کد خبر : 3771
تاریخ انتشار : شنبه 11 فوریه 2023 - 11:25
45 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین لوسیون بدن خوشبو کننده بدن لوسیون بدن خارجی دیجی کالا

یکی از مشکلات ناخوشایند برای خانم ها و آقایان که در فصول سرد و خشک نیز شدت بیشتری پیدا می کند خشکی پوست بدن می باشد. این در حالی است که با استفاده از لوسیون بدن به راحتی می توان از این مشکل جلوگیری نموده و پوست را مرطوب ساخت، همچنین مصرف لوسیون بدن چین و چروک پوست را به حداقل خواهد رساند. البته لازم […]

یکی از مشکلات ناخوشایند برای خانم ها و آقایان که در فصول سرد و خشک نیز شدت بیشتری پیدا می کند خشکی پوست بدن می باشد. این در حالی است که با استفاده از لوسیون بدن به راحتی می توان از این مشکل جلوگیری نموده و پوست را مرطوب ساخت، همچنین مصرف لوسیون بدن چین و چروک پوست را به حداقل خواهد رساند. البته لازم به ذکر است که برای اثر گذاری لوسیون بر بدن بایستی هر روز از آن استفاده نمود.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین لوسیون بدن خوشبو کننده بدن لوسیون بدن خارجی دیجی کالا

راهنمای خرید لوسیون بدن و پر فروش ترین لوسیون های بدن در ایران

از دیگر فواید لوسیون ها می توان به جلوگیری از ایجاد آکنه و تنش های پوستی بر روی بدن اشاره نمود و در نتیجه استفاده مداوم از لوسیون، دارای پوستی لطیف و زیبا خواهید بود. اما همان طور که گفتیم استفاده از لوسیون بایستی به صورت صحیح و مداوم باشد. ما در این مقاله قصد داشته ویژگی های یک لوسیون خوب را بیان نموده و شما را با پرفروش ترین لوسیون ها آشنا کنیم تا انتخاب مناسب تری در این زمینه داشته ، پس با ما همراه باشید.

تاثیر لوسیون بدن بر روی پوست

همان طور که می دانید به طور معمول  با افزایش سن پوست رفته رفته چربی خود را از دست داده و دچار خشکی می گردد، اما گاهی نیز عواملی چون آب و هوایی سرد و خشک  و یا بیماری هایی چون دیابت و یا برخی بیماری های پوستی  نیز در این امر دخیل بوده و از رطوبت پوست می کاهد.

لوسیون ها ذراتی جامد بوده که توانسته به کمک فناوری های نوین در آب مقطر یا الکل که حلال بوده حل شده و در نتیجه پراکندگی ذرات آن در مایع مورد نظر کاملا یکسان می باشد. از این رو توصیه می شود در زمان استفاده از لوسیون ها با تکان دادن آن ها ذرات ته نشین شده را دوباره پراکنده سازید، چرا که در شرایطی که مواد اصلی در قسمت زیرین ته نشین شده باشد استفاده از آن چندان اثربخش نخواهد بود.  پوست با از دست دادن رطوبت به پوستی خشک تبدیل می گردد؛ هر چند که در این امر عوامل مختلفی چون آب و هوا، تغذیه نامناسب، شستن مداوم پوست نیز تاثیر خواهد داشت. لوسیون با قرار گرفتن بر روی پوست بدن به خوبی محافظت از پوست شما در مقابل خشک شدن را برعهده خواهد گرفت.

لوسیون با کرم چه تفاوتی دارد؟

کاربرد لوسیون ها جهت مرطوب ساختن پوست بوده و بر پایه آب و روغن می باشند و هیچ گونه سنگینی را بر روی پوست شما ایجاد نمی کنند، چربی لوسیون ها پایین تر بوده و از این رو لوسیون ها خیلی سریع تر جذب پوست خواهند شد. این در حالی است که کرم ها قوام و چربی بیشتری دارند. از آن جایی که کرم ها دیرجذب تر بوده معمولا با قرار گرفتن روی پوست سنگینی ایجاد می نمایند. پوست در اثر استفاده از لوسیون با توجه به ویژگی مرطوب کنندگی که داشته دیگر هیدراته نشده و دچار خشکی نمی گردد. اما فرمولاسیون کرم ها به گونه ای بوده که بیشتر پوست را چرب خواهند نمود.

تنوع لوسیون ها بسیار زیاد بوده و شما این امکان را داشته تا با توجه به نوع پوست خود لوسیون مناسبی را انتخاب و خریداری نمایید. لذا برای آن که بتوانید در خرید یک لوسیون مناسب موفق عمل کنید بایستی ابتدا پوست خود را بشناسید.

نکته ای که در این بین بایستی مدنظر داشته باشید این است که عوامل مختلفی نظیر تغییر شرایط آب هوایی، آلودگی و … منجر به تغییر نوع پوست شما شده باشند.

شناخت انواع پوست و لوسیون متناسب با آن

پوست معمولی

پوست معمولی نه خشک بوده و نه می توان آن را چرب دانست. لوسیون های مخصوص پوست های خشک و یا چرب به هیچ عنوان برای برای پوست های معمولی توصیه نمی شود زیرا ترکیبات این لوسیون ها با در نظرگیری نوع پوست موردنظر می باشد و این احتمال وجود داشته که استفاده از این لوسیون ها پوست شما را سنگین کند. علاوه بر آن پیشنهاد می شود افراد دارای پوست معمولی به سراغ لوسیونی رفته که دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی بوده، تا با استفاده از آن پوست خود را در مقابل رادیکال های آزاد ایمن نمایند.

پوست چرب

با توجه به این که در پوست های چرب غدد چربی فعالیت داشته، در نتیجه پوست همواره چرب و براق به نظر می رسد. علاوه بر آن، فعالیت غدد چربی در این نوع از پست ها باعث ایجاد منفذ های بزرگ پوستی می گردد. بهترین لوسیون برای پوست های چرب لوسیون هایی با بیس آب بوده تا جذب سریع تری داشته باشند. پیشنهاد می شود اگر شما نیز جزو افرادی بوده که دارای پوست چرب هستند به هیچ عنوان از لوسیون های دارای وازلین یا الکل استفاده ننمایید.

پوست  خشک

عوامل اصلی ایجاد کننده یک پوست خشک، فقدان رطوبت و چربی می باشد. به طور معمول افرادی که دارای پوست چرب هستند با مشکل پوسته پوسته شدن پوست مواجه می گردند. بهترین لوسیون برای پوست های خشک، لوسیون هایی با ترکیبات روغن های طبیعی نظیر روغن افتابگردان یا روغن جوجوبا می باشد. اگر دارای پوستی خشک هستید از مصرف لوسیون هایی الکل دار خودداری نمایید چرا که الکل پوست را بیش از پیش خشک می کند.

پوست حساس

به طور معمول افرادی که دارای پوست حساس بوده امکان استفاده از لوسیون هایی با ترکیبات شیمیایی را نخواهند داشت چرا که بر اثر استفاده از این مواد پوست آن ها حساسیت نشان داده و دچار قرمزی یا التهاب می گردند. اگر پوست شما نیز حساس بوده بایستی به سراغ لوسیون هایی بروید که در ساخت آن ها از مواد گیاهی و طبیعی استفاده شده است. و علاوه برآن لوسیون های با مواد تسکین دهنده نیز برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود.

لوسیون ها چه فوائدی برای بدن دارند؟

لوسیون های  ویژگی های مثبت بسیاری داشته که ما در ادامه مهم ترین آن ها را عنوان خواهیم نمود:

مرطوب ساختن پوست: در ساخت لوسیون ها از ترکیباتی استفاده شده که مانع از هیدراته شدن پوست شده و در واقع پوست را آبرسانی خواهند ساخت. به طور معمول افرادی که در مناطق خشک که رطوبت هوا کم بوده دارای پوستی خشک می باشند، از این رو چنین افرادی می توانند به کمک لوسیون ها، پوستی مرطوب و باطراوت را برای خود به ارمغان آورند.

جلوگیری از خشکی پوست:  پوست های چرب یا معمولی نیز ممکن بوده بر اثر عوامل محیطی با خشکی پوست مواجه شوند. با استفاده از لوسیون به خوبی می توان از خشکی پوست جلوگیری نمود.

برطرف کننده پینه: گاهی اوقات پوست آن قدر خشک شده که دچار آسیب دیدگی و ترک خوردگی می گردد. برای جلوگیری و یا ترمیم این مشکل بایستی از لوسیون استفاده نمود، چرا که لوسیون ها جداکننده سلول های مرده (عامل اصلی به وجود آمدن پینه)  از پوست بوده و علاوه بر آن با ترکیبات خاصی که داشته پوست را ترمیم نموده و مجدد لطافت را به پوست شما باز خواهد گرداند و دیگر شاهد ایجاد ترک و یا پینه بر روی پوست خود نخواهید بود. مواد تشکیل دهنده لوسیون ها را می توان از روی ترکیبات درج شده بر روی بسته بندی های آن ها مشاهده نمود.

شفاف سازی پوست: در ترکیبات لوسیون ها از موادی استفاده شده که خاصیت ترمیم کنندگی و شفاف سازی داشته و بر اثر استفاده مداوم از لوسیون ها می توان پوستی روشن و لطیف را دارا بود.  پس اگر شما نیز فکر می کنید پوستتان دیگر شفافیت گذشته را نداشته و تیره شده است حتما به فکر استفاده از لوسیون باشید.

پرفروش ترین لوسیون های بدن 

 1. لوسیون سی گل مدل  Aloe Vera

یکی از معروف ترین و با کیفیت ترین برند های ایرانی که در زمینه مراقبت از پوست فعالیت داشته برند سی گل می باشد. از بین محصولات این برند می توان به لوسیون سی گل مدل  Aloe Vera اشاره نمود. این لوسیون برای پوست های معمولی و خشک ساخته شده و از آن جایی که در ترکیبات آن از آلوئه ورا استفاده شده است به خوبی قادر به برطرف نمودن التهاب و قرمزی ناشی از خشکی پوست می باشد. در ساخت این محصول همچنین از روغن نارگیل استفاده شده است و روغن نارگیل پوست را نرم و لطیف ساخته و برطرف کننده خارش های ناشی از خشکی پوست می باشد. در ترکیبات این لوسیون به هیچ وجه از مواد شیمیایی ماننده پارابن و لونالین استفاده نشده است و قدرت جذب بالای آن سبب شده به خوبی پوست را آبرسانی سازد.

 1. لوسیون سی گل مدل  Charisma

یکی دیگر از بهترین لوسیون ها که برای پوست های مختلف کارایی داشته لوسیون سی گل مدل  Charisma می باشد. این لوسیون در ترکیبات خود دارای عصاره آووکادو و بابونه بوده که خاصیت آبرسانی داشته و بسیار فعال می باشند، در نتیجه پوست را بسیار نرم و لطیف می سازد. این لوسیون به دلیل دارا بودن ترکیباتی چون کره آووکادو طبیعی قادر بوده به خوبی پاکسازی منفذ های پوستی شما را برعهده گیرد. چنانچه پوست شما آسیب دیده باشد به کمک آلانتونین موجود در این لوسیون ترمیم خواهد شد چرا که این ماده بافت های مرده را از روی پوست برداشته و بافت سالم ایجاد می کند. این لوسیون پوست را بسیار نرم نموده و ترک ها و خشکی های پوست را برطرف کرده و پس از مدتی استفاده، شما دارای پوستی لطیف و شاداب خواهید بود. این لوسیون یکی از محصولات برند معروف ایرانی سوگل بوده و در بسته بندی های 250 میلی لیتری در بازار موجود می باشد.

 1. لوسیون کیووی  Skin Repair

از دیگر لوسیون های پرفروش سال، لوسیون ترمیم کننده کیووی بوده که یک محصول فرانسوی می باشد. این لوسیون دارای گلیسیرین بوده و پوستی نرم و لطیف را برای افرادی که دارای پوستی خشک و حساس هستند به ارمغان خواهد آورد. این لوسیون چرب نبوده و با توجه به ترکیباتی که داشته قادر بوده پوست افرادی را که بر اثر اگزما و پسوزیاریس دچار خشکی شده اند را التیام ببخشد. پوست های خشکی که دچار خارش شده نیز با این لوسیون تسکین یافته و این لوسیون قادر بوده با خاصیت مرطوب کنندگی که داشته دوباره پوست شما را نرم و لطیف سازد. در ترکیبات این لوسیون هیچ رایحه و اسانسی به کار برده نشده است، در نتیجه افرادی با پوست های خشک و حساس نیز با خیالی راحت می توانند از این لوسیون استفاده نمایند چرا که این لوسیون به هیچ عنوان باعث تحریک پوستی نخواهد شد. حجم این لوسیون ۱۰۰۰ میلی لیتر می باشد.

 1. لوسیون وازلین مدل عصاره کاکائو

این لوسیون دارای عصاره کاکائو بوده و تمامی افراد با هر نوع پوستی، می توانند از این لوسیون استفاده کنند. این لوسیون بدون چربی بوده و به خوبی پوست را آبرسانی می نماید. این محصول دارای رایحه ای ملایم و ماندگار بوده و قادر بوده در شبانه روز به خوبی پوست شما را نرم و لطیف نگه دارد. قدرت جذب بالای این لوسیون مانع از آن شده که شما روی پوست خود احساس سنگینی کنید. ترکیبات خاص این لوسیون سبب رفع خشکی پوست شده و پوست هایی که بر اثر خشکی ملتهب و قرمز شده اند را التیام خواهد بخشید. این لوسیون حتی برای پوست صورت نیز بسیار مناسب می باشد. بسته بندی این لوسیون ها 400 میلی لیتری می باشد.

 1. لوسیون نرم کننده دست و بدن میکروزد

یکی دیگر از برند های ایرانی در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست برند میکروزد بوده که از بین محصولات آن می توان لوسیون مخصوص دست و بدن میکروزد را نام برد. این لوسیون 500 میلی لیتری انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی با پوست های خشک و معمولی بوده و از آن جایی که در ساخت این محصول از ترکیبات خاصی استفاده شده است این لوسیون دارای خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی بوده و برای پوست های خشک بسیار مناسب می باشد. روغن نارگیل و روغن چوفا به کار رفته در این لوسیون به نرمی و لطافت پوست شما کمک بسیاری نموده و ترکیباتی همچون آلانتوئین و سدیم لاکتات نیز که در این لوسیون وجود داشته مانع از پیری پوست خواهد شد. این لوسیون به دلیل برخورداری از ویتامین E و ویتامین A اجازه ایجاد خشکی و ملتهب شدن به پوست نخواهد داد و پوستی مرطوب را برای شما به ارمغان می آورد. این لوسیون برای پوست های خشک بسیار مناسب می باشد.

 1. لوسیون بدن هیدرودرم مدل Lady حجم ۲۰۰ میلی لیتر

یکی دیگر از محصولات ایرانی لوسیون بدن هیدرودرم مدل Lady با حجم ۲۰۰ میلی لیتری بوده که انتخاب بسیار مناسبی برای پوست های خشک می باشد. این لوسیون الاستیسیته را در پوست افزایش داده و در نتیجه پوست در مقابل کشیدگی هایی که بر اثر خشکی ایجاد شده مقاوم گشته و کاملا نرم و لطیف خواهد شد. اگر پوست شما نیز چند وقتی است که رطوبت و لطافت خود را از دست داده است این لوسیون با ویتامین های ضروری و ترکیبات خاصی که داشته قادر بوده پوست شما را دوباره نرم و مرطوب سازد. مصرف این لوسیون بعد از حمام، مانع از خشکی پوست شما شده و پوستی نرم و لطیف را برای شما به ارمغان خواهد آورد. استفاده مداوم از این محصول نتیجه فوق العادی برای پوست شما خواهد داشت.

 

 1. لوسیون بدن مدیلن حجم ۱۵۰ میلی لیتر

برای جلوگیری از افتادگی و چروک شدن پوست لوسیون بدن مدیلن حجم ۱۵۰ میلی لیتر بهترین انتخاب می باشد چرا که این لوسیون خاصیت درمانی داشته و از ترکیباتی خاص مانند کوآنزیم Q10  برخوردار می باشد. هر چه سن بالاتر رفته کوآنزیم  Q10 نیز در بدن کاهش یافته و در نتیجه پوست دیگر از حالت سفت خود خارج شده و شل می گردد. اما لوسیون بدن مدیلن دارای آنزیم Q10  بوده و در نتیجه این کمبود را برای پوست جبران نموده، مانع از شلی پوست شده و برخلاف رادیکال های آزاد عمل خواهد کرد. این لوسیون با خاصیت مرطوب کنندگی که داشته به پوست شما لطافت و شادابی خواهد بخشید. در صورت مصرف مداوم این لوسیون بعد از دو هفته به خوبی سفت و مستحکم شدن پوست خود را احساس خواهید نمود. این لوسیون حاوی اوره ۳% بوده و به خوبی از رطوبت پوست محافظت خواهد نمود و اجازه تبخیر را به رطوبت پوست نداده و پوست را نرم و لطیف خواهد ساخت، در نتیجه انتخاب بسیار مناسبی برای پوست های معمولی و پوست هایی که حالت کشسانی داشته می باشد.

 1. لوسیون بدن آردن مناسب پوست های خشک و حساس ۲۰۰ گرم

لوسیون بدن آردن نیز یکی دیگر از لوسیون های پرفروش سال 97 در ایران بوده که به خوبی با تنظیم نمودن چربی پوست مانع از خشکی پوست می گردد. این لوسیون قادر بوده با ترکیباتی ویژه ای نظیر عصاره‌ ی بادام شیرین و ویتامین‌های E، A  و D که داشته مانع از خشکی پوست شده و پوست را آرام نماید. این لوسیون در کنار خاصیت نرم کنندگی که داشته از قدرت جذب بسیار بالایی برخوردار بوده و پس از استفاده از این لوسیون به هیچ عنوان بر روی پوست خود احساس سنگینی نخواهید کرد.  خاصیت مرطوب کنندگی بالای این لوسیون سبب شده در مقابل خشکی و مشکلات پوستی نظیر تحریکات جلدی، ایکتیوز، پسوریازیس، اگزما و درماتیت آتوپیک پوست شما ایمن شده و به ترمیم و بازسازی پوست شما کمک خواهد کرد. چنانچه از این لوسیون به صورت مرتب استفاده نموده به خوبی روند پیری را در پوست خود کند خواهید کرد. این لوسیون ایرانی دارای حجم 200 گرمی می باشد.

 1. لوسیون بدن حاوی اوسرین ثمین

لوسیون ثمین با توجه به خاصیت درمانی و فرمولاسیون ویژه ای که داشته انتخاب بسیار مناسبی برای پوست های خشک، بسیار خشک و حساس می باشد. ترکیبات مختلف این لوسیون نظیر اوسرین، آمونیـوم لاکتـات و اوره بوده که هر یک وظیفه خاصی را برعهده داشته و به نوعی به شادابی پوست شما کمک می نمایند. این محصول دارای اوره بوده و در نتیجه آبرسانی بسیار مناسبی برای پوست شما خواهد بود و بر اثر استفاده مداوم پوست شما را نرم و لطیف خواهد ساخت. اوسرین موجود در این لوسیون نیز رطوبت پوست شما را حفظ می نماید. این لوسیون با توجه به آمونینوم لاکتاتی که در ترکیبات خود داشته سلول های مرده را از روی پوست برداشته و مانع از ایجاد پینه بر روی پوست شما می گردد. این لوسیون ایرانی بوده و توسط بسیاری از پزشکان متخصصین پوست تایید شده است.

 1. لوسیون بدن نیوآ مدل Express حجم ۲۵۰ میلی لیتر

مواد معدنی موجود در لوسیون نیوآ سبب شده این لوسیون انتخاب بسیار مناسبی برای پوست های خشک به شمار آید. این محصول با عصاره شیر و مواد معدنی که داشته منافذ باز پوست را بسته و پوست شما را نرم و لطیف خواهد ساخت. لوسیون نیوآ علاوه بر آن، سلول های مرده پوست را از بین برده و مانع از ایجاد پینه بر روی پوست خواهد شد. این لوسیون باعث نرمی و لطافت پوست شما شده و پیری پوست را با جلوگیری از خشکی و سوزش های ناشی از آن به تعویق خواهد انداخت. در ساخت این لوسیون همچنین از روغن بادام و ویتامین E استفاده شده است و از این رو پوست را مرطوب نموده و مانع از خشکی پوست خواهد شد. مصرف مداوم این لوسیون شما را از شر خشکی و سوزش پوست رها نموده و پوست شما را نرم و لطیف خواهد ساخت.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات