کد خبر : 3357
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 31 ژانویه 2023 - 14:05
132 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین مدل روروئک بچه ارزان تپلی دلیجان دیجی کالا

بی شک یکی از لذت بخش ترین اتفاقات برای هر پدر و مادری مربوط به زمانی است که کودک برای اولین بار حرکت و راه رفتن را آغاز می کند. به طور دقیق نمی توان گفت که دقیقا از چه سنی کودک بایستی راه رفتن را آغاز کرده و یاد بگیرد که هر چند کوتاه روی پاهای خود بایستد. اما در این زمینه پزشکان معتقدند […]

بی شک یکی از لذت بخش ترین اتفاقات برای هر پدر و مادری مربوط به زمانی است که کودک برای اولین بار حرکت و راه رفتن را آغاز می کند. به طور دقیق نمی توان گفت که دقیقا از چه سنی کودک بایستی راه رفتن را آغاز کرده و یاد بگیرد که هر چند کوتاه روی پاهای خود بایستد. اما در این زمینه پزشکان معتقدند که غالب کودکان بین 12 تا 18 ماهگی رفته رفته یاد خواهند گرفت که چگونه تعادل خود را حفظ نموده و در واقع روی پای خود ایستادن را تجربه می نمایند.

 قیمت و خرید اینترنتی بهترین مدل روروئک بچه ارزان تپلی دلیجان دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین مدل روروئک

در این بین استفاده از وسایل آموزشی و کمک رسانی نظیر واکر و یا روروئک می تواند زمان راه رفتن کودک را جلوتر انداخته و در واقع باعث خواهند شد که کودک این مرحله را راحت تر و سریع تر پشت سر بگذارد. از این رو ما در این مطلب سعی نموده نکاتی را به منظور خرید یک روروئک مناسب عنوان کنیم تا با در نظرگیری این موارد انتخابی مطلوب در این زمینه داشته باشید. پس اگر شما نیز قصد خرید یک روروئک برای کودک خود را داشته توصیه می شود این مطلب را تا انتها دنبال نمایید.

نکات قابل توجه در زمان خرید روروئک

 • جنس روروئک

به عنوان اولین قدم در زمینه خرید یک روروئک مناسب نیاز است که جنس محصول را مورد بررسی قرار دهید. از آن جایی که مدام پوست بدن و دهان کودک با روروئک در ارتباط است نیاز خواهد بود که جنس آن عاری از نوع مواد شیمیایی مضر باشد تا هیچ نگرانی از بابت سلامت پوستی و جسمی کودک خود نداشته باشید.

 • آستانه تحمل وزن روروئک

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در رابطه با خرید روروئک این است که ببینید روروئک انتخابی تا حداکثر چه وزنی را تحمل خواهد نمود. برای اطلاع از این موضوع توصیه می شود سری به دفترچه راهنمای این محصول زده و در نهایت وزن قابل تحمل از سوی روروئک را با وزن کودک خود مقایسه کنید.

 

 • صندلی روروئک

توصیه می شود به سراغ محصولی رفته که به منظور نشستن کودک از یک صندلی نرم و در عین حال ایمن برخوردار باشد. وجود این صندلی باعث خواهد شد که کودک در صورت خستگی چند دقیقه ای را روی صندلی نشسته و خستگی خود را به در کرده و این بار با انرژی بیشتری برای ایستادن بر روی پاهای خود تلاش کند.

 • سهولت و سرعت مطلوب در جابجایی

با توجه به این که هدف استفاده از روروئک کمک به راه رفتن کودک بر روی پاهای خود است نیاز است که چرخ های آن به گونه ای طراحی شده که به هیچ عنوان مانع جابجایی آُسان نشده و در واقع انرژی زیادی را از کودک شما طلب نکند. در صورتی که روروئک به سختی جابجا شود بی شک کودک خیلی زود از بازی با این وسیله زده شده و تمایلی به راه رفتن به کمک آن از خود نشان نخواهد داد. از سویی هر چه روروئک انتخابی دارای وزن کمتری باشد به طبع سریع تر جابجا خواهد شد و از این رو وزن کم را نیز می توان یکی از امتیازات یک روروئک به منظور داشتن جابجایی سریع دانست.

 • ایمنی روروئک

با توجه به این که کودکان در این سن و سال هیچ گونه دفاعی از خود در مقابل آسیب های احتمالی نخواهند داشت نیاز است که در زمان خرید روروئک برای کودک خود حتما مسائل ایمنی لحاظ شده برای آن را بیشتر مدنظر قرار داد. در صورتی که روروئک انتخابی در بخش های مختلف خود از پدهای ضربه گیر برخوردار باشد سر و بدن کودک دچار ضربه ناگهانی نخواهد شد. از دیگر موارد ایمنی که می توان در یک روروئک به دنبال آن ها بود می توان به چرخ های ضد لغزش و برخورداری از قفل مطمئن به منظور ممانعت از حرکت روروئک حامل کودک اشاره نمود.

 • تنظیم ارتفاع روروئک

با توجه به رشد پیوسته قد کودکان توصیه می شود به سراغ روروئکی بروید که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع باشد. این را باید در نظر داشت که کودکی که درون روروئک راه رفتن را آموزش می بیند به هیچ عنوان نباید پای او روی زمین خم و یا کشیده شود و البته این که روروئک به اندازه ای بلند باشد که کودک نتواند پای خود را به زمین برساند نیز باعث می شود که استفاده کودک از روروئک هیچ مزیتی را برای او نداشته و پیشرفتی در راه رفتن کودک حاصل نشود.

 • قابلیت تاشوندگی روروئک

چنانچه کودک شما به راه رفتن از روش های دیگری تمایل بیشتری نسبت به استفاده از روروئک از خود نشان خواهد داد توصیه می شود باز هم از خرید یک روروئک برای او صرف نظر نکرده و به جای آن محصولی را انتخاب کنید که از قابلیت تاشوندی برخوردار باشد. این قابلیت باعث خواهد شد زمانی که کودک تمایلی به استفاده از آن نداشته به راحتی بتوانید آن را به صورت جمع شده در گوشه ای از اتاق قرار دهید و یا این که حتی در مسافرت ها نیز به راحتی این وسیله را در ماشین بگذارید.

 • برخورداری از وسایل سرگرم کننده

در حال حاضر اکثر تولیدکنندگان روروئک برای جذب کودکان به این وسیله سعی داشته تا با استفاده از اسباب بازی ها و وسایل سرگرم کننده مختلف استفاده از روروئک را برای کودکان جذاب تر نمایند. از بین این وسایل سرگرم کننده می توان عروسک های پلاستیکی، دکمه های نورانی و آهنگین، محصولات قابل لمس با بافت های مختلف و… را نام برد. لازم به ذکر است که این وسایل بایستی در اندازه تقریبا بزرگ باشند و نصب آن ها به گونه ای بر روی پنل و یا بدنه روروئک انجام شده که امکان جدا کردن آن ها از سوی کودک وجود نداشته باشد.

 • سهولت در شستشو

با توجه به این که غالبا کودکان در داخل روروئک تمایلی بیشتری به غذا خوردن از خود نشان خواهند داد ممکن است روروئک حین غذا خوردن کودک، کثیف شود و یا حتی این احتمال وجود داشته که به دلیل نم دادن پوشک کودک، روروک آلوده شود و با در نظر داشتن اهمیت تمیزی وسایل اطراف کودکان بهتر است به سراغ  محصولی بروید که از قابلیت شستشو برخوردار باشد. به کمک این قابلیت شما می توانید همیشه روروئک کودک خود را تمیز نگه دارید.

 • قیمت

عوامل گوناگونی ممکن است بر روی قیمت روروئک تاثیرگذار باشند که در این مطلب ما سعی نمودیم به مهم ترین آن ها اشاره کنیم. حال شما می توانید با تعیین بودجه خود تعیین کنید که روروئک انتخابی شما دارای چه قابلیت هایی باشد.

در ادامه برخی از بهترین روروئک های موجود در بازار معرفی شده اند که همگی از نظر کیفیت و قیمت در سطح مطلوبی قرار گرفته اند.

معرفی برخی از بهترین روروئک های موجود در بازار

 1. روروئک دلیجان مدل Stripe UFO

این روروئک جذاب انتخاب مناسبی برای دختران و پسرانی با وزن حداکثر 12 کیلوگرم می باشد. این محصول خود دارای 4 کیلوگرم وزن است و از قابلیت های آن می توان به قابلیت برخورداری از چراغ، قابلیت موزیکال، قابلیت تنظیم ارتفاع در سه حالت، برخورداری از 8 چرخ با قابلیت چرخش در 360 درجه، برخورداری از کنسول بازی موزیکال به همراه چراغ، دارای نشیمنگاه نرم اشاره نمود. این روروئک در حالت باز 74 × 53 × 64 سانتی‌متر و در حالت تاشور 74 × 53 × 64 سانتی‌متری است.

 1. روروئک دلیجان مدل Alvan UFO

این روروئک برای کودکان شش ماه انتخاب بسیار مناسبی به شمار آمده و تا وزن 12 کیلوگرم قابل به استفاده است. این محصول 4 کیلوگرم وزن داشته و از نوع تاشوست. برخورداری از چراغ، قابلیت تنظی ارتفاع، 8 چرخ با قابلیت چرخش در 360 درجه، کنسول بازی موزیکال همراه با چراغ، نشیمن‌گاه نرم و راحت از ویژگی های برجسته این محصول به شمار می آیند. این محصول در حالت باز 74 × 53 × 64 سانتی‌متر و در حالت تاشو  44 × 25 × 64 سانتی‌متری است.

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات