کد خبر : 3508
تاریخ انتشار : شنبه 4 فوریه 2023 - 14:21
135 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین دستگاه بخور سرد و گرم برای سرماخوردگی دیجی کالا

برای مرطوب نمودن هوای محیط های مختلف نظیر خانه و یا محیط های کاری در فصل گرما بدون گرم نمودن جریان هوای محیط دستگاه بخور سرد بهترین گزینه به شمار خواهد رفت. این دستگاه دارای تفاوت های بسیاری با دستگاه بخور گرم می باشد و در بسیاری از موارد بسیار کاربردی خواهد بود.   راهنمای خرید بهترین دستگاه بخور سرد اگر شما نیز مایلید بدون […]

برای مرطوب نمودن هوای محیط های مختلف نظیر خانه و یا محیط های کاری در فصل گرما بدون گرم نمودن جریان هوای محیط دستگاه بخور سرد بهترین گزینه به شمار خواهد رفت. این دستگاه دارای تفاوت های بسیاری با دستگاه بخور گرم می باشد و در بسیاری از موارد بسیار کاربردی خواهد بود.

 قیمت و خرید اینترنتی بهترین دستگاه بخور سرد و گرم برای سرماخوردگی دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین دستگاه بخور سرد

اگر شما نیز مایلید بدون ایجاد گرما در فضا، به فضایی مرطوب دست پیدا کنید توصیه می شود این مطلب را تا انتها دنبال نمایید.

معرفی انواع دستگاه های بخور سرد

 1. دستگاه بخور سرد تبخیری

این نوع از دستگاه های بخور سرد به نسبت نمونه التراسونیک قدیمی تر و همچنین دارای قیمت مناسب تری است. این دستگاه به واسطه برخورداری از فیلتری همراه هوایی سالم و پاکیزه را به محیط تحویل خواهد داد. دستگاه بخور سرد تبخیری به منظور تصفیه هوای محیط های وسیع انتخابی بسیار ایده آل به شمار خواهد رفت. البته گفتنی است که این نوع در مقایسه با مدل التراسونیک دارای صدای بیشتری می باشد. این دستگاه هر چند روز یک بار بایستی تمیز شده و نسبت به تعویض فیلتر آن نیز به موقع باید اقدام شود.

 1. دستگاه بخور سرد اُلتراسونیک

این نوع از دستگاه های بخور در مقایسه با نمونه های تبخیری به روزتر و البته دارای قیمت بالاتری است. این دستگاه ها نیاز به تعویض فیلتر نخواهند داشت و تنها بایستی به صورت مرتب مخزن آب را تمیز کنید. دستگاه های بخور سرد التراسونیک صدای کمتری تولید نموده و همچنین مصرف انرژی آن ها پایین تر می باشد. اما این دستگاه ها چندان در تصفیه هوا در محیط های بزرگ چندان موثر عمل نخواهند کرد و در محیط اطراف ذرات سفید رنگ غباری را پخش می کنند.

نکات قابل توجه در زمان خرید بخور سرد

 • نوع دستگاه بخور سرد

به عنوان اولین گام در زمینه خرید دستگاه بخور سرد نیاز است که نوع دستگاه را انتخاب نمایید. در بخش قبلی گفتیم که دستگاه های بخور سرد در دو نوع تولید می گردند و در این بین این شما هستید که بایستی بسته به شرایط محیط مورد نظر و میزان متراژ آن دست به انتخاب نوع مناسبی بزنید.

 • وزن و سایز دستگاه بخور سرد

از دیگر فاکتورهای قابل توجه در زمینه خرید دستگاه بخور سرد توجه به وزن و سایز دستگاه می باشد. اگر چه این محصول نیاز به جابجایی مداوم نخواهد داشت اما با این حال در نظرگیری این مورد می تواند بعدها بسیار مسمرالثمر واقع گردد.

از سویی سایز دستگاه بخور سرد بایستی به گونه ای انتخاب شود که در خانه یا محل کار فضای زیادی را به خود اختصاص دهد و ابعاد آن نیز بهتر است به اندازه ای باشد که جابجایی آن به راحتی انجام شود.

 • ظرفیت مخزن دستگاه بخور سرد

ظرفیت و گنجایش مخزن از دیگر مواردی است که در زمینه خرید این دستگاه نباید از آن غافل شد. در زمان انتخاب هر یک از انواع دستگاه بخور سرد حتما گنجایش آن را در نظر داشته باشید و در صورت بزرگ تر بودن محیط بهتر است که به سراغ دستگاهی با مخزن بزرگ تر بروید.

لازم به ذکر است که با افزایش مخزن دستگاه بخور سرد به طبع در تولید بخار سرد و نیز تولید بخار سرد برای مدتی بیشتر از توانایی بالاتری برخوردار خواهد بود. البته گفتنی است که ظرفیت بالاتر دستگاه سبب افزایش قیمت آن نیز خواهد شد.

 • میزان حداکثری فضای مناسب

دستگاه های بخور سرد به طور معمول هر یک در محیط محدودی قادر به ایجاد رطوبت و نیز تصفیه هوا خواهند بود. غالبا در بخش اطلاعات دستگاه آورده شده است که هر دستگاه برای چه میزان فضایی مناسب می باشد. اما با این حال به منظور ایجاد بخار سرد در محیط های بزرگ نمونه های التراسونیک چندان مناسب نخواهند بود و نمونه های قدیمی و تبخیری بیشتر پیشنهاد می گردند.

 • میزان حجم صدای تولیدی دستگاه

در صورتی که قصد استفاده از دستگاه بخور سرد را در اتاق خواب دارید حتما صدای تولیدی آن را در نظر داشته باشید. برای اتاق خواب به هیچ عنوان مدل های تبخیری پیشنهاد نخواهد شد چرا که به واسطه برخورداری از یک فن صدای زیادی در زمان عملکرد خود تولید خواهند نمود.

این در حالی است که مدل های التراسونیک با توجه به عملکرد کم صدایی که داشته برای اتاق خواب و یا محیط هایی چون کتابخانه ها انتخابی بسیار مناسب می باشند.

 • منبع تغذیه دستگاه بخور سرد

از نظر منبع تغذیه می توان دستگاه های بخور سرد را در انواع شارژی و برقی یافت. برای خرید دستگاه های بخور سرد شارژی نیاز خواهد بود که حتما خصوصیات باتری و نیز مدت زمان حفظ شارژ توسط آن را مورد بررسی قرار دهید و برای دستگاه هایی که مستقیم به برق شهری وصل می شوند نیز طول سیم برق دستگاه و نیز توان موتوری آن را در نظر داشته باشید.

 • سایر امکانات جانبی

از دیگر قابلیت هایی که در یک دستگاه بخور سرد قابل مشاهده است می توان به تولید بخار سرد و گرم (۲ منظوره بودن دستگاه)، ریموت کنترل، هشدار زمانی برای خالی شدن مخزن، خاموشی خودکار پس از تمام شدن آب، قابل حمل بودن دستگاه برای استفاده در خودرو و غیره، زمان سنج،‌ رطوبت سنج، صفحه نمایشگر، قابلیت تنظیم بخار خروجی دستگاه، نور افشانی، نمایش میزان آب، برخورداری از سیستم فیلتراسیون و … اشاره نمود. البته لازم به ذکر است که هر یک از این قابلیت ها سبب افزایش قیمت دستگاه انتخابی خواهند شد.

 • قیمت محصول

تمامی مواردی که در بالا ذکر شدند همگی به نوعی در قیمت یک دستگاه بخور سرد نقش خواهند داشت اما با این وجود توصیه می شود پیش از هر چیزی در زمان خرید یک دستگاه بخور سرد حتما به سراغ دستگاهی متناسب با متراژ محیط مورد نظر رفته و رده مصرف انرژی دستگاه را حتما مدنظر قرار دهید و در واقع تنها به قیمت دستگاه توجه نکنید.

در ادامه برخی از بهترین دستگاه های بخور سرد موجود در بازار معرفی خواهند شد که از نظر قیمت و کیفیت در سطح مطلوبی قرار داشته و شما با خیالی آسوده می توانید از بین آن ها دست به انتخاب بزنید.

معرفی برخی از بهترین دستگاه های بخور سرد موجود در بازار

 1. دستگاه بخور سرد کد HN01

این دستگاه بخور سرد به راحتی قابل حمل است و ظرفیت مخزن آن 0.25 لیتر می باشد. منبع تغذیه این دستگاه برق و باتری است و از مزایای استفاده از آن می توان به تاثیر بالا در آبرسانی پوست، ممانعت از ایجاد چروک در پوست، قابلیت شارژ سریع و با ماندگاری بالا، موثر در سوزش و قرمزی پس از اصلاح و نیز برخورداری از اقلام همراهی چون شارژ USB اشاره نمود.

 1. بخور سرد طرح تخم مرغ مدل Funny Egg

این دستگاه بخور سرد قابل حمل از ظرفیت 0.2 لیتری برخوردار است و با تمام شدن آب به طور خودکار خاموش خواهد شد. دستگاه بخور سرد طرح تخم مرغی دارای چراغ خواب است و از آداپتور برق تغذیه می کند. این محصول برای کودکان بسیار مناسب می باشد و از ویژگی های آن می توان به موثر در بهبودی سردرد، بی خوابی، کم خوابی، آلرژی و آسم و…، مراقبت از پوست و ممانعت از پیری سلول های پوست، امکان استفاده در هر 4 فصل، عملکردی آرام، قابل استفاده از عطر و اسانس، قابل استفاده برای اتاق خواب و اتاق کودک، محل کار، ماشین و…، دارای کابل یو اس بی، برخورداری از مصرف پایین، برخورداری از دکمه خاموش و روشن، دارای نور ال ای دی (قابل استفاده برای چراغ خواب و… اشاره نمود. این دستگاه ضمن برخورداری از طرحی زیبا به راحتی قابل استفاده می باشد و دارای توانی 5 واتی است. حداکثر میزان تبخیر این دستگاه در ساعت 25 میلی لیتر می باشد و حتی در صورت کج شدن نیز آب از درون آن به بیرون نخواهد ریخت. این دستگاه ساخته شده از مواد ABS است و از اقلام همراه آن می توان کابل یو اس بی و نیز بروشور را نام برد.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات