کد خبر : 1447
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 نوامبر 2022 - 14:48
116 views بازدید

قیمت و خرید بهترین کوله پشتی لپ تاپ کیف لپ تاپ دخترانه لنوو دیجی کالا

با توجه به قیمت بالای این روزهای لپ تاپ ها بدون شک ایمنی و حفاظت آن ها نیز برای همه به موضوع مهم تری تبدیل شده است.  از این رو نیاز بوده که حتما پس از خرید لپ تاپ به فکر تهیه کیفی مناسب نیز برای آن باشیم. راهنمای خرید کوله پشتی لپ تاپ اما تنوع کیف ها و کوله پشتی های مختص به لپ […]

با توجه به قیمت بالای این روزهای لپ تاپ ها بدون شک ایمنی و حفاظت آن ها نیز برای همه به موضوع مهم تری تبدیل شده است.  از این رو نیاز بوده که حتما پس از خرید لپ تاپ به فکر تهیه کیفی مناسب نیز برای آن باشیم.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین کوله پشتی لپ تاپ کیف لپ تاپ دخترانه لنوو دیجی کالا

راهنمای خرید کوله پشتی لپ تاپ

اما تنوع کیف ها و کوله پشتی های مختص به لپ تاپ ها سبب شده که انتخاب گزینه مناسبی از بین آن ها کار چندان ساده ای نباشد از این رو ما در این مقاله قصد داشته با ذکر نکاتی شما را در زمینه خرید یک کوله پشتی مناسب راهنمایی نماییم.

ضرورت استفاده از کوله پشتی لپ تاپ

در پاسخ به این پرسش که آیا برای حمل لپ تاپ استفاده از کیف یا کوله پشتی مناسب تر بوده نمی توان به طور قطعی جواب روشنی داد. در واقع این موضوع کاملا به نوع زندگی و استایل شما برخواهد گشت. برخی از افراد در اکثر مواقع تیپی رسمی و کلاسیک داشته و قطعا استفاده از کوله پشتی لپ تاپ جلوه زیبایی به ظاهر آن ها نخواهد داد. البته اگر چه تیپ و ظاهر اهمیت داشته اما سلامت بدن انسان از هر چیز دیگری مهم تر خواهد بود. از این رو حتی در صورتی که همیشه استایل شما رسمی و کلاسیک بوده بهتر است که به فکر یک کوله پشتی که با استایل رسمی و نیز از همه مهم تر ارگونومی بدن شما در تناسب بوده باشید.

در این انتخاب عوامل مختلفی تاثیرگذار خواهند بود. در زمان خرید کیف و کوله لپ تاپ نیاز بوده که در کنار توجه به سبک و استایل خود به استفاده ای که از لپ تاپ داشته نیز توجه نمایید. به عنوان نمونه چنانچه قصد داشته لپ تاپ را با خود مسافتی طولانی به همراه ببرید و یا این که وسایل دیگری را نیز به همراه آن بایستی حمل نمایید قطعا خرید یک کوله پشتی به نسبت یک کیف برای شما مناسب تر خواهد بود. از این رو ابتدا بهتر بوده پیش از هر چیزی با توجه به شرایط خود به این فکر کنید که آیا برای شما کوله پشتی کاربردی بوده یا کیف؟

در کل کوله پشتی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در صورتی که کوله پشتی شما از طراحی استاندارد و اصولی برخوردار بوده بدون شک شما در حمل لپ تاپ خود حتی اگر زیادی سنگین بوده نیز به مشکلی برنخورده و بدن شما نیز فشار کمتری را متحمل خواهد شد. در ادامه نکاتی را عنوان خواهیم نمود که بدون شک در نظر گیری آن ها به شما در انتخاب یک کوله پشتی مناسب کمک زیادی خواهد نمود:

 

نکات قابل توجه در زمان خرید کوله پشتی لپ تاپ

اندازه کوله‌ پشتی لپ‌تاپ

یکی از مهم ترین موارد قابل توجه در زمان خرید کوله پشتی، اندازه لپ تاپ شما خواهد بود. ابعاد و اندازه کوله پشتی های موجود در بازار بسیار متنوع بوده و شما بایستی از جای گرفتن لپ تاپ خود در کوله انتخابی اطمینان حاصل نمایید. به طور معمول لپ تاپ های موجود در بازار 15 اینچ بوده اما با این حال لپ تاپ های 17 اینچی نیز در بازار موجود هستند. از این رو شما بایستی با توجه به این که لپ تاپ شما چند اینچی بوده اقدام به خرید کوله پشتی با اندازه مناسب نمایید.

در صورتی که اندازه صفحه لپ تاپ خود را نمی دانید توانسته به کمک یک متر اقدام به اندازه گیری قطر نمایشگر لپ تاپ خود نمایید. در صورتی که متر شما دارای درجه بندی اینچی بوده که کار شما راحت تر خواهد بود اما در صورتی که برحسب سانتی متر بوده می توانید با سرچ در اینترنت به سادگی آن را به اینچ تبدیل نموده و ببینید که لپ تا شما چند اینچی می باشد. البته بایستی در نظر داشته که در کوله پشتی انتخابی شما علاوه بر لپ تاپ، وسایل جانبی و کاور آن نیز جا شوند.

برای نمونه باید مطمئن گردید که کوله پشتی مورد نظر فضای کافی برای قرار دادن شارژر، ماوس و… را داشته باشد. برخی از افراد مایل بوده ابتدا لپ تاپ خود را در کاور یا پوششی زیپ دار یا بدون زیپ گذاشته و پس از آن لپ تاپ را در کیف بگذارند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید حتما این موضوع را مورد بررسی قرار دهید.

جنس کوله پشتی لپ تاپ

جنس کوله پشتی در واقع نشان دهنده کیفیت آن خواهد بود. یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید کوله پشتی لپ تاپ بایستی به آن توجه شود جنس و مواد استفاده شده در ساخت آن می باشد. به طور معمول لپ تاپ ها از جنس های زیر ساخته خواهند شد:

۱. چرم

کوله پشتی چرمی لپ تاپ به طور معمول از نظر کیفیت و نیز ظاهری در سطح ایده آلی قرار دارد. کوله پشتی های چرمی برای آن دسته از افراد که در مکان ها رسمی حضور یافته و به عنوان مثال برای استفاده در اداره و شرکت بسیار مناسب می باشند. این نوع از کوله پشتی ها از دوام بالایی برخوردار بوده و در صورت استفاده صحیح از کوله پشتی های چرمی مدتی زیادی می توانید از آن ها بهره مند گردید.

۲. فوم

این نوع از کوله پشتی ها محافظت بیشتری از لپ تاپ به عمل آورده و جلوی وارد شدن ضربات احتمالی به لپ تاپ را خواهند گرفت. در واقع در صورتی که ضربه ای به این نوع از کوله پشتی ها وارد گردد وسایل درون آن ها کمترین آسیب را خواهند دید.

 

۳. برزنت

کوله های برزنتی نیز از استحکام و مقاومت کافی برخوردار می باشند. این نوع از کوله ها در مقابل نور خورشید، باران و… به خوبی از لپ تاپ محافظت خواهند نمود. اما این را در نظر داشته باشید که این کوله ها اگر چه تا حدی از ورود آب جلوگیری نموده اما این به معنای ضدآب بودن آن ها نخواهد بود. از این رو این کوله پشتی ها در شرایط آب و هوایی سخت مناسب بوده اما به هر حال با افتادن در آب، آب به درون آن ها خواهد رفت.

۴. ترکیب نایلون و پلی‌استر

این نوع از کوله پشتی ها چندان دوام نداشته و در بین جنس های مختلف کوله پشتی پایین ترین کیفیت را خواهند داشت. از این رو به این نوع از کوله ها به عنوان آخرین گزینه نگاه کنید.

اندازه و فرم مناسب

یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در انتخاب کوله پشتی لپ تاپ راحتی حمل و استفاده آن می باشد. در واقع طراحی سطح پشتی کوله و نیز بندهای آن بسیار مهم بوده و در صورت عدم برخورداری از طراحی درست و اصولی شانه ها و کمر شما را تحت فشار قرار خواهند داد. کوله پشتی شما بایستی دارای بندهای پهنی بوده و سبب شده که کمر و شانه شما کمترین فشار را متحمل گردد. علاوه بر آن نیاز بوده که بندهای کوله پشتی از قابلیت تنظیم برخوردار بوده و شما بتوانید به خوبی بندهای آن را روی شانه ها و کمر خود تنظیم نمایید.

جنس بخش پشتی کوله پشتی نیز که در تماس با کمر و پشت شما بوده بایستی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد در واقع بایستی دارای جنسی بوده که امکان گردش هوا در بافت آن وجود داشته باشد، این موضوع  سبب جریان پیدا نمودن هوا بین بدن و کوله خواهد شد. در انتها نیز از وجود هماهنگی بین ابعاد کوله با اندام خود اطمینان پیدا نمایید. اگر اندام ریز و کوچک داشته بدون شک کوله پشتی بزرگ برای شما مناسب نخواهد بود و همین طور بالعکس، پس حتما این موضوع را نیز در نظر داشته باشید.

بخش‌های مختلف و زیپ‌های کوله پشتی لپ تاپ

در زمان خرید کوله پشتی همچنین بایستی به جنس زیپ ها و مکان قرارگیری آن ها نیز توجه شود. به طور معمول دوام زیپ های معمولی به نسبت زیپ های پلاستیکی بسیار بیشتر خواهد بود. علاوه بر آن در نظر داشته باشید که در صورتی که کوله پشتی شما تنها دارای یک زیپ بزرگ بوده و از بخش های دیگر بی بهره بوده بدون شک نظم بخشی به وسایل درون کیف چندان ساده نخواهد بود. برخی از کوله پشتی ها به غیر از زیپ و تشکیلات مرتبط به آن از یک رویه محافظ نیز برخوردار بوده که پس از کشیدن زیپ بر روی کوله قرار گرفته و از لپ تاپ در مقابل نور خورشید و آب محافظت بیشتری به عمل خواهد آورد.

در صورتی که قصد استفاده از این کوله پشتی در سفر را داشته حتما در نظر داشته باشید که امکان دسترسی به لپ تاپ برای شما بسیار راحت باشد چرا که ممکن بوده شما در هواپیما یا اتوبوس قصد استفاده از آن را داشته باشید از این رو بایستی به گونه ای بوده که بتوانید بدون در آوردن دیگر وسایل درون کوله به راحتی لپ تاپ را خارج نمایید.

حرف آخر

بدون شک با در نظر داشتن موارد ذکر شده انتخاب گزینه ای مناسب از بین انواع کوله پشتی های موجود در بازار برای شما کار راحت تری خواهد بود. یکی دیگر از نکاتی که در زمان خرید کوله پشتی بایستی به آن توجه شود قیمت آن خواهد بود. تنوع کوله پشتی از لحاظ قیمت نیز بسیار بالا بوده و شما می توانید با تعیین بودجه خود انتخاب های خود را محدودتر نموده و از بین گزینه های باقی مانده راحت تر یکی را انتخاب نمایید.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات