کد خبر : 3911
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 فوریه 2023 - 14:17
1,413 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی بهترین ماشین ریش تراش صفر زن شارژی مردانه دیجی کالا

استفاده از تیغ های اصلاح به دوران برنز برگشته و این روزها شکل این تیغ های اصلاح کاملا مدرن شده و استفاده از ماشین های ریش تراش بسیار باب شده است. در گذشته برای ساخت تیغ های اصلاح از برنز یا ابسیدین استفاده می شد و این تیغ ها دارای شکل هلالی بودند. با گذشت زمان مرتب تغییراتی در این تیغ های اصلاح به وجود […]

استفاده از تیغ های اصلاح به دوران برنز برگشته و این روزها شکل این تیغ های اصلاح کاملا مدرن شده و استفاده از ماشین های ریش تراش بسیار باب شده است. در گذشته برای ساخت تیغ های اصلاح از برنز یا ابسیدین استفاده می شد و این تیغ ها دارای شکل هلالی بودند. با گذشت زمان مرتب تغییراتی در این تیغ های اصلاح به وجود آمد تا در نهایت به تیغ هایی که دارای دسته بوده و امروزه نیز از آن ها استفاده می شود رسیدند. برای اولین بار حدود 70 سال پیش ماشین های ریش تراش ساخته شده و کم کم مورد استقبال زیادی از سوی آقایان قرار گرفتند.

 قیمت و خرید اینترنتی بهترین ماشین ریش تراش صفر زن شارژی مردانه دیجی کالا

راهنمای خرید ماشین ریش تراش

ذات انسان زیبایی پسند بوده و این موضوع تنها به خانم ها محدود نمی گردد؛ و در واقع آقایان نیز دوست داشته همواره ظاهر مرتبی داشته و با درست کردن ریش خود به شکل های مختلف به ظاهر خود تنوع دهند. از این رو داشتن یک ماشین ریش تراش می تواند برای هر مردی ایده آل باشد.

ماشین ریش تراش

به طور میانگین هر مرد در صورت خود 35 هزار مو داشته که طی یک روز 0.8 میلی متر رشد می کنند. از این رو برای این که همواره مرتب به نظر رسیده بایستی به صورت هفتگی به آرایشگاه مراجعه نمایند که همان طور که می دانید این کار در دراز مدت وقت و هزینه زیادی را می طلبد. این در حالی است که آقایان توانسته با پرداخت هزینه ای اولیه برای تهیه یک ماشین ریش تراش بدون نیاز به مراجعه به آرایشگاه ها خود در خانه صورت خود را اصلاح نمایند. ماشین ریش تراش را در واقع می توان وسیله ای ضروری برای هر مردی دانست که تاثیر بسیاری در تمیزی و زیبایی صورت او خواهد داشت.

تفاوت ماشین ریش تراش با تیغ های اصلاح

امروزه برای آقایان داشتن ظاهری همواره آراسته و مرتب بسیار حائز اهمیت بوده و از این رو خیلی از آن ها حاضر بوده برای تهیه تیغ های اصلاح هزینه های نسبتا زیادی را پرداخت نمایند. با این وجود  باز هم این تیغ ها کیفیت چندانی نداشته و با استفاده مداوم از آن ها پوست در معرض آسیب قرار خواهد گرفت. این در حالی است که می توان به جای آن که ماهیانه هزینه قابل توجهی را برای خرید تیغ پرداخت نمود تنها با کمی هزینه ی بیشتر یک بار برای همیشه اقدام به خرید ماشین ریش تراش نموده و تا سال ها خود را از خرید تیغ و یا هزینه هایی برای رفتن به آرایشگاه معاف کرد.

سهولت استفاده از ماشین های ریش تراش

بیشتر ماشین های ریش تراش جدید قابل شارژ بوده و از این رو به راحتی می توان آن ها را در سفر نیز با خود به همراه داشت. افزایش مشغله های افراد باعث شده که بشر همواره به دنبال وسایلی بوده که در انجام سریع تر کارها او را یاری نموده تا از این رو وقت بیشتری برای کارهای مهم تر در اختیار داشته باشد. علاوه بر آن ریش تراش های الکترونیکی این امکان را به شما داده تا به راحتی تمامی بخش های صورت (حتی بخش های غیرقابل دسترس) و یا بخش های حساس را نیز اصلاح نمایید.

انواع ریش‌تراش ها براساس مدل تیغه‌ی آن ها

به طور معمول ریش تراش ها از نظر مدل تیغه به دو نوع تیغه ‌ی برش چرخشی و ورقه‌ای تقسیم می گردند که هر یک از این دو مدل طرفداران خاص خود را دارند. البته گفتنی است که این دو مدل به لحاظ ساختار کارکرد با یکدیگر تفاوت هایی داشته که با آگاهی از آن ها انتخاب مناسب تری را در این زمینه خواهید داشت.

ماشین ریش‌تراش چرخشی

این نمونه از ریش تراش ها دارای تیغه‌هایی بیضی شکل و منعطف بوده و باعث شده شما اصلاحی پاک و بی نظیر را تجربه نمایید. این ریش تراش ها به آسانی بر روی صورت حرکت داده شده و به شما این امکان را داده تا تمامی بخش های صورت خود را به راحتی اصلاح نمایید. صدای این محصولات در مقایسه با ریش تراش های ورقه ای کمتر بوده و در اصلاح موهای بلند نیز بسیار قدرتمند عمل خواهند نمود.  این ریش تراش ها به کمک تیغه های خود موها را بلند نموده و آن ها را در خواهند آورد. این نمونه از ریش تراش ها برای آن دسته از افراد که اصلاح روزانه نداشته و یا دارای موهای ضخیم بوده بسیار ایده آل خواهد بود.

ماشین ریش‌تراش ورقه ای

این نمونه از ریش تراش ها دارای تیغه های جنبشی بوده که این تیغه ها در پشت فویل های فلزی سوراخ مانند تعبیه شده اند. تیغه های ورقه ای در این ریش تراش ها با حرکت خود منجر به بلند شدن مو شده و با فرستادن آن ها به سوی تیغ یک اصلاح بی نظیر را انجام خواهند داد. این ریش تراش های فویلی به طور معمول دارای سه تا چهار تیغه بوده و با استفاده از این تیغه ها فرد توانسته در کمترین زمان ممکن صورت خود را به طور کامل و تمیز اصلاح نماید. در برخی از ماشین های ریش تراش ورقه ای یک سر فنری منعطف قرار داده شده تا در شرایط مختلف بتوان فشار کافی ایجاد نمود. این ریش تراش ها به طور معمول در زمان کار صدای بیشتری داشته و در اصلاح موهای بلند چندان قوی ظاهر نمی گردند.

معیارهای خرید ریش تراش مناسب

اندازه کوتاهی مو: برخی از ریش تراش ها این امکان را به شما داده تا علاوه بر اصلاح ریش خود خط ریش نیز ایجاد نمایید؛ این قابلیت اگر چه باعث بالا رفتن قیمت دستگاه ریش تراش انتخابی شما شده اما در عوض زمان اصلاح را کاهش خواهد داد چرا که دیگر نیازی به تعویض وسیله برای تکمیل اصلاح خود نخواهید داشت. 

امکان کار  با ریش تراش هنگام اتصال به برق: دستگاه های ریش تراش شارژی دارای مشکلاتی از قبیل اتمام شارژ در حین انجام کار بوده و به همین دلیل شما توانسته با خرید ریش تراشی که از قابلیت اتصال به برق برخوردار بوده به راحتی به اصلاح صورت خود مشغول گردید.

شانه‌ های مو: اگر تمایلی به اصلاح ریش خود از ریشه نداشته و تنها دوست داشته ریش خود را مرتب نموده بهتر است به سراغ ریش تراش هایی رفته که دارای شانه هایی با درجه های مختلف بوده و یا از این قابلیت به صورت درونی برخوردار باشند.

ماشین ریش تراش با خاصیت ضد آب برخی از ماشین های ریش تراش علاوه بر امکان اصلاح صورت به شکل خشک، این قابلیت را نیز داشته تا بر روی ژل یا فوم نیز اصلاح را انجام داده و حتی در حمام و با صورت خیس نیز بتوان از آن ها استفاده نمود. اگر دارای پوست حساسی بوده بهترین انتخاب برای شما ریش تراش هایی بوده که امکان استفاده از آن ها با ژل نیز وجود دارد. سعی کنید پیش از استفاده از ریش تراش دستور کار آن را خوانده و در صورت برخورداری از قابلیت ضد آب از آن در حمام استفاده نمایید.

 

ماشین های ریش تراش با نوار سرد: در ساخت بعضی از ماشین های ریش تراش از یک نوار سرد برقی استفاده شده که این قابلیت مانع از ایجاد جوش و آلرژی های پوستی گشته و پوستی صاف و شفاف را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

سطح نگهداری شارژ: اگر چه ممکن بوده این ویژگی در وهله اول بی اهمیت جلوه نماید اما احتمال داشته پس از خرید نبود آن مشکلاتی را برای شما ایجاد نماید. امروزه ریش تراش های مدرنی به بازار عرضه شده که در زمینه سطح نگهداری شارژ با هم رقبات تنگاتنگی دارند اما این را در نظر داشته باشید که علاوه بر برخورداری از این قابلیت، ریش تراش شما بایستی از سرعت شارژ بالایی نیز برخوردار باشد.

نشان دهنده سطح شارژ: بعضی از ریش تراش های جدید دارای نمایشگر شمارش معکوس دیجیتالی بوده که در واقع نشان دهنده میزان شارژ ریش تراش قبل از شارژ مجدد آن خواهد بود. برخی از ریش تراش ها به کمک چراغ های سبز و قرمزی که داشته شما را از شارژ کامل دستگاه مطلع خواهند نمود.

شارژ سریع ریش تراش: بعضی از ماشین های ریش تراش بی سیم، از قابلیت شارژ سریع برخوردار بوده و به شما این امکان را داده تا تنها پس از 10 دقیقه بعد از به شارژ زدن دستگاه از آن استفاده نمایید.

اصلاح خط ریش و مو های بلند: بیشتر ریش تراش ها به شما امکان ایجاد خط ریش را داده و حتی به کمک آن ها می توان اقدام به کوتاه نمودن موهای درون گوش و یا سایر موهای بلند نمود.

نظافت آسان ماشین ریش تراش: به طور معمول پس از چند بار استفاده از ماشین های ریش تراش بایستی آن ها را تمیز نمود و به همین دلیل اکثر ماشین های ریش تراش از یک برس کوچک برخوردار بوده که جهت تمیز نمودن تیغه ریش تراش کاربرد دارند. و برخی از ریش تراش ها نیز برای تمیز شدن احتیاج داشته که به انتهای آن ها ضربه زده شود. بعضی از ماشین های ریش تراش این امکان را داشته تا به کمک آب آن ها را تمیز نمود و برخی دیگر نیز برای تمیز کردن دارای سیستم پاک کننده اتوماتیک با مایع ضد عفونی بوده و به طور خودکار تمیز خواهند شد.

استند شستشو: یکی از جدیترین قابلیت های به کار رفته در ماشین های ریش تراش ضد آب، استند شستشو بوده که باعث تمیز تر شدن دستگاه در زمان شستشو خواهد شد. این قابلیت سبب شده با قرار دادن سری ریش تراش در استند شستشو به راحتی دستگاه را تمیز نمایید.

کارهایی که به یک اصلاح تمیز کمک می نمایند:

  • با کشیدن محکم پوست خود به ریش تراش اجازه تماس بیشتر با پوست و موهای صورت را داده تا اصلاح بهتر و آسان تر انجام شود.
  • کشیدن لب بالایی بین دندان ها باعث شده تا اصلاح موهای زیر بینی به بهترین شکل انجام شود.
  • پس از اصلاح به پوست خود محلول یا کرم مرطوب کننده و یا افترشویو بزنید.
  • جهت تجربه اصلاح بهتر هر دو سال یک بار نسبت به تعویض تیغه ها و ورقه های ریش تراش اقدام نمایید.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات