کد خبر : 3710
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 9 فوریه 2023 - 18:23
78 views بازدید

قیمت و خرید اینترنتی اسکیت و معرفی پر فروش ترین اسکیت ها در ایران دیجی کالا

اگر چه خرید اسکیت لازمه زندگی نبوده اما علاقه به این ورزش سبب شده برخی از افراد اقدام به خرید این وسیله نمایند.   راهنمای خرید اسکیت و معرفی پر فروش ترین اسکیت ها در ایران تنوع قیمت و نمونه های مختلف کفش های اسکیت در بازار، داشتن انتخابی مناسب را کمی سخت نموده است، از این رو ما در این مقاله قصد داشته نکاتی […]

اگر چه خرید اسکیت لازمه زندگی نبوده اما علاقه به این ورزش سبب شده برخی از افراد اقدام به خرید این وسیله نمایند.

 قیمت و خرید اینترنتی اسکیت و معرفی پر فروش ترین اسکیت ها در ایران دیجی کالا

راهنمای خرید اسکیت و معرفی پر فروش ترین اسکیت ها در ایران

تنوع قیمت و نمونه های مختلف کفش های اسکیت در بازار، داشتن انتخابی مناسب را کمی سخت نموده است، از این رو ما در این مقاله قصد داشته نکاتی مهم در رابطه با خرید این کفش ها ارائه نموده و پرفروش ترین کفش های اسکیت را نیز به شما معرفی نماییم.

اسکیت های موجود در بازار به دو دسته تقسیم می شوند:

 • اسکیت های قدیمی با دو چرخ در عقب و دو چرخ در جلو
 • اسکیت هایی با 4 چرخ هم راستا

اما کدام یک از این دو نمونه کیفیت بالاتری را دارا هستند؟ برای خرید یک کفش اسکیت، مناسب بایستی نکاتی را مدنظر قرار داد که ما در این مقاله به توضیح آن ها پرداخته ایم:

پس از انتخاب یک اسکیت مناسب حال شما بایستی ویژگی های تخصصی آن را مورد بررسی قرار دهید.

در زمان خرید اسکیت با  در نظر گیری ویژگی هایی که در ادامه آورده شده است قطعا انتخاب مناسبی را خواهید داشت.

جنس بدنه:

به طور معمول در ساخت بدنه اسکیت از مواد بادوامی چون پلاستیک سخت یا ترکیبات کربن استفاده شده تا ماندگاری بیشتری داشته و به مرور زمان از بین نرود. علاوه بر آن اجزایی نظیر کلیپس، چسب و بندهای محکم کننده نیز جهت قرار گیری پا درون آن، بر روی بدنه اسکیت تعبیه شده تا به ثابت نمودن پا در درون کفش کمک کنند.

ترمز:

مطمئن گردید که اسکیت انتخابی شما دارای ترمز می باشد. به طور معمول ترمزهای اسکیت در زیر لنگه راست اسکیت تعبیه می گردد.

جوراب: به طور معمول در کفش های اسکیت جوراب هایی به صورت چسبیده به کف وجود دارند. برای آن که در زمان اسکیت کردن پای شما بر اثر اصابت به دیواره داخلی کفش صدمه نبیند جوراب بایستی کلفت بوده و از ضخامت کافی برخوردار باشد.

 تیغه:

معمولا تیغه موجود در زیر کفش های اسکیت پلاستیکی یا فلزی می باشد. این تیغه در اسکیت های سرعتی به نسبت اسکیت های نمایشی بلند تر می باشد.

چرخ:

مهم ترین بخش یک اسکیت چرخ های آن می باشد. در زمان خرید شما بایستی به عدد جنس و قطر چرخ ها توجه نمایید. به طور معمول قطر با MM و جنس آن با A نشان داده می شود. با بالا رفتن قطر چرخ های یک اسکیت، به طبع سرعت اسکیت نیز بیشتر خواهد شد. برای انتخاب جنس چرخ ها نیز شما بایستی نوع استفاده خود از این کفش ها را مشخص نمایید. به طور معمول برای سطوح آسفالت شده و جاده ها اسکیت شما بایستی دارای چرخ هایی از جنس سخت بوده و جلوی حرف A عدد بالاتری قرار گیرد.

با در نظر گیری این نکات شما توانسته انتخاب ایده آلی در زمینه خرید کفش اسکیت داشته باشید. در ادامه نیز ما به معرفی پرفروش ترین اسکیت ها در ایران پرداخته ایم.

پر فروش ترین اسکیت ها در ایران 

 1. اسکیت کفشی رولربلید مدل Spitfire Cube G 2017

این نمونه از کفش های اسکیت گزینه مناسبی برای حرکات نمایشی، سرعتی و تفریحی به شمار خواهد آمد. سایز این کفش را به راحتی می توان تنظیم نموده و در بازار در دو نمونه کوچک (برای سایز پاهای ۳۱ تا ۳۳) و متوسط (برای سایز پاهای ۳۴) موجود می باشد. کفش این اسکیت از جنس پلاستیک سخت و پارچه بوده و به صورت بند دار می باشد. درون این اسکیت نیز برای فیکس کردن پا از بست مچ و ساق استفاده شده است. این بست ها به کمک ضامنی که داشته باعث ثابت شدن پای شما درون کفش خواهند شد. این کفش اسکیت همچنین از ضربه گیرهایی برای محافظت از پنجه پا، کف‌ پا , مچ پا و تاندون آشیل در مقابل ضربات احتمالی برخوردار می باشد. تیغه های این اسکیت کامپوزیتی بوده و در زیر آن 4 چرخ به صورت ریلی تعبیه شده است. این اسکیت در بخش عقبی لنگه کفش سمت راست خود دارای ترمزی بوده و چرخ های آن نیز پلی اورتانی می باشند. در کنار این اسکیت، کلاه، مچ بند و زانو بند نیز عرضه می گردد.

 1. خرید اسکیت کفشی فلاینگ ایکل مدل s6s

یکی دیگر از اسکیت های کفشی پرفروش، اسکیت کفشی فلاینگ ایکل مدل  s6sبوده که می توان آن را در گروه اسکیت های سرعتی و تفریحی قرار داد. این اسکیت این امکان را به شما داده تا با توجه به سایز پای خود آن را تنظیم نمایید و به طور معمول برای سایز پای 38 تا 42 کاربردی می باشد. این اسکیت دارای کفشی هاردی بوده و از بست مچی ریلی ضامن دار و بست ریلی ضامن دار نیز برخوردار می باشد. 4 چرخ این کفش اسکیت به صورت ریلی بوده و ترمز تعبیه شده در بخش عقبی لنگه سمت راست به شما این امکان را داده تا در صورت نیاز سرعت خود را کم نموده و حفظ تعادل نمایید. این اسکیت نیز با توجه به قابلیت هایی که داشته می تواند انتخاب مناسبی به شمار آید.

 1. خرید اسکیت کفشی ساکریکس مدل MP119

این نمونه از اسکیت های کفشی نیز در بازار در سه مدل کوچک (مناسب سایز پای ۳۰ تا ۳۳)، متوسط (سایز پای ۳۴ تا ۳۷) و بزرگ (مناسب سایز پای ۳۸ تا ۴۱) موجود می باشد. این اسکیت دارای کفشی از الیاف مصنوعی و بسیار باکیفیت می باشد. جهت جلوگیری از ضربات احتمالی نیز این اسکیت به بست مچ چسبی، بست ساق ریلی و ضربه گیر مجهز شده است.

4 چرخ این اسکیت ریلی بوده و در بخش عقبی لنگه سمت راست نیز ترمزی برای آن در نظر گرفته شده است. این کفش اسکیت در چرخ های جلویی خود چرخ هایی داشته که باعث جذاب تر شدن آن شده است. جنس انتخاب شده برای چرخ های این اسکیت ژله ای بوده و شما با خرید این اسکیت از یک کلاه، مچ بند، زانو بند و آرنج بند نیز برخوردار خواهید شد.

 1. اسکیت کفشی مدل Little Train Toy

این کفش اسکیت مدل ریلی بوده و در دو سایز مختلف (برای سایز پای ۳۱ تا ۳۸ و برای سایز پای ۲۹ تا ۳۵) ساخته شده است. از این رو انتخابی مناسب برای کودکان و بزرگسالان به شمار می آید. این اسکیت دارای کفش های فومی بوده و به همین دلیل باعث شده شما در زمان استفاده از آن کاملا احساس راحتی داشته باشید. این اسکیت برای فیکس شدن پای شما در کفش مجهز به بست ریلی و ضامن دار بوده و برای جلوگیری از آسیب دیدگی پنجه پا و تاندون آشیل این اسکیت از ضربه گیر برخوردار می باشد. این کفش نیز در بخش پشتی لنگه سمت راستی دارای ترمز بوده و شما به کمک آن توانسته سرعت خود را در حد تعادل نگه دارید. این اسکیت چرخ هایی ژله ای داشته و همچنین با خرید این محصول شما یک کلاه ایمنی، زانوبند و آرنج بند نیز دریافت خواهید نمود.

 1. اسکیت کفشی استریت رانر مدل YX0151B سایز متوسط

این کفش در سایز متوسط بوده و برای افرادی با پاهای سایز ۳۵ تا ۳۸ کاربردی می باشد. این اسکیت دارای کفش آلومینیومی بوده و کیفیت آن در سطح مطلوبی می باشد. بست ریلی ضامن دار درون این اسکیت باعث فیکس شدن پاها درون کفش شده و تاندون آشیل پای شما نیز به خوبی به کمک ضربه گیرهای این اسکیت از آسیب های احتمالی در امان خواهد بود.

چرخ های این اسکیت از پلاستیک فشرده بوده و ترمز آن نیز در بخش عقبی پای راست تعبیه شده است. این کفش اسکیت در 4 رنگ مختلف عرضه شده و در شب زیبایی آن دو چندان خواهد بود. سازندگان این کفش اسکیت برای امنیت بیشتر شما در زمان اسکیت کردن، یک کلاه، آرنج بند و زانو بند را نیز به همراه اسکیت ارائه می نماید.

 1. اسکیت کفشی سبا مدل Trix J Deluxe

این نمونه از اسکیت ها یک اسکیت کاملا حرفه ای به شمار آمده و دارای بدنه ای مشکی آبی می باشد. با توجه با بالا بودن قیمت این اسکیت، این نمونه بیشتر مورد استفاده افراد ماهر در زمینه اسکیت قرار می گیرد. این اسکیت در سایزهای 33 تا 35 عرضه شده و ساخته شده از پلاستیک سخت ۸۲a  می باشد. این اسکیت کفشی برای فیکس شدن پا در کفش از ضامن مچ و ساق پا برخوردار می باشد. این اسکیت از طراحی کاملا ایمنی برخوردار بوده و در بخش های مختلف پا دارای ضربه گیرهایی می باشد. برای هواخوری بیشتر و بهتر برای این اسکیت ساختاری مشبک در نظر گرفته شده و چرخ های آن نیز به صورت ریلی و کاملا درجه یک می باشند.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات