کد خبر : 3861
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فوریه 2023 - 10:22
278 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین جاروشارژی ایرانی پارس خزر دیجی کالا

در برخی از خانه ها وجود یک جاروشارژی توانسته بسیار کاربردی و ضروری به شمار آید. در عصر تکنولوژی تمامی وسایل ماشینی شده و دیگر زندگی ها به هیچ عنوان شکل قدیمی خود را نخواهند داشت. اگر چه تقریبا تمامی لوازم و وسایل مورد نیاز برای زندگی شکل جدیدی به خود گرفته اند اما با این حال پایه و اساس آن ها همچون گذشته می […]

در برخی از خانه ها وجود یک جاروشارژی توانسته بسیار کاربردی و ضروری به شمار آید. در عصر تکنولوژی تمامی وسایل ماشینی شده و دیگر زندگی ها به هیچ عنوان شکل قدیمی خود را نخواهند داشت. اگر چه تقریبا تمامی لوازم و وسایل مورد نیاز برای زندگی شکل جدیدی به خود گرفته اند اما با این حال پایه و اساس آن ها همچون گذشته می باشد. به عنوان نمونه جارو را در نظر بگیرید، در ابتدا برای جمع کردن زباله ها از جارویی که به کمک شاخ و برگ درختان تهیه شده بوده و یک خاک انداز استفاده می شد و پس از مدتی این جاروها جای خود را به جاروهای نپتونی داده و پس از آن نیز شاهد روی کار آمدن جارو برقی، جارو شارژی و انواع بخار شور ها و… بوده ایم.

 vacuum cleaner

راهنمای خرید جاروشارژی

همان طور که دیدید جاروها به تدریج و همگام با پیشرفت تکنولوژی ارتقاء پیدا نموده و در هر زمانه شکلی متناسب با نوع زندگی مردم به خود گرفته تا به شکل امروزی خود رسیده اند. این روزها با توجه به افزایش مشغله افراد و این که مایل بوده کارهایی نظیر نظافت خانه را در کمترین زمان ممکن و با حداقل زحمت انجام داده جاروها نیز شکل مدرن تری به خود گرفته اما هنوز هم وظیفه این جارو ها مانند جاروهای اولیه تمیز کردن محیط می باشد. چرا که هنوز هم برای افراد نظافت یک مسئله واجب و بسیار مهم می باشد.

خیلی از افراد خرید جاروشارژی را به نوعی پول دور انداختن دانسته و آن را وسیله ای اضافه می دانند. وزن و حجم بالای دستگاه های جاروبرقی و نارضایتی افراد از این بابت باعث شد که برخی از کارخانه ها به فکر تولید جاروهای شارژی بیفتند که هم وزن کمی داشته و هم دارای ابعاد کوچکتری می باشند. این دستگاه ها قابلیت نگهداری شارژ داشته و از این رو همیشه نیازی به متصل بودن به برق نخواهند داشت، لذا به راحتی می توان به کمک این جاروها مکان های غیرقابل دسترسی به پریزبرق را نیز نظافت نموده و خیلی سریع خرده ریزهای جمع شده در یک جا را برداشت. همه افراد به خوبی با نوع عملکرد و کارایی یک دستگاه جاروبرقی آشنایی داشته و تقریبا در هر خانه ای می توان یک جاروبرقی پیدا نمود. وجود یک جاروشارژی نیز در یک خانه توانسته به اندازه یک جاروبرقی در نظافت فضاهای بسته و کوچک مثل آشپزخانه و کارگاه موثر واقع گردد. یکی از بهترین جاروها برای نظافت محیط داخلی خانه ها جاروبرقی می باشد. اما به هر حال وجود یک جاروشارژی نیز در خانه می تواند با توجه به کاربری ساده و حجم کمی که داشته بسیار کاربردی باشد. جاروشارژی به خوبی توان رقابت با جارو برقی را داشته و حتی می توان از آن به جای جاروبرقی استفاده نموده و بدون شک هر فرد پس از یک بار استفاده از آن به خوبی به این پی خواهد برد که جاروشارژی مفیدتر از جاروبرقی می باشد.

با وجود به تنوع بسیار بالای جاروشارژی های در بازار خیلی از افراد پی به کاربردی بودن این دستگاه خواهند برد. اما چنانچه قصد خرید این محصول را داشته باید بدانید که به هیچ عنوان از روی ظاهر نمی توان عملکرد و کیفیت این دستگاه را شناخت. خیلی از جاروشارژی های موجود در بازار با توجه به حجم کمی که داشته جایگزین مناسبی برای جاروهای دم دستی بوده و به راحتی می توان از آن ها برای از بین بردن گرد و غیار و کثیفی ها استفاده کرد.

 امکانات و قابلیت هایی که یک جاروشارژی داشته آن را به جایگزینی مناسب برای جاروبرقی تبدیل نموده است. قابلیت هایی نظیر شارژ شدن و جابجایی آسان ، سبک وزن بودن و توان مکش بالای زباله ها و … از این دستگاه یک جاروی همه فن حریف ساخته است.

از آن جایی که ممکن بوده فروشندگان گران ترین محصول فروشگاه خود را به شما معرفی نموده و در واقع به فکر جیب خود باشند لذا مطالب این مقاله و نکاتی که در ادامه آورده خواهند شد به شما کمک نموده تا خود به تنهایی بتوانید جاروشارژی مناسبی را انتخاب نمایید.

جاروشارژی ها به نسبت جاروهای برقی از مکش ضعیف تری برخوردار بوده اما بی سیم بودن و حمل آسانی که داشته آن ها را به وسیله ای کاربردی تبدیل نموده است.

با کمی دقت در خواهید یافت که جاروهای شارژی از نظر نوع شکل با هم متفاوت خواهند بود و شما می توانید آن ها را در انواع گوشه دار و یا بدون گوشه ، مثلثی شکل و یا استوانه ای و یا گرد بیابید. جاروهای گوشه دار دارای سری زاویه داری بوده و به همین دلیل بسیار مناسب نظافت گوشه های اتاق و مکان های باریک می باشند. از این رو در زمان خرید جاروشارژی توجه به شکل این جاروهای نیز بسیار مهم خواهد بود. از دیگر عوامل قابل توجه سایز دهانه جاروشارژی می باشد. هر چه دهانه بزرگ تر بوده جاروشارژی موردنظر نیز با سرعت بیشتری قادر به نظافت و جارو کشی می باشد. برخی از جاروشارژی ها در کنار دهانه ورودی خود از سری های دیگر نیز برخوردار بوده که با اتصال آن ها به دستگاه می توان سطوح مختلف را تمیز نمود.

معیارهای خرید یک جاروشارژی مناسب

نوع جاروشارژی

به طور کلی جاروهای شارژی در مدل های دستی و پارویی و همچنین ترکیبی از دستی و پارویی عرضه می شوند. جاروهای پارویی ایستاده بوده و دسته ای که برای آن ها در نظر گرفته شده باعث شده بدون نیاز به خم شدن به نظافت محیط مورد نظر خود بپردازید، این قابلیت می تواند برای افرادی که دارای کمردرد هستند بسیار کاربردی باشد.

جاروشارژی های دستی دارای بدنه سبک تری بوده و به راحتی نیز می توان آن ها را با خود حمل نموده و تمام نقاط خانه یا اتومبیل خود را عاری از هر زباله ای نمود. از طرفی دیگر جاروهای شارژی کاربردی تر بوده و فضای کمتری را نیز اشغال خواهند نمود. این در حالی است که جاروشارژی های پارویی مانند بخارشوی ها و جاروبرقی های پارویی تنها برای نظافت کف کاربرد دارند.

مدل های پارویی برای سطوح باریک، گوشه دیوار ها و قسمت هایی که که دسترسی سختی داشته کاربردی نمی باشند. اگر به دنبال یک جاروشارژی بوده که از قابلیت های مختلفی برخوردار بوده و کارایی مفیدی را برای شما به ارمغان آورد توصیه می کنیم جاروشارژی های دستی را انتخاب نمایید.

در این بین جاروشارژی هایی وجود داشته که هوشمند بوده و می توان آن ها را بهترین نوع جاروشارژی ها دانست. این جاروها دهانه متحرکی داشته، از قابلیت قرارگیری در خط افقی برخوردار بوده و قادر به حرکت به چپ و راست می باشند. این جاروبرقی ها با دقت بالایی که داشته ریزترین زباله ها را نیز از روی سطوح خواهند برداشت. چراغی در این جاروهای هوشمند به کار رفته که در صورت وجود آشغال در محیط قرمز شده و با تمیز شدن محیط به رنگ سبز در خواهد آمد.

توان و قدرت باتری و متوسط زمان شارژدهی

همان طور که می دانید برای استفاده از جاروشارژی ها اول بایستی آن ها با را به شارژ زد. از این رو دوام باتری بسیار حائزاهمیت می باشد. با توجه به کاهش ظرفیت باتری بر اثر استفاده مداوم و نیز کمتر شدن طول عمر باتری، در زمان خرید این را در نظر داشته باشید که باتری دستگاه انتخابی شما از گنجایش و قدرت بالایی برخوردار باشد.

یکی از مشکلاتی که افراد پس از خرید و استفاده از جاروشارژی با آن مواجه شده توان کم و میزان شارژدهی کوتاه آن ها می باشد، این موضوع حتی گاهی افراد را به طور کلی از خریدن این محصول پشیمان خواهند نمود. بعضی از جاروشارژی ها با توجه به قدرت جذب پایین و موتور کم توانی که داشته باعث شده کم کیفیت ظاهر شده و به هیچ عنوان برای نظافت محیط های بزرگ به کار نیایند.

بیشتر جاروشارژی های ایرانی و قدیمی از باتری های ۱۲ ولتی لیتیومی کم وزن و با ماندگاری بالا برخوردار بوده که دارای خروجی بیشتری بوده و تقریبا طی یک ربع شارژ شده و در حالتی که به طور کاملا شارژ شده می توان به مدت 10 دقیقه از آن ها استفاده کرد.

این در حالی است که جاروهای جدید با برخورداری از به روزترین فناوری ها به یک کالای کوچک و کاربردی در آمده که می توانند در نظافت منزل به شما بسیار کمک کنند.

جاروشارژی های خارجی درجه یک دارای باتری های بزرگی بوده و برای فول شارژ شدن تقریبا به یک ساعت زمان احتیاج خواهند داشت و پس از شارژ شدن به طور کامل، قادر بوده تا 8 ساعت به صورت مداوم کار کنند. این جاروشارژی ها از برس هایی برخوردار بوده که دارای طراحی کارآمدی بوده و باعث توانمندتر جلوه نمودن این دستگاه ها شده و کارایی آن ها را افزایش داده اند. برای آن که به راحتی امکان استفاده از این دستگاه را در اتومبیل خود نیز داشته باشید بهتر است دستگاهی انتخاب نموده که از شارژ فندکی منحصر به فرد اتوموبیل نیز برخوردار باشد.

جاروشارژی تک کاره یا دوکاره

جاروشارژی ها در دو مدل جارو شارژی آبی و خاکی وجود دارند. یعنی دارای توانایی مکش آب و مایعات و یا توانایی مکش گرد و خاک و زباله های خشک می باشند. به جاروهایی که از قابلیت مکش آب و خاک برخوردار بوده جارو دوکاره یا دو منظوره گفته می شود و جاروهایی که تنها یک کاربرد داشته نیز تک منظوره یا تک کاره نامیده می شوند.

اگر به دنبال یک جاروشارژی سبک برای نظافت خانگی هستید توصیه می کنیم که نمونه های دوکاره را انتخاب نموده تا هم به کمک آن بتوانید گرد و خاک را از روی سطوح برداشته و هم اگر در جایی آبی ریخته شده به کمک آن آب را خیلی سریع بردارید. قیمت این جاروها به نسبت جاروهای تک کاره بالاتر می باشد. اما چنانچه این دستگاه را تنها برای نظافت ماشین خود نیاز دارید نمونه های تک کاره برای شما کاربردی تر خواهند بود.

کیفیت ساخت بدنه

به طور معمول در ساخت بدنه جاروشارژی ها از پلاستیک مستحکم استفاده شده که وزن پایینی داشته و کار با دستگاه را راحت تر خواهد نمود اما از طرفی نیز این جنس بدنه بسیار آسیب پذیر بود و بایستی مواظب بود که ضربه ای به آن ها وارد نشود. همچنین طراحی مخزن این جاروها بایستی به گونه ای بوده که امکان تفکیک شدن، تخلیه و وصل کردن آن ها آسان و ساده باشد.

فیلتر با قابلیت شستشو

هر نوع جاروشارژی دارای یک فیلتر داخلی بوده که مانع از ورود زباله و گرد و خاک به داخل موتور شده و از آن جایی که پس از چند بار استفاده، منافذ این صافی پر شده بایستی برای جلوگیری از آسیب دیدن موتور دستگاه نسبت به تخلیه و نظافت آن اقدام نمود. به همین دلیل قابلیت شستشوی این فلیتر به دوام دستگاه کمک خواهد نمود.

امکان تنظیم قدرت

وجود دکمه تنظیم قدرت در برخی از دستگاه های جاروشارژی این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا با توجه به موقعیت های گوناگون از سطح مکندگی مناسبی استفاده نموده و به این طریق میزان مصرف انرژی را به حداقل برساند. حتما پیش از استفاده از جارو آشغال های مرطوب، ته ‌سیگار، زباله های بزرگ، جوراب و برگ کاغذ و موارد این چنینی که ممکن بوده باعث وارد شدن فشار به موتور دستگاه شده را از سر راه بردارید.

همواره تمام تلاش خود را به کار گرفته تا برای نظافت محیط سطوح مختلف از درجه مکندگی مناسبی استفاده کنید.

هزینه خرید

تنوع قیمت در بین جاروشارژی ها بسیار زیاد بوده و شما این امکان را داشته تا با توجه به توان مالی خود جاروشارژی مناسبی را برای خود انتخاب کنید. اما به طور معمول نمونه های وارداتی دارای قیمت بالاتری می باشند. جاروشارژی هایی که دارای قیمت بسیار پایینی بوده به طور معمول از برندهای غیرمعتبر بود و بی کیفیت هستند و یا هم ممکن بوده ضمانت نامه ای برای آن ها ارائه نشده باشد.

در زمان خرید جاروشارژی و کلیه لوازم برقی خانگی حتما در نظر داشته باشید که محصول انتخابی شما دارای ضمانت نامه باشد. و همچنین برای آن که در زمان بروز مشکل در دستگاه جهت تعویض قطعات آن به دردسر نیفتید مطمئن باشید که برند سازنده این محصول در شهر شما نمایندگی داشته باشد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات