کد خبر : 1974
تاریخ انتشار : شنبه 3 دسامبر 2022 - 14:43
91 views بازدید

قیمت و خرید بهترین گیتار مبتدی کلاسیک گیتار حرفه ای دیجی کالا

بی شک یکی از سازهای محبوب در تمامی رده های سنی گیتار بوده و طرفداران بسیاری دارد. البته نوع چوب مورد استفاده در ساخت یک گیتار بوده که کیفیت صدای آن را مشخص می کند. در واقع می توان این گونه گفت که بسته به سبک نوازندگی بوده که تعیین می شود در ساخت این ساز از چه نوع چوبی استفاده شود. لذا این موضوع […]

بی شک یکی از سازهای محبوب در تمامی رده های سنی گیتار بوده و طرفداران بسیاری دارد. البته نوع چوب مورد استفاده در ساخت یک گیتار بوده که کیفیت صدای آن را مشخص می کند. در واقع می توان این گونه گفت که بسته به سبک نوازندگی بوده که تعیین می شود در ساخت این ساز از چه نوع چوبی استفاده شود. لذا این موضوع کاملا طبیعی بوده که در ساخت گیتار کلاسیک و گیتار حرفه از دو چوب متفاوت استفاده شده باشد. از این رو شما برای انتخاب یک گیتار مناسب پیش از هر چیزی بایستی با انواع چوب های مورد استفاده در ساخت گیتار آشنایی پیدا نموده و بدانید که از هر یک در بدنه به چه شکل استفاده می شود.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین گیتار مبتدی کلاسیک گیتار حرفه ای دیجی کالا

راهنمای خرید گیتار

به طور معمول کمپانی های معتبر و معروف در ساخت گیتارهای حرفه ای خود از چوب های یکپارچه برای بدنه استفاده نموده و در نتیجه صدای گیتار از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بسیار دقیق و دلنشین خواهد بود. البته در مورد گیتارهای غیرحرفه ای هزینه تولید باعث شده که تولیدکنندگان از این اصل سر باز نموده و تولید رویه بدنه را به شکل لمینت انجام دهند. به طور معمول در ساخت گیتار از چوب سدر قرمز یکپارچه استفاده می شود. در ساخت کنارها و پشت گیتار در ساخت سنتی از چوب روزوود استفاده شده و دسته را از سدر یا ماهون و صفحه ای که محل قرارگیری دست شما جهت آکوردگیری بوده  در گیتار کلاسیک از آبنوس ساخته می شود.  گیتار کلاسیک از صدایی نرم، لطیف و تقریبا بم برخوردار می باشد. گیتارهای فلامینکو نیز به نسبت نمونه های کلاسیک از چوب روشن تری برخوردار می باشند. به طور معمول گیتارهای فلامینکو ساخته شده از چوب صنوبر آلمانی و به رنگ زرد کم رنگ هستند. در این گیتارها همچنین پشت و کنار بدنه از چوب سرو یکپارچه و دسته آن از ماهون و صفحه آکورد گیری و انگشت گذاری نیز از روزوود تهیه می شود. در گیتارهای فلامینکو تعداد ضرب های قدرت و خشونت بیشتری داشته و صدای این ساز زیر می باشد.

معرفی برخی از بهترین گیتارهای موجود در بازار

 1. گیتار کلاسیک یاماها مدل C40

این گیتار در واقع یکی از محصولات برند نام آشنای یاماها می باشد. این گیتار انتخاب مناسبی برای آموزش به شمار آمده و برای تمامی افراد 11 سال به بالاتر قابل استفاده می باشد. در ساخت صفحه رویی این گیتار از چوب صنوبر استفاده شده و پشت و کناره های آن از چوب مرانتی، دسته آن از چوب ناتو و نیز  صفحه انگشت گذاری آن از رزوود می باشد. استفاده از چوب صنوبر در ساخت صفحه رویی باعث شده این ساز از ظاهر زیبایی برخوردار بوده و نیز قیمت آن برای افراد مبتدی کاملا مناسب باشد. این ساز از آن جایی که به خوبی انتظارات نوازنده را پاسخ گفته و نیز از تنالیته مطلوبی برخوردار است برای افراد غیرمبتدی نیز مناسب می باشد. شما به کمک ماشین هد گیتار C40 به راحتی قادر به کوک کردن گیتار خود خواهید بود. این گیتار از ابعادی ۱۱*۳۷*۱۰۰ سانتی متری برخوردار بوده و تقریبا 1.5 کیلوگرم وزن دارد. این ساز همچنین دارای 6 سیم فلزی و نیز 19 فرت می باشد.

 1. گیتار کلاسیک رویال کد ۰۲۸

گیتار کلاسیک رویال کد ۰۲۸ را می توان انتخابی مناسب جهت یادگیری و آموزش دانست. این گیتار از قیمت مناسبی برخوردار بوده و نیز کیفیت صدای آن نیز کاملا مطلوب می باشد. این ساز برای افراد بالای 11 سال بسیار مناسب بوده و از 18 فرت و نیز 6 سیم برخوردار می باشد. صفحه انگشت گذاری این ساز از جنس صنوبر بوده و بدنه این گیتار در عین سادگی بسیار زیبا و جذاب می باشد. صدای این گیتار دلنشین بوده و همچنین این ساز از یک کیف نیز برخوردار بوده و این موضوع باعث شده حمل این گیتار بسیار آسان باشد.

 1. گیتار کلاسیک ایران ساز مدل G510-A2

در صورتی که شما نیز علاقمند به یادگیری نواختن گیتار بوده و به دنبال گیتاری باکیفیت و مقرون به صرفه هستید قطعا گیتار کلاسیک ایران ساز ایرانی بسیار به کارتان خواهد آمد. این گیتار استاندارد بوده و از صدایی با ته لهجه اسپانیایی برخوردار می باشد. طراحی بدنه و دسته این گیتار به صورت کاملا استاندارد انجام شده و صفحه رویی و پشتی و نیز کناری این ساز ساخته شده از چوب گردو می باشد. بدنه این گیتار از چوب افرا و نیز دسته های آن از ماهون تهیه شده اند. صفحه انگشت گذاری نیز به منظور حرکت روان دست از افرا می باشد. این گیتار ایرانی همچنین از یک ماشین هد کروم  برخوردار بوده و نیز دارای 6 سیم نایلونی و فنری می باشد.

 1. گیتار کلاسیک یاماها C70

حتما شما نیز تا به حال نام برند معروف یاماها به گوشتان خورده است. یکی از محصولات این برند گیتار کلاسیک یاماها C70بوده که در کنار کیفیت از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد. در ساخت پشت و کناره این گیتار دولایه از چوب مرانتی استفاده شده و به همین دلیل صدای این ساز بسیار قدرتمند می باشد. این گیتار در مقایسه با مدل C40 از کیفیت به نسبت بالاتری برخوردار است. از امکانات این ساز می توان به ماشین هد طلایی و بایندیگ چند لایه ی صفحه رویی اشاره نمود. در ساخت این ساز استانداردها به خوبی رعایت شده و برای افراد بزرگ تر از 11 سال کاملا مناسب می باشد. این گیتار دارای دسته ای از چوب ناتو بوده و همچنین از صفحه انگشت گذاری رزوود با ۱۹ فرت برخوردار است. صفحه انگشت گذری این ساز از بریج رزوود ساخته شده و در ساخت پشت و کناره این ساز نیز از چوب مرانتی دولایه استفاده شده است. صفحه رویی این ساز نیز ساخته شده از چوب صنوبر بوده و تعداد سیم های به کار رفته در این ساز 6 عدد بوده و این فنرها از نوع فلزی ظریف فنری شکل می باشند. اگر شما نیز به دنبال سازی مناسب به منظور یادگیری گیتار کلاسیک بوده این ساز انتخاب مناسبی خواهد بود.

 1. گیتار پارسی مدل M5

این گیتار از تولیدات داخلی بوده و از کلیه استانداردهای مورد نیاز یک گیتار، برخوردار می باشد. این گیتار از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بوده و به منظور یادگیری نوازندگی گیتار بسیار ایده آل است. صفحه رویی این ساز از چوب صنوبر بوده و صفحه پشتی و کناری آن نیز ساخته شده از ماهون می باشد. به منظور تعویض هر چه راحت تر آکوردها در بخش انگشت گذاری جنس رزوود به کار رفته است. این گیتار ایرانی همچنین از یک ماشین هد کروم برخوردار بوده و نیز دارای 6 سیم و 19 فرت می باشد. این گیتار برای افراد بالای 11 سال بسیار مناسب بوده و به دلیل برخورداری از طراحی بسیار مطلوب، دارای صدایی رسا و دلنواز است.

 1. گیتار کلاسیک مدل b05

گیتار کلاسیک همواره دارای طنینی روح نواز بوده و بسیار پرطرفدار می باشد. از آن جایی که برای یادگیری گیتار افراد بایستی ابتدا نوازندگی را با گیتار کلاسیک آغاز کنند لذا نیاز بوده که به عنوان قدم اول به دنبال گیتاری باکیفیت و نیز مقرون به صرفه باشند. این گیتار به خوبی انتظارت افراد را پاسخگو می باشد. این گیتار از صفحه رویی از جنس صنوبر، صفحه پشتی و کناری از ماهون و نیز صفحه  قسمت انگشت گذاری از رزوود برخوردار می باشد. این گیتار همچنین دارای ماشین هد کروم، 6 عدد سیم نایلونی و فلزی و 19 فرت فلزی می باشد.

 1. گیتار کلاسیک پارسی مدل M2

این گیتار ایرانی کاملا استاندارد بوده و در کنار کیفیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. لذا می توان این ساز را انتخابی مطلوب جهت یادگیری نوازندگی دانست. در ساخت صفحه رویی این ساز چوب صنوبر استفاده شده و صفحات کناری و پشتی آن نیز از ماهون می باشد. این گیتار برای افراد 11 سال به بالا بسیار مناسب بوده و نیز دارای یک ماشین هد کروم می باشد. گیتار کلاسیک پارسی 1.5 کیلوگرم وزن داشته و 19 فرت فلزی دارد. استاندارد بودن این ساز و نیز قیمت مناسب آن باعث شده بسیار پرطرفدار باشد.

 1. گیتار کلاسیک یاماها مدل C40M

مطمئنا برند یاماها به واسطه سازهای باکیفیتی که داشته به خوبی معرف حضور اکثر افراد می باشد. یکی از سازهای محبوب این برند گیتار کلاسیک یاماها مدل C40Mبوده که از صدایی دلنشین برخوردار است. این ساز انتخاب مناسبی برای افرادی بوده که قصد یادگیری نوازندگی را دارند. این گیتار دارای صفحه رویی از چوب صنوبر بوده و صفحه پشتی و کناری آن نیز از مارنتی می باشد. این گیتار نیز دارای ماشین هد کروم بوده و در نتیجه شما تا مدت ها مشکلی بابت بر هم خوردن کوک ساز خود نخواهید داشت. در ساخت صفحه انگشت گذاری و بریج این ساز نیز از رزوود استفاده شده است. اگر شما نیز به دنبال سازی با صدای دلنشین و نیز قیمتی مقرون به صرفه هستید مطمئنا این ساز نظر شما را به خود جلب خواهد نمود. قیمت این ساز با توجه به ویژگی ها و جنسی که داشته بسیار مناسب می باشد.

 1. گیتار آکوستیک یاماها مدل F310

گیتار آکوستیک یاماها مدل F310را می توان یک ساز مقرون به صرفه و نیز خوش صدا به شمار آورد که به منظور یادگیری بسیار ایده آل می باشد. در ساخت صفحه رویی این گیتار از چوب  صنوبر بهره گرفته شده و صفحات پشتی و نیز کناری این ساز نیز ساخته شده از مرانتی می باشند. صفحه انگشت گذاری و بریج این ساز ساخته شده از رزوود بوده و در نتیجه دست بر روی آن روان تر قادر به حرکت خواهد بود. این ساز دارای 19 فرت فلزی و نیز یک ماشین هد کروم بوده که تا مدت ها ساز شما را کوک نگه خواهد کرد. بدنه این ساز Dreadnought شکل بوده و از آن جایی که این شکل در انتشار مثبت صدا نقش داشته لذا یکی از محبوب ترین شکل های گیتار شناخته می شود. سیم های فلزی به کار رفته در این ساز نیز باعث شده صدای این ساز بسیار قدرتمند و رسا باشد.

 1. گیتار کلاسیک مدل NE1

یکی از محبوب ترین سازها که همواره طرفداران بسیاری داشته گیتار کلاسیک می باشد. از آن جایی که آغاز نوازندگی گیتار بایستی با گیتار کلاسیک آغاز شود لذا به طور معمول افراد در ابتدای کار به دنبال گیتارکلاسیکی باکیفیت و مقرون به صرفه می باشند. گیتار کلاسیک NE1 نیز برای یادگیری انتخاب بسیار مناسبی است. این ساز از صفحه روی از چوب صنوبر، صفحات پشتی و کناری از ماهون و بدنه ای تمام چوب برخوردار می باشد. در ساخت صفحه انگشت گذاری و بریج این ساز نیز از رزوود استفاده شده و دارای 19 فرت فلزی است. این ساز از بدنه و دسته ای استاندارد برخوردار بوده و ظاهر آن نیز تقریبا زیبا و شکیل می باشد. این گیتار نیز از ماشین هد کروم بهره مند بوده و تا مدت ها ساز شما را کوک نگه خواهد داشت. به همراه این گیتار یک کاور ضد آب نیز ارائه می گردد.

 1. گیتار کلاسیک وفائی مدل m01

در صورتی که شما نیز مایل به یادگیری نوازندگی گیتار هستید و برای یادگیری به دنبال سازی با قیمتی مطلوب می باشید گیتار کلاسیک وفائی مدل m01می تواند انتخاب مناسبی برای شما محسوب گردد. این گیتار استاندارد بوده و در ساخت صفحه رویی آن از چوب صنوبر و در صفحات پشتی و کناری آن از ماهون استفاده شده است. این گیتار مجهز به یک ماشین هد کروم بوده و در نتیجه تا مدت ها از بابت برهم خوردن کوک ساز خود نگرانی نخواهید داشت. این گیتار دارای 19 عدد فرت فلزی بوده و به همراه این گیتار نیز ۲ عدد پیک و سافت کیس ارائه می گردد.

 1. گیتار کلاسیک وفائی مدل1

اگر به دنبال سازی با قیمت مناسب و قیمتی مطلوب جهت یادگیری نوازندگی گیتار هستید گیتار کلاسیک وفائی مدل mv.1می تواند نظر شما را به خود جلب کند. در ساخت صفحه رویی این گیتار از چوب صنوبر و نیز در صفحات پشتی و کناری آن از ماهون استفاده شده است. صفحه انگشت گذاری و بریج این ساز از رزوود بوده و همچنین دارای 19 عدد فرت فلزی و نیز یک ماشین هد کروم می باشد. به همراه این ساز همچنین ۲ عدد پیک و سافت کیس به عنوان اشانتیون به خریدار ارائه می گردد.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات