کد خبر : 753
تاریخ انتشار : یکشنبه 29 نوامبر 2020 - 23:31
2,069 views بازدید

بهترین کرم پودر مخملی و بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی

راهنمای خرید بهترین کرم پودر مخملی همان طور که می دانید در آرایش و گریم اصلی ترین مواد آرایشی کرم پودر بوده و به نوعی کرم پودر پایه و بیس آرایش به شمار می آید. این روزها با توجه به این که زیبایی و مد برای خانم ها بسیار حائز اهمیت بوده کمپانی های زیادی در زمینه تولید محصولات آرایشی فعالیت داشته و از این […]

راهنمای خرید بهترین کرم پودر مخملی

همان طور که می دانید در آرایش و گریم اصلی ترین مواد آرایشی کرم پودر بوده و به نوعی کرم پودر پایه و بیس آرایش به شمار می آید. این روزها با توجه به این که زیبایی و مد برای خانم ها بسیار حائز اهمیت بوده کمپانی های زیادی در زمینه تولید محصولات آرایشی فعالیت داشته و از این رو با وجود تنوع بالای محصولات آرایشی انتخاب لوازم آرایشی متناسب با پوست کار چندان راحتی نمی باشد. اهمیت کرم پودر از آن جایی که به طور مستقیم با پوست در تماس بوده از سایر مواد آرایشی بیشتر خواهد بود به همین دلیل انتخاب بهترین کرم پودر مخملی بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود.

از این رو ما در این مقاله قصد داشته ویژگی های یک کرم پودر مناسب را عنوان نموده و نیز انواع کرم پودر را به شما معرفی نماییم. به کمک این توضیحات شما توانسته متناسب با پوست خود بهترین کرم پودر را انتخاب نمایید.

 

بهترین کرم پودر مخملی

این را به خاطر داشته باشید که از آن جایی که کرم پودر تاثیر مستقیمی بر روی سلامت پوست، کیفیت آرایش و زیر سازی مطلوب آرایش و گریم داشته بهتر بوده کرم پودری را انتخاب نمایید که از نوع و کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

ویژگی های بهترین کرم پودر مخملی

پوشانندگی: یکی از مهم ترین معیارهای خرید بهترین کرم پودر قابلیت پوشانندگی آن می باشد. هر چه پوشانندگی یک کرم پودر بیشتر بوده نواقص صورت نظیر جای جوش و زخم خیلی بهتر کاور خواهند شد.

ضد حساسیت: کرم پودر با توجه به این که مستقیما بر روی پوست قرار گرفته بایستی کاملا مرغوب و باکیفیت بوده تا باعث ایجاد حساسیت هایی بر روی پوست نگردد. لذا بهتر بوده در زمان خرید این فاکتور را نیز در نظر داشته باشید.

بافت سبک: یکی دیگر از قابلیت های یک کرم پودر مناسب برخورداری از بافتی نرم و سبک می باشد. زیرا هر چه بافت کرم پودر سبک تر بوده خیلی بهتر روی پوست نشسته و طبیعی تر جلوه می نماید. این موضوع در زمان گریم اهمیت بیشتری نیز پیدا خواهد نمود.

محافظت کننده در برابر   : UVبعضی از کرم پودر ها دارای خاصیتی همچون کرم های ضدآفتاب بوده و شما با خرید آن ها دیگر نیازی به تهیه جداگانه ضدآفتاب نخواهید داشت.

یکی دیگر از موارد قابل توجه در زمان خرید بهترین کرم پودر مخملی در نظر گیری نوع پوست می باشد. بهتر بوده پیش از اقدام به خرید کرم پودر نوع پوست خود را شناخته و سپس به سراغ کرم پودری متناسب با آن بروید. با این کار از مشکلات پوستی احتمالی در امان خواهید بود.

انواع کرم پودر برای پوست های مختلف

کرم پودر مخصوص پوست خشک: حساسیت پوست های خشک به طور معمول بسیار بیشتر بوده و احتمال تحریک آن ها بر اثر استفاده از مواد شیمیایی بالا می باشد. از این رو بهتر بوده افرادی که دارای پوستی خشک بوده از کرم پودرهایی استفاده نمایند که دارای پایه روغنی و مایع باشند تا به کمک این کرم پودر مانع از خشکی پوست خود و ایجاد تحریکات پوستی گردند.

کرم پودر مخصوص پوست های چرب:  از آن جایی که پوست های چرب دارای تعداد زیادی منافذ باز بوده و براق به نظر آمده استفاده از کرم پودری که با این نوع پوست در تناسب نبوده باعث ایجاد جوش و آکنه خواهد شد. چنانچه دارای پوستی چرب بوده بهتر است به سراغ کرم پودر های بدون چربی که به صورت مایع یا جامد بوده بروید. کرم پودرهای مخصوص پوست های چرب با ترکیباتی که داشته قادر به کنترل ترشح چربی بوده و به این طریق مانع از ایجاد جوش یا آکنه خواهند شد.

کرم پودر مخصوص پوست های نرمال: تنوع کرم پودر برای افرادی که دارای پوست نرمال بوده بیشتر است و این افراد توانسته کرم پودر های مخصوص پوست های نرمال را خریداری نمایند.

کرم پودر مخصوص پوست مختلط: افرادی که دارای پوست مختلف بوده دارای گونه ها و بینی خشک و نیز پیشانی چرب و براقی می باشند. بهترین کار برای این افراد این بوده که از کرم پودرهای مختلفی در هر فصل استفاده نمایند. کرم پودرهایی که دارای پایه مایع و آب بوده برای این افراد مناسب خواهد بود.

حتما در زمان خرید اطلاعات درج شده بر روی بسته بندی کرم پودر را که در رابطه با نوع پوست بوده مطالعه نمایید.

انواع کرم پودر

کرم پودر مایع: این نمونه از کرم پودرها به شکل مایع بوده و اگر چه به لحاظ پوشانندگی در سطح بسیار معمولی قرار داشته اما افراد بسیاری از آن ها راضی می باشند.

کرم پودر فومی: کرم پودرهای فومی دارای پوشش دهی متوسطی بوده و از ترکیب کرم مرطوب کننده و پودر تولید می شوند. این نمونه از کرم پودرها برای افرادی با پوست چرب و مختلط انتخاب مناسبی خواهد بود.

کرم پودر خامه ای: غلظت این نمونه از کرم پودرها بالا بوده و به لحاظ پوشانندگی نیز در سطح مطلوبی قرار دارند. این کرم پودرها از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و برای استفاده های طولانی مدت نیز کاملا مناسب خواهند بود. این کرم پودرها به خوبی لک و نواقص صورت را پوشانده و در گریم بسیار کارایی خواهند داشت.

کرم پودر بالشتی: این کرم پودرها حالت مایع بوده و پوشانندگی آن ها نیز چندان راضی کننده نمی باشد. اما با این هیچ حساسیتی بر روی پوست ایجاد ننموده و قابل روتوش شدن می باشند.

کرم پودر سرمی: این گروه از کرم پودرها در پوشاندن چین و چروک ها بسیار موفق ظاهر شده اما پوشانندگی پایین آن ها باعث شده که امکان کاور نمودن لکه ها با این نمونه از کرم پودرها وجود نداشته باشد. این محصولات با نفوذ به عمق چین و چروک ها و نیز پر نمودن شیارهای چین و چروک به صاف نشان داده شدن پوست کمک می نمایند. این کرم پودرها از ترکیباتی نظیر سفید کننده، روشن کننده و ضد چروک برخوردار می باشند.

کرم پودر کرمی: این دسته از کرم پودرها دارای پایه و بیس روغنی بوده و از دوام بالایی نیز برخوردار می باشند. علاوه بر آن این نمونه از کرم پودرها با توجه به غلظت بالایی که داشته در زمینه گریم بسیار پرطرفدار می باشند. کرم پودرهایی که دارای پایه روغنی بوده برای پوست های خشک بسیار ایده آل می باشند.

کرم پودر خمیری: این نمونه از کرم پودرها برای استفاده روزانه بسیار مناسب می باشند. این محصولات چندکاره بوده و علاوه بر آن که رنگی بوده و لک و دیگر نواقص پوست را پوشش داده از ترکیباتی نظیر ضدآفتاب، مرطوب کننده، ضد چروک و آنتی اکسیدان نیز برخوردار می باشند.

کرم پودر معدنی: در ساخت این نمونه از کرم پودرها به هیچ عنوان از مواد شیمیایی، رنگ و اساس استفاده نشده و برای پوست های خشک و حساس بسیار ایده آل می باشند. ترکیبات معدنی و بافت سبک این کرم پودرها باعث نرمی و لطافت پوست شده اما در مقایسه با دیگر کرم پودرها از قدرت پوشانندگی پایین تری برخوردار می باشند.

BB  کرم: این کرم پودر جدید بوده و ممکن است هنوز خیلی از افراد با آن آشنایی نداشته باشند. این کرم پودر خود به تنهایی از سرم، مرطوب کننده، ضد آفتاب، پرایمر،  کرم پودر و تمامی موارد مورد نیاز جهت زیرسازی آرایش برخوردار بوده و اگر چه پوشش دهی آن چندان نیز بالا نبوده اما با توجه به ترکیباتی که داشته برای استفاده روزانه مطلوب می باشد.

CC کرم: این کرم پودرها نیز همچون گزینه قبلی بوده و اگر چه به لحاظ محتویات با بی بی کرم ها برابری نموده اما از پوشش دهی بالاتری به نسبت بی بی کرم ها برخوردار می باشد.

رنگ کرم پودر

از دیگر مواردی که در زمان خرید بهترین کرم پودر مخملی بایستی مد نظر قرار داد رنگ آن می باشد. شما بایستی به دنبال کرم پودری باشید که به پوست شما نزدیک بوده و کاملا بر روی پوست شما طبیعی جلوه نماید. به طور معمول کرم پودرها از نظر رنگ در انواع برنز، تیره، روشن و رنگ صورت موجود می باشند. این را به خاطر داشته باشید که استفاده از کرم پودرهای خیلی روشن برای پوست های تیره و گندمی مناسب نبوده و بهتر است کرم پودر را متناسب با توناژ پوست خود انتخاب نمایید.

اسم انواع کرم پودر انواع کرم پودر بهترین کرم پودر از نظر پزشکان  قیمت بهترین کرم پودر کرم پودر با کاور عالی کرم پودر با پوشانندگی بالا و قیمت مناسب کرم پودر با پوشش دهی بالا برای پوست چرب بهترین مارک کرم پودر و پنکیک

بهترین مارک کرم پودر برای پوست خشک بهترین کرم پودر ایرانی بهترین کرم پودر گریم بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی بهترین کرم پودر از نظر پزشکان بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات