کد خبر : 1065
تاریخ انتشار : دوشنبه 14 نوامبر 2022 - 22:23
172 views بازدید

قیمت و خرید بهترین ماشین لباسشویی ایرانی ارزان 5 کیلویی دیجی کالا

بی شک یکی از ضروری ترین وسایل زندگی در هر خانه ای ماشین لباسشویی است. تنوع ماشین لباسشویی های موجود در بازار باعث شده است که افراد در انتخاب یک ماشین لباسشویی دچار سردرگمی شوند. از این رو در این مطلب ما سعی نموده با ذکر نکاتی کلیدی انتخاب یک ماشین لباسشویی باکیفیت را برای شما به کاری آسان تبدیل نماییم. پس توصیه می شود […]

بی شک یکی از ضروری ترین وسایل زندگی در هر خانه ای ماشین لباسشویی است. تنوع ماشین لباسشویی های موجود در بازار باعث شده است که افراد در انتخاب یک ماشین لباسشویی دچار سردرگمی شوند. از این رو در این مطلب ما سعی نموده با ذکر نکاتی کلیدی انتخاب یک ماشین لباسشویی باکیفیت را برای شما به کاری آسان تبدیل نماییم. پس توصیه می شود این مطلب را از دست ندهید.

قیمت و خرید اینترنتی بهترین ماشین لباسشویی ایرانی ارزان 5 کیلویی دیجی کالا

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی

اگر چه در حال حاضر مدل های بسیار متنوعی از ماشین های لباسشویی در بازار به چشم می خورد اما با این حال به طور کلی می توان ماشین های لباسشویی را به دو دسته زیر دسته بندی نمود:

 • ماشین های لباسشویی درب از بالا

این نوع از ماشین های لباسشویی به نسبت نمونه های درب از جلو دارای قیمت مناسب تری می باشند. ماشین لباسشویی های درب از بالا را نیز می توان به دو دسته معمولی و دو قلو تقسیم نمود که نمونه های دو قلو ضمن شستشوی لباس ها قادر به خشک کردن آن ها نیز هستند. این نوع از ماشین ها در زمان کار کردن صدای بیشتری از خود تولید کرده و از آن جایی که ورود و خروج لباس ها از بخش بالای آن صورت می گیرد لذا بایستی به منظور کار کردن با آن ها بایستی فضای کافی در اختیار داشته باشید.

 • ماشین های لباسشویی درب از جلو

این نوع از ماشین های لباسشویی در مقایسه با ماشین های درب از بالا پیشرفته تر می باشند و علاوه بر آن دارای صدای کمتری در زمان کار کردن بوده و برای شستشوی هر چه بهتر لباس ها دارای برنامه ها و امکانات مختلفی می باشند. این ماشین ها اگر چه گران تر هستند اما با این حال در زمینه مصرف آب و برق عملکرد بهینه تری را از خود نشان خواهند داد.

نکات قابل توجه در زمان خرید ماشین لباسشویی

 • ظرفیت و اندازه ماشین لباسشویی

به عنوان اولین قدم در زمینه خرید یک ماشین لباسشویی شما بایستی ظرفیت و اندازه این محصول را در نظر داشته باشید. برای داشتن انتخابی مناسب در این زمینه بهترین کار توجه به میزان نیاز خود به یک ماشین لباسشویی است و در نهایت بایستی متناسب با نیاز خود و نیز فضای در نظر گرفته برای این محصول در خانه، یک ماشین لباسشویی با ظرفیت و اندازه مناسب انتخاب کنید.

 • توجه به جنس درام یا همان محفظه شستشو دستگاه

از دیگر معیارهایی که در زمان خرید یک ماشین لباسشویی باید به آن توجه شود توجه به جنس محفظه ای است که لباس ها درون آن شسته خواهند شد که درام نام دارد. اگر چه به طور کلی در ساخت این بخش از ماشین های لباسشویی از استیل بهره گرفته می شود اما با این حال ممکن است این بخش در هر ماشین لباسشویی از نظر کیفیت ساختاری با دیگری متفاوت باشد از این رو توصیه می شود دست به انتخاب محصولی بزنید که توسط بسیاری از خریداران تایید می گردد.

 • برخورداری از منطق فازی

برخورداری دستگاه انتخابی شما از این ویژگی نیاز شما به چک کردن مواردی چون میزان آب و مواد شوینده، نوع برنامه شستشو، جنس و حجم لباس و… پیش از روش کردن دستگاه را برطرف می کند. در واقع دستگاه به واسطه بهره مندی از این قابلیت خود به طور خودکار با حداقل میزان مصرف بهترین برنامه شستشو را در پیش می گیرد.

 • دارای برنامه های شستشوی مختلف

به طور معمول در ماشین های لباس شویی سه برنامه شستشوی سریع جهت شستشوی روزانه لباس ها، شستشو با تاخیر به منظور تمیزی بیشتر لباس ها و نیز شستشو با بخار به چشم می خورد که البته مورد آخر را تنها در به روزترین دستگاه ها می توان مشاهده نمود و برای پاک کردن لکه های سخت بسیار کاربردی است.

 • قابلیت کنترل دمای آب

از دیگر فاکتورهایی که در زمان خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی نباید از آن غافل شد قابلیت کنترل دمای آب ورودی است. این را در نظر داشته باشید که برخی از مواقع شستشوی لباس ها با آب خیلی سرد و یا خیلی گرم مانع از تمیزی مطلوب لباس ها شده و در برخی موارد حتی دمای بالای آب باعث رنگ دهی لباس ها نیز خواهد شد. از این رو برخورداری دستگاه انتخابی از قابلیت کنترل دمای آب به شما این امکان را خواهد داد تا بهترین دمای را برای شستشوی لباس ها در نظر بگیرید.

 • ماشین لباسشویی تسمه ای یا فاقد تسمه

در زمان خرید ماشین لباسشویی همچنین بایستی به تسمه ای و یا بدون تسمه بودن این دستگاه توجه نمایید. ماشین لباسشویی های بدون تسمه صدا و لرزش کمتری داشته و در مصرف برق و آب عملکرد بهینه تری را از خود نشان خواهند داد و علاوه بر آن قابلیت تشخیص وزن لباس ها در درام در این دستگاه ها از آغاز به کار جلوگیری نموده و از این رو عمر مفید دستگاه بیشتر می باشد. لازم به ذکر است که این نوع از ماشین های لباسشویی با وجود مزایایی که داشته دارای قیمت و نیز هزینه تعمیر گران تری می باشند.

 • میزان سرعت چرخش

سرعت چرخش دستگاه یکی دیگر از مواردی است که در زمان خرید این محصول باید آن را مدنظر قرار داد. به منظور محاسبه این فاکتور از واحد دور بر دقیقه استفاده می شود و هر چه دستگاه انتخابی از سرعت بیشتری برخوردار باشد به طبع لباس ها با سرعت بیشتری شستشو و خشک می شوند.

 • صفحه نمایشگر دستگاه

برخی از ماشین های لباسشویی دارای صفحه نمایش و برخی نیز فاقد آن می باشند. این که ماشین لباسشویی انتخابی شما دارای یک نمایشگر هر چند کوچک باشد باعث می شود که شما راحت تر کارهایی چون انتخاب برنامه شستشو، انتخاب میزان سرعت چرخش و تعیین زمان مناسب برای شستشوی لباس ها را انجام دهید.

 • سایر امکانات جانبی دستگاه

در حال حاضر در ماشین های لباسشویی امکانات متعددی چون امکان افزودن لباس، قفل کودک، شستشو از راه دور، باز کننده چروک، آبکشی اضافه و… به چشم می خورد که البته برخورداری ماشین لباسشویی انتخابی شما از هر یک از این قابلیت ها منجر به قیمت نهایی این محصول می گردد.

 • برخورداری از برچسب انرژی

از آن جایی که این محصول غالباً مدام مورد استفاده قرار می گیرد لذا توصیه می شود دستگاهی را انتخاب کنید که به منظور مصرف بهینه برق و نیز آب دارای برچسب انرژی  A و یا  A+ باشد.

 • قیمت محصول

در رابطه با قیمت یک ماشین لباسشویی مانند هر محصول دیگری عوامل مختلفی تاثیرگذار خواهند بود که در این مطلب ما سعی کردیم به مهم ترین آن ها اشاره کنیم. در زمینه خرید ماشین لباسشویی توصیه می شود ابتدا بودجه خود را انتخاب کرده و پس از آن بسته به میزان بودجه خود دست به انتخاب یک ماشین لباسشویی باکیفیت بزنید که البته دارای گارانتی مناسبی نیز باشد.

در ادامه برخی از بهترین ماشین های لباسشویی موجود در بازار معرفی شده که به واسطه قیمت و کیفیتی مطلوب نظر خریداران بسیاری را به خود جلب نموده اند. شما با خیالی آسوده از کیفیت بالای این محصولات می توانید متناسب با نیاز خود دست به انتخاب یک ماشین لباسشویی باکیفیت بزنید.

معرفی برخی از بهترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار

 1. ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7103 ظرفیت ۷ کیلوگرم

این ماشین لباسشویی درب از جلو دارای سرعت چرخش موتوری معادل 1000 دور در دقیقه است.این ماشین لباسشویی که از ظرفیتی 7 کیلوگرمی برخوردار است علاوه بر آن دارای صفحه نمایشی برای مشاهده و انتخاب هر چه راحت تر مواردی چون برنامه های شستشو می باشد.

 1. ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84508 ظرفیت ۸ کیلوگرم

این ماشین لباسشویی از نوع درب از جلو بوده و دارای سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه می باشد. این محصول همچنین دارای یک نمایشگر است.

 

ماسک مو | شومیز زنانه | قیمت سماور گازی | کفش ورزشی زنانه | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئو | حذف اکانت واتساپ با لینک مستقیم | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | پیگیری مرسوله پستی با نام خانوادگی | ربات دیلیت اکانت تلگرام | دانلود رایگان کتاب صوتی زندگی خودرا دوباره بیافرینید انتشارات ارجمند | کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها |

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Likes0Dislikes0
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات