و سفید می باشد بهتر است رنگ گوشواره مورد استفاده شما سبز باشد. در صورت یک رنگ بودن لباس نیز باید رنگ گوشواره مکمل آن باشد.

انتخاب گوشواره متناسب با نوع مراسم

برای شرکت در مراسم های رسمی گوشواره‌های کلاسیک، حلقه‌ای کوچک و آویز زیبا می توانند انتخاب مناسبی به شمار آیند. در مهمانی های دوستانه و صمیمی نیز می توان گوشواره های فانتزی و زیبایی را متناسب با لباس خود انتخاب نمود.

حال که با نکات قابل توجه به هنگام خرید گوشواره آشنا شدید در ادامه ما قصد داشته به معرفی برخی از بهترین گوشواره های طلای موجود در بازار که بسیار پرفروش می باشند بپردازیم.

·         گوشواره طلا 18 عیار طرح اشک مدل G903

این گوشواره ی زیبا از نوع میخی می باشد و در ساخت آن از طلای 18 عیار استفاده شده است. سنگ به کار رفته در این گوشواره به رنگ سبز و از زمرد می باشد. ابعاد این گوشواره ی جذاب 14 سانتی متر بوده و قفل آن نیز از نوع سوزنی است. این گوشواره از زمرد طبیعی کلمبیا به وزن 2.87 قیراط و برلیان به رنگ G به شکل اشک و وزن 0.11 قیراط و به شکل گرد و به وزن 0.05 قیراط برخوردار می باشد.

·         گوشواره طلا 18عیار گالری طلای کانیار مدل M0912

این گوشواره نیز از نوع حلقه ای ساده و کوچک با ابعاد 0.8×0.8  سانتی‌متر می باشد. قفل این گوشواره قلابی است. این گوشواره انتخاب مناسبی برای کودکان و خانم ها (برای سوراخ دوم و سوم گوش) می باشد.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات