کد خبر : 185
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 17 مارس 2020 - 16:30
300 views بازدید

خرید بهترین مارک ریمل و معرفی پر فروش ترین ریمل ها در ایران

یک ریمل خوب همواره یکی از علاقه مندی های خانم ها در لوازم آرایشی به حساب می آید. امروزه هنر آرایش کردن در بین خانم ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. برای انجام یک آرایش خوب نیز به وسایلی مناسب  احتیاج است. یکی از این لوازم که در یک آرایش زیبا بسیار موثر بوده ریمل می باشد که سبب جلوه هر چه بیشتر چشم […]

بهترین ریمل

یک ریمل خوب همواره یکی از علاقه مندی های خانم ها در لوازم آرایشی به حساب می آید. امروزه هنر آرایش کردن در بین خانم ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. برای انجام یک آرایش خوب نیز به وسایلی مناسب  احتیاج است. یکی از این لوازم که در یک آرایش زیبا بسیار موثر بوده ریمل می باشد که سبب جلوه هر چه بیشتر چشم ها می گردد. اما انتخاب و خرید یک ریمل مناسب و نحوه استفاده از آن نیز تکنیک های مختص به خود را داشته و همچنین در این انتخاب باید این نکته را نیز در نظر داشت که فرم چشم و نوع مژه ها باید در نظر گرفته شده و بر اساس آن ها ریمل مناسب را انتخاب نمود. یکی دیگر از مواردی که در انتخاب ریمل موثر می باشد نوع برس و فرمول ریمل می باشد. لذا در هنگام خرید برای داشتن بهترین انتخاب باید تمام این موارد در نظر گرفته شوند.

ریمل ها به طور کلی به دو دسته مایع و پودری تقسیم می گردند.

ریمل های پودری:

ظاهر این ریمل ها کمی متفاوت می باشد و لازم بوده که قبل از استفاده از این ریمل ها، کمی آب به آن ها اضافه نمایید.

ریمل های مایع:

 به طور کلی این ریمل ها بر پایه آب و روغن ساخته می شوند.

ریمل هایی که بر مبنای آب هستند خیلی راحت پاک شده این در صورتی بوده که ریمل های بر پایه روغن از قابلیت ضدآب برخوردار بوده و ماندگاری آن ها بسیار بیشتر می باشد. پاک شدن این ریمل ها چندان راحت نبوده و حتما باید برای این کار از مواد شوینده استفاده نمود.

خرید ریمل

انواع بهترین ریمل:

ریمل های بلند کننده:

این ریمیل به آن دسته از افراد که عاشق مژه های بلند هستند پیشنهاد می شود. در ساخت این دسته از ریمل ها موادی مانند الیاف به کار رفته که سبب چسبیدن مژه ها به یکدیگر شده و از این رو مژه ها بلند تر به نظر می آیند. در نتیجه این دسته از ریمل ها برای مژه های کوتاه بسیار عالی خواهند بود. برای آن که این نوع ریمل بر روی مژه های شما بهتر بنشیند باید اول یک دور ریمیل را روی مژه های خود کشیده و بعد از آن که خشک شده مجددا بار دیگر این کار را تکرار نمایید. این کار سبب شده مژهای شما جلوه ای دو چندان پیدا نمایند.

ریمل های ضخیم کننده یا حجم دهنده:

این ریمل ها از آن جایی که دارای فرمول غلیظ تری می باشند قادر بوده حجم مژه های شما را بیشتر نمایند. به طور معمول این دسته از ریمل ها از سیلیکون و یا موم تشکیل شده لذا مژه ها را حجم بخشیده و آن ها را پر تر نشان می دهند. قبل از زدن این ریمل بر مژه ها پیشنهاد می شود برس آن را با دستمال پاک نموده و لایه های اضافی آن را بگیرید تا سبب پایین آمدن کیفیت کار شما نگردند. برای ضخیم تر جلوه کردن مژه ها بهتر است دفعات بیشتری برس را روی مژه های خود بکشید. در صورت استفاده از ریملی بیشتر برای  قسمت میانی مژه ها چشم ها درشت تر جلوه خواهند کرد.

ریمل های فر کننده:

مواد تشکیل دهنده این دسته از ریمل ها معمولا رزین و پلیمر بوده که این مواد به فر شدن موقتی مژه ها کمک شایانی می نمایند. سر این ریمل ها به طور معمول به صورت هلالی می باشد. پیشنهاد می شود برای دستیابی به نتایج بهتر قبل از کشیدن ریمل بر روی مژه ها از فر مژه برای حالت دادن مژه ها استفاده نموده و بعد از آن برس ریمل را از سمت ریشه به طرف نوک بکشید.

ریمل های دوسر:

این مدل از ریمل ها دارای دو سر می باشند. یک سر این ریمل از موادی بی رنگ برخوردار بوده که مژه ها را تقویت نموده و و مانع از ایجاد خشک و شکننده شدن مژه ها می گردد. سر دیگر این ریمل نیز همان ریمل های معمولی می باشد. نمونه ای از این ریمل ها نیزدر هر سمت دارای دو سری متفاوت هستند.

فرم برس در ریمل ها:

نحوه استفاده از ریمل و چگونگی برخورد برس با مژه به شکل و فرم برس بستگی دارد.

هر چه سر برس ها پر تر و ضخیم تر باشد و به اصطلاحا سر آن ها تپل باشد در افزایش ضخامت و حجم مژه ها تاثیر بیشتری خواهند داشت. سر ریمل های بلند کننده به صورت باریک و مستقیم بوده و شانه مانند هستند. ریمل های فرکننده و حجم دهنده از سری منحنی شکل و هلالی برخوردار هستند که سبب حالت دادن به مژه می گردند. چنانچه فضای بین موهای برس بیشتر باشد مژه ها نیز خیلی بهتر از یکدیگر تفکیک می گردند.

خرید ریمل دیجی کالا

انتخاب ریملی با رنگ مناسب

تنوع رنگی در میان ریمل ها بالا بوده و دارای رنگ هایی چون قهوه ای، مشکی، سبز، آبی و… هستند. استفاده از ریمل های با رنگ مشکی برای تمامی خانم ها مناسب بوده و می توان از آن در تمامی آرایش ها استفاده  نمود. به هنگام خریدن ریمل مشکی حتما از مشکی بوده آن مطمئن گردید، برای این کار تنها کافی است سر برس آن را روی دستمالی کشیده و رنگ آن را مشاهده نمایید. در صورت خاکستری بودن رنگ آن، از خرید این ریمل خودداری نمایید چرا که این رنگ از ریمل باعث شده مژه های شما کمرنگ به نظر آیند.

بهترین انتخاب برای افرادی که دارای مژه هایی به رنگ قهوه ای و یا نارنجی هستند ریمل قهوه ای می باشد. زیرا این ریمل حالت چشم ها و مژه ها را خیلی طبیعی تر جلوه خواهد داد.

خانم های جوان نیز می توانند گاهی اوقات برای تنوع و خاص بودن از ریمل های رنگ روشن مانند آبی و سبز استفاده کنند.

ریمل های مناسب برای مژه های کوتاه:

ریمل مشکی برای مژه های کوتاه بهترین انتخاب می باشد. افرادی که دارای مژه های کوتاه هستند بهتر بوده علاوه بر رنگ مشکی از ریملی استفاده کنند که قابلیت بلند کنندگی نیز داشته باشد. برای مژه های نازک و کوتاه نیز بهتر بوده ریمل حجم دهنده و بلنده کننده به کار برده شود.

ریمل های مناسب برای افرادی که مژه های بلند دارند:

افرادی که از مژه هایی بلند برخوردار هستند بهتر بوده به سراغ ریمل های حجم دهنده بروند. چرا که دیگر احتیاجی به بلند تر شدن مژه نخواهند داشت. ریمل های حجم دهنده کمک می کنند که مژه ها پر تر و حجیم تر به نظر آیند.

ریمل های مناسب برای مژه های بی حالت:

این مژه ها بهتر بوده قبل از ریمل خوردن کمی با فر مژه حالت داده شوند و بعد روی آن ها ریمل حالت دهنده و بلند کننده کشیده شود. برای چنین مژه هایی ریمل حجم دهنده توصیه نمی شود زیرا سبب سنگینی مژه ها شده و آن ها را از شکل طبیعی خود خارج می سازد.

چگونه ریمل اصلی را از تقلبی تشخیص دهیم؟

ریمل های اصل از بویی مطبوع برخوردار هستند و درصورت استشمام بوی نه چندان جالب از خریداری آن ریمل خودداری نمایید. پاک کردن ریمل های بلند کننده و حجم دهنده تقلبی از روی مژه ها کار مشکلی می باشد. بر روی ریمل های اصل تاریخ تولید و انقضا درج شده است. در صورت خرید این محصول از فروشگاه های معتبر به راحتی می توانید به اصل بودن آن اعتماد داشته باشید.

پر فروش ترین ریمل ها در ایران

  1. ریمل ایزادورا مدل

قبلا نیز گفتیم که ریمل مناسب برای مژه های کم پشت و کوتاه دارای موادی جهت پر پشت شدن مژه بوده و همچنین سر آن ها نیز بزرگ می باشد تا به پر پشت تر شدن مژه ها کمک نماید. ریمل ایزادورا نیز از این قابلیت ها برخوردار می باشد. این ریمل اگر چه در ابتدا زیاد شناخته شده نبود اما به طور ناگهانی بعد از مدتی موفق شد طرفداران بسیاری پیدا نماید. این استقبال به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب این ریمل صورت گرفت. این استقبال در حدی بوده که در ایران این ریمل رتبه اول پر فروش ترین ریمل ها را از آن خود نموده است. هر فرد بعد از اولین استفاده از این ریمل به خوبی تغییرات حاصله را حس نموده و دچار شگفتی خواهد شد. این ریمل مشکی بوده و باعث شده جلوه و شکوه چشم ها دو چندان گردد. این ریمل ضد آب می باشد به هیچ عنوان در زیر چشم پخش نشده و به آسانی پاک نشده و از دوام بالایی برخوردار هستند. یکی از مهم ترین ویژگی های این ریمل خشک شدن سریع آن بر روی مژه ها می باشد، این موضوع از سیاه شدن پلک ها جلوگیری می نماید. برس این ریمل بزرگ بوده و در  پر شدن و ضخیم تر شدن مژه ها بسیار موثر می باشد.

2.    ریمل حجم دهنده بی یو مدل  Double Identity Ultra Black

برند بی یو در میان تولید کنندگان محصولات آرایشی یک برند کاملا شناخته شده می باشد که لوازم آرایشی گوناگونی را ساخته و به بازار عرضه نموده است. این برند توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب نماید. ریمل این برند نیز توانسته به دومین ریمل پر فروش تبدیل گردد. این ریمل حجم دهنده بوده و مشکی می باشد، از این رو زیبایی چشم ها را دو چندان خواهد نمود. این ریمل دارای ترکیبی خاص بوده که به هنگام قرار گیری این ترکیبات روی مژه ها به راحتی سبکی و نرمی آن ها حس شده  و همچنین زیبایی چشم و مژه ها را افزون می نمایند. این ترکیبات علاوه بر آن، دوام و ماندگاری این ریمل را بیشتر می کنند.

3.    ریمل بورژوا مدل  Push Up Volume Glamour

این ریمل برای آن دسته از افراد که خواهان ریملی چند قابلیتی هستند بسیار مناسب می باشد. این ریمل از تولیدات  کمپانی بورژا می باشد. این برند در واقع یک برند کاملا معتبر بوده که استقبال بی نظیری از محصولات آن به ویژه در اروپا شده است. این برند موفق شده است در زمینه تولید محصولات آرایشی پیشرفت زیادی نماید. ریمل پر فروش این برند از قابلیت  پر کنندگی، حالت دهندگی و بلند کنندگی برخوردار می باشد. این ریمل دارای برسی بوده که از چسبیدن مژه ها به یکدیگر جلوگیری نموده؛ این قابلیت در ریمل ها بسیار مهم می باشد زیرا در صورت چسبیدن مژه ها به یکدیگر چشمان شما چندان زیبا به نظر نخواهند آمد. این ریمل دارای فرمولی بوده که نرمی و انعطاف را برای مژه ها به ارمغان خواهد آورد؛این قابلیت حالت مژه ها را بسیار زیبا می نماید.

این ریمل همچنین از دوام بالایی برخوردار بوده و کاملا برای مصرف روزانه مناسب می باشد  و این قابلیت سبب افزایش کارایی این ریمل شده است.

4.    ریمل اسنس مدل  I Love Extreme Volume

از برند های پر فروش اروپا در زمینه تولید محصولات آرایشی می توان به برند اسنس اشاره نمود. این برند موفق شده در کمترین زمان به دلیل کیفیت بالای محصولات خود  طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب نماید. ریمل این برند نیز در لیست ریمل های پر فروش قرار گرفته است. این ریمل حجم دهنده بوده و برس به کار رفته در آن سبب حجیم تر شدن مژه ها می گردد. این ریمل اگر چه دوام بسیار بالایی داشته اما با این حال خیلی راحت می توان آن را به کمک آرایش پاک کن ها و صابون از روی مژه ها پاک نمود.

5.    ریمل دوسه مدل Punk

برند امریکایی دوسه روز به روز طرفداران بیشتری پیدا نموده و بر اعتبار آن افزوده می گردد. ریمل این برند نیز بسیار فروش گشت. این ریمل حجم دهنده بوده و مژه ها را به صورت بی نظیری حجیم ساخته و  مانع از ایجاد چسبندگی بین مژه ها می گردد. فرمول ساخت این ریمل به گونه ای بوده که عملکردی دو گانه برای آن به ارمغان آورده است و سبب شده این ریمل علاوه بر قابلیت حجم دهندگی، بلند کننده نیز باشد.

6.    ریمل رومانس مدل  DR-01

برند فرانسوی رومانس یا رومنس، برندی معتبر در زمینه تولید لوازم آرایشی بوده که همواره در ساخت محصولات خود  از موادی مرغوب استفاده نموده است. ریمل این برند با استقبال افراد بسیاری مواجه گشت. این ریمل حجم دهنده بوده و با برخورداری از 13 میلی متر تا مدت ها برای شما قابل استفاده می باشد.

این ریمل حجم دهنده ای بی نظیر بوده و برس به کار رفته در این ریمل نیز از جدید ترین فرجه های  روز بوده که تاثیر بسیاری در زیبا تر شدن چشم ها خواهند داشت. ساخت این ریمل به شکلی بوده که خیلی راحت می توان آن را شسته و به کمک صابون و آرایش پاک کن ها از روی مژه ها پاک نمود.

7.    ریمل حجم دهنده کاپریس مدل فاتال بلک

کاپریس نیز از برند های شناخته شده اروپایی بوده که در زمینه تولید محصولات آرایشی بسیار موفق عمل کرده است. ریمل این برند نیز فروش بسیار بالایی داشته است.  این ریمل حجم دهنده بوده و در صورت استفاده از آن خیلی راحت اثرات مثبت آن حس خواهد شد. ساختار این ریمل به شکلی بوده که کاملا مناسب چشمان حساس می باشد. چرا که مویی آن ساخته شده از موهای طبیعی می باشد. این ریمل دوام بسیار بالایی داشته و به هیچ عنوان در زیر چشم شما پخش نخواهد شد. اما با وجود ماندگاری بالای این ریمل، به هنگام نیاز  خیلی راحت می توان به کمک صابون و پاک کننده آرایش آن را از روی مژه ها پاک نمود. در ساخت این ریمل به هیچ عنوان از پارابن استفاده نشده و کاملا یک ریمل باکیفیت و منحصر به فرد می باشد.

8.    ریمل حجم دهنده میبلین مدل  Volum Express Colossal 100 Percent Black

میبلین نیز یک برند امریکایی بوده که همواره در زمینه تولید محصولات آرایشی کیفیت محصولات را در اولویت قرار داده است. یکی از ریمل های این برند که فروش بسیار بالایی داشته است ریمل Volum Express Colossal 100 Percent Black می باشد. این ریمل به رنگ مشکی بوده و برای مژه های نازک بسیار کارامد می باشد. این ریمل دارای برسی نسبتا بزرگ بوده که مژه ها را ضخیم نموده و از چسبیدن مژه ها به یکدیگر جلوگیری می نماید و مژه ها را حالت دار خواهد ساخت. دوام این ریمل در سطح مطلوبی بوده و در ترکیبات این ریمل از کلاژن استفاده شده است تا مژه ها تقویت شده و مژه ها سیاه تر به نظر آیند. این ریمل کاملا مناسب چشمان حساس  و چشمانی که دارای لنز های تماسی هستند، می باشد. این محصول دارای حجمی 10 میلی لیتری می باشد.

9.    ریمل بلور مدل MIRACLE VOLUME

برند بلور اگر چه چندان شناخته شده نیست اما فروش ریمل آن بسیار زیاد می باشد. ریمل این برنده ریملی حالت دهنده بوده که مژه ها را جذاب  تر ساخته و آن ها را فر تر می نماید. این ریمل کمی نیز از قابلیت حجم دهندگی برخوردار می باشد. این ریمل دارای ویژگی ضد آب بوده اما با این وجود به راحتی می توان در صورت نیاز آن را به کمک صابون و آرایش پاک کن ها پاک نمود. این ریمل دارای موادی چون موم و ویتامین E بوده که مانع از خشک شدن مژه ها می گردد و از خشک شدن تار های مژه جلوگیری نموده و آن ها را مرطوب نگه می دارد. مواد نرم کننده موجود در این محصول نیز مژه ها را ترمیم نموده و به خوبی از آن ها محافظت می نماید.

10.    ریمل بل مدل  Full Lash

برند بل نیز توانسته ریمل خود را در لیست پر فروش ترین ریمل ها قرار دهد. این ریمل دارای قابلیت حجم دهندگی بی نظیری می باشد. این ریمل دارای برسی بوده که ضخامت مژه ها را افزایش داده و باعث پر پشت تر شدن مژه ها شده و مژه ها را به خوبی تفکیک می نماید. مواد به کار رفته در این ریمل مژه ها را تقویت نموده و مانع از ریزش مژه ها می گردد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات