کد خبر : 3520
تاریخ انتشار : شنبه 4 فوریه 2023 - 19:22
57 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین دستگاه بخور گرم ارزان دستگاه بخور خانگی دیجی کالا

به منظور ایجاد رطوبت در هوا و نیز گرم کردن آن در فصل سرد سال، تهیه یک دستگاه بخور گرم می تواند بسیار کابردی باشد. شما می توانید به صورت مداوم و یا تنها در ساعاتی از روز با روشن کردن دستگاه بخور گرم تمام میکروب و باکتری های اتاق را گرفته و هوای آن را تمیز کنید.   راهنمای خرید بهترین دستگاه بخور گرم […]

به منظور ایجاد رطوبت در هوا و نیز گرم کردن آن در فصل سرد سال، تهیه یک دستگاه بخور گرم می تواند بسیار کابردی باشد. شما می توانید به صورت مداوم و یا تنها در ساعاتی از روز با روشن کردن دستگاه بخور گرم تمام میکروب و باکتری های اتاق را گرفته و هوای آن را تمیز کنید.

 قیمت و خرید اینترنتی بهترین دستگاه بخور گرم ارزان دستگاه بخور خانگی دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین دستگاه بخور گرم

برای آن که بتوان در زمینه خرید یک دستگاه بخور گرم انتخاب مناسبی داشت نیاز است که نکاتی را به هنگام انتخاب این محصول در نظر داشت. در ادامه این نکات را با هم مورد بررسی قرار خواهیم داد:

آشنایی با انواع دستگاه بخور

 • دستگاه بخور مدل التراسونیک

این دستگاه به منظور تبدیل آب به بخار از یک دیافراگم برخوردار است و از طریق ایجاد لرزش در فرکانس فراصوتی تولید بخار خواهد نمود. این نوع از دستگاه های بخور در حال حاضر در بین انواع نمونه ها به روزترین گزینه به شمار آمده و در مقایسه با نمونه های تبخیری نیز به مراتب دارای قیمت بالاتری هستند. دستگاه های بخور التراسونیک قادر خواهند بود بدون نیاز به فیلتر سال ها عملکرد مطلوبی را از خود نشان داده و فقط بایستی بخش بیرونی و داخلی آن ها را به صورت مرتب تمیز نمود. البته لازم به ذکر است که این نوع از دستگاه های بخور برای گرم کردن محیط های بزرگ انتخاب چندان مناسبی نخواهند بود و البته در مقایسه با نمونه های تبخیری عملکرد کم سروصداتری خواهند داشت. علاوه بر آن این نوع از دستگاه ها به نسبت نمونه های تبخیری انرژی کمتری مصرف خواهند نمود.

 • دستگاه بخور تبخیری

در این نوع از دستگاه های بخور به منظور تبخیر آب از انرژی برق بهره گرفته می شود. این نوع از دستگاه ها به نسبت نمونه ها الکتراسونیک دارای قیمت پایین تری می باشند و اما در عوض صدای بیشتری را در زمان کار کردن به وجود می آورند. دستگاه های بخور تبخیری را می توان انتخابی مناسب به منظور پاکسازی هوا در محیط های بزرگ و نیز گرم کردن فضا به شمار آورد.

نکات قابل توجه در زمان خرید بخور گرم

 • نوع دستگاه بخور گرم

به عنوان اولین قدم در زمینه خرید دستگاه بخور گرم نیاز است که نوع دستگاه انتخابی خود را تعیین کنید. در بخش قبلی با انواع دستگاه بخور گرم آشنا شدیم و اکنون شما می توانید بسته به شرایط فضای مورد نظر و همچنین بودجه ای که برای خرید این محصول داشته دست به انتخاب گزینه مناسبی بزنید.

 • مدل دستگاه بخور گرم

بعد از آن که نوع دستگاه خود را انتخاب نمودید حال نوبت به نوع مدل آن خواهد رسید، در واقع شما باید تعیین کنید که دستگاه بخور انتخابی شما از چه نوعی باشد. در حال حاضر تنوع دستگاه های بخور گرم موجود در بازار بسیار زیاد است و شما می توانید از بین انواع رومیزی، مدل کنسولی، ایستاده و … دست به انتخاب بزنید.

لازم به ذکر است که نمونه های ایستاده قابل استفاده برای محیط های بزرگ هستند و مدل های رومیزی با توجه به آن که به راحتی قابل حمل هستند می توان حتی در کابین خودرو و یا در سفر نیز از آن ها بهره برد.

 • وزن و سایز دستگاه بخور گرم

وزن و اندازه محصول نیز از مواردی است که در زمان خرید دستگاه بخور گرم نباید از آن غافل شد. در این رابطه شما بایستی بسته به فضایی که قصد استفاده از دستگاه بخور را در آن داشته دست به انتخاب بزنید. اما در کل حتما در زمان انتخاب وزن و سایز محصول راحتی در جابجایی را از یاد نبرید چرا که دستگاه های سنگین به سختی قابل جابجایی خواهند بود.

 • ظرفیت مخزن دستگاه بخور گرم

از دیگر فاکتورهای قابل توجه در زمینه خرید دستگاه بخور گرم می توان به ظرفیت مخزم دستگاه اشاره نمود. این فاکتور نیز کاملا به فضای مورد نظر و میزان بزرگی و کوچکی آن بستگی خواهد داشت. طبیعی است که یک دستگاه بخور با مخزنی با حجم پایین به خوبی جوابگوی یک فضای کوچک خواهد بود حال آن که برای محیط های بزرگتر نیاز است که از دستگاه های با ظرفیت بیشتری استفاده شود. به طور معمول به منظور محاسبه حجم مخزن دستگاه های بخور از واحد لیتر یا گالن بهره گرفته می شود.

 • میزان صدای عملکرد دستگاه بخور گرم

پیش از این نیز گفتیم که دستگاه های بخور گرم التراسونیک در مقایسه با نمونه های تبخیری صدای کمتری را در زمان کار کردن تولید خواهند نمود. البته لازم به ذکر است که صدای دستگاه های تبخیری نیز به گونه ای نیست که آرامش شما را برهم بزنند و به طور کلی صدای قابل تحملی خواهند داشت.

 • GDP دستگاه بخور گرم

GDP در واقع به مدت زمانی گفته می شود که دستگاه قادر است با میزان آب درون مخزن خود در طی 24 ساعت شبانه روز رطوبتی پیوسته ایجاد نماید. در این رابطه برخورداری دستگاه بخور انتخابی از جی دی پی بیشتر نشان دهنده توانایی آن در تولید رطوبت بیشتر می باشد.

 

 • استفاده آسان

توصیه می شود حتما به سراغ دستگاهی رفته که از رابط کاربری آسانی برخوردار باشد. برای نمونه بهتر است مخزن دستگاه از لایه ای از جنس شیشه نشکن بهره مند باشد تا امکان مشاهده حجم آب درون آن برای شما فراهم باشد. یا دستگاهی را انتخاب کنید که مخزن آن به راحتی باز و بسته شود.

 • سهولت در نظافت

این که دستگاه شما به راحتی تمیز شود نیز فاکتوری است که در زمان خرید این محصول حتما باید به آن توجه داشت. از آن جایی که در طی عمل تبخیر، رسوبات و جرم های درون آن و نیز املاح معدنی آب ته نشین شده و در گوشه و کنار مخزن دستگاه باقی خواهند ماند نیاز است که به صورت مرتب نسبت به نظافت دستگاه اقدام شده و بخش های مختلف آن را شستشو داد از این رو بهترین کار خرید دستگاهی است که از قابلیت شستشو آسانی برخوردار باشد.

 • رده مصرف انرژی دستگاه بخور گرم

مصرف انرژی دستگاه نیز حتما به هنگام انتخاب باید مد نظر قرار داده شود. گفتنی است که دستگاه های بخور گرم به نسبت نمونه های سرد دارای مصرف انرژی بالاتری می باشند و از این رو عدم توجه به رده مصرف انرژی دستگاه می تواند سبب غافلگیری شما در آخر ماه و با مشاهده قبض برق شود.

 • قابلیت های جانبی دستگاه بخور گرم

در دستگاه های بخور گرم می توان قابلیت هایی نظیر تک منظوره یا دو منظوره بودن، بهره مندی از مخزنی کوچک برای ریختن دارو و یا مواد خوشبو کننده و ضد عفونی کننده، دارای ریموت کنترل، قابلیت خاموشی خودکار دستگاه، آلارم کاهش حجم آب داخلی مخزن، هشدار زمانی به منظور نظافت دستگاه، صفحه نمایشگر، رطوبت سنج، قابلیت تنظیم خروجی بخار و … را مشاهده نمود. هر یک از این قابلیت ها اگر چه کیفیت استفاده از دستگاه را افزایش خواهند داد اما به طبع در قیمت آن نیز تاثیرگذار می باشند.

 • گارانتی دستگاه بخور گرم

حتما به سراغ دستگاه بخور گرمی بروید که دارای گارانتی و ضمانت نامه کیفی باشد. خرابی دیر یا زود محصولات برقی امری اجتناب ناپذیر است و لذا بهترین کار این است که از برندهای معتبری دست به خرید زده که به شما گارانتی ارائه دهند.

 • قیمت دستگاه بخور گرم

در قیمت یک دستگاه بخور گرم تمامی موارد ذکر شده در بالا موثر خواهند بود و در این بین این شما هستید که بایستی بسته به مدل و نوع مورد نظر خود دست به انتخاب بزنید.

در ادامه نیز برخی از بهترین دستگاه های بخور گرم موجود در بازار آورده شده اند که از نظر قیمت و کیفیت در سطحی ایده آل قرار داشته و شما می توانید با خیالی راحت بسته به شرایط خود از بین آن ها دست به انتخاب بزنید.

معرفی برخی از بهترین دستگاه های بخور موجود در بازار

 1. دستگاه بخور گرم آنی ساز مدل MF 2010

این دستگاه بخور به راحتی قابل حمل می باشد و همچنین دارای مخزنی با ظرفیت 4.3 لیتر و نیز مخزنی برای مایع خوشبوکننده است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به برخورداری از قابلیت هشدار اتمام آب، قابلیت نمایش آب، امکان کارکرد مداوم و 24 ساعته اشاره نمود. منبع تغذیه این دستگاه آداپتور برقی می باشد.

 1. دستگاه بخور گرم سامان مدل 1100

این دستگاه بخور گرم دارای کاربری خانگی است و ضمن برخورداری از مخزنی 4 لیتری دارای مخزن خوشبو کننده نیز می باشد. این دستگاه فضای 80 متر مربعی را به خوبی پوشش داده و در صورت تمامی شدن آب درون مخزن به شما هشدار خواهد داد و علاوه بر آن شما به خوبی میزان آب درون آن را می توانید ببینید. پس از اتمام آب این دستگاه به طور خودکار خاموش خواهد شد و تا 10 ساعت امکان کارکرد مداوم دارد. این دستگاه از آداپتور برق تغذیه می کند و از دیگر ویژگی های آن می توان برخورداری از ولتاژ 240-220 ولت AC، ظاهر جذاب، برخورداری از سیستم رسوب زدایی، بهره مندی از طراحی استاندارد و ایمن، ساخت ایران، گارانتی 6 ماهه و کابل برق همراه اشاره نمود.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات