کد خبر : 907
تاریخ انتشار : شنبه 12 نوامبر 2022 - 13:34
240 views بازدید

قیمت و خرید بهترین دستگاه خوشبو کننده هوا برقی اتوماتیک صنعتی دیجی کالا

یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغدغه ها در مورد هر محیطی اعم از خانگی، اداری و نیز تجاری خوشبو بودن آن است که البته با تهیه یک دستگاه خوشبوکننده هوا به راحتی می توان این مشکل را از بین برده و محیطی خوشبو و لذت بخش داشت. راهنمای خرید بهترین دستگاه خوشبو کننده هوا با توجه به تأثیر مستقیم بوی خوش بر روی […]

یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغدغه ها در مورد هر محیطی اعم از خانگی، اداری و نیز تجاری خوشبو بودن آن است که البته با تهیه یک دستگاه خوشبوکننده هوا به راحتی می توان این مشکل را از بین برده و محیطی خوشبو و لذت بخش داشت.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین دستگاه خوشبو کننده هوا برقی اتوماتیک صنعتی دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین دستگاه خوشبو کننده هوا

با توجه به تأثیر مستقیم بوی خوش بر روی سیستم کنترل و اعصاب لذا خرید یک دستگاه خوشبوکننده هوا را می توان بهترین گزینه برای داشتن محیطی خوشبو دانست.

در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه با رعایت نکاتی ساده دست به انتخاب یک دستگاه خوشبوکننده هوای باکیفیت بزنید.

انواع دستگاه خوشبوکننده هوا

 • دستگاه خوشبوکننده هوا مدل گرم کن

این مدل از دستگاه های خوشبوکننده هوا برای کار کردن، انرژی مورد نیاز خود را از برق، حرارت شمع و شعله درون خود تأمین خواهد نمود.

در این سیستم در واقع آب دارای اسانس با گرمای درون دستگاه به گاز تبدیل شده و در هوا پخش خواهد شد. این نوع از خوشبوکننده ها بیشتر مناسب استفاده در درون خودرو و یا فضاهای کوچک هستند.

از آن جایی که در این نوع از دستگاه های خوشبوکننده برای تبخیر مایع اسانس دار از گرما استفاده می شود بسیاری از افراد معتقدند که گرما تأثیری منفی بر روی دانه های رایحه دار داشته و از این رو استفاده از این نوع دستگاه خوشبوکننده ممکن است سلامت افراد را به خطر بیندازد.

 • دستگاه خوشبوکننده مدل تبخیری

در ساختار داخلی این نوع از دستگاه های خوشبوکننده هوا از یک فن قدرتمند استفاده شده است که بر اثر حرکت این فن هوا بالای پد جاذب اسانس های خوشبوکننده جریان پیدا نموده و بوی خوش به صورت بخار از درون این دستگاه خارج شده و درون فضا پخش می شود.

 • دستگاه خوشبوکننده هوا مدل اسپری گرد پاش

این دستگاه در بین انواع دستگاه خوشبوکننده هوا طرفداران بیشتری دارد و برای کار کردن نیازی به آب و منبع حرارتی نخواهد داشت.

این مدل همچنین دارای قیمت مناسب تری است ولی به نسبت دو نمونه قبلی خیلی زودتر اسانس درون آن تمام شده و در زمان پاشیدن رایحه به بیرون نیز دارای صدایی جزئی است.

 • دستگاه خوشبوکننده مدل بخوری و خوشبوکننده

این دستگاه خوشبوکننده هوا را می توان انتخابی مناسب برای افرادی با مشکلات تنفسی دانست. این نوع دستگاه در واقع بخاری خوشبو را به بیرون انتقال خواهد داد.

در فصل سرما می توان برای سلامتی خود رایحه هایی چون اسانس اکالیپتوس را که دارای خاصیت دارویی هستند در این دستگاه استفاده نمود.

این دستگاه یک دستگاه چند منظوره به شمار آمده و با استفاده از آن هوای درون محیط را نیز می توان مرطوب نگه داشت.

نکات قابل توجه در زمان خرید دستگاه خوشبو کننده هوا

 • نوع دستگاه خوشبوکننده هوا

به عنوان اولین قدم در زمینه خرید یک دستگاه خوشبوکننده هوا شما باید تعیین کنید که به دنبال چه نوع دستگاه خوشبوکننده هوایی هستید.

در بخش قبلی با انواع دستگاه خوشبوکننده هوا آَشنا شدیم و اکنون شما می توانید بسته به نیاز خود از بین آن ها دست به انتخاب گزینه ای مناسب بزنید.

 • اندازه دستگاه خوشبوکننده هوا

یکی دیگر از معیارهای قابل توجه در زمینه خرید یک دستگاه خوشبوکننده هوا اندازه آن است. توصیه می شود سایز دستگاه خوشبوکننده را متناسب با متراژ فضای مورد نظر انتخاب کنید.

به طور معمول بر روی هر دستگاه خوشبوکننده هوا درج شده که تا چه میزان فضا را پشیبانی خواهند نمود.

 • حجم مخزن اسانس در دستگاه خوشبوکننده هوا

از نظر حجم مخزن دستگاه های خوشبوکننده با هم متفاوت می باشند و شما می توانید آن ها را در حجم های مختلفی بیابید.

در این زمینه شما باید میزان استفاده خود از این دستگاه را در نظر داشته باشید. در این زمینه توجه به مکان استفاده از این دستگاه نیز شرط است؛ برای مثال استفاده از دستگاه هایی با مخزن اسانس بزرگ برای فضاهایی چون سرویس بهداشتی کار شما را راحت تر خواهد نمود.

 • امکان نصب بر روی دیوار

خیلی از دستگاه های خوشبوکننده هوا تنها قادر به قرارگیری بر روی سطوحی چون روی میز می باشند و در این بین برخی نیز به شما این امکان را داده تا آن ها را بر روی دیوار نصب کنید.

در این زمینه نیز باید به محل استفاده از این دستگاه و نیز شرایط فضای مورد نظر توجه نمایید.

 • منبع تغذیه دستگاه

به طور معمول دستگاه های خوشبوکننده هوا انرژی مورد نیاز خود را از جریان برق و یا باتری تأمین نموده و برخی نیز به صورت شارژی می باشند.

در صورت انتخاب دستگاه خوشبوکننده برقی توصیه می شود حتما در زمان خرید این دستگاه به طول سیم برق آن توجه نمایید.

 • قابلیت تایمر زمانی

در برخی از دستگاه های خوشبوکننده هوا قابلیت زمان بندی یا تایمر زمانی دیده می شود که این قابلیت استفاده از این دستگاه را در برخی از محیط ها بسیار آسان تر و کاربردی تر خواهد ساخت.

این نوع از دستگاه های خوشبوکننده هوا باعث شده اسانس و اسپری خوشبوکننده کمتری مصرف شده و علاوه بر آن سبب شده که فضای مورد نظر همواره خوشبو بماند.

 • برخورداری از ریموت کنترل

بعضی از دستگاه های خوشبوکننده را می توان به کمک ریموت کنترلی که داشته به راحتی از راه دور کنترل نمود.

این ریموت کنترل ها همچنین به شما این امکان را داده تا با برنامه ریزی و یا تعیین یک یا چند حالت کاری از راه دور به راحتی آن ها را خاموش و روشن کنید.

 • قیمت محصول

در رابطه با قیمت یک دستگاه خوشبوکننده هوا عواملی چون کیفیت ساختاری و همچنین نوع و میزان بزرگی و کوچکی مخزن اسانس تأثیرگذار می باشند. البته در این مورد موارد ذکر شده در این مطلب نیز همگی موثر هستند.

در ادامه برخی از بهترین دستگاه های خوشبوکننده هوای موجود در بازار معرفی شده اند که کیفیت و قیمت مناسب این دستگاه ها نظر افراد بسیاری را به خود جلب نموده است.

از این رو شما نیز می توانید با خیالی آسوده از بین آن ها بسته به نیاز و سلیقه خود گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

معرفی برخی از بهترین دستگاه های خوشبوکننده هوا موجود در بازار

 1. دستگاه خوشبو کننده هوا هایسپر کد ۱۰۴۰۰۰۱۲۰

این دستگاه دارای ابعادی ۸*۹*۲۴.۵ سانتی متری و وزنی 236 گرمی است. این محصول در واقع یک دستگاه اسپری خودکار می باشند و حجم مخزن آن 250 میلی لیتر است.

دستگاه خوشبو کننده هوا هایسپر کد ۱۰۴۰۰۰۱۲۰ از سوی سازمان غذا و دارو موفق به دریافت مجوز شده است. گفتنی بوده که این دستگاه فاقد اسانس می باشد.

 1. دستگاه خوشبو کننده هوا اسپادانا مدل رویال

این دستگاه خوشبوکننده هوا در ابعاد ۱۵×۸×۲۱ سانتی متر و وزن 250 گرمی به بازار عرضه شده و دارای حجم 250 میلی لیتری می باشد.

این محصول موفق به کسب مجوز از سوی سازمان غذا و دارو شده است.

 

 

ماسک مو | شومیز زنانه | قیمت سماور گازی | کفش ورزشی زنانه | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئو | حذف اکانت واتساپ با لینک مستقیم | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | پیگیری مرسوله پستی با نام خانوادگی | ربات دیلیت اکانت تلگرام |

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات