کد خبر : 1158
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 نوامبر 2022 - 20:46
93 views بازدید

قیمت و خرید بهترین آبگرمکن دیواری بوتان آبگرمکن ایستاده مخزنی دیجی کالا

آبگرمکن دیواری را می توان انتخاب مناسبی برای بهره مندی از آب گرم در خانه های آپارتمانی به شمار آورد. این نوع آبگرمکن در کنار آن که فضای کمی را به خود اختصاص داده به خوبی قادر است آب مورد نیاز شما در طی 24 ساعت شبانه روز را فراهم کند. راهنمای خرید بهترین آبگرمکن دیواری برای داشتن انتخابی مناسب در زمینه خرید آبگرمکن دیواری […]

آبگرمکن دیواری را می توان انتخاب مناسبی برای بهره مندی از آب گرم در خانه های آپارتمانی به شمار آورد. این نوع آبگرمکن در کنار آن که فضای کمی را به خود اختصاص داده به خوبی قادر است آب مورد نیاز شما در طی 24 ساعت شبانه روز را فراهم کند.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین آبگرمکن دیواری بوتان آبگرمکن ایستاده مخزنی دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین آبگرمکن دیواری

برای داشتن انتخابی مناسب در زمینه خرید آبگرمکن دیواری نیاز است که حین خرید نکاتی در نظر گرفته شود. در این مطلب این نکات را با هم بررسی خواهیم نمود.

نکات قابل توجه در زمینه خرید آبگرمکن دیواری

 • اندازه ظاهری آبگرمکن دیواری

به عنوان اولین گام در زمینه خرید یک آبگرمکن دیواری شما بایستی تناسب آن با فضایی که قصد نصب آن را در آن جا داشته را در نظر بگیرید. گفتنی است انتخاب آبگرمکنی بزرگتر از حد نیاز و فضای آشپزخانه تنها گرمای بیش از حدی را برای این بخش از خانه به ارمغان خواهد آورد. از طرفی نیز یک آبگرمکن کوچکتر از میزان نیاز به هیچ عنوان پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود.

 • نوع سوخت دستگاه

یکی دیگر از فاکتورهای قابل توجه در زمینه خرید یک آبگرمکن دیواری نوع سوخت آن است که از نظر سوخت می توان این محصول را در انواع گازی و برقی یافت. در این زمینه بهترین کار در نظر گیری وضعیت شهری خود می باشد، برای مثال برای خانه ای در منطقه ای با جریان برق در حال رفت و آمد آبگرمکن های گازی انتخابی مناسب تر خواهند بود.

 • میزان ظرفیت محصول

ظرفیت آبگرمکن از دیگر مواردی است که در زمان خرید باید به آن توجه نمود. به منظور نمایش میزان ظرفیت یک آبگرمکن از نماد FHR (First Hour Rating) استفاده می شود. در واقع این پارامتر به معنای میزان توانایی دستگاه در زمینه تولید آبگرم در واحد یک ساعت است. به طور معمول این نماد بر روی برچسب راهنمای انرژی محصول آورده خواهد شد. لازم به ذکر است که معمولاً آبگرمکن های گازی در مقایسه با نمونه های برقی از ظرفیت بیشتری برخوردار می باشند.

 • برخورداری از قابلیت تنظیم شعله

یکی دیگر از پارامترهایی که در زمینه خرید یک آبگرمکن باید به آن توجه نمود وجود قابلیت تنظیم شعله در دستگاه مورد نظر است. به واسطه این قابلیت در زمان نیاز فوری به تهیه آب گرم شما قادر به زیاد کردن شعله دستگاه خواهید بود. گفتنی است که افزایش میزان شعله در یک آبگرمکن دیواری افزایش گرمای تولیدی را نیز به همراه دارد و علاوه بر آن شعله زیاد آبگرمکن های دیواری احتمال رسوب گرفتگی لوله ها را تا دو برابر بالاتر خواهد برد.

 • قابلیت تنظیم دما

در صورتی برخورداری آبگرمکن دیواری شما از قابلیت تنظیم دما، شما قادر خواهید بود با در نظرگیری دمایی مناسب برای آب گرم مصرفی خود، انرژی مورد استفاده از سوی دستگاه را به حداقل رسانده و همچنین مانع از گرمای بیش از حد آب در زمان استفاده گردید. به طور معمول آبگرمکن هایی با این قابلیت از یک صفحه نمایشگر و یا آنالوگی در پنل جلویی خود برخوردار می باشند که درجه بندی شده است.

 • دارای فندک خودکار

توصیه می شود به سراغ محصولی با فندک خودکار بروید تا هیچ نگرانی از بابت سلامت سیستم نداشته باشید. به واسطه این قابلیت در صورت کم شدن دمای آب گرم تولیدی جرقه دستگاه زده شده و پروسه گرم کردن آب از سر گرفته می شود. سیستم جرقه زن اتوماتیک وار به شما این اطمینان را خواهد داد که دستگاه از سطح ایمنی مطلوبی برخوردار است.

 • متناسب با فشار آب منطقه

در انتخاب آبگرمکن دیواری شما همچنین بایستی به فشار آب منطقه نیز توجه نمایید. با توجه به حساسیت آبگرمکن های دیواری به فشار آب و عدم برخورداری از مخزنی بزرگ به منظور نگهداری آب و گرم کردن آن و نیز گرم کردن آب به صورت گذری و طی توقف هایی کوتاه در مخازن کوچک توصیه می شود حتما با توج به فشار آب منطقه دست به انتخاب آبگرمکن بزنید.

در واقع در صورت پایین بودن میزان فشار آب منطقه و نیز قرار داشتن خانه شما در طبقات بالایی آپارتمانی و عدم بهره مندی از آبی پرفشار آبگرمکن های ایستاده با مخزنی بزرگ برای شما انتخابی مناسب تر خواهند بود. خرید آبگرمکن دیواری با این شرایط تنها به نوعی پول دور انداختن است و باید مدام به دنبال تعمیر و سرویس این دستگاه باشید.

 • قیمت محصول

هر آبگرمکن با توجه به مشخصات فنی که داشته دارای قیمت متفاوتی است و در یان بین شما بایستی بسته به نیاز خود مدل مناسبی از آبگرمکن را انتخاب کنید. توصیه می شود به سراغ محصولی بروید که به منظور ایمنی هر چه بیشتر دارای قابلیت هایی چون برخورداری از سیستم خاموشی خودکار، کلاهک تعدیل، عایق بودن بدنه دستگاه و … باشد. در این زمینه برچسب رده مصرف انرژی دستگاه نیز حتما باید مدنظر قرار داده شود. علاوه بر آن بهتر است دستگاه انتخابی شما در شهر شما از نمایندگی های معتبر و مختلفی برخوردار باشد و از کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید.

در ادامه برخی از بهترین دستگاه های آبگرمکن موجود در بازار معرفی شده اند که به واسطه برخورداری از قیمتی مناسب و کیفیتی مطلوب به پرفروش ترین آبگرمکن های حال حاضر تبدیل شده اند. شما نیز می توانید با خاطری آسوده از کیفیت این دستگاه ها از بین آن ها دست به انتخاب بزنید.

معرفی برخی از بهترین آبگرمکن های دیواری موجود در بازار

 1. آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115

این آبکرمکن دیواری دارای بدنه ای از جنس استیل بوده و در ابعادی 24.8* 68*36 سانتی متری و وزنی 13 کیلوگرمی و نیز ابعاد و وزن بسته بندی معادل 26*70*38 سانتی متر و 14 کیلوگرم به بازار عرضه می گردد. ظرفیت حرارتی این محصول 21000 کیلو کالری بر ساعت است و ظرفیت تامین آب گرم در این محصول ۱۲٫۱ – ۶٫۱ لیتر بر دقیقه می باشد. در این آبگرمکن دیواری میزان حداقل فشار آب ورودی 0.1 بار، حداقل مقدار آب ورودی 2.5 لیتر بر دقیقه و حداکثر فشار آب ورودی 10 بار است. اختلاف دمای آب ورودی و خروجی در این محصول 25 تا 50 درجه سانتی گراد می باشد و قطر دودکش آن معادل 15 سانتی متر است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به میزان مصرف گاز طبیعی 2.5 متر مکعبی بر ساعت، مصرف گاز مایع 1.8 کیلوگرمی بر ساعت، فشار گاز طبیعی 180 mbar و فشار گاز مایع 280 mbar اشاره نمود. این محصول همچنین دارای قابلیت هایی چون برخورداری از سیستم جرقه زن خودکار، امکان تنظیم شعله، تامین آب گرم فوری و دائم و فشار بسیار کم فشار، بهره مندی از کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE، شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی، تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته، سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل، کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار، شمعک دائمی، فندک پیزوالکتریک ضربه ای و کارکرد با گاز شهری و گاز مایع می باشد.

 1. آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

این آبگرمکن با بدنه ای استیلی دارای ابعادی ۳۶*۶۸*۲۴.۸ سانتی‌متر  و وزنی 13.5 کیلوگرمی و همچنین ابعاد بسته بندی ۳۸*۷۰*۲۶ سانتی‌متر و نیز وزن بسته بندی 16 کیلوگرمی به بازار عرضه می گردد. در این دستگاه ظرفیت حرارتی 21هزار کیلوکالری بر ساعت، ظرفیت تامین آب گرم ۱۲٫۱ – ۶٫۱ لیتر بر دقیقه، حداقل فشار آب ورودی 0.1 بار، حداقل مقدار آب ورودی 2.5 لیتر بر دقیقه، حداکثر فشار آب ورودی 10 بار، اختلاف دمای آب ورودی و خروجی 25 تا 50 درجه سانتی گراد، قطر دودکش 15 سانتی متر، مصرف گاز طبیعی 2.5 متر مکعب بر ساعت، مصرف گاز مایع 1.8 کیلوگرم بر ساعت، فشار گاز طبیعی ۱۸۰ mbar   و فشار گاز مایع 2۸۰ mbar می باشد. این محصول همچنین دارای قابلیت هایی چون سیستم جرقه زن خودکار، امکان تنظیم شعله، امکان تنظیم دبی آب، تامین آب گرم فوری و دائم و فراوان بسیار کم فشار، برخورداری از تمامی استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE، ششیر تنظیم دما و میزان آب خروجی، تنظیم شعله به طور ولومی و پیوسته، سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل، کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار، سیستم آیونایز و کنترل هوشمند، سیستم جرقه زن خودکار، مصرف بسیار کم گاز،  کارکرد با گاز شهری و گاز مایع و برخوردار از فن آوری روز دنیا است.

 
 

ماسک مو | شومیز زنانه | قیمت سماور گازی | کفش ورزشی زنانه | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئو | حذف اکانت واتساپ با لینک مستقیم | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | پیگیری مرسوله پستی با نام خانوادگی | ربات دیلیت اکانت تلگرام | دانلود رایگان کتاب صوتی زندگی خودرا دوباره بیافرینید انتشارات ارجمند | کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها |

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات