کد خبر : 362
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 ژوئن 2020 - 18:49
615 views بازدید

بهترین مارک پوشک بچه برای نوزاد دختر و پسر راهنمای خرید انواع ارزان و گران

راهنمای خرید بهترین پوشک بچه و بهترین پوشک برای نوزاد تازه متولد شده مراقبت از نوزاد یکی از وظایف اصلی والدین بوده و همان طور که می دانید مراقبت از نوزادی که تازه به دنیا آمده بایستی شبانه روزی باشد و در واقع آرامش نوزاد در گرو این مراقبت ها خواهد بود. کودک همچنین به توجه، غذا و رسیدگی نیاز خواهد داشت. کودک از بدو […]

راهنمای خرید بهترین پوشک بچه و بهترین پوشک برای نوزاد تازه متولد شده

مراقبت از نوزاد یکی از وظایف اصلی والدین بوده و همان طور که می دانید مراقبت از نوزادی که تازه به دنیا آمده بایستی شبانه روزی باشد و در واقع آرامش نوزاد در گرو این مراقبت ها خواهد بود. کودک همچنین به توجه، غذا و رسیدگی نیاز خواهد داشت. کودک از بدو تولد تا 2 سالگی نیاز داشته که مرتب پوشک شود و به نوعی می توان گفت پوشک جزو مواردی بوده که تا 2 سالگی همواره با کودک شما همراه می باشد. از آن جایی که پوشک با پوست کودک شما به صورت مستقیم در تماس بوده لذا بایستی شما به عنوان والدین نوزاد خود در انتخاب پوشک دقت لازم را به کار برده و به سراغ بهترین مارک پوشک رفته که کودک شما کاملا در آن راحت بوده و پوست او نیز صدمه ای نبیند.

بهترین پوشک بچه

از مشکلاتی که در اثر انتخاب نادرست پوشاک در کمین نوزاد شما بوده می توان به مواردی چون عفونت ادراری، انحراف پاها، حساسیت پوستی و… اشاره نمود. لذا توصیه می شود این مورد را ساده ندانسته و حتما با تعویض به موقع پوشک بچه مانع از ایجاد مشکل برای فرزند دلبند خود گردید. شما بایستی پوشک انتخابی را بر اساس سایز نوزاد خود تهیه نموده تا کاملا به پای او اندازه باشد. پوشک انتخابی شما بایستی از ویژگی هایی چون جذب رطوبت، شورتی و چسبی بودن و تولید شده از مواد نرم و… برخوردار باشد.

بهترین مارک پوشک بچه برای نوزاد دختر و پسر

پوشک بچه چی بخرم

معرفی بهترین پوشک های بچه موجود در بازار

خرید پوشک ارزان

پوشک بچه شورتی مای بیبی سری پول-آپ سایز ۵ بسته ۱۵ عددی

این پوشاک با توجه به ماهیت شورتی که داشته به راحتی می توان آن را استفاده و تعویض نمود. پوشک بچه شورتی مای بیبی سری پول-آپ سایز 5 انتخاب مناسبی برای کودکانی  بوده که دارای وزنی بین 13 الی 20 کیلوگرم هستند. این پوشک با توجه به ترکیباتی که داشته باعث شده نوزاد کاملا احساس راحتی داشته باشد و به هیچ عنوان دچار حساسیت و یا ناراحتی نگردد. به منظور این که پوست نوزاد هوا دریافت نموده نیز این پوشک از یک لایه بیرونی تنفسی برخوردار می باشد و همچنین دارای لایه ای محافظ عمودی ضد نشتی می باشد. این پوشک همچنین از یک کش 360 درجه یکپارچه نیز برخوردار بوده و در جذب رطوبت نیز بسیار موفق عمل خواهد نمود.

پوشک بارلی سایز ۴ بسته ۴۰ عددی به همراه دستمال مرطوب

قدرت جذب این پوشک بسیار بالا بوده و این پوشک که در یک بسته بندی 40 عددی عرضه شده مناسب نوزادهایی با وزن 7 تا 18 کیلوگرم می باشد. این پوشک محصولی ایرانی بوده و ویژگی چسبی بودن این پوشک سبب شده والدین به راحتی بتوانند از این پوشک برای کودک استفاده نموده و یا آن را تعویض نمایند. این پوشک از رایحه بابونه برخوردار بوده و لایه داخلی و خارجی آن بسیار نرم می باشد. پوشک بارلی سایز 4 همچنین دارای مجوز سازمان غذا و دارو است.

پوشک نستا بیبی سایز ۴ بسته ۳۴ عددی

این پوشک نیز برای نوزادهای 9 تا 18 کیلوگرم مناسب می باشد. چسبی بودن این پوشک نیز باعث شده زمان مورد نیاز جهت تعویض به حداقل برسد. این پوشک از لایه ای جهت عبور هوا برخوردار بوده و باعث شده پوست نوزاد هوا را دریافت کند. لایه درون این پوشک با توجه به متریال به کار رفته در ساخت آن کاملا نرم و راحت بوده و همچنین خاصیت کشسانی نوارهای پهلوی این پوشک باعث شده که به راحتی به هم چسبیده شوند. این پوشک ایرانی در بسته بندی های 34 تایی عرضه شده و از قدرت جذب بالایی برخوردار می باشد.

پوشک مرسی مدل Perfect سایز ۴ بسته ۴۴ عددی به همراه دستمال مرطوب

این پوشک که در بسته بندی های 44 تایی عرضه شده انتخاب مناسبی برای نوزادان با وزن 7 تا 18 کیلوگرم می باشد. حالت چسبی این پوشک استفاده از آن را بسیار آسان نموده و باعث شده بتوان پوشک نوزاد را خیلی سریع عوض کرد. قدرت جذب رطوبت این پوشک بسیار بالا بوده و مواد به کار رفته در تهیه این پوشک باعث راحتی هر چه بیشتر نوزاد می گردد و صدمه ای به پوست نوزاد وارد نخواهد کرد. وجود لایه تنفسی در این پوشک سبب شده پوست نوزاد خیلی خوب هوا را دریافت نماید. این پوشک همچنین از بسته ای دستمال مرطوب برخوردار بوده و می توان گفت کیفیت این پوشک سایز 4 در سطح بسیار عالی قرار دارد. چسبندگی چسب های این پوشک نیز بسیار بالا می باشد.

پوشک بیبی کینگ سایز ۴ بسته ۳۴ عددی

این پوشک نیز از قدرت جذب رطوبت بالایی برخوردار بوده و برای نوزادان که 7 تا 18 کیلوگرم وزن داشته مناسب می باشد. کش کمر این پوشک باعث شده به راحتی بتوان کودک را پوشک نموده و کودک نیز راحت تر قادر به حرکت بوده و از بالای پوشک نشتی صورت نخواهد گرفت. استفاده از مواد باکیفیت در ساخت این پوشک باعث شده کاملا سبک باشد. این پوشک از یک لایه فوق جاذب ADL برخوردار بوده از برگشت مایع به سطح پوست کودک جلوگیری خواهد نمود. چسب این پوشک بسیار قوی بوده و با چند بار باز و بسته کردن نیز شل نخواهد شد. این پوشک در واقع محصولی از شرکت آرمان سلولز بوده و در ساخت این محصول از متخصصین خارجی و ایرانی مختلف و به روزترین فناوری های روز دنیا استفاده نموده است.

پوشک مرسی Pefrect سایز ۵ بسته ۳۸ عددی به همراه دستمال مرطوب

این پوشک که بر روی بسته بندی خود از یک بسته دستمال مرطوب 20 عددی برخوردار بوده تهیه شده از مواد اولیه ای بسیار باکیفیت می باشد. پوشک مرسی از قدرت جذب بالایی برخوردار بوده و لایه داخلی آن که در تماس با پوست کودک بوده کاملا نرم و لطیف می باشد. این پوشک شورتی به راحتی قابل تعویض بوده و مناسب کودکانی با وزن 12 تا 25 کیلوگرم می باشد. لایه تنفسی این پوشک نیز باعث شده به پوست کودک هوا برسد. این پوشک در واقع در شبکه جهانی کیفیت Higienic Products عضو بوده و موفق به دریافت پروانه بهداشتی و سیب سلامت شده است.

پوشک کانفی سایز ۴ بسته ۴۰ عددی

این پوشک برای نوزادانی با وزن 8 تا 18 کیلوگرم مناسب می باشد. این پوشک از قدرت جذب رطوبت بسیار بالایی برخوردار بوده و سطح داخلی آن بسیار نرم می باشد. نوارهای جانبی این پوشک از حالت کشسانی بالایی برخوردار بوده و همچنین لبه های جانبی آن از ویژگی ضد آب برخوردار می باشد. این پوشک به هیچ عنوان باعث حساسیت پوست نوزاد نشده و عارضه ای نیز به بار نخواهد آورد. این پوشک در یک بسته بندی 40 تایی ارائه شده و ترکیبات مرغوب این پوشک باعث شده پوست نوزاد به خوبی هوا را دریافت نماید. این پوشک مانع از درز نمودن رطوبت به بیرون شده و در واقع جاذب رطوبت می باشد.

پوشک کانفی سایز ۵ بسته ۳۴ عددی

این پوشک مناسب نوزادان با وزن 11 تا 25 کیلوگرم می باشد. خاصیت چسبی بودن این پوشک سبب شده به راحتی بتوان پوشک را باز و بسته نمود. از دیگر ویژگی های این پوشک می توان به نوارهای جانبی با کشسانی بالا و لبه های ضد آب اشاره نمود. با توجه به استفاده از مواد اولیه مناسب در ساخت این پوشک، پوست نوزاد به خوبی هوا را دریافت خواهد نمود. این پوشک از یک لایه فوق جاذب برخوردار بوده که مانع از رسیدن رطوبت به بیرون شده و خود جاذب تمامی رطوبت ها می باشد. این پوشک به منظور مراقبت از پوست از لوسین برخوردار بوده و سطح داخلی نرم و راحت این پوشک باعث شده نوزاد احساس خوبی داشته باشد.

پوشک بارلی سایز ۵ بسته ۳۴ عددی به همراه دستمال مرطوب

این پوشک برای نوزادان با وزن 12 تا 25 کیلوگرم مناسب است و چسبی بودن این محصول باعث به حداقل رسیدن زمان باز و بسته نمودن آن شده است. این پوشک که در بسته بندی 34 تایی ارائه شده از یک بسته 20 تایی دستمال مرطوب نیز به عنوان اشانتیون برخوردار می باشد. این پوشک دارای لایحه بابونه بوده و مواد مورد استفاده در لایه های داخلی و خارجی این پوشک باعث هر چه نرم و لطیف تر شدن این پوشک شده است. قدرت جذب این پوشک نیز بسیار بالا بوده و موفق به دریافت مجوز سازمان غذا و داروی کشور شده است. خصوصیات این پوشک سبب شده شما از بابت سلامت پوست فرزند خود اطمینان حاصل نمایید.

زیرانداز یکبار مصرف تعویض کودک تافته کد ۶۰۲۳۶۶ بسته ۱۰ عددی به همراه ۲ عدد رایگان

این محصول در واقع یک بسته بندی 10 تایی از زیر انداز یک بار مصرف + 2 عدد اشانتیون بوده که باعث شده سلامت و بهداشت نوزاد هر چه بهتر فراهم گردد. این زیراندازها که دارای ابعادی 40*60 سانتی متری بوده و به منظور تعویض پوشک نوزاد استفاده خواهد شد. این زیرانداز تهیه شده از منسوج نبافته و خمیر کاغذ و پلی اتیلن بوده که شما توانسته از هر دو طرف آن استفاده نموده و بسیار نیز سبک می باشد. شما توانسته پس از تعویض پوشک این زیرانداز را نیز دور بیندازید. این محصول برای نوزادان تازه تولد شده تا وزن 3 کیلوگرم مناسب می باشد.

پوشک بیبی کینگ سایز ۵ بسته ۳۰ عددی

از آن جایی که در این سایز نوزاد دیگر جنب و جوش بسیاری داشته لذا طراحی این پوشک به گونه ای بوده که نوزاد کاملا در آن راحت باشد و برای حرکت آزادانه کودک از نوارهای کشسان کناری استفاده شده است. لایه فوق جاذب ADL به کار برده شده در این پوشک از برگشت مایع به سطح پوست نوزاد جلوگیری نموده و لایه داخلی و خارجی بسیار نرم و لطیف این پوشک مانع از از ایجاد حساسیت در پوست کودک خواهد شد. این پوشک برای نوزادهای با وزن 11 تا 23 کیلوگرم مناسب بوده و ترکیبات آن سبب شده که وزن این پوشک بسیار کم بوده و همچنین قدرت جذب رطوبت در آن بسیار بالا باشد. این پوشک که از محصولات کمپانی آرمان سلولز بوده ساخته شده توسط بهترین متخصصین خارجی و ایرانی و با بهره گیری از به روزترین فناوری های روز دنیا می باشد. چسب های این پوشک بسیار قوی بوده و باز و بسته نمودن آن ها به دفعات نیز باعث شل شدن آن ها نخواهد شد.

 

پوشک شورتی مای بیبی سری پول-آپ سایز ۶ بسته ۱۵ عددی

این پوشک برای نوزادان تا وزن 17 کیلوگرم مناسب می باشد. این بسته ۱۵ عدد پوشک شورتی از کش یکپارچه ۳۶۰ درجه برخوردار بوده و در نتیجه به راحتی با بدن نوزاد خود را وفق خواهد داد. نوع مواد و ترکیبات این پوشک باعث شده این پوشک نشتی نداشته و همچنین با توجه به استفاده از لایه تنفسی در این پوشک پوست کودک به خوبی هوارسانی شده و دچار حساسیت های پوستی نخواهد شد. این پوشک از آن جایی که مدل شرتی بوده به راحتی قابل تعویض بوده و وقتی از شما نخواهد گرفت. کش یکپارچه دور کمر این پوشک نیز با فرم بدن نوزاد هماهنگ بوده و نیز از نشتی در بالای پوشک جلوگیری خواهد نمود.

از کجا پوشک ارزان بخریم

خرید پوشک ارزان دیجی کالا

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات