کد خبر : 1413
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 نوامبر 2022 - 10:57
110 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین سنگ پا برقی فیلیپس سنگ پا برقی شول اصل سنگ پا برقی براون دیجی کالا

از دیرباز سنگ پا در بین ایرانیان یکی از لازمه های حمام رفتن به شمار می آید. البته اگر چه این روزها نقش این وسیله کاربردی کمرنگ شده اما با این حال هنوز هم خیلی از افراد نمی توانند در زمان رفتن به حمام از کشیدن سنگ پا بگذرند. با وجود آن که هنوز هم سنگ پای قدیمی و سنتی برای خیلی از افراد جذابیت […]

از دیرباز سنگ پا در بین ایرانیان یکی از لازمه های حمام رفتن به شمار می آید. البته اگر چه این روزها نقش این وسیله کاربردی کمرنگ شده اما با این حال هنوز هم خیلی از افراد نمی توانند در زمان رفتن به حمام از کشیدن سنگ پا بگذرند. با وجود آن که هنوز هم سنگ پای قدیمی و سنتی برای خیلی از افراد جذابیت خود را داشته اما با این حال امروزه نمونه مدرن تر این محصول نیز تولید شده که آشنایی با آن ها قطعا برای شما نیز جالب خواهد بود.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین سنگ پا برقی فیلیپس سنگ پا برقی شول اصل سنگ پا برقی براون دیجی کالا

راهنمای خرید سنگ پای برقی

در حال حاضر تنوع سنگ پاهای برقی موجود در بازار بسیار زیاد بوده و می توان آن ها را در شکل و طرح های گوناگونی یافت. در ادامه شما را با این وسیله کاربردی آشنا نموده و نکاتی را برای خرید یک سنگ پای مناسب عنوان خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید.

آشنایی با سنگ پای برقی

سنگ پای برقی در واقع وسیله ای با کارایی بالا می باشد. بدون شک با در نظر گیری نکاتی که در این مقاله عنوان خواهند شد به راحتی شما توانسته سنگ پای برقی مناسبی را برای خود تهیه نموده و از بین بردن پوسته ها و سلول های مرده پوست خود را به کاری آسان تبدیل کنید. یک سنگ پای برقی مناسب به شما این امکان را داده تا پوست کف پای خود را ترمیم نموده و به راحتی صندل به پا نموده و از ظاهر شدن در جمعی بدون داشتن جمع خجالت نکشید. پس اگر شما نیز قصد خرید این وسیله کاربردی را داشته توصیه می کنیم در زمان خرید به نکات زیر توجه داشته باشید:

نکات قابل توجه در زمان خرید سنگ پای برقی

  • بخش غلتان سنگ پای برقی

سنگ پای برقی از یک سری غلتان برخوردار بوده که در از بین بردن پوسته های پا بسیار موثر می باشد. از این رو در زمان خرید سنگ پای برقی حتما این بخش را مورد بررسی قرار دهید. قدرت غلتک باید به گونه ای بوده که به خوبی از پس تمیز کردن پا برآمده و همچنین ایمنی آن خیال شما را از صدمه ندیدن پاها آسوده سازد. در زمان خرید سنگ پا حتما به جنس پوست خود نیز توجه داشته باشید.

برای نمونه اگر دارای پوستی بسیار ضخیم و پوسته شده هستید باید به سراغ دستگاهی با غلتکی زبرتر و قدرتمند بروید. البته شما توانسته نمونه هایی با چند غلتک متفاوت را انتخاب نموده که هر یک از غلتک ها قادر به تنظیم شدن بر روی سرعت و قدرت متفاوتی خواهند بود.

در صورتی که سنگ پای انتخابی شما مجهز به چند سری غلتان بوده امکان استفاده خانوادگی از این دستگاه برای شما وجود داشته و از نظر بهداشتی نیز مشکلی ایجاد نخواهد شد. همچنین چنانچه یکی از سری ها خراب شده و یا کیفت آن دچار افت شده شما توانسته از دیگر سری ها استفاده نمایید، با خرید این نوع از سنگ پای برقی دستگاه برای شما دوام بیشتری خواهد داشت.

  • نوع طراحی و شکل سنگ پای برقی

از دیگر موارد قابل توجه در زمان خرید سنگ پای برقی نوع طراحی آن می باشد. نحوه طراحی سنگ پا بایستی به گونه ای بوده که به راحتی بتوان پا را در جهت های گوناگون پاکسازی نمود. در صورتی که سنگ پای انتخابی شما از طراحی مناسبی برخوردار بوده به راحتی توانسته با آن کار نموده، در دست گرفته و به خوبی سرعت دستگاه را جهت از بین بردن پوسته ها تنظیم نمایید.

به نوعی دستگاه انتخابی شما باید دارای ارگونومی مناسبی باشد. طراحی نمونه های باکیفیت سبب شده که حتی نقاطی که دسترسی به آن ها دشوارتر بوده را به آسانی پاکسازی نمود. طراحی این دستگاه ها به گونه ای بوده که برای استفاده در بخش پاشنه و انگشت ها بسیار ایده آل می باشند. برای نمونه در صورت برخورداری دستگاه مورد نظر از یک دسته مناسب سبب شده که به راحتی بتوان سنگ پا را برداشته و بهتر بتوان حرکت آن را بر روی پوست پا کنترل نمود. لذا حتما این قابلیت را در زمان خرید مد نظر قرار دهید.

  • ایمنی سنگ پای برقی

برخی مواقع جهت از بین بردن پینه و پوسته های ایجاد شده بر روی پوست کف پا، بایستی از برنامه منظمی استفاده شود. طی این برنامه باید از سنگ پای برقی به طور مرتب استفاده شده تا سلامت پوست خود را به احساس نمایید. در این شرایط استفاده شما از این دستگاه بالا خواهد بود. از این رو شما بایستی به سراغ دستگاهی رفته که دارای ایمنی بالایی بوده و خطری شما را تهدید نکند.

در زمان خرید سنگ پای برقی حتما ایمنی آن را مورد بررسی قرار دهید. برای نمونه طراحی غلتک دستگاه نباید به گونه ای بوده که پوست را زخمی کند. به طور معمول جنس بخش سری سنگ پاهای برقی از سنباده بوده تا به راحتی بتوان پوسته های مرده کف پا را از بین برد. در نظر داشته باشید که سنگ پای انتخابی شما از سری با قابلیت امکان تعویض برخوردار بوده تا استفاده شما از دستگاه طولانی تر گردد.

  • کارایی و سادگی استفاده از سنگ پای برقی

بدون شک همه ما به دنبال دستگاهی بوده که کار با آن ساده باشد. لذا در زمان خرید سنگ پای برقی نیز بایستی به کارایی و سهولت استفاده از آن توجه نمود. بهتر بوده دستگاه انتخابی شما قابل استفاده در هر جا و زمانی باشد. برای این منظور توصیه می شود دستگاهی را انتخاب نموده که باتری خور بوده تا به راحتی امکان استفاده از آن در هر موقعیتی برای شما وجود داشته باشد.

البته این را نیز به خاطر داشته باشید که دستگاه های برقی نظیر سنگ پا در حالتی که با برق کار نموده عملکرد سریع تری را از خود نشان خواهند داد. در کارایی سنگ پای برقی وزن آن نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در واقع هر چه دستگاه انتخابی شما سبک تر بوده راحت تر می توان با آن کار نمود.

تنوع سنگ پاهای برقی از نظر شکل و نوع طراحی بسیار متنوع بوده و برخی از آن ها در بخش سری به صورت باز بوده و نمونه های دیگری در بخش سری دارای محفظه ای بوده که این محفظه به دور سری قرار گرفته است. در حالت سری غلتان باز و بدون پوشش، در زمان استفاده از دستگاه بایستی چیزی زیر پای خود گذاشته تا پوسته ها روی زمین نریزند. اما در مدل دوم پوسته های جدا شده از پا درون محفظه جمع آوری خواهد شد اما امکان مسدود شدن آن ها و مختل شدن کارکرد دستگاه نیز در این مدل وجود خواهد داشت.

  • خاصیت ضدآب

برخی از سنگ پاهای موجود در بازار از قابلیت ضدآب برخوردار بوده و امکان استفاده از آن ها در حمام نیز وجود خواهد داشت. البته این را نیز باید عنوان نموده که به طور معمول این دستگاه ها در زمان خشکی پوست عملکرد بهتری را از خود نشان خواهند داد.

  • توان دستگاه

چنانچه پاهای شما به شدت پینه بسته بایستی به دنبال دستگاهی با موتوری قدرتمند باشید. بایستی بررسی کرده که عملکرد دستگاه مورد نظر در جذب لایه های مرده و پینه های پوستی به چه صورت بوده و در واقع توان دستگاه چه مقدار می باشد.

در صورتی که دستگاه انتخابی شما از قابلیت تنظیم موتور در سرعت های مختلف برخوردار بوده بدون شک کارایی دستگاه انتخابی شما افزایش خواهد داشت. در نظر داشته باشید که سنگ پای برقی تنها برای از بین بردن لایه‌های سطحی پوست وجود داشته و در رفع ترک پا چندان تاثیری نخواهد داشت لذا توصیه می شود با آگاهی از این موضوع اقدام به خرید این دستگاه نمایید.

  • قابلیت شارژ دستگاه

حتما در زمان خرید دستگاه به مدت زمان شارژ شدن آن توجه نمایید. و همچنین باید بررسی کرده که دستگاه تا چه اندازه قادر به کار کردن بوده و در واقع شما برای پاک سازی پوست خود چه مدت وقت خواهید داشت. به طور معمول باید بررسی کرده که  این دستگاه ها چند ساعت زمان برای شارژ شدن نیاز داشته و  این شارژ تا چه زمانی باقی خواهد ماند.

ممکن است خیلی از افراد خرید سنگ پای برقی را اضافی بدانند اما در صورتی که به سلامت و زیبایی خود اهمیت داده بدون شک این دستگاه ارزش هزینه کردن را خواهد داشت. تنها کافی بوده در زمان خرید این دستگاه موارد عنوان شده در این مقاله را در نظر داشته باشید. برخی از سنگ پاهای برقی در کنار قابلیت های معمول یک سنگ پا از ابزار پدیکور نیز برخوردار بوده و امکان آرایش ناخن های پا را نیز برای شما به ارمغان خواهد آورد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات