کد خبر : 3907
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فوریه 2023 - 14:02
222 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین کرم موبر دائمی بدن صورت دیجی کالا

از دیرباز تا کنون همواره خانم ها و آقایان به دنبال راهی بوده اند که مو های زائد بدن خود را با روشی بدون درد از بین ببرند که با تولید کرم های موبر افراد زیادی از آن استقبال نموده و از کارایی آن رضایت دارند. برخی از خانم ها که بر اثر مشکلات هورمونی و یا برخی از عوامل محیطی مو های زائد زیادی […]

از دیرباز تا کنون همواره خانم ها و آقایان به دنبال راهی بوده اند که مو های زائد بدن خود را با روشی بدون درد از بین ببرند که با تولید کرم های موبر افراد زیادی از آن استقبال نموده و از کارایی آن رضایت دارند.

برخی از خانم ها که بر اثر مشکلات هورمونی و یا برخی از عوامل محیطی مو های زائد زیادی در بدن خود دارند که رشد آن نیز بسیار سریع است، بسیار از این مسئله رنج می برند. رشد مو های زائد به طور معمول بیشتر در نواحی تناسلی، درست و پا ها، زیر بغل و کشاله ران صورت گرفته و بشر همواره به دنبال راهی برای خلاصی از آن ها بوده است.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین کرم موبر دائمی بدن صورت دیجی کالا 

راهنمای خرید کرم موبر و پر فروش ترین کرم موبرها در ایران

اگر چه لوازم و مواد شیمیایی گوناگونی برای از بین بردن موهای زائد وجود داشته اما از آن جایی که برخی از نقاط بدن حساس تر هستند و یا این که دسترسی به آن ها چندان راحت نمی باشد به کار گیری کرم های مو بر بهترین روش برای از بین بردن کامل مو های زائد بدن بوده زیرا به راحتی می توان از آن ها برای تمامی نواحی بدن استفاده نمود و هیچ گونه عوارضی چون درد و سوزش را نیز به همراه ندارند. ولی از آن جایی که تنوع کرم های موبر در بازار بسیار زیاد بوده قطعا به هنگام انتخاب دچار تردید خواهید شد. از این رو ما قصد داریم در ادامه انواع کرم های موبر را به شما معرفی نموده تا بتوانید خیلی راحت با در نظر گیری نوع پوست خود، کرم موبر مناسب آن را انتخاب نمایید.

در ساخت کرم های موبر از ترکیباتی استفاده شده که با شکستن ماده اصلی مو ها که همان کراتین بوده سبب حذف آن ها می گردند. کرم های موبر روش بسیار آسانی جهت حذف مو های زائد بوده و هیچ درد و یا بیماری به بار نخواهند آورد. البته ممکن است برخی از افراد که دارای پوست های حساسی هستند به هنگام استفاده از این کرم ها دچار مشکلاتی گردند از این رو بهتر بوده این دسته از افراد کرم های موبر مناسب افراد حساس را خریداری نمایند.

عملکرد کرم های موبر

این کرم ها مو ها را از ریشه از بین نبرده و تنها آن ها را از سطح پوست حذف می کنند. از این رو 4 تا 5 روز بعد از استفاده از این کرم ها شاهد رشد مجدد مو های زائد خواهیم بود.

انواع کرم های موبر

کرم موبر مخصوص بدن:  این نمونه از کرم ها برای تمامی نواحی بدن مناسب بوده و باعث هیچ گونه حساسیتی نخواهند شد. اما به هیچ عنوان نباید از این کرم ها برای از بین بردن مو های صورت استفاده نمود. کرم موبر بدن کاملا با تمامی پوست ها سازگاری دارد. تنوع این مدل از کرم ها بسیار زیاد بوده و شما توانسته با توجه به نوع پوست خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

کرم موبر مخصوص پوست های نرمال:  پوست های نرمال از آن جایی که در برابر هیچ مواد شیمیایی از خود حساسیت نشان نخواهند داد بهترین نوع پوست شناخته شده اند. کرم های موبر که برای پوست های نرمال در نظر گرفته شده اند از فرمولاسیونی قوی برخوردار هستند.

کرم موبر مخصوص پوست های خشک:  امکان واکنش نشان دادن به مواد شیمیایی در پوست های خشک خیلی بیشتر بوده و ممکن است از قبل نیز خشک تر گردند. از این رو بهتر بوده افرادی که دارای پوست خشک هستند به سراغ کرم های موبر مخصوص پست خود بروند. زیرا این دسته از کرم ها دارای ترکیباتی بوده که مانع از خشک شدن پوست شده و آن را مرطوب نگه می دارند.

کرم موبر مخصوص پوست های حساس:  این نمونه از کرم ها برای پوست های حساس به مواد شیمیایی، تولید شده است. این کرم ها به طور معمول از مواد گیاهی تشکیل شده و خطری برای پوست نخواهند داشت.

کرم موبر مخصوص صورت:  این دسته از کرم ها کاملا مناسب برای پوست صورت می باشند. پیشنهاد می شود قبل از استفاده از این کرم، آن را روی بخش کوچکی از پوست امتحان نموده و اطمینان حاصل کنید که پوست شما را ملتهب و قرمز نمی سازد.

مزایا و معایب استفاده از کرم موبر: کرم های موبر نیز مانند سایر روش های حذف مو های زائد در کنار مزایایی که داشته معایبی را نیز به همراه خواهند داشت. حال در ادامه با مزایا و معایب این کرم ها آشنا خواهیم شد.

مزایا:

استفاده از این کرم ها خیلی راحت بوده و نیاز به صرف وقت زیاد نیز ندارند. به علاوه این روش بر خلاف دیگر روش های حذف مو های زائد از جمله موم ها، بدون درد می باشد. استفاده از این کرم ها برای تمامی نواحی بدن مناسب بوده و با خیال راحت می توان از آن ها استفاده نمود. این کرم های موبر در مقایسه با روش هایی مانند ژیلت و یا تیغ از سرعت رشد مو ها کم می کنند. به علاوه تحقیقات حاکی از این است که بعد از چندین بار استفاده از این کرم ها ریشه مو های زائد شروع به نازک شدن می کنند و از تعداد آن ها نیز کاسته خواهد شد. و آخرین مزیت این کرم ها این بوده که خیلی سریع قادر بوده مو های کل بدن شما را از بین ببرند.

معایب:

این کرم ها معایب چندانی نداشته ومزایای زیاد این کرم ها سبب شده افراد از معایب آن صرف نظر کنند. اما به هر حال این موضوع را باید یادآور گردیم که  به هیچ عنوان نباید این کرم ها را روی زخم و یا خراشیدگی سطح پوست استفاده نمایید. از این کرم ها نباید هر روز استفاده نمود چرا که باعث تیرگی پوست خواهند شد و ممکن است پوست بر اثر مواد شیمیایی درون این کرم ها دچار سوختی گردد. کرم های موبر معمولی به هیچ عنوان برای پوست حساس مناسب نبوده و باید برای این نوع از پوست ها، کرم مخصوص پوست های حساس استفاده نمود. این کرم ها نباید در نواحی حساسی مانند کناره های چشم، کشیده شوند چرا که مواد شیمیایی درون آن ها برای چشم بسیار مضر می باشند. و نکته آخر نیز این بوده که این مواد به علت ترکیبات شیمیایی که داشته بوی چندان مطبوعی نخواهند داشت.

اما به هر حال این کرم های موبر ساده ترین و آسان ترین روش حذف مو های زائد بوده زیرا کاملا بدون درد بوده و زمان زیادی نیز برای استفاده از آن نیاز نخواهید داشت. این کرم ها به هیچ عنوان باعث به وجود آمدن مو های زیر پوستی نشده و و پوست را نیز ضخیم نخواهند کرد و از پوست نیز محافظت می نمایند.

 

پرفروش ترین کرم موبرها در ایران

1.       کرم موبر بدن دیمپلز مدل  Lemon Fresh

این کرم در از  بین بردن موها بسیار قوی ظاهر شده و خیلی راحت قادر به حذف مو های زائد می باشد. این کرم مو بر این توانایی را داشته تا در عرض 3 دقیقه تمام بدن شما را موزدایی نموده و پوستی  لطیف و صاف را به شما هدیه خواهد داد. از آن جایی که این محصول از عصاره لیمو نیز در ترکیبات خود بهره مند بوده لذا در زمان استفاده از آن رایحه دل انگیز لیمو در فضا پخش شده و حتی اثر آن بر روی پوست شما نیز به جای خواهد ماند.

این کرم موبر حتی از پس از بین بردن مو های کوتاه نیز به خوبی برخواهد آمد چرا که دارای فرمولاسیون منحصر به فردی می باشد. این محصول برای راحتی هر چه بیشتر مصرف کنندگان به همراه خود یک کاردک نیز داشته تا با آن کرم را روی سطح پوست بکشید. این کرم در تیوپ های 100 میلی لیتری موجود می باشد. هم خانم ها و هم آقایان می توانند با خیال راحت از این کرم استفاده نمایند.

2.      کرم موبر صورت هیدرودرم وزن ۴۰ گرم

این کرم برای موزدایی پوست صورت مناسب بوده و تمامی خانم ها با هر نوع پوستی می توانند از این کرم استفاده نمایند. این کرم با ترکیبات خاص خود به خوبی پوست شما را مرطوب نگه داشته و از آن  جایی که در ترکیبات خود از عصاره آلوئه ورا و عصاره گیاه بابونه بهره برده است قادر بوده لطافت و شادابی را به پوست شما بخشیده و مانع از ملتهب شدن پوست شما گردد. این محصول بسیار قدرت بالایی در موزدایی داشته و این توانایی را داشته که تنها در 3 تا 6 دقیقه کاملا موهای بدن شما را زدوده و حتی مو های کوتاه را نیز از بین خواهد برد.

در صورت استفاده مداوم از این کرم، رشد مو های زائد بدن کاهش یافته و کمتر نیاز به اصلاح پیدا می نمایید. این محصول نیز برای استفاده راحت از یک کاردک برخوردار می باشد. این محصول از تولیدات آزمایشگاه پارس حیان بوده که در واقع برترین و عظیم ترین تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه می باشد. این کرم ها در تیوپ های 40 گرمی بسته بندی شده اند.

3.     کرم موبر ویت مخصوص پوست حساس

این کرم برای پوست های حساس مناسب بوده و به هیچ عنوان به این نوع از پوست ها آسیبی نخواهد زد و خیلی سریع نیز مو های زائد را از بین می برد. این محصول در ترکیبات خود از آلوئه ورا بهره برده و از ای رو مانع از ملتهب و قرمز شدن پوست می گردد. استفاده از ویتامین E در این کرم نیز سبب شده پوست آبرسانی شده و پوست به هنگام استفاده به هیچ عنوان خشک و یا قرمز نمی گردد. این محصول در بازه زمانی 5 تا 10 دقیقه قادر بوده مو ها را از روی پوست حذف نماید. رشد موهای زائد در صورت استفاده مکرر از این کرم کاهش خواهد یافت. این کرم فرانسوی بوده و در تیوپ های 100 میلی بسته بندی شده است.

4.     کرم موبر موتاک مدل آلوئه اورا

این کرم موبر مناسب برای تمامی پوست ها می باشد و PH آن کاملا با پوست بدن سازگار بوده و مانع از خشکی پوست می گردد. در ترکیبات این کرم از عصاره آلوئه ورا استفاده شده است و از این رو مانع از ملتهب شدن پوست می گردد. این کرم قادر بوده موهای زائدی که در دور ترین نقاط بدن روییده را نیز از بین ببرد. این کرم بعد از 7 دقیقه مو های زائد را به طور کامل از بین برده و پوستی صاف و لطیف را به شما هدیه خواهد داد. این کرم با برخورداری از عصاره آلوئه ورا در ترکیبات خود  پوست را آبرسانی نموده و آن را مرطوب می سازد.

5.     کرم موبر سینره مخصوص بدن و صورت

این کرم موبر دارای فرمولاسیونی خاص و توانایی اثر گذاری بالا بوده و مو های زائد را بدون کوچک ترین سوزش و یا حساسیتی از بین خواهد برد. این کرم موبر با ترکیبات خاص خود این توانایی را داشته که مو های نازک و یا ضخیم را به راحتی از بین ببرد و مانع از صدمه دیدن پوست می گردد. این محصول مو ها را از قسمت فولیکول جدا نموده لذا مو ها دیر تر رشد خواهند کرد و دیر تر نیاز به اصلاح می نمایید.

حتی مو هایی که بعد از اصلاح با این کرم رشد می نمایند نیز بسیار نرم بوده و به هیچ عنوان به صورت زیر پوستی در نخواهند آمد و پوست دچار التهاب و یا جوش نخواهد شد. در ترکیبات این محصول به هیچ عنوان از مواد شیمیایی حساسیت زا استفاده نشده است و به دلیل برخورداری از موادی طبیعی چون عصاره آلوئه ورا، پاپایا و گل همیشه بهار نرمی و لطافت را برای پوست به ارمغان خواهد آورد. زمان اثر گذاری این کرم تنها 7 دقیقه بوده و بعد از آن مو ها را به طور کامل حذف می نماید. این کرم در تیوپ های 100 میلی لیتری عرضه می گردد.

6.      کرم موبر بدن ژاک آندل پاریس مدل EPILACTIVE CORPS

این کرم قدرت بالایی در موزدایی داشته و قادربوده در کمترین زمان تمامی موهای زائد شما را اصلاح نماید. در ترکیبات این کرم از عصاره آلوئه ورا بهره گرفته شده است که سبب بالا رفتن کیفیت موزدایی شده و مانع از ملتهب شدن و ایجاد سوزش در پوست می گردد. در ساخت این محصول همچنین از روغن بادام شیرین، روغن آفتابگردان و ویتامین E  نیز استفاده شده و از این رو پوست بعد از اصلاح با این کرم بسیار لطیف و نرم می  گردد. این کرم تنها به 10 تا 12 دقیقه زمان نیاز داشته و بعد از آن قادر بوده تمامی موهای زائد را از بین ببرد. بعد از چند بار اصلاح با این کرم رشد موها کاهش یافته و دیرتر نیاز به اصلاح خواهید نمود. این کرم فرانسوی بوده و  در تیوپ های 125 میلی لیتری عرضه می گردد.

7.     کرم موبر سی گل مدل  Body Beauty

این کرم دارای فرمولوسیونی خاص و قدرت بالا در موزدایی بوده و قادر بوده به بهترین نحو موهای زائد تمامی بدن را از بین ببرد. در ترکیبات این کرم از عصاره آلوئه ورا بهره گرفته شده است و در صورت استفاده مکرر چین و چروک و لکه های موجود بر روی پوست را برطرف نموده  و از خاصیت شفاف سازی و جوان کنندگی پوست نیز برخوردار می باشد. عصاره آلوئه ورا سبب شده در صورت اصلاح با این کرم به هیچ عنوان پوست شما دچار خارش، سوزش و یا التهاب نگردد.

مو های زائد توسط این کرم کاملا از روی پوست حذف شده و شما شاهد پوستی بسیار یکدست و لطیف خواهید بود. این محصول مانع از ایجاد هر گونه حساسیت و یا قرمزی روی پوست شده و پوست را ترمیم می سازد. این کرم حتی با ترکیبات خود سبب شده پوست بعد از اصلاح تسکین یابد. این کرم بعد از 10 تا 15 دقیقه تاثیر خود را گذاشته و شما بعد از شستن پوست، پوستی لطیف و صاف خواهید داشت.

8.     کرم موبر شویاد مدل عصاره رز

بیشتر ترکیبات این محصول گیاهی بوده و تا حد الامکان در ساخت آن از مواد شیمیایی استفاده نشده است. از این رو افرادی که دارای پوست حساس هستند نیز با خیال راحت می توانند از این کرم استفاده کنند. این محصول در ترکیبات خود از عصاره رز نیز بهره برده است در نتیجه پوست بعد از  اصلاح با این کرم بسیار لطیف و نرم شده و به هیچ عنوان ملتهب و دچار سوزش نخواهد شد. این کرم تنها به 7 دقیقه زمان احتیاج داشته و بعد از آن به بهترین نحو موهای زائد را از بین خواهد برد. این کرم موبر در تیوپ های 100 میلی لیتری بسته بندی و عرضه می گردد.

9.      کرم موبر ملایم کلیون مدل  Delicate Depilatory Cream

این کرم از آن جایی که در موزدایی بسیار قدرتمند عمل نموده برای مصرف خانم ها و آقایان کاملا ایده آل می باشد. پوست به هنگام اصلاح با این کرم به هیچ عنوان دچار سوزش یا التهاب نخواهد شد. فرمولاسیون ویژه آن سبب شده این کرم کاملا برای پوست های حساس مناسب بوده و همچنین این کرم مو های ضخیم را نیز خیلی عالی از بین خواهد برد. این محصول دارای روغن بادام و گلیسیرین بوده و بعد از استفاده پوست شما را بسیار نرم خواهد ساخت. این کرم حتی برای موزدایی پوست صورت نیز مناسب می باشد.

10.      کرم مو بر سروینا مدل Normal Skin

این کرم قابل استفاده برای خانم ها و آقایون بوده و برای تمامی پوست ها مناسب می باشد. قدرت بالای این کرم در موزدایی سبب شده مو های زائد بعد از اصلاح با این کرم کاملا از بین رفته و پوست کاملا صاف و لطیف گردد. این کرم تنها برای اثر گذاری به 5 دقیقه زمان احتیاج دارد. این محصول مانع از ایجاد هر گونه حساسیت و التهاب در پوست می گردد. در صورت استفاده مکرر از این کرم مو های زائد رشد کمتری داشته و به هیچ عنوان مو ها به صورت زیر پوستی در نخواهند آمد.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات