کد خبر : 1302
تاریخ انتشار : شنبه 19 نوامبر 2022 - 21:10
98 views بازدید

قیمت و خرید بهترین دستگاه خانگی پرس دستی پلاستیک دستگاه پرس بسته بندی خانگی دیجی کالا

با پیشرفت تکنولوژی زندگی بشر نیز به سمت راحتی پیش رفته و هر روز شاهد دستگاه های جدیدی هستیم که در انجام راحت تر امور به ما کمک زیادی خواهند نمود. یکی از این موارد دستگاه پرس دستی خانگی بوده که اگر چه در نگاه اول ممکنبوده وسیله ای غیرضروری و اضافه به نظر برسد اما بدون شک وجود آن در خانه این امکان را […]

با پیشرفت تکنولوژی زندگی بشر نیز به سمت راحتی پیش رفته و هر روز شاهد دستگاه های جدیدی هستیم که در انجام راحت تر امور به ما کمک زیادی خواهند نمود. یکی از این موارد دستگاه پرس دستی خانگی بوده که اگر چه در نگاه اول ممکنبوده وسیله ای غیرضروری و اضافه به نظر برسد اما بدون شک وجود آن در خانه این امکان را برای شما فراهم نموده تا در کمترین زمان ممکن و بدون کوچکترین زحمتی مواد مختلف را بسته بندی نمایید.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین دستگاه خانگی پرس دستی پلاستیک خانگی دستگاه پرس بسته بندی خانگی دیجی کالا

راهنمای خرید دستگاه خانگی پرس دستی پلاستیک

در ادامه بیشتر با این وسیله کاربردی آشنا شده و نکاتی را برای خرید یک دستگاه خانگی پرس دستی پلاستیک مناسب یادآور خواهیم شد با ما همراه باشید:

مزایای دستگاه خانگی پرس دستی پلاستیک

یک دستگاه پرس پلاستیک به شما این امکان را داده تا بسته بندی تمیز و مرتبی را برای خوراکی و تغذیه فرزند خود برای مدرسه در نظر بگیرید. همچنین اگر دارای شغلی خانگی هستید و بایستی محصولات خود را در پلاستیک بسته بندی کنید بدون شک یک دستگاه پرس پلاستیک باعث سریع تر و بهتر انجام شدن کارها خواهد شد.

 • بسته‌بندی مواد غذایی

گفتنی است که بسته بندی نادرست مواد غذایی باعث افت کیفیت و خرابی مواد غذایی گوناگون خواهد شد. با قرارگیری مواد مختلف در معرض اکسیژن احتمال تخریب و فساد آن ها نیز بسیار بیشتر خواهد بود. اکسیژن سبب تغییر رنگ  و بافت مواد غذایی گوناگون شده و خواص آن ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد. این در حالی است که با یک دستگاه پرس خانگی به راحتی می توان مانع از تغییر رنگ، بو، بافت و دیگر ویژگی های مواد غذایی مختلف شد. از آن جایی که ما به طور معمول در طی یک روز مواد غذایی مختلفی را ممکن بوده بسته کنیم لذا وجود یک دستگاه پرس خانگی می تواند بسیار کاربردی و مفید به شمار آید. به کمک یک دستگاه پرس پلاستیک می توان مواد غذایی نظیر گوشت و مرغ تا تغذیه کودکان خود را به راحتی بسته بندی نمود.

بدون شک طعم و تازگی مواد غذایی تازه خریداری شده بسیار بیشتر خواهد بود اما مشغله های زیادی که هر فرد داشته به او اجازه وقت گذاشتن روزانه برای خرید مواد خوراکی از بازارهای خرید را نخواهد داد. از این رو بهترین کار این بوده که به سراغ روش هایی موثر جهت نگهداری و بسته بندی درست مواد غذایی رفته و به این شکل ارزش و ماندگاری آن ها را حفظ نماییم. بدین منظور استفاده از یک دستگاه پرس دستی می تواند به ما برای حفظ سلامت و تازگی مواد غذایی کمک زیادی نماید.

 • بسته‌بندی محصولات به منظور فروش

همان گونه که پیش از این نیز گفتیم در صورتی که دارای شغلی خانگی بوده و در کار خود به بسته بندی محصولات نیاز خواهید داشت قطعا برای بسته بندی منظم و سریع آن ها به یک دستگاه پرس احتیاج خواهید داشت. به عنوان نمونه در صورتی که از فروش سبزی خرد شده کسب درآمد می کنید بدون شک این دستگاه بسیار به کارتان خواهد آمد. مشاغل خانگی دیگری نیز وجود داشته که به بسته بندی تمیز و سریع محصولات در آن ها نیاز می باشد.

نکات قابل توجه پیش از خرید دستگاه پرس دستی

طراحی اکثر دستگاه های پرس دستی خانگی به گونه ای بوده که باعث دوخته شدن لبه بیرونی پلاستیک به یکدیگر خواهند شد. جهت بسته بندی مواد غذایی به کمک این دستگاه اول از همه بایستی مواد غذایی خود را درون پلاستیک گذاشته و بعد با استفاده از دستگاه از طرف بیرون دو لبه را به هم وصل کنید. دستگاه پرس باعث خالی شدن هوای درون پلاستیک شده و حرارت آن نیز کمک نموده تا دو طرف پلاستیک به یکدگیر بچسبند.

برای داشتن انتخابی مناسب تر در زمینه خرید دستگاه پرس نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

 • داغ نشدن دستگاه و عدم نیاز به خاموشی مقطعی آن

حتما پیش از خرید این دستگاه در نظر داشته باشید که دستگاه پرس انتخابی شما امکان استفاده مداوم و بدون داغ شدن را داشته باشد. برخی از دستگاه های پرس دستی نیازمند آن بوده که هر 20 تا 30 دقیقه یک بار خاموش شده و پس از سرد شدن مجدد از آن ها استفاده نمایید. اگر نیازی به استفاده زیاد از دستگاه برای بسته بندی مواد بسیاری نداشته چندان این قابلیت مهم نخواهد بود اما در صورتی که بایستی مواد را به منظور فروش در حجم بالایی بسته بندی کنید بدون شک این قابلیت بسیار پراهمیت جلوه خواهد نمود. از این رو قابلیت استفاده مداوم می تواند در استفاده موثر شما از این دستگاه نقش پررنگی داشته باشد.

 • بررسی ابعاد و اندازه و طراحی دستگاه

 

 1. از دیگر نکات قابل توجه در زمان خرید دستگاه پرس دستی ابعاد و اندازه آن می باشد. بدون شک در صورتی که این دستگاه بزرگ بوده و فضای زیادی را در آشپزخانه به خود اختصاص دهد برای نگهداری آن به مشکل برخواهید خورد. از این رو بهترین کار این بوده که در همان ابتدا به سراغ دستگاهی کوچک و جمع و جور رفته و در کنار کارایی به نوع طراحی آن نیز توجه داشته باشید. برخی مواقع نیاز بوده برای داشتن یک بسته بندی بهتر پلاستیک از چند بخش پرس گردد؛ در این شرایط طراحی ساده و مناسب دستگاه به افزایش سرعت عمل شما کمک زیادی خواهد نمود. به طور معمول در دستگاه های سنگین تر به منظور بسته بندی راحت تر از یک پایه ضد لغزش استفاده شده است.
 2. طول سیم نیز در زمان خرید دستگاه پرس دستی بایستی مورد توجه قرار گیرد. چنانچه قصد استفاده از این دستگاه را در نقطه ای از خانه یا محیط کاری خود داشته که در اطراف آن بخش پریز برقی وجود ندارد حتما در نظر داشته باشید که دستگاه انتخابی شما دارای سیمی با طول مناسب بوده و از این بابت دچار مشکل نگردید.
 3. اندازه میله های دستگاه یا در واقع بخش پرس کننده لبه پلاستیک به یکدیگر نیز از موارد حائز اهمیت خواهند بود. برخی از دستگاه ها از انعطاف بالایی برخوردار بوده و به شما این امکان را داده تا لبه‌های پلاستیک و بسته‌های با طول‌های مختلف را به هم بدوزید و یا این که برای هر طولی از پلاستیک میله های متنوعی خواهند داشت.

 • دوام و ماندگاری دستگاه

همه افراد مایل بوده که دستگاه انتخابی آن ها از دوام بالایی برخوردار بوده و تا مدت ها نیازی به تعمیر نو یا تعویض نداشته باشد. از این رو برای رسیدن به این مهم نیاز بوده که در زمان خرید هر محصولی جنس آن مورد بررسی قرار گیرد. در رابطه با جنس دستگاه پرس دستی نیز در صورتی که جنس تمامی بخش ها و قطعات وسیله پلاستیکی بوده احتمال خرابی آن نیز بسیار بیشتر خواهد بود. گارانتی و ضمانت نامه نیز از دیگر مواردی بوده که در کنار جنس دستگاه بایستی مورد توجه قرار گیرد. علی الخصوص اگر دستگاه انتخابی شما قیمت بالایی داشته، داشتن گارانتی خیال شما را آسوده تر خواهد ساخت.

در واقع وجود ضمانت نامه ای معتبر برای یک دستگاه نشان دهنده این بوده که شرکت سازنده برای ساخت این محصول دقت و کیفیت بالایی را لحاظ نموده است. چنانچه دستگاه انتخابی شما بعد از مدتی دچار خرابی قطعه ای شده و امکان پیدا کردن آن قطعه وجود نداشته باشد بدون شک شما متحمل ضرر بسیاری خواهد شد. از این رو در زمان خرید این نکته را نیز مد نظر قرار دهید.

انواع دستگاه‌های پرس دستی

به طور کلی دستگاه های پرس دستی به را می توان به دو دسته تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم نمود. دستگاه های تمام اتوماتیک تنها نیاز داشته که شما مواد مورد نظر خود را در کیسه گذاشته و بعد آن را در زیر دستگاه قرار دهید تا بدون کوچکترین فشاری از سوی دست شما به راحتی کیسه پرس گردد. اما در صورت استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک بایستی دو لبه دستگاه را همچون ماشین دوخت در دست گرفته و پس از تنظیم پلاستیک روی لبه آن، اقدام به چسباندن لبه ها به یکدیگر نمایید. دستگاه های نیمه اتوماتیک برای مصارف خانگی ساده تر و آسان تر خواهند بود. برخی از دستگاه های پرس دستی این امکان را به شما داده که رول پلاستیک را درون وسیله قرار دهید. این دستگاه ها از تیغه ای جهت برش پلاستیک برخوردار بوده و از این رو شما توانسته اول از همه پلاستیک ها را در اندازه دلخواه برش زده و پس از آن مواد مورد نظر را درون آن قرار داده و به کمک دستگاه درب آن را پرس کنید.

دستگاه پرس دستی مناسب مشاغل خانگی

چنانچه قصد داشته از دستگاه پرس دستی به منظور کسب درآمد و داشتن یک شغل خانگی استفاده کنید و در روز بایستی حجم زیادی بسته پلاستیکی را تهیه کنید باید به سراغ دستگاهی حرفه ای تر بروید. اگر چه ممکن بوده در ابتدا هزینه خرید این دستگاه ها بیشتر بوده اما در درازمدت این هزینه ها به خوبی جبران خواهد شد.

دستگاه های حرفه ای به طور معمول زود داغ نشده و مقاومت و استحکام بیشتری را دارا می باشند. علاوه بر آن توصیه می شود در نظر داشته باشید که دستگاه انتخابی شما قادر به پوشش دهی انواع پلاستیک ها باشد.

قیمت دستگاه پرس دستی

به طور معمول قیمت دستگاه پرس دستی زیاد نبوده و تقریبا بین 100 تا 350 هزار تومان می باشد. اما این را در نظر داشته باشید که لزوما قیمت بالای یک دستگاه نشان دهنده کیفیت بالای آن نخواهد بود. شما بایستی به سراغ دستگاهی رفته که کاربردی بوده و برای کار با آن زیاد به زحمت نیفتید. در ادامه با برخی از دستگاه های خانگی پرس دستی پلاستیک آشنا خواهی شد:

حرف پایانی

دستگاه دستی پرس پلاستیک جزو آن دسته از وسایلی بوده که اگر چه در نگاه اول وسیله ای اضافه به نظر آمده اما بسیار کاربری و کار راه انداز می باشد و تنها با خرید و استفاده از آن پی به اهمیت آن خواهید برد. این دستگاه به شما کمک نموده تا موادغذایی نظیر گوشت، سبزیجات، داروها یا وسایل کمک‌های اولیه مانند چسب زخم و… را به راحتی در منزل بسته بندی نمایید. با بسته بندی موادی مانند سبزی و گوشت چرخ کرده و… امکان قرار دادن منظم آن ها در فریزر برای شما وجود خواهد داشت. اگر شغل خانگی شما نیز مرتبط با بسته بندی محصولات مختلف بوده بدون شک این وسیله به شما کمک زیادی خواهد نمود.

دستگاه پرس با تخلیه هوای درون کیسه ها از خرابی و فساد مواد غذایی جلوگیری خواهد نمود و همچنین با پرس نمودن درب بسته مانع از نفوذ باکتری ها به درون پلاستیک می گردد.

 

ماسک مو | شومیز زنانه | قیمت سماور گازی | کفش ورزشی زنانه | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئو | حذف اکانت واتساپ با لینک مستقیم | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | پیگیری مرسوله پستی با نام خانوادگی | ربات دیلیت اکانت تلگرام | دانلود رایگان کتاب صوتی زندگی خودرا دوباره بیافرینید انتشارات ارجمند | کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها |

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات