کد خبر : 1165
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 نوامبر 2022 - 20:58
80 views بازدید

قیمت و خرید بهترین محافظ ولتاژ یخچال محافظ برق خانگی محافظ برق کامپیوتر دیجی کالا

نوسان جریان الکتریکی را می توان خطری جدی برای سلامت وسایل برقی به شمار آورد. با توجه به قیمت سرسام آور قیمت امروزه وسایل برقی شرایط ایجاب می کند که هر فردی تمامی تلاش خود را برای حفظ و مراقبت از وسایل برقی خانگی و یا محیط کاری به کار گیرد. یکی از موثرترین راه ها برای محافظت از وسایل برقی تهیه یک محافظ ولتاژ […]

نوسان جریان الکتریکی را می توان خطری جدی برای سلامت وسایل برقی به شمار آورد. با توجه به قیمت سرسام آور قیمت امروزه وسایل برقی شرایط ایجاب می کند که هر فردی تمامی تلاش خود را برای حفظ و مراقبت از وسایل برقی خانگی و یا محیط کاری به کار گیرد. یکی از موثرترین راه ها برای محافظت از وسایل برقی تهیه یک محافظ ولتاژ و یا در واقع همان محافظ الکتریکی است

قیمت و خرید اینترنتی بهترین محافظ ولتاژ یخچال محافظ برق خانگی محافظ برق کامپیوتر دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین محافظ ولتاژ

. محافظ ولتاژ را می توان محافظی برای جلوگیری از اتلاف منابع مالی خود دانست. در زمینه خرید محافظ الکتریکی توصیه می شود نکاتی را برای داشتن خریدی هر چه مناسب تر در نظر داشته باشید.

انواع محافظ  الکتریکی

 • محافظ الکتریکی معمولی

این نوع از محافظ های ولتاژ در واقع به نسبت دیگر نمونه ها قدیمی تر می باشند. این مدل محافظ دارای سه چراغ قرمز، سبز و زرد بوده و به واسطه آن ها می توان وضعیت برقراری جریان الکتریکی در مدار وسیله برقی مورد نظر را تشخیص داد. این محافظ ها اگر چه دارای قیمت پایین تری می باشند اما به دلیل مدارهای مرکزی پیشرفته دستگاه های الکتریکی چندان خرید این محافظ ها توصیه نمی شود.

 • محافظ الکتریکی دیجیتالی

این نوع از محافظ های الکتریکی نسبت به نمونه های معمولی به روزتر می باشند. محافظ های الکتریکی دیجیتالی ضمن برخورداری از چراغ های سبز، زرد و قرمز دارای یک نمایشگر عددی نیز هستند. به کمک نمایشگر این محافظ ها امکان مشاهده میزان ولتاژ و نیز مدت زمان تاخیر بعد از قطع جریان برق تا روشن شدن کامل وسیله برقی مورد نظر وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است که این نوع از محافظ های برقی دارای قیمت بالاتری می باشند.

نکات قابل توجه در زمان خرید محافظ ولتاژ

 • نوع محافظ ولتاژ

به عنوان اولین قدم در زمینه خرید یک محافظ ولتاژ بایستی به نوع آن توجه نمود. در بخش قبلی با انواع محافظ ولتاژ آشنا شدیم و اکنون شما می توانید بسته به وسایل برقی و نیز بودجه خود دست به انتخاب گزینه مناسبی بزنید.

 • توجه به تناسب محافظ با مدل دستگاه برقی

از دیگر فاکتورهای قابل توجه در زمینه خرید یک محافظ ولتاژ می توان به تناسب ساختار فنی آن با میزان آمپر دستگاهی که قصد محافظت از آن را دارید اشاره نمود. در صورتی که خود در این زمینه تخصص و آگاهی لازم را نداشته توصیه می شود برای انتخاب محافظی متناسب با دستگاه مورد نظر خود از فروشگاه های معتبر و پس از گرفتن مشورت در رابطه با خرید محافظی با برای وسایل برقی خود اقدام به خرید کنید.

 • توجه به تعداد درگاه اتصال کننده

در زمان خرید محافظ ولتاژ همچنین نیاز است که تعداد پورت ها و درگاه های این محصول را در نظر داشته باشید. در واقع باید ببینید که این دستگاه به شما امکان محافظت از چند دستگاه خواهد داد. در این زمینه بهترین کار شمارش تعداد دستگاه های مورد نیاز به محافظ ولتاژ در فضای مورد نظر است.

در این زمینه همچنین فاصله درگاه ها از یکدیگر نیز شرط است چرا که ممکن است یک محافظ ولتاژ با وجود برخورداری از 6 درگاه نهایت به دلیل فاصله نزدیک درگاه ها به یکدیگر امکان استفاده از 4 درگاه را به شما بدهد. لذا توصیه می شود مطمئن گردید که پورت ها از هم فاصله مناسبی داشته و علاوه بر آن امکان استفاده از انواع دوشاخه ها را به شما بدهند.

 • دارای طول سیم مناسب

توصیه می شود در زمان خرید این محصول همچنین از برخورداری آن از سیمی مناسب اطمینان پیدا نمایید. استفاده از چند راهی برقی و یا محافظ برقی دیگر برای رساندن محافظ به وسیله برقی مورد نظر ممکن است سبب بروز جرقه و آتش سوزی شود. لذا بهترین کار این است که در همان ابتدا به سراغ محافظ ولتاژی با سیم مناسب بروید. در این زمینه حتما به فاصله پریز با دستگاه برقی مورد نظر توجه نمایید.

 • برخورداری از قابلیت تاخیر در اتصال جریان

به طور معمول اکثر محافظ های ولتاژ جدید دارای قابلیت زمان تاخیری در اتصال و برقراری جریان الکتریکی می باشند که این قابلیت مانع از آن خواهد شد که جریان به صورت ناگهانی به دستگاه برقی ورود نموده و از این رو احتمال سوختن بُرد دستگاه به حداقل خواهد رسید. این قابلیت در برخی از محافظ ها ثابت و در برخی دیگر قابل تنظیم زمان بوده و بین 3 تا 10 دقیقه می توان زمان آن را در نظر گرفت.

 • توجه به گارانتی محصول

مطمئن گردید که محافظ ولتاژ انتخابی شما از گارانتی مناسب و نیز استانداردهای لازم برخوردار است. در واقع یک محافظ برای آن بتواند از دستگاه برقی شما محافظت کند خود بایستی از سلامت مطلوبی برخوردار باشد. این در حالی است که یک محافظ برقی غیراستاندارد احتمال آسیب دیدگی دستگاه برقی را به مراتب افزایش خواهد داد. لذا محافظ انتخابی شما بایستی از استانداردهای روز دنیا پیروی نموده و دارای گارانتی معتبری باشد.

در زمان خرید محافظ ولتاژ به تمامی بخش های درج شده در کارت گارانتی توجه نموده و از خدماتی که در صورت خرابی آن شامل حال شما می گردد اطلاع پیدا نمایید.

 • قیمت محصول

در رابطه با قیمت یک دستگاه محافظ ولتاژ تمامی موارد ذکر شده در این مطلب و همچنین برند محصول نقش خواهند داشت. این را در نظر داشته باشید که تنها به صرف بالا بودن قیمت یک محصول نمی توان از ایمنی بودن آن اطمینان حاصل کرد و پارامترهای مختلفی را در این انتخاب دخیل نمایید.

در ادامه برخی از بهترین محافظ های ولتاژ معرفی شده اند که از نظر قیمت و کیفیت در سطح مطلوبی قرار داشته و شما می توانید با خیالی آسوده از بین آن ها دست به انتخاب گزینه ای مناسب بزنید.

معرفی برخی از بهترین محافظ های ولتاژ موجود در بازار

 1. محافظ برق هوشمند تایمردار هادرون مدل P102

این محافظ برق دارای یک پریز دارای خروجی برق یونیورسال می باشد. این محصول حداکثر 2450 وات را پشتیبانی نموده و حداکثر جریان انتقالی آن 10 آمپر است. از دیگر مشخصه های این محصول می توان محدوده 170 تا 245 ولتی جهت قطعی جریان، برخورداری از محافظ داخلی و نشانگر ال ای دی به منظور نمایش تایمر و وضعیت ولتاژ اشاره نمود. این وسیله که از دستگاه های برقی در برابر نوسانات برقی و اتصالی در خطوط برق رسانی و برق دوفاز محافظت کرده همچنین دارای قابلیت هایی چون تبدیل انواع دو شاخه برق، تایمر به منظور قطعی خودکار، تایمر و امکان تنظیم زمان قطعی جریان برق بعد از 1.5 و 2.5 و 5 ساعت است. از این محصول می توان برای  گوشی‌های هوشمند، تبلت و لپ‌تاپ، بلندگوی شارژی، تلویزیون و مانیتور، سیستم‌های پخش، جاروی شارژی، چراغ خواب و مطالعه، ابزارهای شارژی و لوازم خانگی بدون ارت استفاده نمود.

 1. محافظ ولتاژ و چندراهی برق تکسان مدل TS-110

این محصول که دارای 5 پریز می باشد تا 3.5 کیلووات را پشتیبانی می کند و حداکثر جریان انتقالی توسط آن 15 آمپر است. از دیگ مشخصه های این محصول می توان ولتاژ ورودی 2500 ولتی، محدوده ولتاژ 175 تا 245 ولتی به منظور قطعی جریان، تاخیر 40 ثانیه ای، بدنه ای از جنس A.B.S ، کابل 3 متری، دکمه خاموش و روشن، محافظ داخلی، مقاومت در مقابل رطوبت و گرد و غبار و نشانگر ال ای دی را نام برد. از این محافظ ولتاژ می توان برای کامپیوتر و وسایل برقی صوتی و تصویری استفاده نمود.

 

ماسک مو | شومیز زنانه | قیمت سماور گازی | کفش ورزشی زنانه | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئو | حذف اکانت واتساپ با لینک مستقیم | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | پیگیری مرسوله پستی با نام خانوادگی | ربات دیلیت اکانت تلگرام | دانلود رایگان کتاب صوتی زندگی خودرا دوباره بیافرینید انتشارات ارجمند | کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها |

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات