کد خبر : 3839
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فوریه 2023 - 19:09
970 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین پاپ کورن ساز دستگاه پفیلا ساز خانگی دیجی کالا

بدون شک وجود یک دستگاه پاپ کورن ساز در خانه به شما این امکان را داده تا هر موقع که مایل بوده در کمترین زمان ممکن و در هر اندازه ای که نیاز داشته ذرت بود داده داغ و لذیذ برای خود و خانواده تهیه نمود که طعم آن ها به هیچ عنوان با پاپ کورن های بسته بندی شده و آماده قابل قیاس نخواهد […]

بدون شک وجود یک دستگاه پاپ کورن ساز در خانه به شما این امکان را داده تا هر موقع که مایل بوده در کمترین زمان ممکن و در هر اندازه ای که نیاز داشته ذرت بود داده داغ و لذیذ برای خود و خانواده تهیه نمود که طعم آن ها به هیچ عنوان با پاپ کورن های بسته بندی شده و آماده قابل قیاس نخواهد بود. همیشه تماشای یک فیلم با وجود یک ظرف پاپ کورن داغ و خوشمزه لذت بخش تر خواهد بود اما خیلی از افراد به دلیل آن که به خوبی از عهده این کار برنیامده ترجیح داده از خیر درست کردن پاپ کورن و دردسرهای آن بگذرند. چرا که خیلی اوقات در صورتی که فرد تجربه کافی در این کار نداشته موفق به درست کردن صحیح ذرت ها نداشته و در نهایت با ذرت هایی سوخته و دانه های باز نشده رو به رو خواهد شد. این در حالی است که با خرید یک دستگاه پاپ کورن ساز شما توانسته به راحتی این مشکل را حل نموده و پیش از شروع فیلم مورد علاقه خود خیلی سریع پاپ کورن هایی با طعمی که دوست داشته تهیه نمایید.

 قیمت و خرید اینترنتی بهترین پاپ کورن ساز دستگاه پفیلا ساز خانگی دیجی کالا

راهنمای خرید پاپ کورن ساز

این خوراکی به نسبت خوراکی هایی چون چیپس و پفک سالم تر بوده و البته باید بگوییم که این خوراکی حتی برای افرادی که در حال رژیم کاهش وزن بوده نیز بسیار مفید خواهد بود چرا که برخی از دستگاه های پاپ کورن ساز از طریق فناوری هوای داغ اقدام به درست کردن ذرت بو داده نموده و به هیچ عنوان به روغن نیاز نخواهند داشت.

ما در این مقاله قصد داشته راهنمای خرید پاپ کورن ساز را خدمت شما عزیزان ارائه داده تا چنانچه قصد خرید این محصول را داشته بتوانید با آگاهی بیشتر خرید کرده و انتخاب مناسب تری داشته باشید. پس با ما همراه باشید.

معیارهای مهم در زمان خرید پاپ کورن ساز

نوع محصول

بهترین نوع پاپ کورن ساز ها قادر به عمل آوردن تمامی دانه های ذرت در شکل یکسان و با سرعت بالا و تبدیل آن ها به پاپ کورن می باشند. اگر چه در پخت پاپ کورن ها اضافه کردن کمی روغن به نمک باعث شده ذرت ها بهتر شکفته و عمل آیند اما برخی از دستگاه های پاپ کورن ساز قادر بوده این کار را بدون نیاز به روغن انجام داده تا پاپ کورن های آماده شده کاملا رژیمی بوده و در واقع برای پخت ذرت ها از نیروی هوا بهره گرفته خواهد شد. پس چنانچه به دنبال دستگاهی بوده که پاپ کورن های سالم و رژیمی تری را به شما تحویل دهد بهتر بوده این قابلیت را در زمان خرید دستگاه پاپ کورن ساز در نظر بگیرید. این دستگاه ها برقی بوده و برای کار کردن بایستی آن ها را به برق وصل نمود و یکی از معایب این دستگاه ها را می توان دشواری نظافت آن ها دانست.

یکی دیگر از انواع دستگاه های پاپ کورن ساز کاسه های ذرت بو داده‌ی مایکروویوی بوده که البته کار با آن ها کمی سخت بوده و بایستی قدم به قدم مراحل را پیش برد. نمونه ای دیگر از پاپ کورن سازها قابلمه ای بوده و بر روی اجاق گاز گذاشته می شوند.

  • کاسه ذرت بو داده‌ی مایکروویو

اگر تا پیش از این برای تهیه ذرت بو داده از کیسه های مایکروویو استفاده می کردید حال می توانید کاسه های استاندارد را جایگزین آن ها نمایید. ذرت بوده داده تنها در عرض چند دقیقه در این کاسه ها تهیه شده و شما این امکان را داشته تا برای لذیذتر شدن پاپ کورن های خود کمی نیز کره، سبزیجات خوش عطرو .. قبل از بعد از تهیه به آن ها بیفزایید. از نقاط ضعف این نمونه از پاپ کورن سازها می توان به خشک شدن ذرت های بوده داده اشاره نمود و این که ممکن بوده برخی از ذرت ها باز نشوند.

  • محصولات تهیه پاپکورن با فشار هوای داغ

این نمونه از پاپ کورن سازها برای کار کردن به جریان برق نیاز داشته و قادر بوده به کمک فناوری هوای داغ و تنها با فشردن یک کلید اقدام به تهیه ذرت بو داده نماید.

  • قابلمه تهیه پاپ کورن روی گازی

یکی دیگر از انواع پاپ کورن سازها نمونه های رو گازی بوده که به بهترین نحو و بزرگ ترین اندازه قادر به عمل آوردن دانه های ذرت خواهند شد. اما در زمان استفاده از دستگاه ها بایستی مرتب قابلمه را تکان داده تا ذرت ها نسوزند.

اندازه ظرف

برای انتخاب گنجایش مناسب برای ظرف پاپ کورن ساز خود بایستی اول از همه ببینید که در هر بار به چند کاسه ذرت بو داده احتیاج خواهید داشت. حتما پیش از ریختن دانه های ذرت در درون دستگاه به دستور کار محصول مورد نظر مراجعه نموده و ببینید بایستی چه مقدار دانه ذرت در ظرف بریزد زیرا دستگاه ممکن بوده بر اثر ریختن بیش از اندازه دانه های ذرت آُسیب ببیند و دچار افت کارایی گردد. از این رو چنانچه در هر بار استفاده تنها قصد داشته برای دو تا سه نفر ذرت تهیه کنید حتما به سراغ دستگاه های کوچک تر بروید. و همچنین در صورتی که مصرف پاپ کورن در خانه شما زیاد بوده و در هر بار استفاده به حجم بیشتری از پاپ کورن احتیاج داشته بهتر است دستگاهی انتخابی نموده که از ظرفیت بیشتری برخوردار باشد. چرا که ریختن ذرت بیش از ظرفیت دستگاه باعث مشکلاتی چون گرفتگی آن،  داغ شدن محصول و در نتیجه کاهش طول عمر آن خواهد شد. از سوی دیگر چنانچه بخواهید از یک دستگاه کوچک چندین بار پشت سر هم نموده تا در نهایت چند ظرف ذرت بو داده و دورهمی فیلم را تماشا نمایید ممکن است قسمتی از فیلم مورد علاقه خود را از دست دهید. برخی از دستگاه این قابلیت را داشته تا در هر بار استفاده ۱۰، ۱۲ تا ۱۵ لیوان ذرت بوداده تهیه نمایند.

جنس بدنه ی دستگاه

در ساخت ظروف ذرت بوده داده مایکرووی به هیچ عنوان از مواد پلاستیکی درجه دو و سه و مواد شیمیایی استفاده نشده و به همین دلیل به هیچ عنوان سرطان زا نخواهند بود. در ساخت این محصولات به حفظ سلامت افراد توجه ویژه ای شده و با مواد توسعه یافته و بروزی تولید شده تا حرارت و امواج مایکروویو آسیبی به آن ها وارد ننموده و ذرت ها درگیر امواج و مواد سمی نشوند. ظرف دستگاه های پاپ کورن ساز رو گازی از آلومینیوم ساخته شده تا درون قابلمه نیز به خوبی گرما و دمای گاز نفوذ پیدا کند. پاپ کور سازهای الکترونیکی نیز ساخته شده از فولاد ضد زنگ بوده در آن ها از درگاه های شیشه ای محکم و ضد خراش بهره گرفته شده است.

کیفیت دستگاه

در زمان خرید دستگاه پاپ کورن ساز، از دیگر موارد قابل توجه سطح کارایی دستگاه بوده که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. به طبع همه ما ترجیح داده محصول باکیفیتی خریداری نموده تا سال ها از خرید دوباره آن محصول معاف بوده و کارکرد مطلوبی را از دستگاه دریافت نماییم. اما در این بین خیلی از افراد نیز تنها به دنبال محصولی ارزان قیمت بوده و در این راه کیفیت و کارایی دستگاه را به بهای هزینه کمتر از دست خواهند داد. اما در واقع این افراد نه تنها هیچ نفعی نبرده بلکه با خرید یک محصول کیفیت پول خود را دور انداخته اند و خیلی زود متوجه این اشتباه و ضرر خود خواهند شد. به طور معمول در ساخت دستگاه های پاپ کورن ساز از مواد مختلف استفاده شده اما بهترین جنس برای این محصولات را می توان جنس فولاد ضد زنگ و شیشه ضد خراش دانست. توصیه می شود به هیچ عنوان به سراغ محصولات ساخته شده با مواد پلاستیکی نامرغوب نروید زیرا بر اثر حرارت بیش از حد امکان انفجار آن ها وجود داشته و احتمال داشته خطرات ناگواری را به وجود آورده و این که پاپ کورن ها به مواد سرطان زا آلوده گردند.

سایز ابعاد و وزن آن ها

سایز و شکل پاپ کورن سازها نیز همگی به یک شکل نبوده و چنانچه قصد خرید یک پاپ کورن ساز ظرف مایکروویوی را داشته حتما این را در نظر داشته باشید که محصول انتخابی شما کاملا با ابعاد فر مایکرووتان هماهنگ باشد. ابعاد ظرف های پاپ کورن رو گازی شبیه به قابلمه بوده و برای تهیه پاپ کورن روی اجاق گاز قرار داده شده و پس از استفاده نیز به راحتی در کنار قابلمه های دیگر گذاشته خواهند شد.

پاپ کورن سازهای برقی نیز به لحاظ اندازه بسیار متنوع بوده و البته بیشتر آن ها در سایز بزرگ و با وزنی سنگین هستند. از این رو توصیه می شود پیش از خرید پاپ کورن ساز اول از همه در آشپزخانه جایی برای آن در نظر گرفته و پس از آن اقدام به خرید محصولی نموده که کاملا با دکوراسیون آشپزخانه شما در تناسب باشد.

هزینه

قیمت پاپ کورن سازها  چه در انواع روغنی چه دستگاه هایی برخوردار از نیروی هوای داغ، متنوع بوده و شما توانسته با توجه به بودجه و نیاز خود محصول مناسب خود را خریداری نمایید. البته گفتنی است که محصولاتی که دارای ظرفیت بالاتر بوده گران تر می باشند.

 نظافت دستگاه

از دیگر موارد قابل توجه در زمان خرید پاپ کورن سازها قابلیت نظافت آسان آن ها خواهد بود. پاپ کورن سازهایی که دارای ساختار روغن و هوا بوده به راحتی تمیز خواهند شد اما وسایل حرفه ای تر کمی نظافت آن ها سخت تر خواهد بود. لذا حتما این را در نظر داشته که دستگاه انتخابی شما به راحتی قابل نظافت بوده و بتوان بخش های مختلف آن را جدا نموده و شستشو داد.

مدت زمان تهیه پاپ کورن

بدون شک همه ما دوست داشته زمانی که میل به خوردن یک ظرف ذرت بو داده داریم در کمترین زمان آن را تهیه نموده و تایم زیادی را انتظار نکشیم. به طور معمول پاپ کورن سازها برای تهیه ذرت بو داده در حجم ۱۱تا ۱۵ لیوان چیزی حدود 3 تا 5 دقیقه احتیاج خواهند داشت. لذا حتما در زمان خرید از فروشنده در مورد زمان مورد نیاز دستگاه برای تهیه ذرت بو داده بپرسید.

گارانتی

توصیه می شود در زمان خرید پاپ کورن ساز حتما به سراغ محصولاتی رفته که دارای گارانتی بوده تا در صورت بروز مشکل در آن به راحتی بتوانید نسبت به تعویض و یا تعمیر آن اقدام نمایید.

قابلیت افزودن انواع ادویجات و چاشنی ها

برخی از دستگاه های پاپ کورن ساز به شما امکان افزودن کلیه چاشنی ها و ادویجات مورد علاقه تان را به پاپ کورن ها خواهند داد، از این رو اگر مایل به درست کردن پاپ کورن هایی با طعم های مختلف هستید این قابلیت را در نظر داشته باشید.

حرارت خارجی

بهترین پاپ کورن سازها محصولاتی بوده که در درون خود از حرارت بالایی برخوردار بوده تا دانه های ذرت به خوبی از هم باز شده اما بیرون دستگاه همچنان سرد باقی بماند. این ویژگی بسیار مهم بوده و مانع از بروز مشکلاتی نظیر سوختگی و … خواهد شد. پس حتما این قابلیت را در زمان خرید پاپ کورن ساز در نظر داشته باشید به ویژه اگر دارای فرزند خردسالی در خانه هستید.

سایر امکانات

برخی از پاپ کورن سازها برای راحتی بیشتر شما قابلیت های دیگری را نیز دارا می باشند. از بین این قابلیت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پیمانه اندازه گیری دانه های ذرت، چراغ های گرمایشی و روشنایی، پوشش و درب های خاص و…

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات