کد خبر : 1392
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 نوامبر 2022 - 10:36
77 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین کمربند اسپرت کمربند مردانه کمربند چرم اصل دیجی کالا

یکی از اکسسوری های مهم مردانه کمربند بوده که البته مظلوم واقع شده و کسی چندان به آن توجهی نشان نمی دهد. بیشتر آقایان به کمربند تنها به عنوان وسیله ای جهت نگه داشته شدن شلوار خود نگاه می کنند؛ اگر چه در ابتدا کمربندها با این هدف روی کار آمدند اما این روزها دیگر علاوه بر آن که یک وسیله کاربردی بوده در زیبایی […]

یکی از اکسسوری های مهم مردانه کمربند بوده که البته مظلوم واقع شده و کسی چندان به آن توجهی نشان نمی دهد. بیشتر آقایان به کمربند تنها به عنوان وسیله ای جهت نگه داشته شدن شلوار خود نگاه می کنند؛ اگر چه در ابتدا کمربندها با این هدف روی کار آمدند اما این روزها دیگر علاوه بر آن که یک وسیله کاربردی بوده در زیبایی و استایل افراد نیز تاثیر بسیاری داشته و در واقع به افراد کمک نموده تا بهتر و جذاب تر دیده شوند. اما برای آن که یک کمربند به زیبا تر شدن تیپ و استایل ما کمک نموده نیاز است که در انتخاب کمربند دقت لازم را به کار برد.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین کمربند اسپرت کمربند مردانه کمربند چرم اصل دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین کمربند

به طور کلی برای انتخاب یک کمربند مناسب چند قانون ساده وجود داشته که با در نظر گیری آن ها راحت تر می توانید به جذابیت تیپ خود کمک نموده و در زمان لباس پوشیدن با سرعت بیشتری تصمیم گرفته و با یک تیپ کاملا خاص و زیبا در محیط های مختلف با اعتماد به نفس کامل حضور یابید.

از آن جایی که کمربند یک اکسسوری به شمار آمده و با پیراهن و شلوار تفاوت داشته توصیه می کنیم برای خرید آن مبلغ بیشتری را در نظر گرفته و به سراغ بهترین جنس بروید. چرا که با خرید یک کمربند مرغوب و بادوام تا مدت ها امکان استفاده از آن برای شما وجود خواهد داشت. شما قادر بوده تا سال ها از یک کمربند بر روی لباس مختلف استفاده نمایید. و در واقع این یکی از مزایای لباس های مردانه بوده که به کمک چند لباس می توان هر بار تیپ متفاوتی را داشت. پس همان طور که گفتیم بهتر است به خرید کمربند به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت نگاه کنید.

نکات قابل توجه در زمان انتخاب یک کمربند مناسب

  • توجه به تفاوت میان لباس رسمی و غیر رسمی:

پیش از هر چیزی شما بایستی مشخص کنید که آیا قصد داشته کمربند را برای لباس های رسمی خود خریداری نموده یا غیررسمی؟ چرا که کمربند شما نیز بایستی بسته به نوع لباس شما انتخاب گردد. در واقع شما بایستی کمربندی انتخاب نموده که با لباس و موقعیت شما در تناسب باشد. با لباس رسمی بایستی کمربند رسمی بسته شده و برای لباس های غیررسمی و کژوآل نیز کمربند غیررسمی مناسب خواهد بود. تفاوت میان این دو نوع کمربند نیز در نازکی و پهنی آن ها بوده و به طور معمول کمربندهای رسمی به نسبت نمونه های غیررسمی نازک تر می باشند. در زمان خرید در صورتی که در فروشگاه یا مغازه ای هستید به کمک انگشت شست خود کمربند را اندازه بگیرید.

به این صورت که کمربند رسمی نبایستی پهن تر از بند اول انگشت شست شما باشد و چنانچه پهن تر از این مقدار بوده این کمربند برای لباس های غیر رسمی مناسب می باشد. در صورتی که فکر می کنید با انگشت شست راحت نمی توان این اندازه گیری را انجام داد این را در نظر داشته باشید که عرض کمربندهای رسمی نباید از سه و نیم تا چهار سانتی متر تجاوز کند. از دیگر فاکتورهای کمربندی های رسمی این بوده که دور تا دور کمربند دارای دوخت می باشد. کمربندهای فاقد دوخت رو، برای لباس های غیررسمی مناسب خواهند بود.

  • تناسب میان کمربند با کفش و ساعت:

از دیگر موارد قابل توجه در زمان خرید کمربند هماهنگی رنگ کمربند با کفش و نیز تناسب میان رنگ سگک کمربند با ساعت و یا دیگر اکسسوری های فلزی می باشد. در زمان توجه به این نکته بایستی مجدد سری نیز به نکته قبلی بزنید. در واقع در صورتی که کفش شما مشکی و رسمی بوده و قصد ست کردن آن را با یک شلوار جین دارید بایستی به فکر استفاده از یک کمربند رسمی مشکی رنگ باشید. اگر چه شلوار جین یک لباس غیررسمی به شمار آمده ولی کمربند پیرو کفش بوده و شما بایستی سعی داشته باشید که بین کمربند و کفش تناسب ایجاد نمایید. سگک کمربند نیز بایستی با رنگ فلز ساعت جور در بیاید و در صورتی که بند ساعت شما چرمی بوده نیازی به رعایت این مورد نخواهد بود. اما در نظر داشته باشید که در صورتی که از دستبند فلزی و دکمه سردست استفاده می کنید بایستی رنگ سگک کمربند شما با رنگ فلز این اکسسوری هماهنگ باشد.

  • سگک کمربند: بخش سگک کمربند بسیار توی چشم خواهد بود و توصیه ما به شما این است که اگر شما یک کابوی یا راک استار و یا عضو کلوپ موتور سواری نیستید حتما به سراغ کمربندهایی با سگک ساده و سنگین بروید. این سگک ها هیچ وقت از مد نخواهند افتاد و به راحتی با هر لباسی قابل ست می باشند.

  • رنگ کمربند: در بالا نیز گفتیم که رنگ کمربند به رنگ کفش شما بستگی خواهد داشت و از آن جایی که به طور معمول رنگ کفش های آقایان به سه رنگ قهوه ای، عسلی و مشکی محدود شده در انتخاب کمربند نیز به همین سه رنگ اکتفا نمایید. ولی در زمان ست کردن رنگ کمربند و کفش حتما به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر کفش ها دارای سایه روشن هایی نیز می باشند لذا شما توانسته در انتخاب رنگ کمربند خود طیف روشن‌تر کفش و یا طیف تیره‌تر آن را در نظر بگیرید. اگر چه سلیقه شخصی شما در این زمینه ارجحیت داشته اما باید بگوییم که رنگ های تیره تر همیشه وقار و سنگینی خاصی به فرد خواهند بخشید و چه تیپ شما رسمی بوده یا غیررسمی، رنگ های تیره بهترین انتخاب می باشند. البته شما می توانید در موقعیت های غیررسمی تنها رنگ کمربند را با رنگ بند کفش یا تخته زیرین کفش ست کنید.

  • جنس کمربند: یکی از پرطرفدارترین نوع کمربند، کمربندهای چرم بوده و هیچ وقت قدیمی نمی شوند و البته دوام و ماندگاری بسیاری بالایی داشته و به هیچ عنوان رنگ و رو رفته نخواهند شد. این کمربندها محدودیت سنی نداشته و به جذاب تر شدن ظاهر شما کمک زیادی خواهند نمود. البته کمربندهایی با جنس هایی دیگر نظیر پارچه نیز در بازار موجود بوده اما بهترین نوع نمونه های چرمی می باشند.

  • سایز کمربند: خیلی از افراد هیچ توجهی به تنگی و کوچکی کمربند نداشته و حتی در صورت تنگ بودن نیز خود سوراخی به آن اضافه می نمایند. در صورتی که کمربندها سایزبندی داشته و بایستی این نکته را مدنظر قرار داد. به طور کلی بهترین حالت این بوده که سایز کمربند انتخابی شما یک سایز از اندازه شلوارتان بزرگ تر باشد. به طور معمول کمربندها دارای پنج سوراخ بوده و بهترین حالت این بوده که در صورت بسته شدن بر روی یکی از سه سوراخ وسط و به ویژه سوراخ مرکزی قفل شوند. دلیل اهمیت محل قرارگیری به این خاطر بوده که در صورت کوتاه یا بلند بوده زبانه وقتی که از سگک عبور نموده و روی شلوار قرار گرفته احتمال داشته سبب برهم خوردن تعادل اندام شما شده و برای حفظ تعادل بین بالاتنه و پایین تنه توصیه می شوند حتما کمربندی با سایز مناسب خود انتخاب نمایید.

البته این روزها با وارد شدن کمربندهای ریلی به بازار دیگر کسی با این سوراخ ها و محل قرارگیری آن ها نیز مشکلی نخواهد داشت. این کمربندها در هر نیم سانت دارای یک برآمدگی بوده و بر روی سگک آن ها اهرمی جهت باز و بسته کردن در نظر گرفته شده و همچون نمونه های قدیمی و کلاسیک نمی باشند. اما در نظر داشته باشید که در زمان تنظیم این کمربندها بایستی به گونه ای آن ها را قرار دهید که زبانه نه زیاد از حد جلو و نه زیاد عقب قرار گیرد.

  • فصل: از دیگر موارد قابل توجه در زمان خرید کمربند، در نظر گیری فصول سال می باشد. در واقع در فصل های گرم سال از آن جایی که بیشتر افراد به سراغ تیپ های غیررسمی و پوشیدن تی شرت و جین روی آورده بایستی از کمربندهای غیر رسمی و حتی پارچه ای استفاده شده و در فصل های سرد نیز با توجه به این که بایستی پالتو و کت های رسمی تر استفاده شود کمربند شما نیز بایستی بسته به شرایط تغییر پیدا کند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات