کد خبر : 3887
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فوریه 2023 - 12:30
118 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین و پر فروش ترین دستگاه میکرودرم خانگی سالنی حرفه ای سه کاره دیجی کالا

امروزه استفاده از دستگاه های میکرودرم خانگی در بین خانم ها بسیار رایج بوده و افرادی زیادی برای مراقبت از پوست خود به سمت این روش رفته و مطب های زیبایی نیز رونق بسیار بیشتری گرفته اند. ولی در این بین افرادی نیز بوده که شرایط رفتن به مطب را نداشته و همچنین از هزینه های زیاد میکرودرم در مطب ها نیز نمی توان غافل […]

امروزه استفاده از دستگاه های میکرودرم خانگی در بین خانم ها بسیار رایج بوده و افرادی زیادی برای مراقبت از پوست خود به سمت این روش رفته و مطب های زیبایی نیز رونق بسیار بیشتری گرفته اند. ولی در این بین افرادی نیز بوده که شرایط رفتن به مطب را نداشته و همچنین از هزینه های زیاد میکرودرم در مطب ها نیز نمی توان غافل شد. از این رو خیلی از افراد ترجیح می دهند تا این دستگاه را در خانه خود داشته و تنها یک بار برای همیشه هزینه نموده و از اتلاف وقت خود در مسیر رفت  و آمد و انتظار در مطب جلوگیری کنند.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین و پر فروش ترین دستگاه میکرودرم خانگی سالنی حرفه ای سه کاره دیجی کالا

راهنمای خرید دستگاه میکرودرم خانگی

از این رو تولید کنندگان لوازم آرایشی و مراقبتی به فکر تولید دستگاه میکرودرم خانگی افتادند. این مدل از میکرودرم ها در واقع همان دستگاه های میکرودرم مورد استفاده در مطب ها بوده که این بار سایز آن ها کوچک تر شده است.

میکرودرم چیست و چه کار می کند؟

در واقع کار این  دستگاه های میکرودرم لایه برداری پوست می باشد. اکثر میکرودرم های خانگی دارای دیسکی چرخان بوده که در قسمت سر آن ها از کریستال های اکسید آلومینیوم استفاده شده است. این دیسک قادر به چرخش بر روی پوست شما بوده و بر اثر این چرخش پوست شما لایه برداری خواهد شد. این دستگاه بر روی پوست خراش های خیلی ریزی ایجاد نموده و از این طریق لایه های اضافی و سطحی پوست را برداشته و با مکشی که داشته لایه های جدا شده را به داخل کشیده و پوستی پاک و لایه بردار را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تاثیر دستگاه میکرودرم خانگی بر روی پوست

دستگاه های میکرودرم خانگی با ایجاد کشش بر روی پوست، سبب شده گردش خون پوست بیشتر شده و سطح پوست را شفاف خواهند ساخت. همچنین به وجود آوردن خراش های بسیار ریز توسط این دستگاه بر روی پوست سبب شده تا پوست های مرده به خوبی از سطح پوست جدا شده و پوست کاملا تازه گردد.

تمامی این موارد باعث شفافیت و ترمیم پوست، جلوگیری از ایجاد چین چروک، از بین رفتن جوش های سطحی و جوش های زیر پوستی خواهند شد.

نکات مهم به هنگام خرید دستگاه میکرودرم خانگی

بودجه

اولین مسئله که زمان خرید این دستگاه باید در نظر گرفته شود بودجه در نظر گرفته برای آن می باشد. اگر چه قیمت این دستگاه ها چندان زیاد و عجیب غریب نبوده اما به هر حال بسته به قابلیت هایی که دارند قیمت آن ها متفاوت می باشد.

منبع انرژی در میکرودرم های خانگی

دستگاه های میکرودرم خانگی از طریق برق و یا باتری های قابل شارژ تغذیه می شوند. شما می توانید منبع انرژی این دستگاه را به دلخواه خود انتخاب نمایید. به طور معمول قیمت دستگاه های میکرودرم خانگی که منبع تغذیه آن ها باتری های قابل شارژ بوده گران تر هستند زیرا خیلی راحت می توان در هر جا و در هر زمانی از آن استفاده نمود.

قابلیت تنظیم سرعت در میکرودرم های خانگی

از آن جایی که کار این دستگاه ها حذف لایه های اضافی و سطحی پوست بوده باید به هنگام استفاده از آن ها بسیار دقت نمود. زیرا نواحی مختلف بدن پوست های متفاوتی داشته و ممکن بوده یک ناحیه دارای پوستی ضخیم و ناحیه دیگر پوستی نازک تر داشته باشد که در هنگام استفاده از این دستگاه برای نواحی با پوست نازک باید دقیق تر عمل نمود. برای همین دستگاه های میکرودرم خانگی را مجهز به قابلیت تنظیم سرعت ساخته اند و شما این امکان را داشته تا سرعت را بر اساس نوع پوست خود مشخص نمایید.

سری های قابل تعویض در میکرودرم های خانگی

میکرودرم های خانگی برای آن که برای انواع پوست ها مناسب گردند از سری های گوناگونی برخوردار می باشند. به این صورت که سری های که نرم و لطیف تر بوده  مناسب پوست ها نازک بوده و  برای پوست های ضخیم تر نیز می توان از سری های زبر تر استفاده نمود.

فیلتر های قابل تعویض در میکرودرم های خانگی

قبلا نیز گفتیم که دستگاه های میکرودرم خانگی روی سطح پوست با مکش کمک نموده تا لایه های اضافی پوست از آن جدا گردند. بعد از جدا سازی نیز این لایه های جدا شده به درون دستگاه و درون فیلتری که برای آن ها در نظر گرفته شده رفته و با زیاد شدن آن ها درون این فیلتر، قدرت مکش نیز دستخوش تغییر می گردد. از این رو می توان با تعویض این فیلتر ها دوباره شاهد مکش عالی این دستگاه بود.

در نظر گیری فاکتور های گفته شده به هنگام خرید، قطعا در انتخاب دستگاه میکرودرمی مناسب شما را یاری خواهد نمود. واقعیت آن است که دستگاه های میکرودرم خانگی زیاد با هم فرقی ندارند. و اگر قیمت دستگاهی در این بین بالا تر باشد به دلیل برخورداری از قابلیت های افزون بوده و یا ممکن است تنها به دلیل برند سازنده آن قیمت آن نیز بالا تر برود. حال در ادامه با چندین دستگاه میکرودرم خانگی آشنا خواهیم شد و قابلیت های آن ها را با هم بررسی می نماییم.

پر فروش ترین میکرودرم های خانگی در ایران

1.       میکرودرم خانگی نیکل مدل SN-7397 :

دستگاه میکرودرم برند نیکل توانسته در میان سایر میکرودرم های پر فروش رتبه اول را از آن خود نماید. اگر چه این دستگاه از قابلیت ضد آب بی بهره بوده اما به راحتی می توان سری های آن را جدا ساخته و شست و شو داد. از قابلیت های برجسته این دستگاه می توان به سری های قابل تعویض آن اشاره نمود. این دستگاه از 4 سری متفاوت برخوردار می باشد.

اولین سری وظیفه افزایش قدرت مکش دستگاه، پاک سازی منافذ پوست و نیز پاک سازی پوست از سلول های مرده را بر عهده دارد.

دومین سری به صورت مدور و در سایز کوچک بوده که به علت برخورداری از مکشی ضعیف برای لایه برداری پوست های حساس کاربردی می باشد.

سومین سری به شکل دایره و در سایز بزرگ بوده از مکش فوق العاده ای برخوردار می باشد. این سری در از بین بردن جوش های سرسیاه و آکنه های پوست عالی عمل نموده و قادر به تخلیه چربی های روی پوست می باشد.

سری آخر نیز به صورت بیضی بوده و می توان به کمک آن چربی نواحی از صورت مانند زیر چانه، اطراف بینی که دسترسی به آن ها مشکل بوده را تخلیه نمود.

به غیر از این سری ها، برای این دستگاه 5 سرعت متفاوت نیز در نظر گرفته شده است که می توان بر اساس نوع و ناحیه پوست مورد نظر سرعت مورد نیاز را انتخاب نمود.

2.      میکرودرم خانگی آدونیزا مدل  AD-PDM-V1

این دستگاه نیز یکی از پر فروش ترین دستگاه های میکرودرم خانگی محسوب می گردد که به دلیل قابلیت هایی که داشته استقبال بی نظیری از آن صورت گرفته است. برای این دستگاه 2 سری متفاوت در نظر گرفته شده که این سری ها به راحتی قابل تعویض می باشند و می توان بر اساس نیاز یکی از آن ها را انتخاب نمود. این دستگاه همچنین از سه سرعت مختلف برخوردار بوده که می توان بر اساس نوع پوست سرعت متناسب با آن را برگزید. این دستگاه قادر بوده به راحتی پوست را از تمامی لایه های مرده و ضخیم، و نیز چربی های اضافی پاک نموده و همچنین به خوبی جوش های سر سفید، سر سیاه و نیز دانه های چرب پوستی را برمی دارد.

منبع تغذیه این دستگاه میکرودرم باتری قابل شارژ بوده و از این رو بعد از شارژ نمودن باتری به کمک کابل برقی که داشته، به راحتی می توان دوباره از این دستگاه استفاده نمود.

3.     میکرودرم خانگی هومدیکس مدل MDA-100RG-EU

از دیگر برند های معتبر در زمینه تولید محصولات آرایشی و مراقبتی می توان به برند هومدیکس  اشاره نمود. محصولات این برند همواره مورد استقبال اکثر خانم ها قرار می گیرند.

منبع تغذیه این دستگاه برق بوده و از سری های مختلفی با قابلیت شست و شو برخوردار می باشد. این محصول مجهز به یک استند بوده که از طریق آن می توان دستگاه را شارژ نمود.

این دستگاه در جعبه بسته بندی خود همچنین دارای دو سری دیگر نیز بوده که بر اساس نوع پوست می توان از آن ها استفاده نمود. این دستگاه در جوان سازی و شادابی پوست بسیار تاثیر گذار می باشد.

  1. میکرودرم خانگی دکتر درم مدل XN-9850

این دستگاه میکرودرم مدل چرخشی می باشد. امکان استفاده از این دستگاه در زیر دوش آب وجود نداشته چرا که از قابلیت ضد آب بی بهره می باشد. ولی سری های این دستگاه به راحتی جدا شده و قابل شست و شو می باشند. منبع تغذیه این دستگاه انرژی برق بوده و نیاز است که هنگام استفاده از آن به برق متصل شود.

سری های این دستگاه میکرودرم به شرح زیر باشند:

  • سری میکروکریستال:  این سری سبب بالا رفتن قدرت مکش شده و از این رو پوست و منافذ آن را از سلول های مرده پاک خواهد نمود.
  • سری دایره ای شکل کوچک:  این سری برای تخلیه آکنه ها مناسب بوده و برای پوست های حساس بسیار مطلوب می باشد.
  • سری دایره ای بزرگ:  قدرت مکش را تا بالا ترین حد ممکن بالا می برد.
  • سری بیضی شکل: این سری برای استفاده در نقاطی از پوست مانند کناره بینی که دسترسی به آن ها دشوار بوده کارایی خواهد داشت.

این سری ها به شما این امکان را داده تا تمامی نواحی مخلف پوست را پاکسازی و لایه برداری نمایید.

5.     میکرودرم خانگی نیودرمو مدل ND9003

این دستگاه میکرودرم چرخشی بوده و به بهترین نحو قادر بوده پوست شما را از آلودگی ها پاکیزه نماید. این محصول از باتری قابل شارژ تغذیه نموده که در صورت تمام شدن آن خیلی راحت می توان از طریق کابل USB شارژ نمود و دوباره از آن استفاده کرد.

این دستگاه دارای دو 3 سری مختلف بوده که به راحتی می توان آن ها را تنظیم نموده و پوست را لایه برداری نمود. سرعت این دستگاه را نیز می توان در دو درجه متفاوت تنظیم نمود. این دستگاه این قابلیت را داشته که جای زخم جوش و آکنه ها را از بین ببرد. در این دستگاه امکان کنترل اندازه سایش و لایه برداری نیز به کمک اندازه مکش و ضخامت الماسه های دستگاه وجود خواهد داشت.

6.      میکرودرم خانگی کمدو مدل  CM2011

برای این دستگاه میکرودرم 4 سری مختلف در نظر گرفته شده است که هر یک کاربرد های خاص خود را دارند. سری اول از الماس بوده و پوست را به صورت سطحی لایه برداری نموده و سبب شده پوست کاملا بازسازی گردد. سری دوم به صورت دایره ای و در اندازه کوچک بوده که به دلیل برخورداری از مکشی ضعیف جوش های سر سیاه را خیلی عالی از بین خواهد برد. سومین سری به صورت بیضی بوده و سبب برطرف شدن چین و چروک پوست می گردد و سری چهارم نیز به صورت دایره ای بزرگ بوده و عمیق ترین جوش های سر سیاه را نیز از بین خواهد برد. وجود این سری ها سبب شده بتوان به کمک این دستگاه پوست را به بهترین نحو پاکسازی نمود.

باتری قابل شارژ و 4 حالت مکش نیز از دیگر قابلیت های این دستگاه می باشند.

7.     میکرودرم خانگی کیوت اسکین مدل CIH-A500

این دستگاه نیز توانسته فروش بسیار بالایی داشته باشد و استقبال زیادی از آن به عمل آمده است. برای این دستگاه 4 سری متفاوت در نظر گرفته شده که این امکان برای شما وجود داشته که بر اساس نوع پوست و نیز ناحیه مورد نظر یکی از آن ها را انتخاب نمایید. سرعت این دستگاه را نیز می توان به دلخواه و بر حسب نیاز تغییر داد.

این دستگاه از باتری شارژی برخوردار بوده که می توان آن را به کمک کابل USB شارژ نموده و دوباره استفاده کرد.

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات