کد خبر : 118
تاریخ انتشار : جمعه 27 سپتامبر 2019 - 15:31
759 views بازدید

راهنمای خرید تردمیل بهترین مارک و قیمت تردمیل

برخی از افراد با توجه به مشغله و حجم بالای تایم کاری که داشته هیچ فرصتی برای رفتن به باشگاه و یا پیاده روی در پارک نخواهند داشت و به دلیل کم تحرکی و پشت میز نشینی زیاد با مشکلاتی چون اضافه وزن رو به رو می گردند، از این رو داشتن یک دستگاه تردمیل در خانه برای چنین افرادی می تواند بسیار کاربردی باشد. […]

راهنمای خرید تردمیل

برخی از افراد با توجه به مشغله و حجم بالای تایم کاری که داشته هیچ فرصتی برای رفتن به باشگاه و یا پیاده روی در پارک نخواهند داشت و به دلیل کم تحرکی و پشت میز نشینی زیاد با مشکلاتی چون اضافه وزن رو به رو می گردند، از این رو داشتن یک دستگاه تردمیل در خانه برای چنین افرادی می تواند بسیار کاربردی باشد.

این روزها در هر باشگاهی در کنار سایر وسایل ورزشی دستگاه تردمیل نیز به چشم می خورد، و طی چند سال گذشته استفاده از تردمیل جهت ورزش در خانه و رسیدن به وزن و اندام دلخواه در خانه بسیار رایج شده است و از این رو خیلی از افراد توانسته به کمک این دستگاه مشکل کم تحرکی خود را حل نمایند.

این دستگاه بر خلاف دویدن بر روی زمین به راحتی به شما این امکان را داده تا سرعت دلخواه خود را انتخاب نموده و به این طریق کمتر دچار خستگی گشته و بیشتر ورزش کنید.

دستگاه تردمیل انتخابی شما بایستی با وزن شما هماهنگ بوده و بهتر بوده دستگاهی را انتخاب نمایید که قادر به تحمل وزن بیشتری بوده و چنانچه دارای جثه و اندام درشتی هستید حتما در زمان خرید عرض تسمه را نیز بررسی نمایید.

فضای در نظر گرفته برای تردمیل بایستی حتما از هر سو یک تا دو متر جای خالی داشته تا اگر خدایی ناکرده تعادل شما در زمان دویدن برهم خورد با اجسام سخت برخورد نکنید، علاوه بر آن برای برخورداری دونده از هوای سالم و کافی بایستی ترمیل را در مسیر جریان هوا بگذارید.

حتما در نظر داشته باشید که دستگاه تردمیل انتخابی شما به کلید ایمنی مجهز بوده تا در زمان برهم خوردن تعادل خیلی سریع امکان قطع دستگاه را داشته باشید.

قیمت تردمیل

پر فروش ترین تردمیل ها در ایران

نکات قابل توجه در زمان خرید تردمیل:

 • بدنه: به طور معمول بهتر بوده بدنه تردمیل از فولاد فشرده که مقاومت و وزن بالاتری به نسبت آلومینیوم داشته ساخته شود و نیز پوششی از مواد ضد زنگ برای آن در نظر گرفته شده باشد. هر چند که کیفیت و مقاومت بدنه های پلاستیکی نیز در سطح مطلوبی قرار دارند. علاوه بر آن اتصالات تردمیل بایستی به یکدیگر جوش داده شده و اتصالات پیچ و مهره ای به هیچ عنوان توصیه نمی شود چرا که احتمال داشته پس از مدتی شل شده و دیگر دستگاه کارایی مطلوب خود را نداشته باشد.
 • دسته: به طور معمول محل قرار گیری دسته های تردمیل در جلو و یا در دو طرف دستگاه بوده و حتما در زمان انتخاب در نظر داشته باشید که دسته ها محکم بوده و در زمان حرکت به بازوها و یا صورت برخورد نخواهند نمود. بهتر بوده تردمیل انتخابی شما از دکمه های قابل تنظیم بر روی دسته خود برخوردار باشد.

 

 • موتور:  جریان برق وجه تمایز میان موتورهای تردمیل های خانگی با موتورهای تردمیل های باشگاهی بوده و در حقیقت تردمیل های خانگی دارای جریان برق مستقیم بوده و جریان برق در تردمیل های باشگاهی متناوب می باشد. سر وصدای حاصل از تردمیل های باشگاهی بسیار بیشتر از تردمیل های خانگی بوده و برای استفاده از تردمیل های باشگاهی به جریان برق اختصاصی احتیاج می باشد.
 • قدرت موتور: به طور معمول واحد سنجش قدرت موتور تردمیل ها بر حسب اسب بخار بوده و در زمان خرید دستگاه تردمیل بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که قدرت آن بالای 1.5 اسب بخار باشد زیرا قدرت پایین تر از این مقدار خیلی زود خراب شده و بایستی نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.
 • سرعت: دستگاه تردمیل انتخابی شما بایستی قابلیت هماهنگ شدن با راه رفتن شما را داشته باشد. به طور معمول میانگین سرعت مورد استفاده در تردمیل ما بین 3 تا 7 کیلومتر بر ساعت بوده و جهت دویدن نیز چیزی حدود 6 تا 10 کیلومتر می باشد. به طور معمول سرعت های بیشتر برای دونده های حرفه کارایی خواهد داشت.
 • تسمه: تردمیل انتخابی شما بایستی دارای طول تسمه ای بوده که بلندترین قدم شما را نیز پوشش داده و همچنین عرض تسمه بایستی به اندازه ای بوده که شما به راحتی توانسته دست خود را بر روی دسته های تردمیل بگذارید. توجه به این دو نکته باعث شده شما خیلی راحت تر از این دستگاه استفاده نمایید.
 • تحمل وزن: آستانه تحمل هر دستگاه تردمیلی تا وزن مشخص شده ای می باشد و به همین دلیل شما بایستی با توجه به وزن خود دستگاه مناسبی را برای خود انتخاب نمایید تا فشار وارده از سوی شما در زمان دویدن باعث آسیب دیدگی دستگاه نگردد و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که فشار حاصل از دویدن شما از میزان وزنتان در حالت نرمال بیشتر خواهد بود.
 • ایمنی در حرکت: برخی از دستگاه های تردمیل در بخش کلید ایمنی خود از گیره ای برخوردار بوده که به کمک یک نخ یا طناب پارچه ای به کلید ایمنی اتصال داده شده است. طرف دیگر این گیره این امکان را به شما داده تا در صورت عدم تعادل در زمان دویدن آن را به خود وصل نمایید. این قابلیت سبب شده به محض بهم خوردن تعادل دستگاه خیلی سریع قطع گردد.
 • SDS  یا ضربه گیر: در تردمیل های جدید قابلیتی در نظر گرفته شده که مانع از وارد شدن فشار به زانو، کمر و مفاصل شده و نیز بیشتر تردمیل ها دارای ضربه گیرهایی بوده که در زیر تخته تردمیل و به شکل لاستیک منعطف قرار گرفته، ولی بعضی از دستگاه های تردمیل مجهز به سیستم SDS بوده که در کنار به حداقل رساندن فشار وارده بر روی مفاصل، در زمان پیاده روی با ایجاد حالتی منعطف گونه باعث به حداقل رسیدن فشار بر روی کمر، زانو و مفاصل خواهد شد. به طور معمول تردمیل هایی که شیب برقی داشته از این سیستم برخوردار می باشند.
 • تنظیم شیب: جهت تنظیم شیب روش های مختلفی وجود داشته و شما این امکان را خواهید داشت تا شیب را به شکل دستی، اتوماتیک و نیز هماهنگ با ضربان قلب خود تنظیم نمایید. در نظر داشته باشید که تردمیل انتخابی شما بدون سر و صدا و لرزش اقدام به تنظیم شیب نماید.
 • صفحه کنترل: به طور معمول بر روی دسته های جلویی دستگاه های تردمیل صفحه کنترلی در نظر گرفته شده که ممکن است از نوع پیچیده یا ساده باشد. معمولا در صفحه کنترل سیستم هایی مانند خاموش و روشن کردن، تعداد ضربان قلب، تنظیم سرعت دویدن و… به چشم می خورد. این را به خاطر داشته باشید که کارایی موجود در این صفحه کنترل تعیین کننده قیمت نهایی تردمیل بوده و بایستی حتما دقت داشته باشید که کارایی صفحه کنترل دستگاه انتخابی شما دائمی باشد.
 • امکانات اضافی تردمیل: برخی از تردمیل ها علاوه بر قابلیت های ذکر شده دارای قابلیت های افزون دیگری بوده که بی شک در قیمت نهایی تردمیل تاثیر گذار خواهند بود. در ادامه برخی از امکانات اضافه تردمیل ها ذکر شده است:
 • درجه شیب
 • برنامه های از پیش تعریف شده
 • اندازه دقیق چربی
 • سیستم خنک کننده
 • ورودی صدا جهت گوش دادن به موسیقی
 • سیستم تاشو برای مواردی که با کمبود فضا مواجه هستید.

خرید کالا

مرکز خرید تردمیل در تهران

 • کشور سازنده: به طور معمول برای بیشتر افراد این که دستگاه انتخابی آن ها ساخت کدام کشور بوده بسیار مهم می باشد این در حالی است که نوع کشور سازنده به هیچ عنوان نشان دهنده کیفیت دستگاه مورد نظر به شمار نخواهد رفت و تنها باعث تغییر قیمت خواهد شد. از بین کشور های سازنده ای که دارای نمایندگی فروش در ایران بوده می توان به کشورهایی چون چین، تایوان، کره، اسپانیا و فلاند اشاره نمود. مهم ترین فاکتور های شما در زمان خرید یک دستگاه تردمیل بایستی گارانتی و خدمات پس از فروش آن باشد.

پر فروش ترین تردمیل ها در ایران

 1. تردمیل توربوفیتنس مدل TF2400

این تردمیل قطعا انتظارات افراد را از یک تردمیل باکیفیت و با قابلیت های ویژه بر آورده خواهد ساخت. این دستگاه شما را از رفتن به باشگاه های بدنسازی بی نیاز ساخته و با توجه به قابلیت های بی نظیری که داشته به یک دستگاه کاملا حرفه ای تبدیل شده است.

از بین قابلیت های این دستگاه تردمیل می توان حالت شیب قابل تنظیم از ۰ تا ۱۵ درجه، ویبراتور لاغری پهلو، مسگری، تخته شنا، کش حرکات ورزشی و استفاده جهت انجام دراز و نشست را نام برد و در واقع این دستگاه از تمامی امکاناتی که در یک جلسه ورزش بدنسازی مورد نیاز است برخوردار می باشد.

یکی دیگر از قابلیت های برجسته این تردمیل نمایشگر آن بوده که به کمک آن می توان از میزان سرعت، مسافت، کالری، مدت زمان ورزش و ضربان قلب خود مطمئن شد. علاوه بر آن، این صفحه نمایش دارای 9 برنامه از پیش تعیین شده بوده که می توان از آن ها بهره برد.

این دستگاه به شما این امکان را داده تا کاملا ایمن به ورزش پرداخته و از آسیب های احتمالی در امان باشید. از بین موارد ایمنی این دستگاه می توان به وجود مگنت اضطراری برای قطع عملیات تردمیل و ضربه گیر برای جلوگیری از انتقال فشار به زانو و کمر اشاره نمود.

 1. تردمیل توربوفیتنس مدل TF1900

این تردمیل نیز از قابلیت هایی نظیر تنظیم ارتفاع، سرعت و شیب برخوردار بوده و همچنین امکان مشاهده این قابلیت ها بر روی مانتیور این دستگاه برای شما امکان پذیر می باشد. در نمایشگر این دستگاه قابلیت های دیگری نظیر میزان ضربان قلب و مصرف کالری نیز در نظر گرفته شده است. یکی دیگر از ویژگی های برجسته این دستگاه چرخ هایی بوده که حمل و جابجایی ساده تر این دستگاه را ممکن ساخته اند.

این دستگاه کاملا حرفه ای بوده و در صفحه مخصوص دویدن و راه رفتن، از یک دستگاه ویبراتور، مسگری، کش ایروبیک، تخته شنا و دراز نشست نیز برخوردار می باشد.

 1. تردمیل جک اکسر مدل Fitlux 585

این دستگاه تردمیل از کمپانی جک اکسر دارای موتوری با قدرت ۳ تا ۳.۵ اسب بخار بوده و صفحه آن از امکان حرکت با سرعت حداکثری ۵.۵۵ متر بر ثانیه برخوردار می باشد. جنس این دستگاه از فلز بوده و از دوام و ماندگاری بالایی بهره مند است. یکی از قابلیت های اصلی این دستگاه قابلیت تنظیم ارتفاع برقی آن می باشد. این دستگاه دارای یک مانیتور بوده که به کمک آن مواردی چون ارتفاع، میزان ضربان قلب، سرعت و میزان کالری را می توان بررسی نمود. دسته این تردمیل مجهز به دکمه هایی بوده که به کمک آن ها می توان تنظیمات ویژگی های دلخواه خود را اعمال نمود. علاوه بر آن شما امکان پخش موسیقی مورد علاقه خود را در زمان ورزش به کمک کابل  AUX این دستگاه خواهید داشت.

 1. تردمیل پروتئوس مدل PRO master T12

این دستگاه تردمیل موتور دار از قدرت 5 اسب بخار برخوردار بوده و آستانه تحمل وزن آن تا 180 کیلوگرم می باشد. این دستگاه پاسخگوی محدوده سرعتی ۰ تا ۶.۱۱ متر بر ثانیه بوده و جنس آلومینیومی بدنه آن سبب شده به یک محصول کاملا کاربردی و با کیفیت تبدیل گردد. قابلیت هایی چون تنظیم ارتفاع به صورت برقی، نمایش سرعت و ارتفاع و میزان ضربان قلب بر روی صفحه نمایش نیز از دیگر قابلیت های مهم این دستگاه محسوب می گردند. تنظیم شیب برقی این دستگاه تنها به کمک یک کلید و به شکل اتوماتیک انجام شده و دونده تا ۲۲ کیلومتر در ساعت امکان افزایش سرعت خواهد داشت. دسته این دستگاه تردمیل نیز برای دسترسی راحت تر به دکمه های تنظیم سرعت و تنظیم شیب و کلید stop و start مجهز شده است. بر روی نمایشگر این دستگاه اطلاعاتی نظیر سرعت، تایم، کالری سوزانده شده، فاصله طی شده و ضربان قلب دونده قابل مشاهده می باشد.

 1. تردمیل توربو فیتنس مدل TF150

این که سه مدل مختلف از یک برند توانسته خود را در لیست پرفروش ترین ها قرار دهند گواه روشنی بر کیفیت بالای آن برند می باشد.

کمپانی توربوفیتنس نیز با کیفیت بالای محصولات ورزشی خود توانسته افراد بسیاری را جذب محصولات خود نماید. یکی دیگر از محصولات پرطرفدار این کمپانی تردمیل مدل  TF150 می باشد. به کمک این تردمیل شما توانسته با سرعت 16 کیلومتر بر ساعت بدوید و از طریق قابلیت تنظیم شیب برقی این دستگاه توانسته تا 15 درجه شیب ایجاد نمایید.

این دستگاه دارای 9 برنامه از پیش تعریف شده بوده که امکان تنظیم آن ها برای شما وجود خواهد داشت. چرخ در نظر گرفته برای این تردمیل حمل و جابجایی آن را نیز بسیار آسان نموده است.

 1. تردمیل آذیموس مدل AZ 6090-43

این تردمیل به کمک صفحه نمایشی که داشته شما را از اطلاعاتی نظیر میزان ضربان قلب و مصرف کالری آگاه نموده و از قدرت زیر 2 اسب بخار و نیز قابلیت تغییر شیب به صورت چند درجه برخوردار می باشد. آستانه تحمل وزن این دستگاه 100 کیلوگرم بوده و استفاده از این دستگاه با وزنی بالاتر از این مقدار ممکن بوده به دستگاه صدمه بزند. این دستگاه به شما این امکان را داده تا در خانه با سرعت ۰ تا ۴.۴ متر بر ثانیه بدوید. این دستگاه همچنین به 11 برنامه ورزشی نیز مجهز می باشد.

 1. تردمیل ویژن فیتنس مدل ۱۶۰۱A

قدرت موتور این دستگاه 3 تا 3.5 اسب بخار بوده و تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند. این دستگاه به شما این امکان را داده تا در خانه و بدون نیاز به بیرون رفتن با سرعتی معادل بر 20 کیلومتر بر ساعت دویدن را تجربه نمایید. و همچنین کلیدهای تنظیم در نظر گرفته برای این تردمیل باعث شده به راحتی در زمان دویدن اقدام به تغییر سرعت، شیب و ارتفاع نمایید. برای تغییر شیب تردمیل شما در 16 درجه مختلف امکان ایجاد تغییر خواهید داشت. این دستگاه تردمیل همچنین دارای محلی برای نگهداری قمقمه آب بوده و نیز به کمک 5 برنامه اتوماتیکی که داشته بهترین شرایط را برای کاهش وزن اصولی برای شما فراهم نموده است. از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به برخورداری از اسپیکر و نیز کابل AUX جهت پخش موسیقی اشاره نمود.

 1. تردمیل پاور لند مدل YK-ET 5814

این تردمیل موتوردار از آستانه تحمل وزنی برابر با 120 کیلوگرم برخوردار بوده و بین سرعت ۰.۲۷ تا ۵.۵۵ متر بر ثانیه به شما امکان دویدن را خواهد داد. این دستگاه دارای بدنه ای فلزی بوده و ماندگاری و دوام بسیار بالایی نیز دارد. این دستگاه از قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار بوده و شما این امکان را داشته تا به کمک نمایشگر میزان ارتفاع را مشاهده نمایید. بر روی نمایشگر اطلاعات دیگری نظیر ضربان قلب، مصرف کالری و سرعت نیز قابل مشاهده می باشد.

جهت ورزش با این دستگاه شما این امکان را داشته تا با سرعت پایین شروع نموده و کم کم به کمک دکمه های تنظیم کننده تعبیه شده بر روی دسته های آن اقدام به تغییر سرعت و دیگر امکانات آن نمایید.

 1. تردمیل تیونر فیتنس مدل M2 PLUS

این دستگاه تردمیل یک محصول چندمنظوره بوده و در مقایسه با دیگر نمونه ها از قدرت بالایی برخوردار می باشد و به مراتب قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. این دستگاه دارای قدرت موتور بالغ بر 2 اسب بخار بوده و تحمل وزن آن تا 110 کیلوگرم می باشد. حداکثر سرعت این دستگاه 16 کیلومتر بر ساعت بوده و همچنین مجهز به ضربه گیر  SDS و SPRING نیز می باشد. usp player این دستگاه نیز قابلیت پخش موزیک را به شما خواهد داد.

این محصول دارای بدنه ای از آلومینیوم بوده و بسیار باکفیت و بادوام می باشد. نمایشگر این دستگاه شما را از مواردی چون میزان سرعت، ضربان قلب و کالری مصرف شده مطلع ساخته و کلیدهای تنظیم موجود بر روی دسته امکان اعمال تنظیمات دلخواه را برای شما فراهم نموده است.

۱۰. تردمیل پاورلند مدل YK – ET 1401

از قابلیت های کاربردی این دستگاه تردمیل می توان به قابلیت تنظیم شیب و ارتفاع و سرعت اشاره نمود. این دستگاه در کنار برخورداری از ویژگی های فنی از ظاهر مدرنی برخوردار بوده و برای جلوگیری از صدا برای آن ضربه گیرهایی در نظر گرفته شده است. نمایشگر این دستگاه بزرگ بوده و به راحتی امکان مشاهده اطلاعات روی آن برای شما در زمان ورزش میسر شده است. در نظر گیری کابل AUX برای این دستگاه نیز سبب شده شما در زمان ورزش موسیقی مورد علاقه خود را نیز گوش دهید.

این دستگاه دارای 8 برنامه خودکار بوده که به راحتی برای شما قابل تنظیم بوده و امکان دستی نمودن این تنظیمات نیز برای شما وجود خواهد داشت.  DC کم مصرف ،این محصول آن را به انتخابی ایده آل برای استفاده در خانه تبدیل نموده است.

سخن پایانی:

همان گونه که دیدیم کارکرد تمامی دستگاه های تردمیل به یک شکل بوده و تنها برخی از قابلیت ها در آن ها متفاوت بود که البته وجود برخی از قابلیت ها سبب بالاتر رفتن قیمت این دستگاه ها نیز شده است. بیشتر دستگاه های تردمیل از قابلیت هایی نظیر تنظیم ارتفاع، تنظیم شیب، تنظیم سرعت و وجود مانیتور برخوردار می باشند. از این رو چنانچه خواهان محصولی بوده که تنها امکان راه رفتن و دویدن را بر روی آن داشته باشید بهتر بوده کمتر هزینه نموده و به یک تردمیل ساده بسنده نمایید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات